اخذ ویزای انگلستان

 

 

ویزای انگلیس (UK Visa) جهت اجازه ورود به انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی صادر می شود که انواع مختلی دارد.

انواع ویزای انگلیس:

 

  • ویزای کار انگلیس ( UK work visas)

یکی از شروط مهم جهت صدور ویزای کاری انگلستان داشتن دعوتنامه از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه می باشد. همچنین متقاضی فقط در صورتی مجاز به کار در انگلیس می باشد که مدرک زبان آیلتس (بسته به شغل مورد نظر) ارائه کند. علاوه بر این ها ارائه گواهی اشتغال به کار و سابقه بیمه تامین اجتماعی و داشتن تمکن مالی و گردش حساب 3 تا 6 ماهه از بانک الزامیست.

  • ویزای تحصیلی انگلیس ( UK Study Visas)

                  ویزای Tier 4 یا ویزای تحصیلی انگلیس بهترین نوع ویزای بریتانیا می باشد که به منظور ادامه تحصیل در این کشور است. این ویزا دو زیرمجموعه را در برمی‌گیرد:

  • ویزای دانش آموزی (Child ) : این نوع ویزای تحصیلی انگلستان مخصوص دانش‌آموزان بین ۴ تا ۱۷ سال  طراحی شده است و امکان تحصیل در این رده سنی از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان را فراهم می کند.
  • ویزای دانشجویی(General)  :این نوع ویزا تحصیلی انگلیس مخصوص افراد بالای 18 سال بوده و امکان تحصیلات پیش دانشگاهی و دوره های دانشگاهی را در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیس برای این رده سنی ممکن می کند.

            یکی از مزایای بسیار مهم ویزای تحصیلی انگلیس این است متقاضی می‌تواند پس از پایان فارغ التحصیلی و اخذ مدرک دانشگاهی در مهلت قانونی ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری در این کشور تبدیل کند.

            البته برای دریافت ویزای تحصیلی انگلیس ابتدا نیاز به اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه‌ها و یا موسسات آموزشی عالی در این کشور است که خود تابع سیستم امتیازبندی ویزا می باشند.

  • نوع دیگری از ویزای تحصیلی موسوم به ویزای تحصیلی کوتاه مدت یا Student Visitor است که مخصوص دوره‌های کوتاه مدت کالج و یا یادگیری زبان انگلیسی است. اعتبار این ویزا حداکثر ۱۱ ماه می باشد و فرد می‌بایست قبل از پایان اعتبار این نوع ویزا، خاک بریتانیا را ترک نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید:

http://www.egkaveh.org/blog/140183/general/get-UK-visa

 

اخذ ویزای انگلستان


دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود