شهر لندن برای احصیل شهر لندن برای احصیل
لندن با بيش از هفت ميليون نفر جمعيت، شهری است زنده ، فعال و پرطراوت. تئاترها ، سينماها، گالريهای هنری، موزه ها، مغازه ها، بازارهای خيابانی، كتابخانه ها، باشگاه ها، ميكده ها و رستورانهای اين شهر آن را به يكی از جالبترين شهرهای جهان برای زندگی و تحصيل بدل كرده است.

 تعجبی ندارد كه هر سال هزاران نفر برای تحصيل به پايتخت بريتانيا می آيند. براساس داده های مؤسسه آمار تحصيلات عالی، در سالهای ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ قريب به 334 هزار و 675 نفر مشغول به تحصيل در دانشگاههای لندن بوده اند.

بسياری از اين دانشجويان از كشورهای ديگر به لندن می آيند. بيشترين تعداد دانشجويان خارجی مربوط به يونان است و كشورهای آمريكا، آلمان، چين، ژاپن و هند به ترتيب بعد از اين كشور قرار دارند. افرادی كه با هدف تحصيل به لندن می آيند انواع انتخابها را پيش روی خود دارند: دوره های بلند و كوتاه مدت، دوره های رايگان، كلاسهای پرهزينه، دوره های عملی و نظری، تحصيل در دانشگاههای خصوصی، دولتی، كالج های محلی و دانشگاههای مختلف امكان انتخاب انواع تحصيلات را فراهم آورده اند.

در لندن تقريباً هر چيزی می توان ياد گرفت. از حسابداری و بازيگری گرفته تا جانورشناسی و زبانهای آفريقايی.

مؤسسه علم گستر کاوه داراي نمايندگي مستقيم از كالج ها و دانشگاه هاي كشور انگلستان بوده و در اين راستا با بهترين سرويس ها در خدمت متقاضيان در زمينه دوره هاي آموزشي ، اخذ پذيرش تحصيلي و ويزاي تحصيلي از مراكز آموزشي شامل كالج ها ، دانشگاههاي زبانهاي خارجي وهماهنگي هاي لازم جهت انتقال و اسكان دانشجويان ايراني مي باشد.

ما در تمامي مراحل از مشاوره قبل از انتخاب كالج يا دانشگاه ، تا اسكان دانشجو با شما بوده ودر هيچ مرحله شما را تنها نخواهيم گذاشت.

 

موسسه_علم_گستر_کاوه بعنوان نماینده اصلی برترین دانشگاه ها و کالج های انگلستان در ایران مشغول به فعالیت است. برای اخذ پذیرش و گرفتن مشاوره با ما تماس بگیرید

 

📞 ۲۶۲۰۰۷۸۳
📞 ۲۶۲۰۰۷۸۴

info@egkaveh.org

https://t.me/egkaveh

 
 
 
 
 
 
 
 
 


دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود