معرفی دانشگاه داربی انگلستان


6 ماه پیش


دانشگاه داربی در سال 1851 در شهر داربی انگلستان تاسیس شد و در سال 1928 به مدرسه هنر و کالج فنی داربی تقسیم شد.

اگرچه در رده‌بندی‌های کلی، هشتاد دانشگاه رتبه‌هایی بهتر از دانشگاه داربی کسب کرده‌اند، اما به لحاظ کیفیت آموزشی این دانشگاه در شمار بیست دانشگاه برتر بریتانیا قرار دارد. چنان‌که ارزیابی ملی دانشجویی نیز این نکته را تأیید می‌کند. این دانشگاه تضمین کرده‌است که هشتادوپنج درصد از کلاس‌هایش با جمعیتی کمتر از سی دانشجو برگزار شود و دانشجویان مقطع کارشناسی هرگاه که احساس نیاز کنند می‌توانند از استاد راهنمای tutor شخصی خود بهره ببرند.

این دانشگاه با امکاناتی شامل یک بیمارستان شبیه‌سازی‌شده، سوئیت رادیوگرافی فعال، تجهیزات جدید جهت بازسازی صحنة وقوع جرم، آشپزخانه‌هایی با استانداردهای بالای صنعتی، یک رستوران، سوئیت‌های بازی کامپیوتری، استخر، سونا، یک سالن تجاری، دادگاه قضایی و یک مرکز بیست‌وسه هکتاری افزایش مهارت‌های راهبردی و مدیریتی Outdoor Leadership Centre، تأکید ویژه‌ای بر آموزش بر مبنای جهان واقعی real-world learning دارد.

پردیس اصلی دانشگاه داربی در فاصله دو مایلی مرکز شهر واقع شده‌ و رشته‌های بازرگانی، محاسبات، علوم پایه، علوم انسانی و آموزش در این پردیس به دانشجویان ارائه می‌شوند. مرکز انجمن‌های دانشجویی، مرکز دینی ادیان مختلف و مهم‌ترین امکانات ورزشی نیز در این سایت قرار گرفته‌اند. این پردیس همچنین محل استقرار امکانات و مهارت‌های کلینیکی شامل یک سوئیت مخصوص سنجش تراکم استخوان iDXA است. این دانشگاه مالکیت و مدیریت آمفی‌تئاتر پانصد و پنجاه نفره داربی که میزبانی برنامه‌های تئاتر و نیز تهیه‌کنندگی آن‌ها را بر عهده دارد را نیز عهده‌دار است.

رفت‌وآمد میان سه پردیس اصلی این دانشگاه از طریق اتوبوس‌های رایگانی که به‌طور مرتب در این مسیرها حرکت می‌کنند انجام می‌شود.همچنین اتوبوس‌های دانشجویی در فاصله دانشگاه، ایستگاه قطار و مرکز شهر به دانشجویان خدمات‌رسانی می‌کنند. به‌جز رشته‌های سایت مرکزی، دوره‌های پرستاری این دانشگاه در چسترفیلد Chesterfield ارائه می‌شوند. در پردیس بوکستون Buxton این دانشگاه که در محل سابق بیمارستان سلطنتی دیوانشایر Devonshire Royal Hospital واقع شده، خدماتی از قبیل فضاهای استخر و سونا، سرگرمی‌های فضای باز، مدیریت بیمارستانی و چندین دوره آموزشی ارائه می‌شوند.

دوره های مهمان داری، ورزش های هوای آزاد و بعضی از دوره های ورزشی در پردیس باکستون برگزار می شود. بوکستون شهری توریستی آبگرم، زیبا و پرجنب و جوش است که توسط پارک ملی بوکستون منطقه پیک (Peak District) احاطه شده و حدود یک ساعت تا داربی، منچستر و شفیلد فاصله دارد.دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود