دانشگاه کینگستون
 
 

دانشگاه کینگستون رتبه‌ی اول را بین دانشگاه های بریتانیا در رشد دادن شرکت­های نوپا (استارت آپ) دارد و در این زمینه، به مدت هفت سال متوالی جزو دو دانشگاه برتر بوده‌ است. در سال تحصیلی ۲۰۱۵-۲۰۱۴ بیش از ۳۷۱ شرکت نوپا از این ‌دانشگاه شروع به کار کردند که در مجموع حجم معاملاتی در حدود ۳۰ میلیون پوند داشتند. بخش سرمایه‌گذاری کینگستون بیش از یک دهه قبل شروع به کار کرد تا به کارآفرین‌های آینده (دانشجویان فعلی) در هر رشته و موضوعی مشاوره دهد و با تاسیس شرکتی نوپا، از لحاظ مالی آن­هارا را حمایت کند.

در میان همه‌ی دوره‌ها در کینگستون، به شغل آینده توجه می شود. این‌ دانشگاه سومین دانشکده‌ی بزرگ مهندسی لندن را دارد که برای مثال مجهز به لیرجت مختص دانشکده وشبیه ‌ساز پرواز است که در دوره‌های مهندسی هوانوردی این ‌دانشگاه به کار می‌روند.

با وجود این‌ موفقیت، در کمال تعجب دانشگاه کینگستون در تحصیلات تکمیلی رتبه‌ی خوبی در جدول رده‌ بندی امسال مجله ی تایمز نداشته و در رده بندی کلی میان ۱۰ دانشگاه ضعیف‌ قرار دارد. این افت در پی کاهش رتبه‌ی کینگستون در تمامی هشت معیار مورد بررسی مجله ی تحصیلات عالی تایمز است که در آن از اطلاعات جدید امسال دانشگاه‌ها بهره گرفته می­شود.‌

در هر صورت، دانشگاه تلاش می کند که شرایط بهتری برای دانشجویان فراهم کند. به همین منظور در مرحله‌ی اول، از پروژه‌ی ‌۸/۶ میلیون پوندی برای ایجاد تجهیزات پیچیده ی «علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضی» در پردیس جاده پنرین در پاییز ۲۰۱۶ بهره برداری شد.

علاوه بر آزمایشگاه‌های جدید، فضای خلاقانه ی جدیدی برای توسعه ایجاد شده است که عموم مردم می توانند در آن جا تاثیر جدیدترین فناوری­ها را بر زندگی روزانه ‌ی خود ببینند.

دانشگاه کینگستون تاکنون حدود ۲۰ میلیون پوند برای ساختمان جان گالثورثی (John Galsworthy) هزینه کرده است که شامل سالن­های سخنرانی، فضای چند منظوره ی تدریس، مراکز IT و یک «مرکز دانش» است تا دانشجویان در آن جا به تکالیف و امور تحصیلی خود بپردازند. در سال ۲۰۱۹ ساختمان دیگری با هزینه‌ی ۵۰ میلیون پوند افتتاح خواهد شد که شامل مرکز منابع آموزشی، سالن کنفرانس و دو کافه خواهد بود. این پروژه ‌ها بخش‌ هایی از برنامه‌ی ۱۲۳ میلیون پوندی برای نوسازی کلی مجموعه دانشگاه هستند.

مرکز منابع آموزشی جدید،بخشی از برنامه‌ی ۱۱ میلیون پوندی توسعه ی واحد نایتس پارک(Knights Park) دانشگاه است که نوسازی فضای استودیو و به روزرسانی قسمت پذیرش، ناحیه‌ی گالری و نمای خارجی را شامل می شود.تجهیزات مربوط به کتابخانه­ در تمامی ‌واحدها بهبودیافته اندکه با هدف تشویق دانشجویان به آموزش گروهی و تعاملی امکانات مربوط به کتابخانه، محاسبات و چندرسانه ­ای دریک مکان متمرکزشده ­است.

مرکز منابع آموزشی از طرف دولت به دلیل ارائه ی خدمات مناسب به متقاضیان،موردتقدیرقرارگرفته ­است. مراکز اصلی در طول ترم به صورت شبانه روزی ودرتمامی روزهای هفته باز هستند که با استفاده از یک سیستم پیشرفته‌ی خودکار،  به روندامانت کتب سرعت بخشیده است.