دانشگاه ساندرلند با کیفیت برتر اموزشی


6 ماه پیش


دانشگاه ساندرلند به‌جز چند پله سقوط در شاخص رضایت دانشجویی، از معدود دانشگاه‌هایی محسوب می‌شود که در جدول رده‌بندی‌ها ما پیشرفت داشته‌است. از عوامل این پیشرفت می‌توان به ارتقای سطح پرسنل و هزینه بیشتر در زمینه امکانات دانشجویی اشاره کرد.

 

پس از افزایش یکپارچه شهریه‌ها از جانب دولت (افزایش شهریه ۹.۰۰۰پوندی)، درخواست‌های پذیرش در این دانشگاه هنوز به روال پیشین بازنگشته‌است. علی‌رغم حمایت‌های مالی سخاوتمندانه از دانشجویان نیازمند، درخواست‌های پذیرش در ۴ سال اخیر کاهش یافته و در سال ۲۰۱۵ نسبت به سال ۲۰۱۱ %۳۰ افت داشته، شمار دانشجویان ورودی نیز در این چهار سال به‌خاطر افزایش هزینه‌ها کاهش یافته‌است. %۶۰ از دانشجویان این دانشگاه را دانشجویانی از خانواده‌هایی با درآمد سالانه کمتر از ۲۵.۰۰۰ هزار پوند تشکیل می‌دهند.

دانشکده علوم کاربردی این دانشگاه از بزرگ‌ترین‌های بریتانیا بوده و بیش از ۴.۰۰۰ دانشجو را در خود جای داده‌است. پردیس اصلی درون‌شهریCity campus  این دانشگاه شامل فضاهای شهری CitySpace 12میلیون‌پوندی است که به ارتقای امکانات ورزشی و اجتماعی انجامیده‌ و دهکده دانشجویی ۱۲ میلیون پوندی، فروشگاه جامع خدمات دانشجویی، یک مرکز طراحی، و فضاهای جمعی بیرونی را نیز در خود جای داده‌است.دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود