David Game College


4 ماه پیش


 

به طور کلی تخمین زده می شود که بیش از ۳۰۰۰ مدرسه و کالج در انگلستان در زمینه تحصیلات تکمیلی فعال می باشند اما مواردی که باعث شده است دیوید گیم کالج را در این میان به کالجی برتر و قابل اعتنا تبدیل نماید عبارت است از:

 
معلمان کاملا مجرب و دارای تحصیلات آکادمیک بالا از بهترین دانشگاههای انگلستان که به صورت کاملا حرفه ای موجبات علاقه دانشجویان و دانش آموزان را به دروس تحت تدریس خود فراهم می نمایند.
• برخلاف بسیاری از کالجها و مراکز آموزشی دیوید گیم کالج دارای کادر حرفه ای ثابت می باشد که بعضی از آنها سابقه بسیار طولانی در امر آموزش دانشجویان برتر در سالیان گذشته در این کالج داشته اند. 
• برگزاری کلاسهای کم جمعیت به منظور برقراری آرامش و محیط علمی سوال و جوابی و تبلور تفکر گروهی در بین اعضای کلاس.
• برقراری محیطی علمی برای دانش آموزان در جهت گذراندن اوقات خود در کالج به منظور ارتقای سطح علمی خود.
 
• ارائه گستره عظیمی از کلاسهای آموزشی در رشته های متعدد و به کارگیری سیستمی انعطاف پذیر در صورت تمایل دانشجویان به تغییر رشته تحصیلی.
 
• داشتن کتابخانه و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاه آموزشی هنر مجهزو مجهزترکردن آنها به صورت پی در پی.
 
• ارائه مشاوره های هفتگی کاملا تخصصی به دانش آموزان و دانشجویان و ارائه خدمات انتخاب رشته با توجه به روحیات آنها.
 
• داشتن فضاهای عالی در کالج به منظور فراهم آوردن محیطی امن و برقراری دوستی بین مردم ملل مختلف.
 
• داشتن دانشجویان و دانش آموزان متعدد از کشورهای مختلف جهان.
 
• واقع شدن در یکی از بهترین و شیک ترین محله های لندن که به جرات می توان ادعا کرد جزء چند منطقه لوکس و گران قیمت کل جهان می باشد. این کالج واقع در خیابان 31 Jewry Street می باشد.
 
 
• داشتن جوی رقابتی و ایجاد انگیزه و رقابت در بین دانش آموزان و چندین سرویس حرفه ای دیگر که این کالج را به یکی از متمایزترین کالجها در کل جهان تبدیل می نماید. در این کالج دوره های GCSE, ALEVELS, UFP و دوره های زبان برگزار می شود که به جرات می توان ادعا کرد که این دوره ها به صورت کاملا حرفه ای و با سطح بالا برگزار می شود.
      
• کالج David Game دارای استاندارد (HTS (Highly Trusted Sponsor می باشد و همیشه جزء ۵ کالج خصوصی برتر انگلستان بوده است.
 
معرفی دوره های کالج دیوید گیم:
 
دوره های زبان کالج دیوید گیم: 
این دوره ها در سطوح مختلف زبان اعم از ابتدایی، متوسط، خوب و عالی در کالج دیوید گیم از دوشنبه هر هفته شروع به فعالیت می کنند. دوره های زبان به صورت ۱۵ ساعت، ۲۱ ساعت، ۲۴ ساعت و ۳۰ ساعت در هفته برگزار می شود. معلمان این دوره ها همگی ملیتی انگلیسی زبان داشته و جز اساتید مطرح آموزش زبان به دانشجویان خارجی با لهجه انگلیسی اصیلی می باشند.  
دوره GCSE کالج دیوید گیم: 
این دوره در سطح بسیار بالا در کالج دیوید گیم با حضور اساتید مطرح در تمامی دروس انجام می شود. نکته بارز دیوید گیم در برگزاری دورهGCSE استفاده از کادری مجرب و تقریبا بدون تغییر در طول چند سال گذشته می باشد که این امر سبب شده دانش آموزان این دوره کالج با داشتن این اساتید برجسته پایه قوی ای در دروسی که بعدا می خواهند در دوره های آتی بخوانند، کسب نمایند.
 
دیوید گیم یکی از بهترین کالجهای انگلستان در زمینه برگزاری دوره ALevels می باشد. گواه این نکته پذیرفته شدن سالانه تعداد زیادی از دانشجویان این دوره کالج در دانشگاههای برتر انگلستان می باشد.از این رو می توان گفت معروفترین کالج خصوصی انگلستان David Game می باشد.
 
 
دوره (UFP (Foundation کالج دیوید گیم:
بدون شک معروفترین دوره ای که در کالج دیوید گیم انگلستان برگزار می شود دوره UFP می باشد. این دوره برای اولین بار در سال ۱۹۸۹ در این کالج شروع به فعالیت کرد. اگر به طور قاطع نتوان گفت که کالج دیوید گیم بهترین دوره UFP کل انگلستان را دارا می باشد حداقل می توان ادعا کرد که این کالج یکی از بهترین دوره های UFP را در کل انگلستان برگزار می کند که دانش آموزانی که با گذراندن این دوره جذب دانشگاههای برتر انگلستان شده اند، موید موفقیت و همچنین مهر تاییدی بر خوشنامی کالج دیوید گیم در برگزاری این دوره می باشد. گارانتی ورود به دانشگاههای انگلستان با گذراندن این دوره در کالج دیوید گیم ۱۰۰% می باشد. اما برای ورود به دانشگاههای برتر انگلستان باید حتما نمرات بالای دانش آموزان در دروس این دوره احراز شود. 
 

 

از نمونه افتخارات دوره UFP کالج دیوید گیم می توان تایید فقط و فقط UFP داروسازی کالج دیوید گیم توسطLondon School Of Pharmacyرا نام برد. سرویس طلایی این دوره که در اختیار والدین دانش آموزان محصل در این دوره قرار می گیرد عبارت است از ارائه یک رمز عبور و کلمه عبور به والدین دانش آموزان جهت چک کردن وضعیت فرزندانشان از حیث نحوه حضور و غیاب آنها در سر کلاس های درس و نمرات کسب شده آنها .
 
 
بررسی وضع اسکان در کالج دیوید گیم: 
از نظر خوابگاه کالج دیوید گیم دارای ۳ ساختمان خوابگاهی مجزا می باشد که اتاقهای آن به صورت یک نفره و دونفره می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
 
 
 


دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود