تحصیل در دانشگاه وینچستر انگلستان


6 ماه پیش


دانشگاه وینچستر در شهر وینچستر انگلستان قرار دارد. دانشگاه وینچستر با تاریخچه ای از سال 1840، برخی از پیشرفته ترین امکانات آموزشی در بریتانیا را  برای تحصیل در انگلستان در اختیار دارد.

دانشگاه وینچستر یکی از دانشگاه‌های کوچکی است که در ارزشیابی ملی دانشجویی NSS عملکردهای خوب و قابل‌قبولی برای تحصیل در انگلستان از خود نشان داده‌است. این دانشگاه در سال گذشته در میان چهار دانشگاه برتر از منظر رضایتمندی کلی دانشجویان و از منظر کیفیت آموزش و بازخورد‌های علمی در میان ده دانشگاه برتر رده‌بندی شده‌است. دانشگاه وینچستر به‌طور موقت با بیش از سی جایگاه سقوط در جدول اتحادیه دانشگاه‌ها و بر اساس معیارهای رضایتمندی دانشجویان روبه‌رو شده‌است. با این وجود این دانشگاه همچنان در میان پنجاه دانشگاه برتر از منظر کیفیت آموزشی قرار دارد. استانداردهای ورودی این دانشگاه نیز دچار افت شده‌، و با این وجود میزان رقابت دانشگاه به‌طور چشمگیری افزایش یافته‌است. دانشگاه وینچستر یکی از معدود دانشگاه‌هایی است که خود بازرسانی را برای رسیدگی به شکایات دانشجویان منصوب کرده‌است.

تعداد ورودی‌های جدید این دانشگاه در پنج سال متوالی رشد داشته، و این دانشگاه اکنون ( ۲۰۱۷ ) بیش از هفت هزار دانشجو دارد که نسبت به سال ۲۰۰۵ دو برابر شده‌اند. این دانشگاه در طرح نوآوری ملی که کارافرینی اجتماعی را افزایش می‌دهد مشارکت داشته، و همچنین از فارغ‌التحصیلان متمایل به راه‌اندازی تجارت شخصی خود حمایت می‌کند.

دانشگاه وینچستر همچنین با سرمایه‌گذاری در زمینه پژوهش وضعیت مطلوب خود را در آخرین ارزیابی‌ها همچنان حفظ کرده‌استتقریبا چهل و پنج درصد از آثار پژوهشی ارسالی به سازوکار بهبود کیفیت آثار پژوهشی بریتانیا در سال ۲۰۱۴، دارای رتبه برجسته جهانی و اعتباری بین‌المللی درجه‌بندی شده‌اند. رشته‌های علوم ارتباطات و تاریخ بهترین نتایج را در این سازوکار به‌دست آوردند.

این دانشگاه همچنین مرکزی برای هویت انگلیسی و سیاست English Identity and Politics تأسیس کرده که توسط جان دِنهام John Denham وزیر اسبق کار دانشگاه مدیریت می‌شود. مرکز رفاه حیوانات (حیوان‌دوستی) Animal Welfare در سال ۲۰۱۶ و در ادامه افتتاح مرکز پژوهش‌های ورزشی به بهره‌برداری رسید. مرکز پژوهش ورزش این دانشگاه با نُه کمک‌هزینه پژوهشی دانشجویی به‌منظور برگزاری جشن صد و هفتادمین سالگرد تأسیس مؤسسات اصلی افتتاح شده‌است. این دانشگاه در ابتدا مؤسسه تربیت معلم کلیسای انگلیس بود که تا سال ۲۰۰۴ با عنوان کالج آلفردشاه شناخته می‌شد.

دانشگاه وینچستر همچنان برای دوره‌های آموزشی خود برای تحصیل در انگلستان  معروف و شناخته‌شده است، به‌طوریکه میزان امتیازات کسب‌شده توسط Ofsted (سازمان استانداردهای آموزش، خدمات کودکان، و مهارت‌آموزی یا همان Ofsted یک ارگان غیروزارتی دولت انگلستان که مسئولیت بررسی بخشی از مؤسسات آموزشی از قبیل مدارس دولتی و تعدادی از مدارس غیردولتی را برعهده دارد.) آن قابل‌توجه است با این وجود دیگر در مورد تعداد دانشجویان حرف زیادی برای گفتن ندارد. رشته‌های دیگری نیز از جمله کسب‌وکار، هنر، علوم انسانی، بهداشت، سلامت و مراقبت‌های اجتماعی و علوم اجتماعی در این دانشگاه ارائه می‌شوند. دانشجویان مقطع کارشناسی می‌توانند از مزیت طرح‌های تبادل دانشجو با تعدادی از دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا و همچنین دانشگاه‌های ژاپن و اروپا استفاده کنند.

تعداد دانشجویان بین‌المللی این دانشگاه از سال ۲۰۱۰ سه برابر شده و اکنون می‌توان روی هفت درصد از ظرفیت این دانشگاه برای این دانشجویان حساب کرد. سی درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی بریتانیا از طبقه کم‌درآمد و ضعیف جامعه و نود و شش درصد از آن‌ها فارغ‌التحصیلان مدارس دولتی  برای تحصیل در انگلستان هستند.

سایت کوچک دانشگاه در کنار تپه‌های جنگلی رو به کلیسای جامع شهر با مناظری زیبا در کنار شهر و در نزدیکی دانشگاه قرار دارد، به‌طوری‌که با ده دقیقه پیاده‌روی می‌توان به آنجا رسید. پردیس دانشگاه وینچستر بسیار مجهز بوده و یک سالن تئاتر، یک سالن ورزش و یک سالن بدن‌سازی و فیتنس را که با استادیوم ورزشی وینچستر سه و پنج دهم میلیون پوندی تکمیل شده‌است در خود جای داده‌است.دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود