نظر رئیس موسسه آموزش سرمایه گذاری Martha Mador  درباره دانشگاه  kingston
رئیس موسسه آموزش سرمایه گذاری Martha Mador می‌گوید: دانشگاه Kingston   در ۹ سال اخیر نقش بسیارحمایت کننده‌ای در زمینه کار آفرینی داشته است, که از طریق برنامه‌ها و فعالیت های مختلف آموزشی و رقابتی کسب شده بر اساس تحقیقات قوی در مرکز تحقیقات کسب و کار در مدرسه تجارت این دانشگاه به دست آمده است.
این دانشکده با بیش از ۲۳۰۰۰ دانشجو در دوره های تمام وقت و نیمه وقت، یکی از بخش های مهم دانشگاه Kingston   و بزرگترین مرکز آموزش عالی در جنوب غرب لندن به شمار می رود. ۴ دپارتمان این دانشکده در شعاع چهار مایلی Kingston   و در نزدیکی مرکز شهر Thames واقع شده اند که ۲۵ دقیقه تا مرکز لندن فاصله دارد. دانشکده Kingston   از جمله موفق ترین دانشگاه های انگلستان بوده و همواره در صدر سازمان های منتخب دانشجویان قرار دارد، آموزش کیفی این دانشکده بسیار معروف است و در عرصه پژوهش روندی رو به رشد دارد.
این دانشکده طیف وسیعی از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه کرده، و حوزه های مختلف مرتبط با تجارت و مدیریت از جمله،  بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، حسابداری و امور مالی، فن آوری اطلاعات تجارت و AMBA   معتبر دوره های تمام وقت و پاره وقت MBA خود را تحت پوشش  قرار می دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

26200783

26200784دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود