• نظر دانش آموزان درباره دوره Foundation و کالج David Game

  Yusra

  با گذراندن دوره UFP فرصت ادامه تحصیل در رشته اقتصاد در دانشگاه مورد علاقه ام را بدست آوردم. من توانستم از دانشگاه های Cass Business School، The University of Manchester، Queen Mary University پذیرش بگیرم.

  Ulas، دانشجوی رشته سیاست

  بعد از تحقیقات کامل و جامعی که انجام دادم من به دانشگاه Edinburgh علاقمند شدم موقعیت عالی و رنکینگ این دانشگاه نظر من را بیشتر به خود جلب کرد و در نهایت موفق به اخذ پذیرش در این دانشگاه شدم. دانشگاه دیگری که پذیرش گرفتم دانشگاه Bristol می باشد.

  Sana، دانشجوی رشته داروسازی

  من دوره UFP را به همه پیشنهاد می دهم چون یک برنامه یک ساله ست که مختص دانش آموزان خارجی طراحی شده است و می توان با گذراندن این دوره به دانشگاه های برتر انگلیس ورود پیدا کرد.
  من توانستم در دانشگاه هایی مانند UCL، King’s College، University of Manchester، University of Nottingham پذیرش بگیرم.

  در سال 2018 ، 70% از دانش آموزان دوره UFP به دانشگاه های RUSSELL GROUP وارد شده اند. دانشگاه هایی مانند:

  University of Bristol
  University of Cardiff
  University of Durham
  University of Edinburgh
  University of Exeter
  University of Manchester
  University of Newcastle
  University of Nottingham
  University of York
  King's College London
  Leeds University
  University of Birmingham
  University of Liverpool
  University of Sheffield
  University of Southampton
  UCL

  دوره FOUNDATION در کالج DAVID GAME یکی از موفق ترین دوره های اساسی تحصیل برای ورود به دانشگاه های انگلستان است. در طول 20 سال گذشته دانش آموزان کالج DAVID GAME توانسته اند پذیرش از برترین دانشگاه های انگلستان اخذ کنند.
  FOUNDATION یک دوره تحصیلی یک ساله است و در سال 1989 تاسیس شد. این دوره مورد تائید در 98 کشور در سراسر دنیاست و برابر با دوره ALEVEL می باشد.

   

   

  2 ماه پیش

 • تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان

  پزشکی و دندانپزشکی همیشه پرطرفدارترین رشته ها نزد خانواده های ایرانی بوده اند هرپدر مادری از بدو تولد فرزندشان بدون در نظر گرفتن هیچ آیتمی در مورد فرزندشان اگر مورد سوال واقع شوند که دوست دارید دختر یا پسر شما چه کاره شوند؟به احتمال بسیار زیاد جوابشان پزشک یا دندانپزشک است.جالب است بدانید که این درجه محبوبیت این دو رشته فقط بین خانواده های ایرانی هم نیست بلکه گستردگی جهانی دارد وود به پزشک و دندانپزشک در همه جای دنیا به خاطر همین محبوبیت بسیار مشکل است و البته در بریتانیا مشکل تر .البته این مشکل بودن به معنای نشدنی بودن نیست چرا که اگر پزشکی انگلستان را بتوانید قبول شوید وارد معتبر ترین کشور دنیا در رشته پزشکی یا دندانپزشکی شده اید.برای ورود به پزشکی یا دندانپزشکی در انگلستان باید در چهار سال بهترین باشید و تکلیف شما در یک شب مشخص نمیشود.داشتن نمرات خوب GCSE و A LEVEL و شرکت در آزمونهای UKCAT یا  B MAT و کار کردن داوطلبانه در زمینه پزشک می باشند.در آخر اگر دانش آموز از مرحله مصاحبه به سلامت عبور کرد می تواند وارد دوره پزشکی یا دندانپزشکی شود.

  به طور یقین پزشکی و دندانپزشکی بریتانیا از نظر امکانات و اعتبار دانشگاهها ،زمان تحصیل و امکان گزینش مستقیم محبوب ترین در دنیا هستند و در رنکینگ با رتبه اول نیا قرار دارند.پزشکی و دندانپزشکی انگلستان تا گرفتن مدرک عمومی یا MD 5سال طول می کشد و دوره های تخصص و فوق تخصص در تخصص های مختلف می تواند از 3 سال به بالا باشد.

  تحصیل در انگلستان بدلیل استفاده از جدید ترین سیستم های نظام آموزشی و امکانات ویژه ای همچون تجهیزات پیشرفته پزشکی و با توجه به وجود دانشگاه های با رنکینگ بالا مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان در امر تحصیل پزشکی قرار گرفته است. دانشگاه های پزشکی این کشور از لحاظ رتبه بندی در ردیف صد دانشگاه برتر جهان قرار دارد. تحصیل رشته پزشکی در کشور انگلستان 5 ساله و کوتاهتر از سایر کشورها از جمله ایران میباشد، که البته بایستی شرط سنی را  برای اخذ پذیرش رشته پزشکی در کشور انگلستان تا 23 سال در نظر گرفت تا شانس ویزا شدن فرد بالاتر رود.

  هزینه تحصیل در دوره پزشکی و دندان پزشکی کشور انگلستان حداقل سالی 18 تا 20 هزار پوند متغیر میباشد. شما بایستی قبل از ورود به دانشگاه های پزشکی انگلستان دوره های تحصیلات تکمیلی همچون دوره های A-Level  را در کالج های کشور انگلستان  بگذرانید و سپس اقدام جهت ورود به دانشگاه های پزشکی نمائید، البته توجه داشته باشید که هر دانشگاهی سیستم خاصی برای گزینش و جذب دانشجوی خود دارد. کالج های این کشور شرایط بسیار مناسبی را برای دانش اموزان خود از جمله استفاده از زمین گلف، استخر، پرستار ویژه، زمین های ورزشی و … مهیا کرده است

  همانطور که در خبر های قبلی و در سایت علم گستر کاوه مشاهده فرمودید پزشکی انگلستان تا دوره عمومی 5 ساله است و شرط ورورد به آنها به گونه های زیر است:

  راه اول:عمومی ترین راه ورود به پزشکی انگلستان راه زیر است

  A: خواندن دوره G-CSE در انگلستان و  ورود به دوره MD : شرکت در مصاحبه علمی دانشکده پزشکی دانشگاه

  B: خواندن دوره ALEVEL در انگلستان

  C: شرکت در آزمون B MAT یا UK CAT

  D: داشتن رزومه کار داوطلبانه در پزشکی

  راه دوم: شانس این راه از راه اول کمتر است در این راه فقط خواندن دوره GCSE در انگلستان به خواندن دوره دبیرستان تا انتهای سال دهم در ایران جایگزین میگردد.هرچند اگر معدل دانش آموز در دبیرستان ایران بالا باشد کماکان با طی کردن موفق دوره ALEVEL و سایر آزمونها و مراحل باز هم می توان وارد پزشکی شد.

  راه سوم: شانس این راه از راه اول و دوم کمتر است.

  C: شرکت در آزمون B MAT یا UK CAT

  D: داشتن رزومه کار داوطلبانه در پزشکی بعلاوه  خواندن دوره لیسانس در یکی از رشته های علوم  پایه پزشکی مثل: بیوتکنولوژی یا زیست سلولی و مولکولی و .... در انگلستان   و در نهایت ورود به دوره MD: شرکت در مصاحبه علمی دانشکده پزشکی دانشگاه  

  .

   

  2 ماه پیش

 • شرایط تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان

  حتی اگر شما نمره آیلتس خوبی ندارید، در ابتدا قبل از هر تصمیمی نیاز دارید که بعضی از مشاوره های تحصیلی معتبر را چک کنید به دلیل اینکه سوابق و تجربه آنها در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان می تواند به رساندن شما به مقصد و مدرک درست یاری رسان باشد. تعدادی دانشگاه در انگلیس و اروپا وجود دارد که به دانشجویان براساس مهارت زبان انگلیسی آنها و درصد نمراتشان در درس زبان انگلیسی در دوران مدرسه پذیرش می دهد.

  اما فراموش نکنید که رقابت سختی پیش رو دارید و باید از قبل برنامه ریزی کنید و اطلاعات کافی بدست آورید. اغلب مهلت اقدام از فوریه تا ماه می می باشد و در دانشگاه های کشورهای مختلف متفاوت می باشد.

  برای درخواست ادامه تحصیل بدون مدرک آیلتس، دانشجویان بایستی در درس زبان انگلیسی در سال دوازدهم حداقل 70 درصد یا بیشتر در برد تحصیلی CBSE یا برد دولتی دریافت کرده باشند .شرایط ورود به دانشگاه انگلستان بدون مدرک زبان این است که  آنها باید مهارت های نوشتاری و واژه ای عالی در زبان انگلیسی داشته باشند تا نیاز نباشد که در امتحان آیلتس شرکت کنند. معمولاً دانشجویان به صورت تماس تلفنی یا به صورت شخصی در نزدیکترین مرکز آزمون مصاحبه می شوند.

  2 ماه پیش

 • کالج کینگز در شهر های مختلف انگلستان

  این شهر پایتخت کشور انگلستان می باشد. کالج کینگز یکی از مجهزترین کالج های کشور انگلستان می باشد که مجهز به آزمایشگاه ، کارگاه هنر ، مراکز تفریحی می باشد.

  کالج-کینگز-در-شهرآکسفورد-kings-oxford

  این کالج یکی از استانداردترین مراکز آموزشی این شهر  می باشد.شهر آکسفورد یکی از شهرهای باستانی با بافت قدیمی انگلستان می باشد. شهری مملو از مراکز علمی وهنری که می توان به عنوان قطب آموزشی این کشور ازآن نام برد.

  کالج کینگز یکی از بزرگترین و معتبرترین کالج ها در کشور انگلستان و ایالات متحده آمریکا می باشد. این کالج دارای 3 دانشکده در کشور انگلستان در شهرهای لندن، آکسفورد و شهر ساحلی بورن مورث می باشد.

  کالج کینگز در شهر بورنموث( kings Bournemouth)

   

  تمامی دوره های آموزشی  GCSE-A LEVEL- FOUNDATIONدر این مرکز برگزار می شود تمامی امکانات آموزشی و رفاهی دانش آموزان در این مرکز فراهم شده است . این شهر یکی از شهرهای ساحلی کشور انگلستان یک مکان ایده آل برای آرامش دانش آموزان خواهد بود.

   

   

  3 ماه پیش

 • رشته علوم زیستی در انگلستان

  علوم زیستی با افزایش ثبت‌نام در سال ۲۰۱۶ مجدداً عنوان محبوب‌ترین انتخاب افراد علاقمند به کسب مدرک علمی علوم کلاسیک را از آن خود کرد.

  ظرفیت این رشته در سال ۲۰۱۵ ده درصد افزایش یافته، به این معنی که ظرفیت ورودی برای اولین بار به هفت هزار نفر که تقریباً هزار نفر بیشتر از سال ۲۰۱۳ بوده رسیده‌است. تقاضا نیز به همان نسبت افزایش یافته، و اکنون به‌ازای هر ظرفیت بیش از پنج تقاضا ثبت شده‌است. تقاضا برای دوره‌های تخصصی‌تر این علم، در رشته‌های گیاه‌شناسی، جانورشناسی، ژنتیک و میکروب‌شناسی، افزایش یافته‌است اما این افزایش با افزایش تقاضا در دوره‌های زیست‌شناسی عمومی همخوانی ندارد.

  فارغ‌التحصیلان این رشته به ادامه تحصیل کمتر اشتیاق نشان می‌دهند، به‌طوری‌که سه سال پس از فارغ‌التحصیلی، از هر سه زیست‌شناس یکی آرزو می‌کند که ای کاش رشته دیگری را انتخاب می‌کرد. این نرخ در میان رشته‌های هنر و علوم پایه بالاترین میزان را به خود اختصاص داده‌است.

  دانشگاه‌های کمبریج Cambridge و آکسفورد Oxford به‌ترتیب دوازده سال پیاپی صدر جدول را به تصاحب خود در آورده‌اند. اما در بقیه جدول جابه‌جایی‌های زیادی به چشم می‌خورد، به‌ویژه دانشگاه ادینبورو Edinburgh که بعد از ارتقا سیزده پله‌ای خود در سال گذشته، با همین تعداد پله سقوط در نسخه جدید رو‌به‌رو شده‌است. کینگز کالج لندن King’s College London بیشترین تعداد پله صعود را در جدول داشته و موفق شده‌است با هفده پله صعود به رتبه نهم جدول برسد. دوره‌های علوم طبیعی دانشگاه کمبریج Cambridge با ششصد و سی و شش امتیاز، دارای بالاترین نمرات ورودی در مقایسه با سایر رشته‌های این حوزه است. برای قبولی در رشته میکروبیولوژی با بیش از شش تقاضا برای هر ظرفیت سخت‌ترین رقابت‌ها در سطح ملی شکل گرفته و الزامات ورود به این رشته در دانشگاه‌های مهم در سراسر منطقه قدری سخت است. به‌طوری‌که بسیاری از دانشگاه‌ها دو مدرک قبولی علوم پایه در A-Level یا معادل آن در هر یک از زیرشاخه‌های علوم پایه معمولاً زیست‌شناسی و شیمی را شرط ورود به مقطع کارشناسی این رشته اعلام کرده‌اند.

  دانشجویان دانشگاه لینکلنLincoln  راضی‌ترین دانشجویان این رشته هستند، که به دلیل تصمیم مسئولین دانشگاه مبنی بر عدم ورود به سازوکار بهبود کیفیت آثار پژوهشی بریتانیا ۲۰۱۴ در میان پنجاه رتبه برتر جدول جای ندارند. رضایت از تجارب دانشجویی در این دانشگاه بیش از نود و پنج درصد بوده، درحالی‌که امتیازات حاصل از بازخورد و حمایت‌های دانشگاهی، بیست و چهار درصد بیشتر از امپریال کالج Imperial College در رتبه چهارم بوده‌است. نرخ اشتغال به کار فارغ‌التحصیلان و میزان حقوق دریافتی آنان بسیار کم بوده و به همین منظور علوم زیستی از این منظر در میان چهل رشته برتر جای ندارد. نرخ ادامه تحصیل دانشجویان این رشته به‌صورت تمام یا نیمه وقت اندکی بیش از یک‌سوم، و نرخ بیکاری آنان دوازده درصد بالاتر از میانگین تمام رشته‌ها است.

  3 ماه پیش

 • رشته باستان‌شناسی آزمایشگاهی در انگلستان

  باستان‌شناسی آزمایشگاهی ( در این رشته دانشگاهی دانشجویان در رابطه با اقدامات تحقیقی، اجرا و نظارت و بررسی صحنه حادثه، جمع‌آوری شواهد فیزیکی و تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی شواهد و دفاع از شهادت خواهند آموخت.) از منظر حقوق دریافتی پایه در مشاغل حرفه‌ای در میان سه رشته انتهای جدول قرار دارد، اما چهل و سه درصد از فارغ‌التحصیلان این رشته تحت هیچ شرایطی این سطح از اشتغال را تجربه نخواهند کرد. برخی از آن‌ها به دنبال پیشرفت‌های شغلی نبوده، و برخی دیگر به‌خوبی به این امر آگاهی دارند که دستمزد باستان‌شناسان بالا نیست.

  مدرک باستان‌شناسی بازنشستگان و دانشجویان جوان‌تر را به خود جذب می‌کند. با این حال این رشته در میان چند رشته محدودی قرار دارد که از آخرین نظرسنجی انجام‌شده کاهش سطح دستمزد را تجربه کرده‌است. تنها چهارصد و پنجاه و پنج دانشجو در سال ۲۰۱۵ تحصیل خود را در این رشته آغاز کرده‌اند، که این رقم تنها کمی بیشتر از سال گذشته است. با این وجود هنوز هم تعداد متقاضیان این رشته به نرخ پیش از اعمال هزینه نه هزار پوندی خود نرسیده‌است. اما تعداد دو هزار و دویست متقاضی در سال ۲۰۱۵ کمی بهتر از این تعداد در سال ۲۰۱۴ بوده‌است.

  شش دانشگاه برتر در این جدول همان شش دانشگاه برتر سال‌های گذشته‌اند، با این تفاوت که دانشگاه دورهام Durham با تفاوت تنها کسری از یک امتیاز فاصله خود را با دانشگاه کمبریج Cambridge کم کرده‌است. دانشگاه کمبریج دارای بالاترین الزامات و امتیازهای ورودی است، درحالی‌که دانشگاه داندی Dundee توانسته است بهترین نتایج را در سازوکار بهبود کیفیت آثار پژوهشی بریتانیا ۲۰۱۴ به دست آورد. دانشگاه د مونتفورت De Montfort در جایگاه بیست و یکمی جدول تنها دانشگاهی است که شاهد اشتغال به کار فارغ‌التحصیلان و ادامه تحصیل بیش از هشتاد و پنج درصد از دانشجویان خود بوده‌است. نام دانشگاه‌های منچستر Manchester و کاونتری Coventry با بالاترین میزان رضایت از کیفیت تدریس گره خورده، درحالی‌که دانشگاه دربی Derby در جایگاه سی و دومی جدول به بهترین نتایج در سایر بخش‌های ارزیابی ملی دانشجویان دست یافته‌است.

  هیچگونه الزامات و امتیازات خاصی برای ورود به این رشته وجود ندارد، اما رشته‌های علوم پایه، تاریخ و جغرافیا مرتبط در نظر گرفته می‌شوند. تعداد فزاینده دانشگاه‌های ارائه‌دهنده رشته باستان‌شناسی آزمایشگاهی موجب گستردگی نمرات ورودی متقاضیان این رشته شده‌است، این گستردگی شامل امتیازات کمتر از دویست و پنجاه تا پانصد و پنجاه می‌شود. در جدول اتحادیه دانشگاه‌های این رشته در سال ۲۰۱۵ تنها هشت دانشگاه در میان پنجاه و شش دانشگاه موفق به کسب بیش از چهارصد امتیاز شده‌اند. بیش از یک‌چهارم از تمام باستان‌شناسان آزمایشگاهی در مقطع تحصیلات تکمیلی، به‌صورت تمام‌وقت یا نیمه‌وقت، به ادامه تحصیل پرداخته و تقریباً یک‌سوم از آنان در مشاغل غیرحرفه‌ای مشغول به کار شده‌اند.

   

   

  3 ماه پیش

 • تحصیل در رشته هوا فضا انگلستان

  هوافضا یکی از رشته های بسیار جذاب علوم مهندسی است. اگه بخواهیم کمی دقیق تر شویم قدمت این رشته در دنیا به قرن ۱۸ و ۱۹ و زمانی که علاقه مندان به پرواز فهمیدند که طراحی وسیله ای که قابل پرواز باشه و براحتی کنترلش کنند همچین کار راحتی نیست و نیاز به انجام محاسبات ریاضی داره و این کار باید علمی انجام بشه. همین موضوع به تدریج باعث شد تا به هوافضا به عنوان یک علم نگاه بشه

  رشته هوا وفضا درانگلستان همانند دیگر کشورهای دنیا جز سرآمد رشته های تحصیلی جهت فراهم ساختن آینده ای بسیار روشن در سرتاسر دنیا محسوب میشوند . مهندسی هوا وفضا شامل تحقیق و توسعه هواپیما و فن آوری های مرتبط با آن است و به مواردی از قیبل مهندسی هوانوردی، وسایل نقلیه جوی ولوازم جانبی هواپیما توجه دارد

  مهندسي هوافضا مجموعه‌اي از علوم و توانايي‌هاي علمي و عملي در زمينه تحليل، طراحي و ساخت وسايل پرنده‌ نظير هواپيماها، چرخ‌بال‌ها، گلايدرها، موشك‌ها و ماهواره‌ها است

  میانگین حقوق اولیه فارغ تحصیلان در رشته هوافضا بین ۲۲,۷۶۱£ – ۲۸,۸۲۱£ (۱۱۰ تا ۱۴۰ میلیون تومان ) در سال می باشد

  دانش آموزانی که قصد تحصیل در رشته ی هوا فضا در انگلستان را دارند می بایستی ابتدا دوره ی ۲ ساله ی (ای-لول) و یا دوره یک ساله (فاندیشن) را در کالج های انگلستان بگذرانند تا بتوانند در رشته ی مهندسی هوا فضا جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنند

  داوطلب باید حداقل ۷۰٪ از نمره و معدل را در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشد *
  به طور مثال اگر در مدارس ایران تحصیل می کنید باید حداقل نمره ۱۴ از معدل در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشید

  آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی *

  اگر سطح زبانی شما ضعیف است احتیاج هست که سال اول رو به صورت فشرده زبان بخوانید و پس از کسب مهارت لازم, به دوره ی اصلی خود وارد شویدمعرفی یک نفر در انگلستان بعنوان قیم در هنگام تحصیل, درصورتی که متقاضی نتواند کسی را در انگلستان بعنوان قیم معرفی نماید، موسسه پیوند ترتیبات لازم را برای تعیین قیم قانونی انجام می دهد

  3 ماه پیش

 • شهر آکسفورد انگلستان

   
   

  آکسفورد در یک نگاه

   

  • بازدید از شهر آکسفورد انگلستان که قدمت آن به زمان ساکسون ها برمی‌گردد، سفری به اندیشه‌های یک ملت است. گشت‌وگذار در آکسفورد یادآور سالن‌های دانشگاه و خانه‌های نخست وزیران، شاعران و محل فیلم‌برداری هری پاتر و نظایر آن است.
  • صحنه‌های مختلفی از هری پاتر در آکسفورد ضبط‌شده است. یک راهنمای تور شما را در بازدید از کتابخانه بودلیان (Bodleian Library) دانشگاه آکسفورد راهنمایی می‌کند. طرفداران کتابخانه هاگوارتز (Hogwarts Library) اینجا را خوب می‌شناسند.
  • تور موزه هنر و باستان‌شناسی اشمولن (Ashmolean Museum): اولین موزه ی تخصصی انگلستان که در سال ۱۹۶۳ ساخته‌شده است. در موزه پیت ریور (Pitt Rivers)، مجموعه‌های باستان‌شناسی خارق‌العاده‌ای وجود دارد.
  • در شرق آکسفورد، سرزمین عجایب چوبی چیلترن (Chilterns) قرار دارد که یک مکان معروف است و به عنوان دروازه کشور شناخته می‌شود. در غرب شهر، کاستولد (Cotswolds) و در شمال شهر، کاخ تماشایی بلنهیم (Blenheim Palace) قرار گرفته است.
  • اگر می‌خواهید در شهر بگردید، می‌توانید سوار یک پانت (قایق سنتی تخت) شوید. به‌علاوه می‌توانید در ساحل وقت بگذرانید یا با اتوبوس در شهر بگردید.
  • نزدیک دهکده بایسستر (Bicester)، مرکز تجمع عاشقان مد و دوست داران خرید کالای حراج است. در این منطقه، فروشگاه‌ها، برندهای معروفی مانند رالف لورن (Ralph Lauren)، نایک و UGG را با قیمت‌ خوبی می‌فروشند.
  • فاصله آکسفورد از لندن با قطار، یک ساعت است. با قطار می‌توانید خیلی زود به آکسفورد بیاید

  آب‌وهوای شهر آکسفورد انگلستان گرم و معتدل است. حتی در کم بارش ترین زمان سال، باران زیادی در آکسفورد می‌بارد. آب‌وهوای آکسفورد بر اساس سیستم کوپن گایگر جزء آب‌وهوای اقیانوسی (Cfb) طبقه‌بندی‌شده است. میانگین دما در آکسفورد برابر ۹/۹ درجه سانتی گراد است. میانگین بارش سالانه نیز ۶۳۱ میلی‌متر است.

   
  3 ماه پیش

 • آموزش مقطع دبستان در انگلستان

  علیرغم اختلافات فرهنگی و سیاسی بین ملت ها، اهداف و برنامه درسی حداقل تحصیلات ابتدایی شبیه به هم هستند. تقریبا تمام ملت ها به طور رسمی متعهد به تحصیلات جمعی هستند، که در نهایت شامل آموزش کامل ابتدایی برای همه می شود. بنابراین می توان یک توافق در حال افزایش در بین کشورها ایجاد کرد تا آماده سازی برای شهروندی یکی از اهداف اصلی آموزش ابتدایی باشد. از نظر برنامه درسی، این هدف تاکید بر مهارت خواندن و نوشتن، مهارت های ریاضی و مطالعات اساسی و علم اجتماعی را نشان می دهد.

  به طور کلی مکاتب مهد کودک را با مدارس ابتدایی ادغام می کنند. توالی ابتدایی ثانویه به طور کلی 12 سال طول می کشد (بدون یک مهد کودک یک یا دو ساله)، اما تقسیم این سال ها متفاوت است، از جمله هشت یا چهار یا شش ماهه (مدرسه ابتدایی و دبیرستان)، شش و سه (مدرسه ابتدایی، دبیرستان) و چهار به چهار (دبستان، دبیرستان)

  در کشور انگلستان نیز همچون سایر کشور ها ، کودکان اجازه رفتن به مدرسه را دارند.در واقع از سن 5 سالگی  آموزش اجباری برای تحصیل در انگلستان  در این کشور آغاز می شود.

  برای آموزش و تحصیل در انگلستان مقطع ابتدایی، در مرحله اول به طور سنتی آموزش هایی رسمی یافت می شود، که در سن 5 تا 7 سالگی شروع می شود و تا سن 11 الی 13 ادامه می یابد. در انگلستان و برخی از کشورهای دیگر اصطلاح اولیه به جای ابتدایی به کار می رود. در ایالات متحده اصطلاح اولیه به طور معمول فقط به سه سال اول تحصیلات ابتدایی اشاره می کنند، یعنی آموزش ابتدایی اغلب به نوعی پیش دبستانی برای کودکان 3 تا 5 ساله یا 6 ساله است

  3 ماه پیش

 • معرفی David Game College

  به طور کلی تخمین زده می شود که بیش از 4000 مدرسه و کالج در انگلستان در زمینه تحصیلات تکمیلی فعال می باشند اما مواردی که باعث شده است کالج David Game را در این میان به کالجی برتر و قابل اعتنا برای تحصیل در انگلستان  تبدیل نماید عبارت است از:

  داشتن رنکینگ زیر 200 در تمامی سالیان (نکته: بیش از 90درصد، 200 مدرسه اول انگلستان، مدارس و کالج های مخصوص اتباع بریتانیایی می باشد و دانش آموزان خارجی نمی توانند وارد آن ها شوند. به طور مثال کالج St. Paul و Eaton  که حتی والدین بریتانیایی قبل از به دنیا اوردن فرزند خود اسم آن ها را در لیست این کالج ها ثبت نام می کنند.

  داشتن معلمان کاملا مجرب و دارای تحصیلات آکادمیک بالا از بهترین دانشگاه های انگلستان که به صورت  کاملا حرفه ای برای تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس موجبات علاقه دانشجویان و دانش  آموزان را به دروس تحت تدریس خود  فراهم می نمایند.(بطور مثال معلم ریاضی کالج David Game چهارمین معلم برتر بریتانیا می باشد)
    برخلاف بسیاری از کالج ها و مراکز آموزشی کالج  David Game  دارای کادر حرفه ای ثابت می باشد که بعضی از آن ها سابقه  بسیار طولانی (بیش از 30 سال) در امر آموزش دانشجویان برتر برای تحصیل در انگلستان در سالیان گذشته در این کالج داشته اند.

   برگزاری کلاس های کم جمعیت به منظور برقراری آرامش و محیط علمی سوال و جوابی و تبلور تفکر گروهی در بین اعضای کلاس برقراری محیطی علمی برای دانش آموزان در جهت گذراندن اوقات خود در کالج به منظور ارتقای سطح علمی خود.

  ارائه گستره عظیمی از کلاس های آموزشی در رشته های متعدد و به کارگیری سیستمی انعطاف پذیر در صورت تمایل دانشجویان به تغییر رشته تحصیلی.داشتن کتابخانه و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاه آموزشی هنر مجهز به بروزترین سیستم های آموزشی در جهان.  ارائه مشاوره های هفتگی کاملا تخصصی به دانش آموزان و دانشجویان و ارائه خدمات انتخاب رشته با توجه به روحیات و پتانسیل آن ها.

  دوره UFP (Foundation) کالج  David Game

  بدون شک  معروف ترین  دوره ای  که در کالج  دیوید  گیم  انگلستان برگزار می شود دورهUFP  می باشد. این دوره برای اولین بار در سال 1989 در این کالج شروع به فعالیت کرد و می توان ادعا کرد که این کالج یکی از بهترین دوره های UFP را در کل انگلستان برگزار می کند که دانش آموزانی که با گذراندن این دوره جذب دانشگاه های برتر انگلستان شده اند، موید موفقیت و همچنین مهر تاییدی بر خوشنامی کالج David Game در برگزاری این دوره می باشد. گارانتی ورود به دانشگاه های انگلستان با گذراندن این دوره در کالج David Game 100درصد می باشد، اما برای ورود به دانشگاه های برتر انگلستان باید حتما نمرات بالای دانش آموزان در دروس این دوره احراز شود.
  از نمونه افتخارات دوره UFP کالج David Game می توان تایید فقط و فقط UFP داروسازی کالج David Game توسط London School Of Pharmacy را نام برد. سرویس طلایی این دوره که در اختیار والدین دانش آموزان محصل در این دوره قرار می گیرد عبارت است از ارائه یک نام کاربری و کلمه عبور به والدین دانش آموزان جهت چک کردن وضعیت فرزندانشان از حیث نحوه حضور و غیاب آن ها در کلاس های درس و نمرات کسب شده آن ها .

  دوره Medical Preparation در کالج DAVID GAME

  کالج David Game یکی از  بی نظیر ترین کالج هایی است که به طور تخصصی و ویژه دانش آموزان را برای تحصیل در رشته پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آماده می کند.

  از خدمات این دوره  شامل  :
  • آمادگی برای آزمون UKCAT  و BMAT
  • تمرین جهت آمادگی لازم برای مصاحبه فردی
  • تمرین جهت نوشتن  اظهار نامه یا بیانیه فردی (SOP)
  • نوشتن مقاله درباره اخلاق پزشکی

   

   

  4 ماه پیش

 • کالج Kensington Park School (KPS) Duff Miller سابق

  این کالج دارای 80 درصد دانش آموزان بریتانیایی و 20 درصد دانش آموزان بین المللی می باشد که موید کیفیت بسیار بالای کالج است چرا که بریتانیایی ها می توانند وارد مدارس رایگان شوند اما سطح بالای این کالج آن ها را متقاعد کرده است که برای ورود به دانشگاه های تاپ انگلستان برای دوره Alevel هزینه نمایند.
  این کالج در بهترین نقطه لندن در خیابان Kensington جنوبی واقع شده است که یکی از گران قیمت ترین و لوکس ترین مناطق لندن به شمار می آید.

  کالج Kensington Park School یا (KPS)، (Duff Miller سابق) یک مدرسه پیشرفته برای پسران و دختران 11 تا 18 ساله طراحی شده است که در قلب لندن قرار دارد. با اینکه این کالج جدید التاسیس است اما از کادر آموزشی موفق با  تجربه طولانی و فوق العاده در تدریس برخوردار است و به عنوان یکی از به نام ترین مدارس کشور معرفی می شود.چرا که در ماه سپتامبر 2017 KPS با کالج  معروف و صاحب نام Duff Miller  ادغام گردید و نهایتا با نام Kensington Park School معرفی شد.

  کالج KPS دارای دو ساختمان است که در دو سمت Kensington Gardens  واقع شده است.
  دانش آموزان 11تا 15 سال در ساختمان شمالی((Bark Place Kensington Park School قرار دارند دانش آموزان 16 تا 18 سال در ساختمان جنوبی(Queen’s Gate)

  آیا می دانید کادر علمی کالج KPS  دارای 25 سال سابقه درخشان در ضمینه GCSE  و ALEVEL    می باشد ، این کالج بهترین امکانات ورزشی و تفریحی از جمله باشگاه شمشیر بازی، اسب سواری و .... را در اختیار دانش آموزان خود قرار داده  و پیشرفت چشمگیری در زمینه موسیقی و هنر داشته است.

  کالج KPS برگزارکننده دوره های :

  GCSE
  این کالج آماده برگزاری دوره های GCSE با بهترین تجهیزات و معلمان با تجربه می باشد تا دانش آموزان این دوره را با موفقیت سپری کنند و با کسب نمرات عالی به دوره های بعد راه پیدا کنند.

  A-LEVELS

  از ویژگی های برجسته این کالج، آموزش دانش آموزان در سطحی فوق تخصصی و آمادگی آنان برای ورود به دانشگاه های برتر انگلستان با نمرات بسیار عالی می باشد.

  RETAKES

  اگر دانش آموزان از نمرات خود در دوره ها  ناامید شدند، KPS بهترین گزینه برای ارتقاء سطح علمی و بهبود نمرات آن هاست. 

  MEDICAL PREPARATION

   کالج KPS( Duff Miller سابق) سالهاست که یکی از بهترین کالج ها در تربیت دانش آموزان جهت آمادگی  در رشته پزشکی است . Duff Miller شهرت برجسته ای در پایه گذاری تربیت دانش آموزان در رشته پزشکی دارد. ورود به رشته علوم پزشکی کاری  به شدت رقابتی است، اما KPS با ارائه تعدادی از دوره های مختلف که دانش آموزان را قادر به بهره مندی و برقراری روابط  نزدیک با موسسات پزشکی بین المللی مورد احترام می کند  شانس دانش آموزان را برای پذیرش به  حد اکثر ممکن  می رساند.

  دانش آموزان به طور کامل و با سطح بالایی، توسط متخصصین کالج به شکل زیر پشتیبانی می شوند:
  • آماده سازی برای آزمون های BMAT و UKCAT
  • مهارت های لازم در مصاحبه ورود به دانشگاه
  • چگونگی مصاحبه فردی
  • نوشتن CV
  • مناظره اخلاق پزشکی
  •آموزش کمک های اولیه

  OXBRIDGE PREPARATION

  EASTER REVISION

   

  در این کالج هر دانش آموز یک آموزگار خصوصی دارد که ناظر حضور و غیاب در کلاس،دقت و عملکرد دانش آموز در امتحانات است. این آموزگار اولین کسی است که دانش آموز و والدین او می توانند هرگونه سوال و یا نگرانی خود را با او در میان بگذراند. آن ها پیشرفت و رفاه دانش آموزان  را کنترل می کنند مطابق مسئولیتی که به عهده آن هاست.

  خوابگاه کالج KPS

  کالج KPS تلاش می کند تا محیطی امن ،شاد وراحت برای دانش آموزان فراهم آورد.
  این کالج برای دانش آموزان بین المللی دو خوابگاه  در نظر گرفته است:

  • Princess Beatrice House  :
   خوابگاهی که برای دانش آموزان کمتر از 18 سال فراهم شده است و با ایستگاه Earl’s court  که در نزدیکی این  خوابگاه است دانش آموزان در مدت 15 دقیقه می توانند خود را به کالج KPS   برسانند.


  • Pure Hammersmith :
   خوابگاهی ویژه دانش آموزان بالای 18 سال است که تا ایستگاه Hammersmith دو دقیقه فاصله دارد (پیاده روی) که هم به مرکز شهر و هم کالج  KPS  دسترسی دارد.

  این  دو خوابگاه هر روز وعده های اصلی غذا را برای دانش آموزان فراهم می کند.جالب است بدانید هر دو خوابگاه مجهز به وسایل آشپزی است که دانش آموزان میوانند براحتی آشپزی کنند.

   

  4 ماه پیش

 • -گاه Londonnest

  مجهزترین خوابگاه شهر لندن جایی که دانش آموزان در آن احساس راحتی و آرامش دارند.
  اگر قصد تحصیل در شهر لندن را دارید . پیشنهاد ما  برای -، -گاهCurve  The خواهد بود .

  در صورتی که داشتن آشپزخانه در اتاق خود را ترجیح میدهید The Curve این امکان را برای شما فراهم کرده است تا امکانات کامل یک آشپزخانه را در اتاق تک نفره خود داشته باشید.

   

  این خوابگاه مجهز به :
  - بوفه با تنقلات و نوشیدنی های سالم ، سالن نشیمن
  - سالن ورزشی با دستگاه های پیشرفته که برای تمامی دانش آموزان رایگان است
  - اتاق های مطالعه که با هماهنگی قبلی قابل استفاده می باشد
  - دارای چندین اتاق تلویزیون (TV Room)
  - صندوق پستی مخصوص هر دانش آموز در طبقه همکف
  - اتاق سرگرمی با بازی هایی مانند : فوتبال دستی، بیلیارد، پینگ پنگ و....
  - اتاق شست و شوی لباس با تعیین وقت از طریق Application مخصوص
  - سیستم گرمایشی و سرمایشی پیشرفته
  - اینترنت پرسرعت  
  - و امنیت 24 ساعته از محیط خوابگاه
  - در طبقه همکف این ساختمان یک سوپرمارکت بزرگ با نام TESCO METRO قرار دارد که دانش آموزان می توانند تمامی مایحتاج روزانه خود را ازجمله غذا و خوراکی های سالم را از این فروشگاه خریداری کنند.

  4 ماه پیش

 • معرفی کالج Bath Academy

  یکی دیگر از کالج های زیرمجموعه کالج David Game ، Bath Academy می باشد. شهر Bath شهری بسیار آرام و دل انگیز با محیط و فضایی رویایی در غرب انگلستان واقع شده است.
  این کالج دارای استاندارد  HTS (Highly Trusted Sponsor) نیز می باشد.
  فاصله Bath  تا مرکز شهر لندن 115 مایل یا 2 ساعت و 15 دقیقه با قطار و تا شهر Oxford 82 مایل یا 1 ساعت و 35 دقیقه با قطار می باشد.

  این کالج تمامی دوره های  GCSE ، Foundation،   ALevels و دوره های زبان را با کیفیت برتر کالج David Game برگزار می نماید. یکی از محاسن این کالج میزان هزینه های زندگی کمتر آن به نسبت شهرهای London و Oxford می باشد.

   

  چرا  Bath Academy ؟

  - کیفیت بسیار بالای تدریس
  - آگاهی کامل از نیاز های دانش آموزان
  - ارتباط دوستانه با دانش آموزان
  - حمایت و پشتیبانی از دانش آموزان
  - واقع در شهر زیبا و تاریخی انگلستان
  - بیش از 90 درصد از دانش آموزان Bath Academy از بهترین دانشگاه های انگلستان پذیرش گرفته اند
  - خوابگاه عالی
  - 115 مایل فاصله تا مرکز لندن (2ساعت و 15 دقیقه)
  - و امکانات پیشرفته کالج شامل:
  . اتاق دانشجویی مشترک
  . اتاق مطالعه خصوصی
  . اتاق هنر
  . اتاق کامپیوتر

   

   

  4 ماه پیش

 • دوره GCSE در انگلستان

  آیا لحظه ای به این فکر کرده اید که سنین بین 14 تا 17 سال حساس ترین سنین برای دانش آموزان است . چرا که شاکله اصلی علمی و اخلاقی افراد در این بازه زمانی شکل می گیرد. پس اهمیت این دوران می تواند ضرورت انتخاب محیطی سالم و دانش آموزی را بیش از پیش گوشزد نماید...

  5 ماه پیش

 • معرفی Chelsea Independent College

  این کالج با دو ساختمان مدرن ،در قلب لندن ، نزدیکی ایستگاه Fulham Brodway  واقع شده است که به تمام نقاط شهر دسترسی دارد.
   

  مالک این کالج، مالک کالج KPS ( Duff Miller سابق) نیز می باشد لذا دارای همان امکانات آموزشی اما با تاکید بیشتر بر زبان انگلیسی می باشد. برای دوره GCSE و Pre Alevel بهترین گزینه در لندن کالج Chelsea Independent College می باشد.
  درکالج Chelsea Independent College با دانش آموزان رابطه نزدیکی برقرار می شود، تا انگیزه و علایق آن ها به منظور ارتقاء عادات یادگیری موفق روشن گرددو این ضمانت صورت می گیرد که دانش آموزان از استعدادهای بالقوه خود آگاه گردند.

   

   

   

  5 ماه پیش

 • دوره Oxbridge Preparation

  هر سال بیش از 30 هزار دانش آموز متقاضی ورود به دانشگاه های Oxford و Cambridge هستند. این دانشگاه ها همیشه به دنبال کسانی هستند که بدون در نظر گرفتن پیشینه ، بهترین شرایط را برای ورود به دانشگاه داشته باشند.

  • اعضای هیئت علمی بهترین مشاوره ها را در کلاس های فوق برنامه به دانش آموزان ارائه می دهند، تا به عنوان یک رقیب قوی بهترین فاکتور ها را در مصاحبه و آزمون داشته باشند.
  • برگزاری  آزمون های آموزشی توسط متخصصینی که در حوزه خود تخصص دارند.
  • و البته همیاری و همراهی کسانی که فارغ التحصیل Oxford و Cambridgeهستند و این فرآیند مصاحبه و آزمون را
  به خوبی طی کرده اند.
  • تمامی منابع جمع آوری شده برای این دوره توسط آموزگاران با تجربه در دانشگاه Oxford و Cambridge انجام شده است.

  6 ماه پیش

 • نمرات دروس در انگلستان A-level

  نمرات دروس دوره A-level به صورت   A.B.C.D.E  درجه بندی شده است و کسانی که حداقل در دو درس نمره های A.B.C را کسب نمایند مستقیمأ وارد دانشگاه می شوند (رتبه دانشگاه ارتباط مستقیم با این نمرات خواهد داشت)  و افرادی که نمره آنان E.D باشد نمی توانند وارد دورهBachelor  (لیسانس ) شوند و وارد دوره های پایین تر H.N.D یا مراکزی با کیفیت پایین می شوند.

  دوره هایA-Level  از ابتدا به صورت تخصصی گروه بندی می شوند. و دانش آموزان بر اساس علایق و تواناییها وارد A-Level تخصصی مرتبط به رشته مورد علاقه می شوند.

  به طور مثال : علاقه مندان به رشته پزشکی میبایست از ابتدا وارد دوره A-Level in Medicine شوند.

  6 ماه پیش

 • آشنایی با دوره A-LEVELدر انگلستان

  بطور کلی دوره A-Levels دوره اصلی عمومی برای دانش آموزان برای تحصیل در انگلستان و ولز برای ادامه تحصیل به منظور ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد.

  این دوره مناسب برای سن ۱۵ سال به بالا و کسانی که خواستارتحصیل دردوره ‌های دارای اعتبار بین‌المللی و ورود به بهترین دانشگاه‌ها هستند می باشد.

  در این دوره دانشجویان سه یا چهار درس را می خوانند و هرچه نمره ی A-level کسب شده بالاتر باشد، شانس ورود دانشجو به دانشگاه رده بالا بهتر خواهد بود ورود به  اين‌ دوره‌ با شركت‌ در امتحانات‌ مربوط به سال دهم و اخذ گواهينامه‌General Certificate Secondary Education (G.C.S.E)   و پایان سال دهم (دوم دبیرستان در نظام آموزشی سابق ایران) امکان پذیر می باشد. كساني‌ كه‌ مايل‌ به‌ ادامه‌ تحصيل‌ در دوره های دانشگاهی هستند، بايد پس‌ از گرفتن‌ گواهينامه‌ G.C.S.E دوره‌ A-Level  را که دو سال به طول می انجامد با موفقيت‌ بگذرانند.

  6 ماه پیش

 • آیلتس مورد نیاز برای ورود به دوره foundtion

  آیا میدانید داشتن IELTS Academic for UKVI برای ورود به دوره Foundation برای تحصیل در انگلستان  الزامی است. اگر نمره IELTS Academic for UKVI شما 5.5 به بالا باشد دوره 9 ماهه و اگر 4 تا 5.5 باشد دوره تحصیلی شما 12 ماهه خواهد بود.

  6 ماه پیش

 • دوره Foundation

  فقط دانش آموزان خارجی حق ورود به این دوره را دارند دوره های ارائه شده که بجای دوره ALevels می باشد بر حسب نوع ارائه و کیفیت آموزشی کالج ها توسط دانشگاه ها قابل قبول خواهد بود. دوره Foundation دوره ای یک ساله می باشد که می تواند توسط کالج ها یا دانشگاه ها ارائه شود.

   

   

   

   

  6 ماه پیش

 • بهترین کالجها برای ورود به رشته پزشکی و دندانپزشکی چیست؟

  آیا میدانید کالج های KPS, Chelsea , David Game ، Bosworth  ، St Mikes ، Bath Academy،  Bishopstrow و Albemarl بهترین کالج ها برای گذراندن GCSE , ALevel  برای ورود به پزشکی و دندانپزشکی هستند؟!

  6 ماه پیش

 • بالاترین رنکینگ کالج های خصوصی انگلستان

  آیا میدانید بالاترین رنکینگ کالج های خصوصی در انگلستان رنکینگ کالج های انحصاری علم گستر کاوه نظیر ,KPS Chelsea , David Game ، Bosworth  ، St. Mikes ، Bath Academy،  Bishopstrow و Albemarl می باشد؟

  6 ماه پیش

 • GCSE(General Certificate Secondary Education)

  شروع تحصیلات در مقطع دبیرستان در کشور انگلستان از این دوره شروع می شود. این دوره در گذشته به اسم Ordinary Levels / O – Levels  مشهور بوده است. اما امروزه این دوره به GCSE  تغییر نام داده است. حداقل سن دانش آموز برای شروع دوره GCSE چهارده سال تمام و حداکثر هفده سال می باشد. مدت زمان طول دوره GCSE، دو سال می باشد.
  دانش آموزانی که از ایران برای ادامه تحصیل به انگلستان
   می روند اگر دارای مدرک هشتم (سوم راهنمایی)  باشند
   می بایست این دوره 2 ساله را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند.
  دانش آموزانی که سال اول دبیرستان را درایران گذرانده باشند، مدرک نهم (سال اول دبیرستان) آن ها مطابق سال اول دوره GCSE پذیرفته می شود و این دانش آموزان  می توانند  از سال دوم  GCSE ادامه تحصیل دهند.
  دانش آموزانی که دهم (سال دوم دبیرستان) را در ایران گذرانده اند ابتدا توسط کالج تعیین سطح می شوند. اگر سطح علمی آن ها در حدی بود که بتوانند دوره ALevels را شروع نمایند دوره GCSE را نمی خوانند اما اگر سطح علمی آن ها ضعیف تر از دوره ALevels  ارزیابی شد باید یک دوره یک ساله GCSE  را بگذرانند.
  نمره دوره GCSE به صورت 80 درصد نمرات امتحانات نهایی که به صورت سراسری در انگلستان برگزار می شود و 20درصد فعالیت های کلاسی دانش آموز محاسبه می گردد.
  آیا می دانستید دوره GCSE در کالج های  Bishopstrow ، St. Mikes ، Bath academy ، David Game ، KPS ، Chelsea  و Albemarl با بالاترین استاندارد آموزشی در بریتانیا انجام می پذیرد.

  6 ماه پیش

 • PRE-GCSE(دوره قبل از دبیرستان)

  این دوره مخصوص دانش آموزان ۱۱ تا ۱۴ سال طراحی شده است.
   در این دوره زبان و درس های مختلف خوانده می شود و دوره آمادگی قبل از GCSE می باشد.
  خدمات موسسه علم گستر کاوه جهت اخذ پذیرش این دوره در ایران بی همتاست.
  کالج هایی با فرهنگ بریتانیایی نظیر Bishopstrow ، ST. Mikes و Bath Academy  مهیای فرزندان عزیز شما در تاپ ترین و مدرن ترین فضا های آموزشی با بالاترین استاندارد های جهانی هستند.

  6 ماه پیش

 • قابل توجه دانش آموزانی که در کالج David Game درس می خوانند

  می توانید در برنامه های باشگاهی و فعالیتهای دیگر این کالج  برای تحصیل در انگلستا بدون مدرک آیلتس  که در زیر اشاره می شود، شرکت کنید:
  بحث آزاد (یا مکالمه موضوعی) دوشنبه ها ساعت 5:30 تا 6:30
  یوگا سه شنبه ها ساعت 5:15 تا 6
  موزیک چهارشنبه ها ساعت 5 تا 6
  فوتبال چهارشنبه ها 5 تا 6
  درام  که تکنیکهای بازی یا اجرا را یاد میگیرید و برای نمایش پایان سال تمرین می کنید پنج شنبه ها ساعت 3 تا

  6 ماه پیش

 • سیستم آموزشی در انگلستان

  آموزش در انگلستان و تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس برای کودکان بین 5 تا 17 ساله در انگلستان اجباری است. معمولا کودکان در طول سال تحصیلی که پنج ساله می شوند، شروع به تحصیل می کنند. دانش آموزان برای تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس می توانند مدرسه را در سن 16 یا 17 سالگی پس از تکمیلGCSEs خود به پایان برسانند. به طور معمول، سال تحصیلی در انگلستان در ماه سپتامبر آغاز می شود و در ماه ژوئیه به پایان می رسد، با وقفه های اصلی در ماه دسامبر، مارس / آوریل و ژوئیه / اوت. سیستم آموزش و پرورش به چهار سطح تقسیم می شود:

  سالهای اولیه: سن 3 تا 4

  آموزش ابتدایی: سن 4 تا 11 سالگی

  آموزش متوسطه: 11 تا 18 سالگی

  آموزش عالی: سن 18 سالگی

  7 ماه پیش

 • ادامه مبحث شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان

   همانطور که قبلا ذکر شده بود دانشجویان در زمان تحصیلات خود اجازه دارندهم  به صورت تمام وقت و هم نیمه وقت مشغول به کار شوند. دانشجو می تواند با کرفرمایان متعدد قرارداد کاری داشته باشد و هیچ منعی در این باب وجود ندارد اما ساعات کاری دانشجو در طول هفته جمعأ نباید بیش از ۲۰ ساعت باشد. فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی انگلستان می توانند در صورت استخدام و تأیید کارفرما - کاری انگلستان را اخذ نمایید اما طبق قانون کشور انگلستان دانشجویان غیر اروپایی می بایست برای تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کار در انگلستان  به کشور خود بازگشت داشته باشند و با نامه کارفرمای انگلیسی از سفارت مبدأ درخواست ویزای کار نمایند. همچنین دانش آموزان مشغول به تحصیل در کالج های انگلستان جهت تغییر ویزای Child Tier4 به General Tier4 می بایست به سفارت انگلستان در کشور مبدأ بازگشت داشته باشند و در صورت پذیرش از دانشگاههای انگلستان ویزای General Tier4 درخواست نمایند.

  7 ماه پیش

 • پذیرش در مدارس انگلستان

  برای افرادی که با کودکان به انگلستان برای تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس  سفر می کنند، انتخاب مناسب برای تحصیل در مدارس و کالج های انگلستان یکی از اولویت های اصلی است. شرکت در مدرسه مناسب نقش مهمی در تضمین یادگیری و موفقیت در آینده دارد. عواملی که بر انتخاب مدرسه برای کودکان مهاجر تاثیر می گذارند عبارتند از: تجربه قبلی تحصیلی کودک، توانایی تحصیلی و توانایی زبان انگلیسی. پدر و مادر Expat باید توجه داشته باشند که اکثر مدارس دولتی تأمین مالی در انگلستان و برخی از مدارس خصوصی، پذیرش در مناطق حوضه را پایه گذاری می کنند. بنابراین مهم است قبل از تصمیم گیری در مورد محل زندگی در یک شهر، یک مدرسه را انتخاب کنید. مدارس خصوصی و مدارس بین المللی با امکانات دسترسی به دانشجویان، انعطاف پذیری بیشتری دارند

  7 ماه پیش

 • تحصیلات در کشور انگلستان

   

  مفهوم تحصیلات عالی از تحصیل در انگلستان منشا گرفته است، و برخی از بهترین دانشگاهها در دنیا مانند کمبریج و آکسفورد، در این کشور وجود دارند. چه اهل شمال بریتانیا باشند یا جنوب، مردم انگلیس به مهربانی، مردم نوازی و حس انسان دوستی معروف هستند.

  اگر شما یک شغل تمام وقت در انگلیس دارید، این حق ضروری شما است که در هر سال، 28 روز کاری مرخصی دارید. آنها همچنین دارای 9 روز تعطیلات بانکی هستند، که این تعطیلات تا کریسمس و سال جدید ادامه دارد؛ به این معنی است که شما زمان زیادی برای سفر به همه مکان های عالی نزدیک دارید.

   

  7 ماه پیش

 • تحصیل در رشته زیست در دانشگاه منچستر

  متقاضی باید مدرک IELTS UKVI 6.5 داشته باشد و مهارتها نیز پایین تر از 6.5 نباشد. شهریه رشته زیست در دانشگاه منچستر در مقطع ارشد 23,500 پوند می باشد.

  8 ماه پیش

 • شرایط تحصیل در مدارس برای افراد (۱۴ – ۱۷) سال در انگلستان

  داوطلب باید حداقل ۷۰٪ از نمره و معدل را در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشد *
  به طور مثال اگر در مدارس ایران تحصیل می کنید باید حداقل نمره ۱۴ از معدل در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشید

  آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی *

  اگر سطح زبانی شما ضعیف است احتیاج هست که سال اول رو به صورت فشرده زبان بخوانید و پس از کسب مهارت لازم, به دوره ی اصلی خود وارد شوید

  < اطلاعات بیشتر از دوره های زبان

  معرفی یک نفر در انگلستان بعنوان قیم در هنگام تحصیل, درصورتی که متقاضی نتواند کسی را در انگلستان بعنوان قیم معرفی نماید، موسسه پیوند ترتیبات لازم را برای تعیین قیم قانونی انجام می دهد

  مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی

  (کارنامه آخرین سال تحصیلی متقاضی (به طور مثال: اگر در حال حاظر در مقطع هفتم هستید بایستی کارنامه سال ششم خود را آپلود کنید *
  (اسکن پاسپورت متقاضی (بیش از ۲ سال اعتبار داشته باشد *
  رضایت نامه والدین *
  یک قطعه عکس *

  توان مالی در پرداخت شهریه کامل مدرسه

  9 ماه پیش

 • شرایط تحصیل در مدارس انگلستان برای افراد 8 تا 13 سال

   

  داوطلب باید حداقل ۷۰٪ از نمره و معدل را در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشد *
  به طور مثال اگر در مدارس ایران تحصیل می کنید باید حداقل نمره ۱۴ از معدل در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشید

  آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی *

  اگر سطح زبانی شما ضعیف است احتیاج هست که سال اول رو به صورت فشرده زبان بخوانید و پس از کسب مهارت لازم, به دوره ی اصلی خود وارد شوید

  < اطلاعات بیشتر از دوره های زبان

  معرفی یک نفر در انگلستان بعنوان قیم در هنگام تحصیل, درصورتی که متقاضی نتواند کسی را در انگلستان بعنوان قیم معرفی نماید، موسسه پیوند ترتیبات لازم را برای تعیین قیم قانونی انجام می دهد

  مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی

  (کارنامه آخرین سال تحصیلی متقاضی (به طور مثال: اگر در حال حاظر در مقطع هفتم هستید بایستی کارنامه سال ششم خود را آپلود کنید *
  (اسکن پاسپورت متقاضی (بیش از ۲ سال اعتبار داشته باشد *
  رضایت نامه والدین *
  یک قطعه عکس *

  توان مالی در پرداخت شهریه کامل مدرسه *

   
   
   
  9 ماه پیش

 • کمبریج

  شهرت کمبریج به این خاطر است که محل استقرار یکی از قدیمی‌ترین و بهترین دانشگاه‌های جهان است. در اینجا دانشمندان، تکنسین‌ها، مهندسین و ریاضیدانان با سرعت فوق‌العاده بالا به نوآوری می‌پردازند. در مکانی به تحصیل بپردازید که در آن تمام برنامه‌ها، رشته‌ها و فعالیت‌ها برای کمک به شما جهت موفق شدن در STEM یا مدرک کسب‌وکار مورد انتخابتان متمرکز شده‌اند.

  9 ماه پیش

 • چرا تحصیل در انگلستان؟

  برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان دلایل بسیاری وجود دارد.
  تحصیل دانشجویان بین المللی در انگلستان سابقه طولانی داشته و سنتی دیرینه است و فعالیت بعضی از دانشگاه های آن ریشه در قرن های 12 و 13 دارند.
  تحصیل در محیط های استاندارد آموزشی در بهترین مراکز آموزشی دنیا:
  تحصیل در انگلستان به شما طیف گسترده ای از انواع دوره های آموزشی در موسساتی معتبر در سطح جهانی را ارائه می دهد.

  دوره های تحصیلی در انگلستان کوتاه تر و فشرده تر از دیگر کشورهاست، در نتیجه شما می توانید در مدت کوتاه تری فارغ التحصیل شوید بدون اینکه از ارزش مدرک تحصیلی شما کاسته شود و همین امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های تحصیلی و زندگی شما می شود.

  دانشگاه های انگلستان به شدت تحت نظارت قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود در این دانشگاه ها از بالاترین استانداردهای تدریس، یادگیری و پژوهش استفاده می شود. آنها همچنین برای ایجاد اطمینان و محیط امن، سرپرستی و حمایت از همه دانشجویان بین المللی سخت تلاش می کنند.

  کیفیت موسسات تحصیلی و دانشگاه های انگلستان:
  کیفیت دانشگاه ها و کالج های انگلستان توسط آژانس تضمین کیفیت (QAA) ارزیابی شده و استانداردهای پژوهشی توسط چهار تن از حامیان مالی آموزش عالی انگلستان که نتایج تحقیقات خود را هر پنج سال انتشار می دهند، بررسی می شود.
  در رتبه بندی جهانی اعتبار آموزش عالی 2013-2014 تایمز، انگلستان در جایگاه دوم تعداد دانشگاه های برتر در بین 100 دانشگاه قرار دارد.
  ارتباطات با اروپا
  انگلستان بهترین محل برای جستجو و تفحص در تاریخ و فرهنگ اروپا است. خطوط هوایی کم هزینه از فرودگاه های انگلستان و توانایی دانشجویان بین المللی از بسیاری از کشورها برای درخواست ویزای شنگن اتحادیه اروپا، سفرهای کوتاه در 24 کشور در سراسر اروپا را با ویزای انگلستان ممکن سازد.

  10 ماه پیش

 • تحصیل در دوره های تکمیلی انگلستان :Further Education

  بعد از گذراندن دوره GCSE  دانش آموزان برای ورود به تحصیلات دانشگاهی بایستی دوره های  A-Level یا Foundation را بگذرانند. دوره های  A-Levelهمچون GCSE  دوساله می باشد و دانش آموزان در طول این کورس دو ساله  2 تا 4 درس را میگذرانند که بسته به نمرات فرد، راه ورود به دانشگاه های برتر انگلستان برای شخص فراهم میشود. کورس های A-Level Full از شش قسمت وAS-Level  از سه قسمت تشکیل میشود، قابل ذکر است که دانش آموزان با توجه به توانائیهای خود این دوره ها را میگذرانند. در مورد دوره های Foundation یا فایندیشن که کورس هائی یکساله هستند بایستی توجه داشته باشید که در مقایسه با دوره های A-Level  کم هزینه تر و ساده تر میباشند و شما پس از موفقیت در این دوره ها راه ورود به اکثر دانشگاه های مورد دلخوهتان در کشور انگلستان برایتان میسر میگردد.

  شناخته میشود برای افراد بالای 17 سال میباشد که تمایل دارند جهت ادامه ی تحصیل وارد کشور انگلستان شوند. اساسا اخذ پذیرش برای افراد بالای 17 سال نیازمند ارائه مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 5 میباشد.  . Tier4ویزای تحصیلی این دوره که با نام

  10 ماه پیش

 • تحصیل در کالج ها و دبیرستان های کشور انگلستان (Secondary Education)

  تحصیل در انگلستان در مقطع آموزش متوسطه نیز شامل دو مرحله میباشد . سن 11 تا 14 سالگی و سنین 14 تا 16 سال .

  دانش آموزان در سن 11 سالگی وارد دبیرستان می شوند و مهمترین مقطع تحصیلی برای آنان سنین 14 تا 16 سالگی است. که بعد از سن 16 سالگی تحصیل در کشور انگلستان اختیاری میگردد. فرد با این مدرک تحصیلی میتواند وارد بازار کار شود و یا تحصیلات خود را در مقاطع بعد ادامه دهد. چارچوب اصلی تدریس در این دوره دروس ریاضیات، انگلیسی و علوم ( زیست، شیمی، فیزیک و غیره ) میباشد. در ولز زبان ولزی نیز به این چارچوب آموزشی افزوده میشود. در ضمن دروس پایه دیگری چون تاریخ، جغرافیا، هنر، موسیقی، ورزش، مطالعات تجاری و فناوری اطلاعات بسته به رشته تحصیلی که فرد برای تحصیل دانشگاه خود برمیگزیند نیز تدریس میگردد. در واقع دانش آموزان حدود ده تا یازده درس را بایستی در برنامه تحصیلی خود داشته باشند.

  در پایان این دوره ارزشیابی از فرد انجام شده و وی موفق به اخذ مدرک GCSE میگردد که طول مدت این دوره 2 سال است، متذکر میشوم که این مدرک تحصیلی در اسکاتلند با نام Sce  خوانده میشود.

  10 ماه پیش

 • تحصیل در مقطع دبستان انگلستان : Primary Education

  تحصیل در انگلستان در مقطع آموزش ابتدائی از سن 5 سالگی میسر می باشد و شما میتوانید با اطمینان کامل اقدام جهت فرستادن فرزند عزیزتان، برای ادامه ی تحصیل به این کشور را داشته باشید. با توجه به اینکه کشور انگلستان از سطح آموزشی بسیار بالائی برخوردار است سالیانه افراد بسیاری به تحصیل فرزند خود در این کشور می اندیشند و با توجه به رده سنی که کودکان دارند مطمئنا امنیت مساله مهمیست که برای خانواده ها در اولویت قرار میگیرد. توجه داشته باشید که در کالج های این کشور امنیت از طریق نصب دوربین بطور کامل کنترل میشود. در کشور انگلستان کالج ها از هزینه های متفاوتی برخوردار میباشند و اساسا پیشنهاد میکنیم که با تحقیق و آگاهی کامل پرونده خود را به موسساتی بسپارید که هدفشان اخذ پذیرش از کالج های معتبر ولی با هزینه های مناسب است. هزینه تحصیل در این دوره سالی 12 تا 15 هزار پوند بصورت متغییر است. آموزش ابتدائی در کشور انگلستان شامل دو مرحله میباشد. سن 5 تا 7 سالگی و سنین 7 تا 11 سال. در ضمن دوره های تحصیلی آموزش ابتدائی در کشور انگلستان از سپتامبر شروع شده و تا پایان ماه ژوئن ادامه دارد.

  10 ماه پیش

 • بورسیه تحصیل در انگلستان

  با  توجه به موقعیت تحصیل  انگلستان گرفتن بورس تحصیل در انگلستان کار ساده ای نیست کلا 4 نوع بورس در انگلستان وجود دارد.

  1. بورس FAKE یا غیر واقعی: بسیاری از کالجهای انگلستان با کلمه بورس در واقع یک کار تبلیغاتی می کنند.این کالج ها که معمولا به همه بورس می دهند ! شهریه های غیر واقعی اعلام میکنند و سپس بعد از دادن 50% تا 70% بورس به همه هزینه هایشان مانند کالجهای بسیار معتبر ما میشود .این کالجها که نامشان مشخص است نیاز به تو  ضیح نداردند پس گول تبلیغات بورس تحصیل انگلستان توسط این کالجهارا نخورید و کالج معتبر را انتخاب نمائید.
  2. بورس کالجها برای دانش آموزان ممتاز :کالجهای معتبر انگلستان نظیر DAVID GAME,CHELSEA,KPS,BOSWORTH به دانش آموزان ممتاز پس از سال اول در صورت کسب نمرات عالی بورسهای خوبی می دهند، پس اگر دانش آموز درسخوان باشد احتمال گرفتن بورس برای سال دوم بسیار وجود دارد.
  3. بورس دانشگاهها برای فوق لیسانس: بورس فوق لیسانس انگلستان شانس بالایی ندارد اما اگر دانشجو بسیار ممتاز باشد میشود شانس دانشجو را امتحان کرد.بورس دانشگاههای انگلیس برای دکتری: شانس آن از گرفتن بورس فوق لیسانس انگلیس بیشتر است اما باید رزومه بسیار قوی باشد.

  نکته: موارد 3و4 می تواند از 10% تا بورسیه کامل تحصیل در انگلستان را شامل شوند.برای کسب اطلاعات بشتر در باره بورسیه تحصیلی در انگلستان با ما تماس بگیرید.

  10 ماه پیش

 • تحصیل در انگلستان

   

  در انگلستان تحصیلات ابتدایی (primary) از سن پنج سالگی شروع و به مدت شش سال ادامه دارد . در سن ده سالگی دوره متوسطه (high school) شروع می شود. بعد از اتمام دوره پنج ساله متوسطه کسانی که تمایل به تحصیل در سطوح عالیه را دارند باید یک دوره 2 ساله به نام A-level  را گذرانده و امتحانات آن را با موفقیت به پایان برسانند. بر اساس نمرات حاصل از این امتحانات می توان رشته مورد علاقه خود را در دانشگاه انتخاب نمود و پس از اعلام پذیرش دانشگاه، در آن رشته به تحصیل ادامه داد.

  10 ماه پیش

 • تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان

  وقتی که به فکر خارج رفتن می افتید اولین موردی که پیش نیاز اصلی شماست زبان آن کشور است .مثلا وقتی می خواهید آلمان بروید باید آلمانی بخوانید و یا برای رفتن به فرانسه ، فرانسوی باید یاد بگیرید.خوبی تحصیل در انگلستان این است که زبان انگلیسی می بایست بلد باشید. زبان انگلیسی در ایران زبان اصلی است که خوشبختانه بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان از کودکی شروع به خواندن زبان می کنند .پس بزرگترین حسن تحصیل در انگلستان ،تحصیل به زبان انگلیسی است.آزمون زبان استاندارد برای تحصیل در انگلستان IELTS ACADEMIC FOR UKVI است.اما اگر IELTS ندارید و یا سطح زبان شما خوب نیست به هیچ وجه نا امید نشوید یکی از حالات زیر ممکن است شامل حال شما باشد.

  گروه 1: اگر زیر 18 سال باشید :هیچ کونه مدرک زبان نیاز ندارید.انگلیسی را در بهترین کالجهای انگلستان قبل از شروع دوره اصلی تحصیل فرا میگیرید.

  گروه 2: اگر بالای 18 سال باشید: در اینجا حالتهای زیر را داریم

  حالت A :اگر تحصیل در دوره های کالجی مثل ALEVEL یا FOUNDATION را دارید حتما نیاز به IELTS UKVI  دارید.

  حالت B: اگر قصد ادامه تحصیل در دوره لیسانس را دارید می توانید IELTS داشته باشید ولزومی ندارد که حتما UKVI باشد حتی می توانید TOEFL یا PTE یا آزمونهای دیگر را داشته باشید. این مورد بسیار تخصصی است پس باید با مشاورین مجرب علم گستر کاوه تماس بگیرید.

  حالت C: اگر قصد ادامه تحصیل در دوره فوق لیسانس و یا دکتری در انگلستان را دارید می توانید از SELL ASSESSMENT دانشگاه ها استفاده کنید .این مورد بسیار تخصصصی باید با مشاورین بسیار مجرب علم گستر کاوه تماس بگیرید.

  پس تحصیل بدون مدرک زبان در انگلستان امکان پذیر است پس حتما با ما تماس بگیرید تا در باره تحصیل در انگلستان بدون IELTS اطلاعات لازم را بگیرید.

  10 ماه پیش

 • کالج "Ealing Independent"

  کالج "Ealing Independent"  که در سال 1992 تاسیس شد ابتدا مدرسه‌ای بود برای آمادگی قبل از ورود به دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی.
  بعد از 17 سال که این کالج محلی برای آمادگی و دوره‌ی "A-Level"  و "GCSE" بود، شروع به تدریس رشته‌هایی مثل علوم انسانی، ریاضیات، علوم پایه، علوم اجتماعی و … کرد.
  این کالج در شرق لندن قرار دارد که به عنوان یکی از مناطق بسیار سرسبز این شهر شناخته شده است. این منطقه‌ی زیبا که ساختمان‌های آن با سبک ویکتوریایی ساخته شده‌اند، دسترسی‌های سریعی به وسایل نقلیه عمومی، رستوران‌ها و کافه‌ها دارد.


  کالج "Ealing Independent" یکی از کالج‌های معتبری‌ است که طرف قرارداد با موسسه کاوه‌است و شما برای دریافت اطلاعات بیشتر و طریقه‌ی ثبت‌نام می‌توانید با ما تماس بگیرید.

  26200783

  26200784


  هشتگ‌ها:
  #مشاوره #مشاوره_تحصیلی #لندن #انگلستان #ادامه_تحصیل #ادامه_تحصیل_در_اروپا #زندگی_در_اروپا #موسسه_علم_گستر_کاوه #تحصیلات #- #انگلیس #-_اروپا #تاکسی #اتوبوس #مترو #زندگی_دانشجویی #-_به_انگلستان #هزینه #هزینه_زندگی_در_اروپا

  10 ماه پیش

 • هیئت علمی کالج DUFF MILLER یا KENSINGTON PARK SCHOOL

  کالج  DUFF MILLER در سپتامبر  2017 به کالج Kensington Park School تبدیل خواهد شد.

  همه ما کالج  DUFF MILLER را با دانش آموزان مستقل ، دارای اعتماد به نفس بالا ، بلندپرواز و موفق  در ورود به دانشگاه های برتر انگلستان میشناسیم.

  کالج  DUFF MILLERدر سال 1952 تاسیس شده ، در دوره ALEVELS   و آمادگی دانش آموزان برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه ، پیشرو بوده است.

   این کالج  Kensington Park School  نام خواهد گرفت و یک مدرسه مستقل برای دختران و پسران  11-18 سال خواهد بود.

  معلمان این کالج در تجربه و موفقیت های طولانی مدت ، بهترین رکورد ها را از آن خود کرده اند.

  کالج  KPS دارای 2 ساختمان در دو سمت باغ Kensington قرار خواهند داشت.

  دانش آموزان 11-16 سال در Bark Place و دانش آموزان 16-18 سال در Queen’s Gate خواهند بود.

  اعضای جدید هیئت علمی این کالج جدید به شرح زیر می باشد.

  Marwan Mikdadi

  مروان میکدادی (Marwan Mikdadi)   دوران کودکی خود را در Kensington سپری کرد .تحصیلات خود را از شهر   Latymer  آغاز کرد وارد دانشگاه Queen’s University در شهر Belfast شد و تحصیلات خود را در رشته اقتصاد و جغرافیای اقتصادی ادامه داد او همچنین دارای کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اطلاعات است.

  مروان کار خودربا KPMG در لندن آغاز کرد قبل از اینکه دوران تدریس خود را در دانشگاه Queen’s  بگذراند. او تدریس را با RGS Guildford  آغاز کرد و بعد از آن درسال 2001 در مدرسه St Paul’s School  مشغول به تدریس شد و پس از مدتی به مدیریت بخش اقتصاد و سیاست Economics and Politics)) منصوب گردید جایگاهی که شش سال پیش از رفتنش به به شمال شرقی و لندن و قبول سمت جانشین مدیردر مدرسه  Bancroft’s School  در سال 2010 داشت.

  او علاوه بر حفظ سمت مدیریت دپارتمان اقتصاد،مربی فوتبال و راگبی در  RGS and St Paul’s بود و مدیریت امتحانات دوره A Level  در رشته  اقتصاد را نیز درسال 2004  بر عهده داشت  جایگاهی که برای رفتن به Bancroft’s واگذار کرد. مروان تعدادی کتاب ، مقاله برای مجله اقتصاد نوشته است و تدریس منابع و برگزاری دوره های آموزشی برای معلمان را نیز در طی 10 سال گذشته به عهده داشته است.

  Dick Jaine

  نماینده UK دررشته شمشیر بازی، تدریس را در Marlborough College آغازکرد و بعد ها به St Paul’s School در لندن پیوست جایی که در موقعیت های مختلف مدیریت در سال 1994 قرار گرفته بود.او دومین مدیر ارشد مدرسه  St Paul’s  بود تا زمانی که مدرسه در جدول لیگ مدارس  بخاطر کسب A* در دوره  A Level  دررتبه اول  قرار گرفت. دیک باعث شد  تا مدرسه St Paul’s  به یکی از مدارس برجسته و توسعه یافته در بریتانیا  تبدیل گردد و از این طریق  صندلی های  بهترین دانشگاه های آمریکا توسط دانش آموزان این مدرسه گرفته شود.او با سمت مدیریت ارشد به کار خود در مدرسه  St Paul’s  پایان داد و به گروه GEMS: a global education group پیوست. هم زمان با کار در مجموعه GEMS ، او پیشنهاد مدیریت ارشد در مدرسه Sherfield  را ردیافت کرد و یک تغییر چشمگیر در وضعیت مدرسه  ایجاد کرد.او پس از سه سال با تحولی در دوره ALEVELS و با تشکیل یک مدرسه sixth form  با 60 دانش آموزباعث شد تا مدرسه در جایگاه  چهارم در جدول مدارس برتر قرار بگیرد.

  نهایتا در آخرین سال مدیریت دیک در مدرسه Sherfield این مدرسه اولین پیشنهاد خود از دانشگاه  Oxford در رشته natural sciences دریافت کرد. بعد از آن دیک به عنوان مدیر آموزش و پرورش مدرسه(KPS)

   Kensington Park School   به Astrum Education   پیوست.

  Paul Motion

  Paul لیسانس ریاضیات خود را از دانشگاهی در  New Zealand دریافت کردو سال ها در مدارس معتبر North Island و Western Australia دبیر ریاضیات بود.او همچنین تجربه سمت های مدیر گروه ،مدیر ارشد، مدرس ارشد،مدیر امتحانات ورودی دانشگاه و سرگروه برنامه های مربوط به بورسیه در دانشگاه آکسفورد را داشته است. زمانی که او در مدرسه مکاتبات Wellington  تدریس میکرد همزمان کارگردانی برنامه های رادیویی در رابطه با ریاضیات در رادیوی ملی و مشاور ریاضی در پایه متوسطه و دوره های آمادگی برای دوره های جدید A levels  در رشته آمار را در lower North Island نیز برعهده داشت.او بعد ها به انگلستان نقل مکان کرد و از Dulwich College پیشنهاد دبیر ریاضیات و مسئولیت گروه  rugby  و rowing را دریافت کرد.در سال1989 به مدرسه St Paul’s  رفت و مدیر سال و مدیردپارتمان ریاضیات  آن مدرسه شد و در سال 2017 به گروه Astrum Education پیوست و تدریس را در مدرسه Kensington Park School sixth form  ادامه داد.

  Terry Peters

  او تدریس را درسال 1988  درمدرسه St Paul’s  آغاز کرد و به سرعت بعنوان معلم پویا و دقیق به شهرت رسید در ضمن او مربی قابلی در ورزش راگبی و دو میدانی است.به تدریج پیشنهادات زیادی در امور مدیریت به تری داده شد. و با گذشت زمان درسال 2006سمت او ارتقاء یافت و به جانشینی  Head Pastoral رسید.در سال 2012 برای راه اندازی مدرسهSherfield  به Dick Jaine پیوست. او بعدها جانشین مدیر مدرسه و مدیر مطالعات مدرسه بود وهمزمان دبیر پیشگام ریاضیات در دوره ALEVELS در این مدرسه بود.دوسال بعد از تاسیس این مدرسه  Sherfield ،چهارمین مدرسه در جدول مدارس برتر sixth form قرار گرفت.او بهترین معلم ریاضیات  در دوره A level شناخته شدتا جایی که 66 درصد دانش آموزان نمره A*  و باقی آنها نمره A  گرفتند.

  Simon Clarke

  او تحصیلات خود را با ورود به مدرسه آغاز کرد و در کالج در رشته شیمی ادامه دادو نهایتا تحصیلات خود را در دانشگاه اکسفورد به پایان رساند در سال2005 تدریس را در مدرسه St Paul’s  آغاز کرد یکی از مراکز پیشرو آکادمیک و مستقل برای دانش آموزان پسر.او تجربه تدریس  شیمی در تمام مقاطع از جمله آزمون ورودی Oxbridge  و المپیاد در سال 2007 وارسال دودانش آموز به UK team  را داشته است.او در ارائه برنامه practical  organic chemistry  شیمی آلی وکاربردی برای مدارس در روز شنبه پیشگام بوده است .  او اخیرا سمت معلم و مشاور ارشد را دررشته های فیزیک و شیمی برای ورود به  دانشگاه های انگلستان به عهده داشته است.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر از این کالج ها  با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

  ۲۶۲۰۰۷۸۳📞
  ۲۶۲۰۰۷۸۴📞

   
  https://t.me/egkaveh

   

   

  about 2 سال ago

 • Chelsea Independent College

  این کالج با دو ساختمان مدرن ،در قلب لندن ، نزدیکی ایستگاه FULHAM BRODWAY  واقع شده است که به تمام نقاط شهر دسترسی دارد.

  درکالج چلسی با دانش آموزان رابطه نزدیکی برقرار میشود، تا انگیزه و علایق آنها به منظور ارتقاء عادات یادگیری موفق روشن گرددو این ضمانت صورت میگیرد که دانش آموزان از استعدادهای بلقوه خود آگاه شوند.

   

  • GCSE

  این کالج برنامه ای پیشرفته برای دوره GCSE  در نظر گرفته تا به دانش آموزان این اطمینان را بدهد در فرآیند رسیدن آنها به دوره ALEVEL  ، تجهیزات و مهارت های یادگیری زبان بطور کامل فراهم آمده است تا دانش آموزان با موفقیت نمرات لازم برای ورود به بهترین دانشگاه ها را کسب نمایند.

  • ALEVEL

  دوره   ALEVEL مورد توجه بسیاری از دانشگاه های بریتانیا است و همچنین برای تمام موسسات جهانی شناخته شده می باشد. کالج چلسی با کسب نتایج فوق العاده در این دوره محیطی ایده ال را برای دانش آموزان فراهم کرده است تا دانش آموزان  را بطور کامل آماده ورود به دانشگاه های  مورد نظر خود کنند.

  خدماتی که در این دوره از سوی کالج چلسی ارائه میشود شامل :

  • راهنمایی در انتخاب موضوعات درسی
  • روش تدریس عالی  و منحصربه فرد
  • مشاوره های بسیار قوی برای مصاحبه های وروردی دانشگاه
  • تدریس فشرده دوره در سه ترم،برگزاری دوره های جبرانی و تقویتی  

  international foundation

   NCUK International foundation year یک برنامه جهانی و شناخته شده می باشد که دانش آموزان را جهت ورود به دانشگاه آماده میکند.

  • EASTER REVISION

  بسیاری از دانش آموزان دره ALEVEL و GCSE  در دوره East revision   از پتانسیل خود استفاده میکنند تا به موفقیت تحصیلی دست پیدا کنند.

  این دوره:

  درک و  دانش ، دانش آموزان را افزایش میدهد

  یک رنامه ریزی با شیوه موفق جهت مرور و بازبینی است

  باعث فزایش و تقویت اعتماد به نفس میشود

  و بکارگیری تکنیک های موثر در آزمون از پیشرفت های دانش آ»وزان در این دوره است.

   

  • ACADEMIC SUMMER COURSES

  در این دوره به دانش آموزان این فرصت داده میشود تا موضوع مورد علاقه خود را با عمق بیشتری مطالعه کنند مهارت های  زبان انگلیسی خود را افزایش دهند و شناخت بهتری نصبت به رشته دانشگاهی و شغل آینده خود داشته باشند.

  • RETAKE COURSES

  دانش آموزانی که در دوره ALEVEL  وGCSE  از نمرات خود ناراضی بوده اند، کالج چلسی بهترین گزینه برای ارتقاء سطح نمرات آنهاست.

   

  • MEDICAL PREPARATION

  کالج چلسی یکی از کالج هایی است که بطور تخصصی دانش آموزان را برای تحصیل در رشته پزشکی آماده میکند.

   

  از خدمات این دوره  شامل  :

   

  • آمادگی برای آزمون UKCAT  و BMAT

   

  • تمرین جهت آمادگی لازم برای مصاحبه فردی

   

  • تمرین جهت نوشتن اظهار نامه یا بیانیه فردی

   

  • نوشتن مقاله درباره اخلاق پزشکی

   

  •  OXBRIDGE PREPARATION

  هر سال بیش از 30 هزار دانش آموز متقاضی ورود به دانشگاه های آکسفورد و کمبریج هستند.این دانشگاه ها همیشه به دنبال کسانی هستند که بدون در نظر گرفتن پیشینه ، بهترین شرایط را برای ورود به دانشگاه داشته باشند.

  • اعضای هیئت علمی بهترین مشاوره هارا در کلاس های فوق برنامه به دانش آموزان ارائه میدهند، تا به عنوان یک رقیب قوی بهترین فاکتور ها را در مصاحبه و آزمون داشته باشند.
  • برگزاری  آزمون های آموزشی توسط متخصصینی که در حوزه خود تخصص دارند.
  •  
  • و البته همیاری و همراهی کسانی که فارغ التحصیل آکسفورد و کمبریج هستند و این فرآند مصاحبه و آزمون را

  بخوبی طی کرده اند.

  • تمامی منابع جمعاوری شده برای این دوره توسط آموزگاران با تجربه در دانشگاه آکسفورد و کمبریج انجام شده است.

   

  • Life at Chelsea Independent College

  کالج چلسی  -گاه هایی با محیطی آرام و و دوستانه برای دانش آموزان فراهم کرده است که 55% این -گاه ها شبانه روزی هستند.سلامتی و شادی دانش آموزان ، الویت اول کالج چلسی می باشد.

   PASTORAL CARE

  کالج چلسی معتقد است ، دانش آموزانی که خود را عضوی از این جامعه بدانند، در آینده رشد چشمگیری در رسیدن به موفقیت خواهند داشت.

  یکی از روش های موثر در موفقیت ، فراهم کردن محیطی قابل اعتماد و امن است. این کالج به هر دانش آموز یک معلم خصوصی اختصاص داده تا به عنوان یک مشاور همراه در همه مراحل تحصیل آنها را همراهی کند و راه و روش چگونه شاد زیستن را به دانش آموزان  آموزش بدهد.

  کالج چلسی تلاش میکند تلاش میکند تا با حمایت 24 ساعته از دانش آموزان توسط متخصصین خود، روابطی دوستانه ایجاد کند و مهارت های لازم برای یک زندگی موفق را به دانش آموزان آموزش دهد.

   

  • این کالج برای دانشجویان بین المللی یک خوابگاه  کاملا مجهز در نظر گرفته است:
  • Pure Hammersmith خوابگاهی ویژه دانش آموزان بالا و زیر 18 سال است که تا ایستگاه Hammersmith دو دقیقه فاصله دارد (پیاده روی) که هم به مرکز شهر و هم کالج چلسی دسترسی دارد.
  • این محل - دارای  ، سالن بدنسازی سینما ، تراس خصوصی و ... است. این امکانات فراهم شده تا دانش آموزان یک زندگی مستقل و فردی را بهتر تجربه کنند و خود را برای تحصیل در دانشگاه اماده کنند.

   

  برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج Chelsea  فقط با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   :سایت کالج

  http://www.chelseaindependentcollege.com/en/

  about 3 سال ago

 • Kensington Park School

  این کالج در شهر لندن، در خیابان کویینز گیت در محله ی اعیان نشین لندن واقع شده است.

  کِنزینگتون یکی از محله‌های اعیان‌نشین در غرب لندن وبیشتر معروفیت این محله به خاطر همسایگی آن با کاخ کنزینگتون است.

  این محله به منطقه سلطنتی کنزینگتون و چلسی تعلق دارد و در کناره باختری هاید پارک قرار گرفته است. کنزینگتون به خاطر ساختمان‌های ویکتوریایی و اعیانی‌اش به عنوان محله «سلطنتی» لقب گرفته است. 

   

  • داف میلر برگزارکننده دوره های :
  • GCSES

  کالج داف میلر آماده برگزاری دوره های GCSE با بهترین تجهیزات و معلمان با تجربه می باشد تا دانش آموزان این دوره را با موفقیت سپری کنند و با کسب نمرات عالی به دوره های بعد راه پیدا کنند.

  • A-LEVELS

  از ویژگی های برجسته این کالج، آموزش دانش آموزان در سطحی فوق تخصصی و آمادگی آنان برای ورود به دانشگاه های برتر انگلستان با نمرات بسیار عالی می باشد.

  • RETAKES

          اگر دانش آموزان از نمرات خود در دوره ها  ناامید شدند، داف میلر بهترین گزینه برای ارتقاع سطح علمی و بهبود نمرات آنهاست.  

  • MEDICAL PREPRATION

   کالج داف میلر سالهاست که یکی از بهترین کالج ها در تربیت دانش آموزان جهت امادگی  در رشته پزشکی است . داف میلر شهرت برجسته ای در پایه گذاری تربیت دانش آموزان در رشته پزشکی دارد. ورود به رشته علوم پزشکی کاری  به شدت رقابتی است، اما داف میلر با ارائه تعدادی از دوره های مختلف که دانش آموزان را قادر به بهره مندی و برقراری روابط  نزدیک با موسسات پزشکی بین المللی مورد احترام میکند  شانس دانش آموزان را برای پذیرش به  حد اکثر ممکن  میرساند.

  دانش آموزان به طور کامل و با سطح بالایی، توسط متخصصین کالج به شکل زیر پشتیبانی میشوند:

  • آماده سازی برای آزمون های BMAT و UKCAT

  • مهارت های لازم در مصاحبه ورود به دانشگاه

  • چگونگی مصاحبه فردی

  • نوشتن CV

  • مناظره اخلاق پزشکی

  •آموزش کمک های اولیه

  • OXBRIDGE PREPARATION

  دانشجویانی که در کالج داف میلر بخاطر داشتن پتانسیل بالا برای موفقیت در بالاترین سطح علمی شناسایی شده اند ، این کالج با راهنمایی های خود شانس موفقیت آنها رابرای ورود به دانشگاههای آکسفورد یا کمبریج به حد اکثر میرساند. یک معلم خصوصی که فارغ تحصیل دانشگاه اکفورد و کمبریج است به طور منظم با هر دانش آموز ملاقات میکند.رئیس کالج داف میلر و اعضای هیئت علمی نیز با دانش آموزان ملاقات خواهند داشت تا مشاوره لازم برای ورود به دانشگاه به دانش آموزان داده شود.

  دانش آموزان در دوره  آکسبریج نیز این خدمات را دریافت خواهند کرد:

  • راهنمایی و کمک متخصصین داف میلر برای انتخاب دانشگاه و یا کالج  مناسب البته با توجه به قابلیت و توانایی های هر دانش آموز.
  • راهنمایی از آموزگار درس مرتبط برای مطالعه بیشتر و کنترل دقیق در درس مربوطه
  • کمک متخصصین در مصاحبه حضوری دانشگاه اکسفورد و کمبریج که خود همین متخصصین در این مصاحبه ها قبلا شرکت کرده اند و همچنین  جز هیئت علمی این مصاحبه ها بوده اند.
  • کمک و راهنمایی در آزمون های ورودی و کمک گرفتن از معلمهایی که در حوزه های انتخابی خود متخصص هستند.
  • استفاده از تجربیات شخصی متخصصینی که خود فرایند ورود به دانشگاه آکسفورد و کمبریج را گشت سر گذاشته اند.
  • استفاده منابع نوشته شده توسط آموزگاران با تجربه در دانشگاه های آکسفورد و کمبریج.

  EASTER REVISION

  کالج داف میلر متخصص در برگزاری دوره های (GCSE) و همچنین (ALEVELS) می باشد.

  کالج داف میلر با برگزاری دوره تابستانی (EASTER REVISION) تلاش میکند تا دانش موضوعی و سطح علمی دانش آموزان را ارتقا دهد وزمانی که دانش آموزان  در حال ترک کردن این کالج هستند با ابزار های لازم ، اعتماد به نفس و انگیزه بالا راه موفقیت را در پیش بگیرند.

   

  • مراقبت معنوی(مشاور همراه) :

  هر دانش آموز یک آموزگار خصوصی دارد که ناظر حضور و غیاب در کلاس،دقت و عملکرد دانش آموز در امتحانات است.این آموزگار اولین کسی است که دانش آموز و والدین او میتوانند هرگونه سوال و یا نگرانی خود را با او در میان بگذراند.آنها پیشرفت و رفاه دانش آموزان  را کنترل میکنند مطابق مسئولیتی که به عهده آنهاست.

   

  • خوابگاه :

  کالج میلر تلاش میکند تا محیطی امن ،شاد وراحت برای دانش آموزان فراهم آورد.

  این کالج برای دانشجویان بین المللی دو خوابگاه  در نظر گرفته است:

  • Pure Hammersmith : خوابگاهی ویژه دانش آموزان بالای 18 سال است که تا ایستگاه Hammersmith دو دقیقه فاصله دارد (پیاده روی) که هم به مرکز شهر و هم کالج میلر دسترسی دارد.
  •  
  • Princess Beatrice House  : خوابگاهی که برای دانش آموزان کمتر از 18 سال تدارک دیده شده و با ایستگاه Earl’s court  که در نزدیکی این  خوابگاه است دانش آموزان در مدت 15 دقیقه میتوانند خود را به کالج داف میلر برسانند.

  این  دو خوابگاه هر روز وعده های اصلی غذا را برای دانش آموزان فراهم میکند.جالب است بدانید هر دو خوابگاه مجهز به وسایل آشپزی است که دانش آموزان میوانند براحتی آشپزی کنند

  • باشگاه اسوس (Ethos)

  کالج داف میلر با همکاری کالج سلطنتی لندن(Imperial College) برای دانش آموزان این امکان را فراهم  آورده تا به مرکز ورزشی دانشگاه دسترسی داشته باشند.

  • این ورزشگاه دارای تجهیزات به روز با پنج فضای ورزشی متنوع طراحی شده است.
  • استخر مدرن و روشن 25 متری
  • سالن ورزشی با کفپوش مخصوص ، پنج سالن ورزشی بدمینتون و یک تابلوی نمایش امتیاز ها با آخرین تکنولوژی روز.
  • برگزارکننده کلاس های ورزشی شامل : یوگا،پیلاتس، زومبا و...
  • ساعات دسترسی به باشگاه روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ساعت  9صبح تا 4:30 عصر

   

  • حضور در جامعه :

   

  این کالج با سفرها واردو های  تفریحی مرتبط با موضوعات درسی هر رشته مانند : موزه تاریخ طبیعی لندن، گالری ملی پرتره، موزه علوم، ویکتوریا و آلبرت ، تئاتر ها و دانشگاه ها و طیف وسیعی از فعالیت های موجود وهمچنین یک سفر اسکی که سالانه برگزار میشود این امکان را برای دانش آموزان فراهم میکند تا تجربیات بیشتری را درطول تحصیل خود کسب نمایند.

   

   

  • از افتخارات این کالج :

  مهربد کشاورز جایزه CIEF  را بخاطرهمکاری استثنایی و فوق العاده که درمدت زندگی خود در کالج  داف میلرداشت در سال2012 دریافت کرده است.این جایزه توسط رئیس CIEF آقای لورد دکسن در مراسمی که  در مجلس اعیان (کاخی مجلل برای برگزاری مجالس مهم) در ماه مارس برگزار شده بود به مهربد اهدا گردید.

  او با گذراندن دورهAS-Alevel   با کسب نمره عالی  وارد دوره A2-Alevel  شد و با  کسب نمره قابل توجه A*A*A*A*A*  ثابت کرد که مصمم است تا بهترین جایگاه را برای لیسانس مهندسی شیمی  در کالج سلطنتی لندن(Imperial College) کسب نماید.

  توجه :

  کالج  DUFF MILLER در سپتامبر  2017 به کالج Kensington Park School تبدیل خواهد شد.

  همه ما کالج  DUFF MILLER را با دانش آموزان مستقل ، دارای اعتماد به نفس بالا ، بلندپرواز و موفق  در ورود به دانشگاه های برتر انگلستان میشناسیم.

  کالج  DUFF MILLERدر سال 1952 تاسیس شده ، در دوره ALEVELS   و آمادگی دانش آموزان برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه ، پیشرو بوده است.

   این کالج  Kensington Park School  نام خواهد گرفت و یک مدرسه مستقل برای دختران و پسران  11-18 سال خواهد بود.

  معلمان این کالج در تجربه و موفقیت های طولانی مدت ، بهترین رکورد ها را از آن خود کرده اند.

  کالج  KPS دارای 2 ساختمان در دو سمت باغ Kensington قرار خواهند داشت.

  دانش آموزان 11-16 سال در Bark Place و دانش آموزان 16-18 سال در Queen’s Gate خواهند بود.

  کالج DUFF MILLER در تلاش است تا بهترین کیفیت تحصیلی را درسال 2017 ارائه دهد.

  برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج داف میلر فقط با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   :سایت کالج

  http://www.duffmiller.com/en/

  about 3 سال ago

 • Bishopstrow College

  این کالج واقع در کنارشهری تجاری تاریخی Warminster با مناظر طبیعی  بسیار زیبا است که براحتی از طریق قطار و جاده به تمام نقاط دسترسی دارد.این کالج با شهر لندن با قطار 95 دقیقه فاصله دارد.

   

  دوره های تحصیلی درBISHOPSTROW  

  • Preparation for boarding school programme

  کالج BISHOPSTROW دانشجویان بین المللی را برای ورود به بیش از 150 کالج شبانه روزی برتر انگلستان آماده میکندهر دانش آموز برنامه ای خاص دارد که شامل آمادگی برای آزمون ، مصاحبه  و طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه ای مشود.

   

  • 1 Year IGCSE Programme

  این دوره به دانش آموزان با سطح زبان انگلیسی بالا و ریاضیات قوی توصیه میشود تا خودرا برای کالج های برتر انگلستان آماده کنند، برای کسانی که تمایل به ادامه تحصیل در Sixth form college  را دارند.

   

  • 1 Year Pre-IB Programme

  این دوره مخصوص دانش آموزان با سطح زبان و ریاضیات بالاست ، تا خودرا برای ورود به کالج های برتر آماده کنند و مدرک دیپلم بین المللی خود را از کالج مورد نظر دریافت کنند.

   

  • Academic Summer Programme

  این دوره 5 هفته ای ، شامل یک دور فشرده آموزش زبان انگلیسی و مطالعه موضوعاتی مانند : زبان انگلیسی، ریاضی، علوم و ... است و مهارت زبان دانش آموزان را تا سطح IELTS 5 و IELTS6   ارتقائ میدهد.

   

  • Individual Tuition

   

  کالج BISHOPSTROW به منظور تکمیل برنامه تحصیلی با ارائه کلاس های کمک درسی و فوق برنامه ای و ارائه موضوعاتی مانند : زبان ، ریاضیات  و .... در موفقیت دانش آموزان تاثیر بسیاری دارد.

   

  • Academic Success

   

  این کالج سابقه موفقیت 100% در ارزیابی   Cambridge English Languag  دارد.

  در سال 2016 ،  93 % دانش آموزان این کالج در ورود به دوره GCSE  موفق بوده اند.

   

  • creditation

   

  • کالج BISHOPSTROW دارای استاندارد جهانی برای کسانی که علاقه مند به آشنایی با زبان ، فرهنگ و ارزش های انگلستان هستند.
  • BISHOPSTROW دارای استاندارد آموزش زبان انگلیسی در بریتانیا توسط British Council

   

  • این کالج یکی از اعضای رسمی Independent Schools Association و Boarding Schools’ Association میباشد.
  • یکی از اعضای English UK and BAISIS
  • دارای لیسانس Quality Education که یک برند جهانی برای کیفیت تحصیل است.
  • کالج BISHOPSTROW یک مرکز مجاز برا ی برگزاری University of Cambridge International Examinations و  University of Cambridge English Language Assessment examinations   می باشد.
  • Extra-Curricular Activities

  فعالیت های فوق برنامه ای شامل طیف وسیعی از ورزش های روزانه، صبحگاهی و کلوپ های شامگاهی  است  جهت ترویج روحیه تیمی ، افزایش اعتماد به نفس ، همکاری و کمک به  دوستان طراحی شده است تا وقتی BISHOPSTROW را ترک میکنند مهارت های لازم برای رسیدن به موفقیت را به دست آورده باشند.

  کلوپ هایی مانند : دانشمند دیوانه ، دارت ، تماشای پرنده ها ، پیاده روی و ... است.

   

  کالج BISHOPSTROW ، علاوه بر تشویق و ترقیب دانش آموزان برای یک زندگی مستقل و فردی به آنها فعالیت های سرگرم کننده با دوستان در مدرسه شبانه روزی را پیشنهاد میکنند.

  محیطی آرام و شاد که دانش آموزان در آن احساس آرامش و امنیت داشته باشند.

  دانش آموزان در قلب کالج اصلی در اتاق هایی با ظرفیت 2 تا8 نفره - دارند.

  محل - پسران بزرگ سالدر خوابگاه ALDHELM در نزدیکی کالج است.

  همه دانش آموزان به امکانات رفاهی  مانند :

  اتاق های مشترک ، استخر، تنیس روی میز ، فوتبال، پیانو ، ارگ، اتاق مطالعه وWIFI  دسترسی دارند.

  سالن غذا خوری مجهزبرای صرف صبحانه،ناهار و شام .

  لباس های دانش آموزان سه مرتبه در هفته شسته شو داده می شود.

   

  • Guardians

  برای هر دانش آموز یک سرپرست تعیین میشود که میتواند از دوستان یا آشنایان دانش آموز هم باشد. سن هر سرپرست باید بالای 25 سال باشد.

  اگر والدین دانش آموز فرد مورد اعتماد و مناسبی را برای سرپرستی پیدا نکنند کالج با همکاری سازمان

  AEGIS (The Association for the Education and Guardianship of International Students)

  یک خانواده را بعنوان Guardians به والدین دانش آموز معرفی میکند.

  برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج Bishopstrow  فقط با موسسه علم گستر کاوه تنها نماینده رسمی این کالج تماس بگیرید.

   

  سایت کالج :

  https://www.bishopstrow.com/

  about 3 سال ago

 • British Study Centers

  مرکز مطالعات بریتانیا(بریتیش استادی سنتر) در سال ۱۹۳۰ تأسیس شده است 

  شعب مختلف کالج در London ، Brighton، Oxford و Bournemouth می باشد

  تجربه ی بالای اساتید و همچنین کیفیت برتر آموزشی از ویژگی های متمایز این کالج است

  یکی از با کیفیت ترین کالجهای زبان بریتانیا میباشد.

   

  محدود بودن تعداد دانش آموزان ، به معلمان این امکان را می دهد تا بر روی اهداف و علایق

  دانش آموزان کار کرده و آنها را برای پیشرفت در زمینه کاری خود و رسیدن به هدف مورد نظرشان یاری دهند

   

  محیط گرم و صمیمی کلاسها و کالج نیز بر موفقیت دانش آموزان و ایجاد انگیزه در آنان مسلما بی تأثیر نخواهد بود 

  British Study Center دوره های زبان را در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته ارائه می دهد 

  این کالج متخصص برگزاری دوره های IELTS و TOEIC/TOEFL می باشد.

   

  BSC دوره های آمادگی آزمون کمبریج را نیز ارائه می دهد که این امکان را به شما می دهد که برای یک مدرک بین المللی و شناخته شده آماده شوید.

  زبان انگلیسی در این کالج از دوشنبه هر هفته شروع شده و افراد بالای ۱۶ سال مجاز به شرکت در این دوره ها  هستند .

  دوره های زبان از ۱۵ ساعت تا ۳۰ ساعت در هفته در این کالج ارائه می شود.

   

  ارزیابی فردی :شما به هنگام ورود و در طول دوره همواره مورد حمایت و ارزیابی قرار خواهید گرفت .

  در روز اول از شما یک آزمون کتبی و شفاهی گرفته خواهد شد و به طور منظم بر پیشرفت شما نظارت خواهد شد .

   

  کیفیت متمایز BSC  در آموزش زبان انگلیسی این کالج را به یکی از گرانترین و لوکس ترین کالج های آموزش زبان انگلیسی تبدیل نموده است.

  دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای  معلمان نیز در این کالج وجود دارد.

   

  کسب نشان آموزشگاه برتر زبان بریتانیا در سال ۲۰۱۰ از افتخارات این دانشگاه می باشد.

   

  دوره های BSC 

   

  General English Courses

  Exam Preparation Courses

  IELTS Preparation

  General English Plus TOEIC & TOEFL Preparation

  Business English Courses

  Cambridge Exam Preparation Courses

  One-to-One Lessons

  Morning Courses

  Intensive Courses

  Afternoon Courses

  Teacher Training Courses

   

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

   

  لینک : https://www.british-study.com/

   

   

  about 4 سال ago

 • Queen Ethelburga

  کالج Queen Ethelburga’s در حومه ی York و در فاصله ی  212 مایلی لندن  که این فاصله  در حدود  3 ساعت و ۴۲ دقیقه  از مرکز لندن می باشد ، واقع شده است .
  کالج Queen Ethelburga’s رنک شماره ۱ را در منطقه شمال شرقی براساس میانگین نمره  ALevels را دارا می باشد  .
   
   
  در ۷ سال گذشته ، تعداد دانش آموزان دختر و پسر در این کالج ( دانش آموزان داخل کشور و بین المللی ) به بیش از ۲ برابر افزایش یافته است . حتی در رکورد اقتصادی هم این میزان ۲۰ % افزایش یافت . به نظر شما دلیل این امر چیست ؟
   
  محیطی دوستانه و شاد برای بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس دانش آموزان 
  کادر کاملا مجرب ، دلسوز و مهربان همواره در خدمت شماست…
  ۹۸% از دانش آموزان این کالج به بهترین دانشگاه ها راه یافته اند . 
  - بالای ۶۵m £ در ۱۰ سال گذشته کلیه امکانات مورد نیاز دانش آموزان را فراهم کرده است .
  مرکز ورزشی جدیدی برای رفاه حال دانش آموزان ایجاد شده است .
  محیط امن و سالم و به دور از مشکلات شهری فضای مناسبی را برای دانش آموزان ایجاد کرده است .
  هزینه های زندگی در میان دیگر شهرهای منطقه پایین تر است . تا ۲۰ % کمتر نسبت به جاهای دیگر
  امکانات شبانه روزی بی نظیر، برخلاف هر چیزی که در هر مدرسه ای دیگر هست .
   
   
  چرا کالج Queen Ethelburga’s متفاوت است ؟
  پاسخ به این سؤال بسیار ساده است . این کالج متشکل از ۴ مدرسه کوچک است که هر یک خود به طور جداگانه توسط یک مدیردپارتمان و یک مدیر اصلی که Steven Jandrell نام دارد اداره می شود. 
  با این روش یعنی تقسیم بندی مدارس به مدارس کم جمعیت ترهر مدیر دپارتمان می تواند یک شناخت دقیق و شخصی از نیازها ، استعدادها و شخصیت دانش آموزان خود داشته باشد . 
   
   
  در برخی از مدارس دانش آموزان از لحاظ درسی به ۳ گروه ممتاز ، خوب و متوسط تقسیم می شوند ،
  اما زمانی که از این نوع تقسیم بندی مدارس به مدارس کم جمعیت ترپیروی کنیم دیگر نیازی به گروهبندی دانش آموزان نیست . بنابراین QE در واقع ۴ مدرسه در یک کمپوس است .
  بدون شک شما از سفر خود به این مدرسه لذت خواهید برد و این به این دلیل است که QE متفاوت از سایر مدارس موجود می باشد . والدین می توانند به صورت حضوری شاهد پیشرفت فرزندان خود در تحصیل و کسب اعتماد به نفس و موفقیت باشند . 
   
  سبک مدرن مدرسه محبوب پدر و مادرها و دانش آموزان می باشد . هر اتاق دارای تلفن مستقیم ، تلویزیون پلاسما ماهواره ای ، پخش دی وی دی ، آشپزخانه کوچک ، یخچال و مرکز موسیقی ، سیستم تهویه هوا و سرویس بهداشتی فردی می باشد . 
  بررسی نتایج امتحانات دانش آموزان حاکی از موفقیت چشم گیر  آن ها می باشد . 
   
   
  هدف QE آموزش و پرورش برای زندگی است ؛ با پیشرفت تحصیلی به عنوان هسته اصلی آن و با مهارت های اجتماعتی و زندگی به عنوان قلب آن . 
  در ۹ دهه از زمان تأسیس آن در سال ۱۹۱۲ ، کالج Queen Ethelburga’s به یکی از بهترین و شناخته  شده ترین مراکز آموزش و پرورش در انگلستان تبدیل شده است ،عواملی چون اعتبار ملی ، مراقبت از دانش آموزان ، محیط دوستانه و … باعت تحقق این امر شده است . یکی از برنامه های این کالج تخصیص سرمایه های موجود به منظور تأمین مالی کالج و فراهم کردن بالاترین امکانات و کیفیت برای دانش آموزان می باشد . 
  - بالغ بر ۴۵ میلیون پوندی تنها در چند سال گذشته منجر شده است تا دانش آموزان با استفاده از امکانات و کیفیت برتر به موفقیت های برجسته دست یابند . از جمله رایانه ، تلفن ، اینترنت و … در کلیه اتاق ها وجود دارد . 
  کالج Queen Ethelburga’s هر ساله در حال گسترش منابع خود هست که همین امر باعث شده است تا والدین این کالج را به عنوان یک فرصت بی نظیر برای فرزندان خود به رسمیت بشناسند . در پایان هر نیم ترم والدین یک گزارش کامل و جامع و دقیق و ارزیابی پیشرفت فرزند خود در هر موضوع خاص از طریق مدرسه دریافت خواهند کرد . 
   
   
  دوره GCSE در کالج Queen Ethelburga’s :
   
  این دوره در سطح بسیار بالا در کالج  QE با حضور اساتید مطرح و کاملا مجرب برگزار می شود . در این کالج دانش آموزان به طور کامل توسط دبیران خود از نظر درسی 
  حمایت می شوند ، همچنین مشاوران مجرب و با تجربه در محیط کالج نقش به سزایی در بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزان و پیشرفت تحصیلی آن ها دارند . تجربه ثابت کرده است که این روش ( مشاوره ) نقش موثری در دستاوردهای علمی دانش آموزان ، استقلال آن ها و کسب مهارت های تحصیلیشان دارد . 
   
  دوره Alevels در کالج Queen Ethelburga’s : 
   
  Queen Ethelburga’s College دارای سابقه درخشان در برگزاری دوره Alevels می باشد . همین امر که QE دارای رنک ۱ در منطقه شمال انگلیس در میانگین نمره Alevels می باشد خود گواه این مدعاست . 
   
   
  نمرات لازم برای ورود به دوره Alevels و یا IB Diploma به شرح زیر است:
   
   
  ► ۶ GCSEs at Grade C or above to include:
  ► Grade A*, A, B or C in English Language and Mathematics
  ► Grade A*, A or B in subjects to be studied at A Level/Higher Level IB Subjects
  ► International students should have certificated English language skills equivalent to      IELTS 5.5 (or equivalent on our entry test)
   
   
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
   
   
   
  about 4 سال ago

 • St Mike

  این مدرسه برای اولین بار در سال ۱۹۲۳ در شهر Bryn  که  در ۱۸۸ مایلی لندن{ فاصله از لندن : ۳:۱۴ (سه ساعت و چهارده دقیقه)} قرار دارد.تاسیس شد و تا سال ۱۹۲۸ در همان مکان واقع بود.

   
  St. Michael دارای سابقه مدیریتی قدیمی ، پر اعتبارو  پایدار است و بنیان گذاران آن برادران Rees، شهرت آن را از موفقیت های آکادمیک به دست آورده اند .آنها در سال ۱۹۶۲ بازنشته شدند وجای خود را  با پسر مدیر قبلی آنجا  آقای  Vaughan-Evans  عوض کردند ،  مدرسه تحت نظر ایشان به رشد خود ادامه داد و مدیر حاضر آنجا آقای Daniel Sheehan  در سال ۱۹۹۴مدیریت این مدرسه پرافتخار را به ارث برد.
   
  موقعیت 
  مدرسه در زمین های شخصی متعلق به خودش در شهر برین و مشرف به Gower Peninsula واقع شده است،که نزدیک به  شهر کاردیف در غرب لندن میباشد(کاردیف پایتخت کشور ولز می باشد)
   
  St.Michael دانش آموزان خود را از مناطق جغرافیایی وسیعی جذب میکنn و مربیان  خود را با آخرین متدهای آموزشی و فرهنگی آماده میکند تا دانش آموزان موفق آینده را تحویل دانشگاههای قدرتمند انگلستان دهد.
   
  دوره ها
  • ابتدایی ۳ تا ۱۱ سال
  Pre-GCSE
  GCSE
  A-level
  گذراندن این دروس در GCSE   اجباری است  :
  • یک موضوع علمی
  • زبان انگلیسی
  • زبان و ادبیات انگلیسی
  • فرانسه و یا اسپانیایی
  • ریاضی
   
  دروس زیر در GCSE اختیاری است و در حال حضر  پیشنهاد میشود:
   
  • هنر /صنایع دستی / منسوجات و طراحی
  زیست شناسی
  • مطالعات بازرگانی 
  • شیمی
  • چینی
  • درام 
  • جغرافیا 
  • آلمانی
  • تاریخ
  • لاتین 
  • موسیقی
  • تربیت بدنی 
  • فیزیک 
  • روانشناسی
  • زبان ولز
   
  پذیرش مدرسه :
  St. Michael یک مدرسه ی مختلط است که دختران و پسران را از سن ۳سالگی آموزش میدهد.
  دبیران دوره های این مدرسه همراه با یکدیگر روی برنامه تحصیلی دانش آموزان کار میکنند بنابراین شما در این دوره ها شاهد  پیشرفت تحصیلی دانش آموزان هستید.
  هچنین امتحانات  ورودی  برای دانش آموزان ۴سال و ۶سال برای ورود به مدرسه ابتدایی اجباریست.
   
  Michael’s school دارای استاندارد HTS می باشد.
    St. Michael دارای استاندارد HTS از طرف آژانس مرزی بریتانیا است ،که به دانش آموزان بریتانیایی و خارجی که در رنج سنی ۱۱ تا ۱۸ سال هستند مکان های شبانه روزی را برای - آنها  پیشنهاد میکند.
  محل های -  شبانه روزی در حال حاضر دارای دانش اموزانی با ملیت های: دانمارکی ، روسی،نیجریه ای  ، هنگ کنگی و چینی  است.
   
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
   
   
   
  about 4 سال ago

 • London Film Academy -LFA

   
  آکادمی فیلم لندن با - های هیجان انگیز و ابتکاری در آموزش فیلم به یکی از مراکز اصلی آموزش فیلم سازی در یکی از پایتخت های فیلم جهان تبدیل شده است .
  LFA مجری آموزش های حرفه ای استاندارد در تمام زمینه های کلیدی فیلمسازی می باشد . همه اساتید کاملا حرفه ای ومجرب هستند . 
   
  کالج London Film Academy دارای استاندارد (HTS (Highly Trusted Sponsor می باشد.
   
  آیا شما به سینما علاقه مندید؟
  اگر می خواهید یک فیلمنامه نویس ، کارگردان و یا یک بازیگر حرفه ای شوید به حتم London Film Academy بهترین انتخاب برای رسیدن به اهدافتان خواهد بود . تجربه نشان داده است تحصیلات آکادمیک در زمینه بازیگری و فیلمسازی نقش بسزایی در ستاره شدن ایفا می کند .تفکر خلاق در نویسندگی با استفاده از محیط جذاب و آکادمیک London Film Academy به شما در نوشتن فیلمنامه های بسیار قوی همراه با ایده ها و درونمایه های نو کمک بسزایی می کند . آیا می دانید بسیاری از بازیگران و کارگردان های مشهور انگلستان از این کالج وارد عرصه سینما و تئاتر شده اند .قطعا برای کارآفرینی و خلاقیت در عرصه سینما و تئاتر تحصیلات آکادمیک نقش بسزایی خواهد داشت که کسب این مهارت از طریق
  محیط آکادمیک London Film Academy شما را به اهدافتان خواهد رساند . موسسه علم گستر کاوه این افتخار را دارد که بعنوان نمایندگی انحصاری این کالج در ایران زمینه حضور دراین کالج را برای شما فراهم آورد.
   
   
   
  London Film Academy در سال ۲۰۰۲ تأسیس شده است . این کالج یکی از زیرمجموعه های کالج David Game است که یکی از بهترین کالجهای لندن در زمینه سینما می باشد . این کالج ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه بازیگری ، کارگردانی ، فیلمنامه نویسی و … می باشد . برای آگاهی از دوره ها و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه علم گستر کاوه نماینده انحصاری این کالج در ایران تماس بگیرید.
   
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   
  about 4 سال ago

 • ALBEMARLE

  ALBEMARLE کالج در مرکز شهر لندن واقع شده است. این کالج در شمال شرقی HYDE PARK قرار گرفته است که با مرکز شهر لندن ۲٫۴ مایل فاصله دارد که کمتر از ۱۰ دقیقه می باشد.
  .موسسه علم گستر کاوه نماینده انحصاری Albemarle در ایران می باشد.
   
  این کالج ارائه کننده دوره های GCSE و ALEVEL در رشته های علوم پزشکی, مهندسی, تجارت و مدیریت, علوم انسانی, زبان و هنربا کیفیت بسیار بالا می باشد.
   
   
  ALBEMARLE یکی از ۵ کالج برترانگلستان می باشد. یکی از ویژگی های این کالج کم جمعیت بودن کلاس ها است. کلاسها از ۵ تا ۸ نفر می باشد.
  کالج Albemarle دارای استاندارد ( HTS (Highly Trusted Sponsor  می باشد.
   
   
   
  دوره های کالج Albemarle :
   
  ALevels :
   
  یکی از بهترین کالجهای مجری دوره ALevels در لندن، اگر نتوان ادعا کرد که بهترین برگزار کننده این دوره در لندن می باشد . قبولی بالای ۹۰ درصد دانش آموزان در بهترین دانشگاه های انگلستان و کسب نمرات ممتاز توسط دانش آموزان کالج مهر تاییدی بر این ادعا می باشد. اگر هدفتان ورود به دانشگاه های ممتاز انگلستان می باشد و قصد ادامه تحصیل در لندن را دارید، انتخاب دوره ALevels کالج Albemarle یکی از بهترین انتخاب هاست . کادر علمی مجرب این کالج می تواند شما را در مسیر ورود به دانشگاه های برتر انگلستان یاری نماید.برای آگاهی از جزئیات این کالج با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس حاصل فرمایید.
   
  GCSE :
  آیا اولویت شما فراگیری دروس پایه با قدرتمندترین متد آموزشی می باشد؟ اگر جواب شما به سوال مطروحه آری است فرصت را از دست ندهید دوره های GCSE کالج Albemarle کیفیت علمی شما را به شکل اعجاب برانگیزی بالا می برد. تجربه نشان داده است که دانش آموزانی که دوره GCSE را در کالج Albemarle گذرانیده اند در دوره Alevel موفق تر بوده و وارد دانشگاه های ممتاز گشته اند. اگر به دنبال انتخابی مناسب برای گذراندن GCSE می باشید به شما پیشنهاد می کنیم روی نام Albemarle یک Highlight بکشید. آگاهی بیشتر شما توسط مشاورین موسسه علم گستر کاوه درباره این کالج در صورت تماس با موسسه محقق خواهد شد.
   
  دوره های زبان Albemarle College :
  برگزاری دوره های متنوع زبان به صورت کلاسهای خصوصی و چند نفره . برای آگاهی از شروع دوره ها و اطلاعات دقیقتر با مشاورین علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  دوره های آمادگی UKCAT,BMAT,LNAT
  برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  خوابگاه : 
  این کالج دارای خوابگاه های مدرن و با امکانات عالی در نزدیکی کالج می باشد.اتاقهای تک نفره و یا اتاقهای دو نفره هم وجود دارد. و همچنین می توان با خانواده های انگلیسی زندگی کرد که این یکی از بهترین راه ها برای ارتقاء‌ سطح زبان و آشنایی با فرهنگ انگلستان می باشد.
   
   

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   

  لینک : http://www.albemarle.org.uk/

   

  about 4 سال ago

 • Bosworth Independent College

  این کالج درشهر Northamptonواقع در ۶۶٫۷ مایلی شمال غربی لندن واقع شده است که طی کردن این فاصله با قطار۱ ساعت و ۲۶ دقیقه به طول می انجامد.

  شهر Northampton شهری نسبتاکوچک بامحیطی آرام ودانشجویی است. Bosworth در سال ۱۹۷۷ تاسیس شده است.

   

  این کالج دارای بیش از ۸۰ استاد با تجربه و ۳۲۰ دانش آموز و در ارائه خدمات و پشتیبانی از دانش آموزان یکی از بهترین کالجها است.

   

  کسب عنوان بهترین کالج خصوصی انگلستان

   بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ این کالج را به یکی از بهترین گزینه های انتخابی جهت ادامه تحصیل در انگلستان تبدیل کرده است. علم گستر کاوه نماینده انحصاری Bosworth Independent College در ایران مفتخر است ملزومات ورود شما به بهترین کالج خصوصی انگلستان را فراهم آورد.

   

  کالج Bosworth Independent College دارای استاندارد( HTS ( Highly Trusted Sponsor می باشد.

  دوره های کالج Bosworth 

  ALevels 

  بیان یک جمله کافی است تا کیفیت این کالج را نماینگر باشد : بهترین کالج انگلستان بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ در دوره ALevels بنابراین

  هر گونه توضیح اضافی در مورد این کالج در دوره ALevels غیر ضروری به نظر می رسد. برای ثبت نام در این کالج به علت ظرفیت محدود

  در دوره ALevels بهتر است وقت را از دست نداده و با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   

  GCSE :

  وارد شدن به یک Boarding School مانند Bosworth میتواند یکی از بهترین انتخابها جهت گذراندن دوره GCSE باشد بدون شک این کالج

  بهترین کالج خصوصی کل انگلستان در این زمینه می باشد. همانطوری که مشاهده می کنید ما دوره های کالجهای دیگر هم بسیار عالی توصیف کرده ایم 

  اما برای دوره های GCSE و ALevels تنها واژه هایی که شایسته توصیف Bosworth هستند بهترین و تخصصی ترین می باشند. بازه سنی دانش آموزان

  این کالج بین ۱۴ تا ۱۹ سال می باشد بنابراین تخصصی بودن این کالج بیش از پیش نمایان می شود. امکانات بی نظیر این کالج در زمینه معرفی گاردین نیز

  واقعا انگشت نما می باشد.اگر واقعا به دنبال این هستید که بهترین آینده را برای تحصیل فرزندانتان رقم بزنید لحظه ای در انتخاب این کالج درنگ نکنید.

  موسسه علم گستر کاوه در صورت تکمیل نبودن ظرفیت این کالج در دوره های یاد شده به عنوان تنها نمایندگی این کالج در ایران آمادگی ارائه 

  مشاوره تخصصی به شما عزیزان را فراهم می نماید.

   

  Foundation

  یکی از گزینه های استثنایی این کالج برای دانشجویان خارجی دوره Foundation این کالج است . تقریبا اکثرقریب به اتفاق دانشگاه های انگلستان

  دوره Foundation این کالج را جز یکی از گزینه های ورودی به دوره لیسانس خود ارزیابی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره

  در کالج Bosworth با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   

  دوره های زبان:

  کیفیت دوره های زبان Bosworth نیز تابع کیفیت برتر سایر دوره های این کالج است . این کالج طیف وسیعی از دوره های زبان عمومی

  و آکادمیک را با پیشرفته ترین متد اجرا می نماید. برای کسب آگاهی از دوره ها با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   

  خوابگاه : 

  این کالج یکی از مناسب تین کالج ها است برای کسانی که گاردین ندارند (فامیل یا آشنای انگلیسی) خود کالج این وظیفه را بر عهده میگیرد. 

  خوابگاه های این کالج بسیار مجهز می باشد.امکانات خوابگاه شامل : همه اتاق های خوابگاه تحت نظارت ودریک سبک مشابه و مبله و دارای

  یک آشپزخانه کوچک وهمچنین امکانات رختشویی می باشد ،اتاق عمومی نیز حاوی برخی ازامکانات تفریحی داخل ساختمان ازجمله تلویزیون،

  دستگاه پخش دی وی دی،کامپیوتر،میزهای بیلیاردواینترنت می باشد.رستوران های عالی برای تمامی سلیقه ها و به رسمیت شناختن هرگونه 

  نیازدررژیم غذایی دیگر دغدغه ای برای شما باقی نمی گذارد.

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد

   

  لینک : http://www.bosworth-college.co.uk/

   

  about 4 سال ago

 • EALING INDEPENDENT COLLEGE

  این کالج دارای بهترین سطح تدریس و با سابقه عالی و حفظ یک محیط بسیار دوستانه برای دانش آموزان و اساتید میباشد. بازدید کنندگان کالج به سرعت متوجه جو دوستانه و شور و شوق کارکنان و دانش آموزان می شوند.
   
   
  ما در مرکز Ealing که یک منطقه دلپذیر و فوق العاده زیبا هست قرار گرفته ایم و دسترسی آسان به فروشگاه ها, مغازه ها, فرودگاه و مترو.کالج Ealing دارای استاندارد (Highly Trusted Sponsor) می باشد.یک پارک بسیار زیبا در پشت این کالج وجود دارد به اسم Walpole park با فضای سبز بسیار زیبا و دل انگیز.

  به علت نزدیک بودن به Ealing Film Studios مناطق و گالری های بسیار جالب و معروف دارد.

  از ایستگاه مترو Ealing Broadway تا کالج پیاده ۱۰ دقیقه فاصله است.این منطقه دارای اتوبوس ها و خط های مترو می باشد.رستورانهای بسیار عالی با کیفیت عالی در نزدیکی Ealing قرار دارد.

  Ealing college در قلب Ealing Broadway واقع شده است.فاصله کالج تا مرکز لندن ۱۰ مایل (۲۰ دقیقه) می باشد.
   

  دوره های زبان :

  دانش آموزان خارجی برای ورود به دانشگاه ها و همچنین کالج ها، احتیاج به زبان قویتری دارند. دوره های زبان به صورت گروهی و یا تک نفره تشکیل می شود.برگزاری طیف وسیعی از دوره های زبان شامل دوره های عمومی و تخصصی و آمادگی IELTS و همچنین برگزاری تورهای تابستانی تفریح و زبان کالج Ealing را به یکی از بهترین گزینه ها برای دوره های زبان تبدیل نموده است . برای آگاهی از شروع دوره ها و اطلاعات دقیقتر با مشاورین علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  دوره GCSE :
  آیا می دانید یکی از دلایل موفقیت دانشجویان ممتاز در دانشگاه های برتر انگلستان گذراندن این دوره در یکی از بهترین کالج های لندن می باشد . کالج Ealing بهترین کالج برای کسانی است که به موفقیت در آینده می اندیشند . داشتن اساتید باتجربه و همچنین جو صمیمی و دوستانه آن ها با دانش آموزان از ویژگی های بارز این کالج می باشد که هر کسی در برخورد اول متوجه آن می شود . 
  موسسه علم گستر کاوه این افتخار را دارد که شما را برای ورود به این دوره به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی نماید .
   
  دوره های ALEVELS :
  اگر به رشته مورد علاقه تان در دانشگاه های برتر انگلستان می اندیشید ، بی شک دوره ALevels کالج Ealing بهترین گزینه می باشد . کلاس های کم جمعیت و توجه اساتید و کارکنان به فردفرد دانش آموزان در زمینه های تحصیلی ، زندگی و مشاوره برای انتخاب دانشگاه مناسب از ویژگی های برجسته این کالج می باشد . اگر می خواهید تمام ویژگیهای را با هم داشته باشید کالج Ealing را به شما توصیه می کنیم . موسسه علم گستر کاوه مفتخر است شما را برای ورود به این کالج راهنمایی و مشاوره نماید.
   
  خوابگاه
  این کالج دارای خوابگاههای مدرن و با امکانات عالیدرنزدیکی کالج میباشد.اتاقهای تک نفره ویا اتاقهای دونفره هم وجود دارد وهمچنین میتوان با خانواده های انگلیسی زندگی کرد که این یکی ازبهترین راه ها برای ارتقاء ‌سطح زبان وآشنایی با فرهنگ انگلستان میباشد.
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   
   
   
  about 4 سال ago

 • David Game College

   

  به طور کلی تخمین زده می شود که بیش از ۳۰۰۰ مدرسه و کالج در انگلستان در زمینه تحصیلات تکمیلی فعال می باشند اما مواردی که باعث شده است دیوید گیم کالج را در این میان به کالجی برتر و قابل اعتنا تبدیل نماید عبارت است از:

   
  معلمان کاملا مجرب و دارای تحصیلات آکادمیک بالا از بهترین دانشگاههای انگلستان که به صورت کاملا حرفه ای موجبات علاقه دانشجویان و دانش آموزان را به دروس تحت تدریس خود فراهم می نمایند.
  • برخلاف بسیاری از کالجها و مراکز آموزشی دیوید گیم کالج دارای کادر حرفه ای ثابت می باشد که بعضی از آنها سابقه بسیار طولانی در امر آموزش دانشجویان برتر در سالیان گذشته در این کالج داشته اند. 
  • برگزاری کلاسهای کم جمعیت به منظور برقراری آرامش و محیط علمی سوال و جوابی و تبلور تفکر گروهی در بین اعضای کلاس.
  • برقراری محیطی علمی برای دانش آموزان در جهت گذراندن اوقات خود در کالج به منظور ارتقای سطح علمی خود.
   
  • ارائه گستره عظیمی از کلاسهای آموزشی در رشته های متعدد و به کارگیری سیستمی انعطاف پذیر در صورت تمایل دانشجویان به تغییر رشته تحصیلی.
   
  • داشتن کتابخانه و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاه آموزشی هنر مجهزو مجهزترکردن آنها به صورت پی در پی.
   
  • ارائه مشاوره های هفتگی کاملا تخصصی به دانش آموزان و دانشجویان و ارائه خدمات انتخاب رشته با توجه به روحیات آنها.
   
  • داشتن فضاهای عالی در کالج به منظور فراهم آوردن محیطی امن و برقراری دوستی بین مردم ملل مختلف.
   
  • داشتن دانشجویان و دانش آموزان متعدد از کشورهای مختلف جهان.
   
  • واقع شدن در یکی از بهترین و شیک ترین محله های لندن که به جرات می توان ادعا کرد جزء چند منطقه لوکس و گران قیمت کل جهان می باشد. این کالج واقع در خیابان 31 Jewry Street می باشد.
   
   
  • داشتن جوی رقابتی و ایجاد انگیزه و رقابت در بین دانش آموزان و چندین سرویس حرفه ای دیگر که این کالج را به یکی از متمایزترین کالجها در کل جهان تبدیل می نماید. در این کالج دوره های GCSE, ALEVELS, UFP و دوره های زبان برگزار می شود که به جرات می توان ادعا کرد که این دوره ها به صورت کاملا حرفه ای و با سطح بالا برگزار می شود.
        
  • کالج David Game دارای استاندارد (HTS (Highly Trusted Sponsor می باشد و همیشه جزء ۵ کالج خصوصی برتر انگلستان بوده است.
   
  معرفی دوره های کالج دیوید گیم:
   
  دوره های زبان کالج دیوید گیم: 
  این دوره ها در سطوح مختلف زبان اعم از ابتدایی، متوسط، خوب و عالی در کالج دیوید گیم از دوشنبه هر هفته شروع به فعالیت می کنند. دوره های زبان به صورت ۱۵ ساعت، ۲۱ ساعت، ۲۴ ساعت و ۳۰ ساعت در هفته برگزار می شود. معلمان این دوره ها همگی ملیتی انگلیسی زبان داشته و جز اساتید مطرح آموزش زبان به دانشجویان خارجی با لهجه انگلیسی اصیلی می باشند.  
  دوره GCSE کالج دیوید گیم: 
  این دوره در سطح بسیار بالا در کالج دیوید گیم با حضور اساتید مطرح در تمامی دروس انجام می شود. نکته بارز دیوید گیم در برگزاری دورهGCSE استفاده از کادری مجرب و تقریبا بدون تغییر در طول چند سال گذشته می باشد که این امر سبب شده دانش آموزان این دوره کالج با داشتن این اساتید برجسته پایه قوی ای در دروسی که بعدا می خواهند در دوره های آتی بخوانند، کسب نمایند.
   
  دیوید گیم یکی از بهترین کالجهای انگلستان در زمینه برگزاری دوره ALevels می باشد. گواه این نکته پذیرفته شدن سالانه تعداد زیادی از دانشجویان این دوره کالج در دانشگاههای برتر انگلستان می باشد.از این رو می توان گفت معروفترین کالج خصوصی انگلستان David Game می باشد.
   
   
  دوره (UFP (Foundation کالج دیوید گیم:
  بدون شک معروفترین دوره ای که در کالج دیوید گیم انگلستان برگزار می شود دوره UFP می باشد. این دوره برای اولین بار در سال ۱۹۸۹ در این کالج شروع به فعالیت کرد. اگر به طور قاطع نتوان گفت که کالج دیوید گیم بهترین دوره UFP کل انگلستان را دارا می باشد حداقل می توان ادعا کرد که این کالج یکی از بهترین دوره های UFP را در کل انگلستان برگزار می کند که دانش آموزانی که با گذراندن این دوره جذب دانشگاههای برتر انگلستان شده اند، موید موفقیت و همچنین مهر تاییدی بر خوشنامی کالج دیوید گیم در برگزاری این دوره می باشد. گارانتی ورود به دانشگاههای انگلستان با گذراندن این دوره در کالج دیوید گیم ۱۰۰% می باشد. اما برای ورود به دانشگاههای برتر انگلستان باید حتما نمرات بالای دانش آموزان در دروس این دوره احراز شود. 
   

   

  از نمونه افتخارات دوره UFP کالج دیوید گیم می توان تایید فقط و فقط UFP داروسازی کالج دیوید گیم توسطLondon School Of Pharmacyرا نام برد. سرویس طلایی این دوره که در اختیار والدین دانش آموزان محصل در این دوره قرار می گیرد عبارت است از ارائه یک رمز عبور و کلمه عبور به والدین دانش آموزان جهت چک کردن وضعیت فرزندانشان از حیث نحوه حضور و غیاب آنها در سر کلاس های درس و نمرات کسب شده آنها .
   
   
  بررسی وضع اسکان در کالج دیوید گیم: 
  از نظر خوابگاه کالج دیوید گیم دارای ۳ ساختمان خوابگاهی مجزا می باشد که اتاقهای آن به صورت یک نفره و دونفره می باشد.
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   
   
   
  about 4 سال ago

 • Bath Academy

   

  یکی دیگر از کالجهای زیرمجموعه کالج دیوید گیم این کالج می باشد. این کالج در شهر Bath در غرب کشور انگلستان واقع شده است.

   

  شهر Bath شهری بسیار آرام و دل انگیز با محیط و فضایی رویایی در غرب انگلستان واقع شده است.این کالج دارای استاندارد(HTS (Highly Trusted Sponsor نیز می باشد. این کالج نیز از زیر مجموعه های David Game Group می باشد.
  فاصله این شهر تا مرکز شهر لندن ۱۱۵ مایل یا ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه با قطار و تا شهر آکسفورد ۸۲ مایل یا ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه با قطار می باشد. این کالج تمامی دوره های GCSE، Foundation،ALevels ودوره های زبان را با کیفیت برتر کالج دیوید گیم برگزار می نماید. یکی از محاسن این کالج میزان هزینه های زندگی کمتر آن به نسبت شهرهای لندن و آکسفورد می باشد.

   

  چرا Bath Academy؟
   
  • کیفیت بسیار بالای تدریس
  • آگاهی کامل از نیاز های دانش آموزان
  • ارتباط دوستانه با دانش آموزان
  • حمایت و پشتیبانی از دانش آموزان
  • واقع در شهر زی
  با و تاریخی انگلستان
  • بیش از ۹۰ درصد از دانش آموزان Bath Academy برای بهترین دانشگاه های انگلستان پذیرش گرفته اند
  • خوابگاه عالی
  • 114 مایل فاصله تا مرکز لندن (۲ساعت و ۱۵ دقیقه)
  • و امکانات پیشرفته کالج شامل:
        اتاق دانشجویی مشترک
        اتاق مطالعه خصوصی
        اتاق هنر
        اتاق کامپیوتر
   
   
  دوره های GCSE:
   
  آیا لحظه ای به این فکر کرده اید که سنین بین ۱۴ تا ۱۷ سال حساس ترین سنین برای دانش آموزان است . چرا که شاکله اصلی علمی و اخلاقی افراد در این بازه زمانی شکل می گیرد. پس اهمیت این دوران می تواند ضرورت انتخاب محیطی سالم و دانش آموزی را بیش از پیش گوشزد نماید. ما در موسسه علم گستر کاوه افتخار کمک به شما در این مقطع حساس زمانی را به وسیله فراهم کردن محیط مذکور در کالج Bath Academy داریم. مهمترین خصوصیات این کالج شامل برگزاری کلاسهای کم جمعیت بین ۲ تا ۸ نفر و ارائه برنامه های متنوع علمی و فرهنگی و از همه مهمتر گزارش عملکرد پیشرفت دانش آموزان به والدین به صورت لحظه به لحظه و مشاوره درسی منظم می باشد . لذا اگر واقعا خواستار ادامه تحصیل فرزندان خود در محیطی با ریسک کم و بازدهی بالا هستید با موسسه علم گستر کاوه جهت ثبت نام در دوره GCSE این کالج تماس حاصل فرمایید.
   
   
  دوره های ALevels:
  همانطوری که می دانید امتحانات دوره ALevels انگلستان به صورت سراسری می باشد . پس دوره های آمادگی ALevels مهمترین نقش را برای موفقیت شما ایفا می کند مهمترین مواردی که کالج Bath Academy را به یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای گذراندن دوره ALevelsتبدیل می کند آکادمیک بودن و امکانات بی نظیر تحصیلی کالج و همچنین محیط آرام و بی نظیر شهر Bath می باشد . انتخاب این کالج برای دوره ALevelsبدون کوچکترین اغراق یکی از (VFM(Value For Money ترین انتخابها می باشد . چون علاوه بر محیط بی نظیر علمی هزینه های منطقی این کالج می تواند کاملا وسوسه کننده باشد. برای آگاهی بیشتر از جزئیات این دوره در کالج Bath Academy با موسسه علم گستر کاوه تماس برقرار نمایید.
   
  دوره های Foundation:
  اگر می خواهید کیفیت بهترین دوره Foundation در بریتانیا را در محیطی خارج از لندن با همان پارامترهای کالج دیوید گیم تجربه کنید . اساتید برتر کالج Bath Academy در دوره Foundation آماده اند که شما را به سر منزل مقصود برسانند. رفتن به دانشگاه های ممتاز در صورتی امکان پذیر است که استعداد و خلاقیت دانش آموز با یک برنامه مدون تلفیق گردد . ترکیب این المان ها با مشاوره های لحظه به لحظه و ایجاد جو رقابتی مطلوب مطمئننا شما را مجاب می کند که برای کسب اطلاعات بیشتر این دوره در کالج Bath Academy با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس حاصل فرمایید.
   
  دوره های زبان:
  آیا می دانستید یکی از تاریخی ترین شهرهای انگلستان شهر Bath می باشد؟ شاید بدون اغراق می توان ادعا کرد بعد از لندن دومین شهر توریستس انگلستان شهر Bath می باشد . اگر به ریشه واژه Bath نیز توجه کنیم به معنای حمام است که این موضوع به احداث اولین حمام رومی در قرن اول میلادی توسط رومیان پس از فتح انگلستان باز می گردد. همین پتانسیل توریستی باعث شده که سالانه تعداد بسیار زیادی دانشجو و گردشگر از سرتاسر دنیا شهر Bath را به عنوان محل - خود در طول دوره تحصیل یا تابستان انتخاب نمایند لذا بدون اغراق می توان اذعان کرد AcademyBath با ایجاد کلاسهای زبان متنوع و تورهای زبان تابستانی استفاده بهینه ای از این فضا نموده است. کیفیت کلاسهای زبان Bath Academy سخت ترین منتقدان را نیز به تحسین وادار می نماید. برای اطلاع از دوره های زبان بی نظیر این کالج با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  خوابگاه : 
  Bath Academy دارای ۳ خوابگاه Residential housesBathurst House, Oxford House می باشد. همچنین می توان با خانواده های انگلیسی زندگی کرد که این انتخاب می تواند بهترین راه برای بالا بردن سطح زبان و آشنایی بیشتر با فرهنگشان است. مسیر خوابگاه ها به کالج بسیار نزدیک است. و امکانات قابل قبولی را به دانش آموز ارائه می کنند . برای آگاهی از جزئیات خوابگاه های Bath Academy با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
   
  about 4 سال ago