• آزمون BMAT (آزمون تایید صلاحیت متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی در انگلستان)

  آزمون BMAT یک آزمون برای تایید صلاحیت متقاضیان تحصیل در رشته ی  پزشکی در انگلستان ، دندانپزشکی و علوم بیومدیکال در دانشگاه های انگلستان است.

  تاریخچه ی آزمون BMAT

  سازمان ارزیابی پذیرش های کمبریج (Cambridge Assessment Admissions Testing) این آزمون را در پاسخ به درخواست دانشگاهیان و مدارس پزشکی و دامپزشکی برای ایجاد یک سیستم ارزیابی جهت انتخاب متقاضیان ممتاز تحصیل در رشته ی پزشکی ایجاد نموده است. این آزمون همچنین راهی را برای ارزیابی متقاضیانی که واجد صلاحیت های دیگر هستند فراهم می کند. در وهله ی نخست هم، دانشگاه آکسفورد برای ارزیابی متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی و روانشناسی و سپس دانشگاه کمبریج برای ارزیابی متقاضیان رشته های پزشکی و دامپزشکی این آزمون را برگذار نمودند.

  آزمون BMATدقیقاً چیست و فرمت آن چگونه است؟

  این آزمون یک آزمون دو ساعته است که به سه بخش تقسیم شده و تمام سوالات آن به صورت کاغذی است و با مداد به آنها جواب داده می شود. به یاد داشته باشید که اطلاعاتی که در این مقاله در اختیار شما قرار می دهیم به آزمون اکتوبر 2018 مرتبط است و آزمون های بعدی و یا قبلی را در نظر نگرفته ایم. زمانبندی برگذاری آزمون هم طوری است که مطابق با زمانبندی متقاضیان تحصیل در رشته ی پزشکی باشد. در بریتانیا و سنگاپور، متقاضیان می توانند در سپتامبر در آزمون ثبت نام کنند. ورودی های دیرتر، می توانند در اوایل اکتوبر در آزمون ثبت نام کنند و در اوایل نوامبر در آزمون شرکت نمایند.  در هلند و اسپانیا، BMAT در ماه فوریه برگذار می شود. از سال 2017 می توان در سپتامبر هم این آزمون را داد که بدین معنی است که متقاضیان قبل از اپلای کردن به دانشگاه های مورد نظرشان، که ددلاین برخی از آنها تا 15 اکتوبر است،  می توانند از نتیحه ی آزمون BMAT خود آگاه شوند. لازم به ذکر است که نتایج آزمون BMAT تنها در سالی که در آن شرکت کرده اید معتبر است.

  شما تنها یک بار در سال می توانید در این آزمون شرکت کنید. همانطور که بیان شد، این آزمون به سه بخش تقسیم شده است. در بخش اول، مهارت های عمومی حل مساله، درک استدلال ها، تفکر انتقادی،  تحلیل و استنباط داده ها سنجیده می شوند. این بخش از آزمون حاوی 35 سوال تستی است و شما برای انجام آن 60 دقیقه زمان در اختیار دارید. در بخش دوم، دانش علمی شما به بوته ی ارزیابی گذاشته می شود. در این بخش، باید به 27 سوال تستی تنها ظرف نیم ساعت جواب بدهید. سوالات این بخش عمدتا مربوط به علوم تجربی و ریاضیات دبیرستانی است که تا سن 16 سالگی آنها را تحصیل کرده اید. در بخش آخر این آزمون هم، ظرف نیم ساعت، با انتخاب یکی از سه سوال تشریحی، به نوشتن پاسخ تشریحی مقاله گونه ای خواهید پرداخت. در این بخش، توانایی شما برای انتخاب، توسعه و ساماندهی ایده ها و تبیین آنها در قالب متن شفاف و مستدل و موثر سنجیده می شود.

  برای بخش های 1 و 2 آزمون از مداد نرم پررنگ استفاده کنید و حتی الامکان پاک کن هم همراه خود داشته باشید. برای بخش سوم آزمون هم توصیه می شود که از خودکار استفاده کنید. استفاده از لاک غلط گیر، دیکشنری های دوزبانه و همچنین ماشین حساب در این آزمون مجاز نمی باشد. برای افرادی که زبان انگلیسی زبان اولشان نیست ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا در تمدید وقت دارای امتیازی هستند یا خیر، که پاسخ این سوال منفی است.

  چگونه برای آزمون BMAT  آماده شویم؟

  واقعیت این است که برای شرکت در این آزمون به آمادگی چندانی نیاز نبیست چرا که فرض بر این است که در این آزمون آندسته از مهارت ها و دانش متقاضی سنجیده می شود که قبلا آنها را کسب کرده و واجد آنهاست. البته نمونه سوالات، انتحانات پیشین و مواردی از این دست از طریق وبسایت سازمان ارزیابی پذیرش های کمبریج (Cambridge Assessment Admissions Testing) به طور رایگان قابل دسترسی است. شرکت هایی هم وجود دارند که برای آماده شدن برای شرکت در این آزمون دوره هایی را برگذار می کنند اما سازمان ارزیابی پذیرش های کمبریج (Cambridge Assessment Admissions Testing) که برگذارکننده ی آزمون است آنها را مورد حمایت و تایید قرار نمی دهد.

  چه دانشگاه هایی از این آزمون و نتیجه ی آن استفاده می کنند؟

  از میان دانشگاه هایی که این آزمون برای آنها حایز اهمیت است می توان به دانشکده ی پزشکی برایتون و ساسکس، کالج سلطنتی لندن، دانشگاه لنکستر، دانشگاه کمبریج، دانشگاه لیدز و دانشگاه آکسفورد اشاره نمود.

  البته باید توجه داشته باشید که دانشجویان بین المللی که ساکن بریتانیا یا اتحادیه ی اروپا نیستند و قصد تحصیل در دانشکده ی پزشکی ساسکس و برایتون را دارند از شرکت در این آزمون معاف هستند.

  نحوه امتیاز دهی و نتیجه آزمون BMAT

  این آزمون حدنصابی برای مردودی/قبولی ندارد. تنها کافی است که هدف بالا را نشانه بگیرید و تا جایی که می توانید تلاش کنید. خوب است به این نکته اشاره کنیم که دانشگاه ها به شیوه های مختلف از امتیازات BMAT استفاده می کنند. برای همین توصیه می کنیم که با موسسات مربوطه در رابطه با چگونگی استفاده از امتیازات BMAT خود در فرایند پذیرش تماس بگیرید.

  نحوه ی امتیاز دهی

  سوالات بخش های اول و دوم این آزمون هر کدام یک نمره دارند. مجموع نمرات خام هر بخش از آزمون به مقیاس BMAT تبدیل می شود که از 1 (پایین) تا 9 (بالا) امتیازدهی می کند. معمولا کاندیدهای شرکت در آزمون BMAT امتیاز 5 می گیرند که به معنی این است که نیمی از سوالات را به خوبی جواب داده اند. بهترین نفرات امتیاز 6 می گیرند و معدودی از شرکت کنندگان استثنایی بالاتر از 7 می گیرند.

  پاسخ تشریحی در بخش سوم آزمون هم توسط دو ممتحن نمره دهی می شود. هر کدام از ممتحن ها دو امتیاز می دهند – یکی برای کیفیت محتوای نوشته شده توسط شرکت کننده ( از 0 تا 5) و یکی هم برای کیفیت دانش زبان انگلیسی پاسخ دهنده ( با امتیاز A، B و C).

  جمع امتیازات بخش سوم: اگر دو نمره برای محتوای نوشته شده یکی باشند و بیش از یک نمره اختلافی نداشته باشند شرکت کننده میانگین دو نمره را اخذ خواهد کرد. اگر دو نمره ی داده شده به زبان انگلیسی نوشتاری شرکت کننده بیش از یک نمره اختلاف نداشته باشد امتیازات بدین ترتیب ترکیب خواهند شد: AA=A، AC = B ، CC =C ، CE = D و EE = E.

  برای نمونه یکی از ممتحین به پاسخ تشریحی 4C داده و دیگری 4A داده و در نتیجه امتیاز پاسخ تشریحی 4B می شود. یا اگر یک ممتحن به پاسخ تشریحی 3C داده باشد و دیگری 2C ، شرکت کننده 2.5C خواهد گرفت.

  اگر هم بین نمرات همخوانی کمی وجود داشته باشد، پاسخ های تشریحی مقاله گونه توسط ممتحن سومی هم تصحیح خواهد شد و نمره ی نهایی توسط مدیر ارشد ارزیابی داده خواهد شد. متقاضیان تنها می توانند یک بار در هر سال یا چرخه ی پذیرش در این آزمون شرکت کنند و اگر فردی در هر چرخه ی پذیرش دو بار در این آزمون شرکت کند، دارد سوء استفاده می کند.

  استفاده از لپ تاپ در آزمون

  همانطور که در بالا اشاره شد، آزمون BMAT به صورت کاغذی و مدادی است. اما اگر شما حین انجام قسمت سوم آزمون نیاز به استفاده از لپ تاپ پیدا کردید نباید مزاحم امتحان دیگران شوید، و نیز نباید صفحه ی مانیتور لپ تاپتان توسط سایر شرکت کنندگان قابل رویت باشد. اگر برای حفظ این شرایط لازم باشد که از سایر شرکت کنندگان جدا شوید، این کار انجام خواهد شد و یک ناظر امتحانی جداگانه مراقب شما خواهد بود. برای تایپ در لپ تاپ هم باید از فونت Ariel در اندازه ی 11 استفاده کنید. باید تمام چک کننده های گرامر و املا را هم غیرفعال کرده باشید. در قسمت سوم آزمون حداکثر 550 کلمه می توانید بنویسید. در پایان هم، باید هنگام پرینت متن تایپ شده تان حضور داشته باشید تا تایید شود که این نوشته ی شماست نه کس دیگری. نام، شماره ی داوطلبی، حروف اول نام و نام خانوادگی باید به طور واضح روی پرینت نوشته ی شما مکتوب شده باشد.

   

  about 5 سال ago

 • رنکینگ دانشگاه Bristol در سطح جهانی

  .

  دانشگاه Bristol رنکینگ 37 دانشگاه برتر جهان را در تمامی زمینه ها از آن خود کرده است. در بسیاری از رشته ها دارای رنکینگ بالاتر می باشد، رشته هایی مانند: دندانپزشکی، آموزش، حقوق، سیاست اجتماعی (social policy)، زبان و ادبیات انگلیسی، مطالعات پیشرفته و روی هم رفته بر اساس رنکینگ اعلام شده توسط QS system، دانشگاه Bristol یکی از تاپ ترین دانشگاه ها در جهان است که به طور کلی رتبه 37 را در جهان در سال 2016/2015 دارد. رنکینگ های اعلام شده در QS بر اساس نظر متخصصین 88 دانشگاه و 55000 متخصص امور آموزشی بعلاوه تجزیه و تحلیل 28.5 میلیون نشریات دانشگاهی و 113 میلیون مدرک مستند بدست می آیند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی دانشگاه Bristol در ایران تماس بگیرید.

  .

  about 7 سال ago

 • مقایسه دانشگاه Bristol در رشته دامداری با دانشگاه های آمریکا

  .

  آیا می دانید دانشگاه Bristol رتبه 11 را در رشته دامپزشکی در بین دانشگاه های جهان دارد؟!؟!
  با توجه به کیفیت آموزشی و امکانات آموزشی و بهره مندی از اساتید برتر و باتجربه دانشگاه Bristol می توان رتبه این دانشگاه را با دیگر دانشگاه های برتر جهان مقایسه کرد برای مثال دانشگاه های University of Florida، University of Pennsylvania، North Carolina State University، Michigan State University، Colorado State University، University of Minnesita که از دانشگاه های برتر آمریکا و جهان هستند دارای رنکینگ های پایین تری نسبت به دانشگاه Bristol می باشند. فارغ التحصیلان دانشگاه Bristol می توانند سطح علمی و تجربی بالاتری نسبت به دانشگاه های نامبرده داشته باشند.

  .

  about 7 سال ago

 • رنکینگ رشته های دامپزشکی و جغرافی و علوم زمین (Eart Science) در دانشگاه Bristol

  .

  دانشگاه Bristol سی و هفتمین دانشگاه برتر در سطح جهانی است شایان ذکر است که دانشگاه Bristol در رشته علوم دامپزشکی دارای رتبه 11 دانشگاه برتر در جهان می باشد، در جغرافی رنکینگ  18 و در علوم زمین (Earth Science) 19 را از آن خود کرده است. دانشگاه Bristol جزء 20 دانشگاه برتر در جهان در رشته های نامبرده می باشد. موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی و انحصاری بسیاری از کالج ها و دانشگاه های کشور انگلستان در ایران می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  .

  about 7 سال ago

 • رنکینگ دانشگاه Bristol و رشته هایی که در Bristol تدریس می شوند

  .

  بر طبق اطلاعات جدید  بدست آمده از QS World University Rankings by subjects که دانشگاه های برتر جهان را در رشته های خاص معرفی کرده است 28 رشته در دانشگاه Bristol تدریس می شوند که در میان 100 رشته و 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و 9 رشته از آن ها جزء 50 رشته برتر هستند و 3 رشته جزء 20رشته برتر می باشد که در دانشگاه هایی همچون Princeton، Stanford ،UCLA ،Oxford، Cambridge، Sydney تدریس می شوند و دانشگاه Bristol از نظر سطح علمی دانشجویان و اساتید با تجربه و امکانات دانشگاه با دانشگاه های نامبرده رقابت می کند. رنکینگ های اعلام شده در QS بر اساس نظر متخصصین 88 دانشگاه و 55000 متخصص امور آموزشی بعلاوه تجزیه و تحلیل 28.5 میلیون نشریات دانشگاهی و 113 میلیون مدرک مستند بدست می آیند.

  موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه های برتر کشور انگلستان از جمله دانشگاه Bristol در ایران می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  .

  about 7 سال ago

 • رشته بازرگانی و مدیریت و بازاریابی در دانشگاه City

  .

  دانشگاه City در رشته های بازرگانی و مدیریت و بازاریابی اولین رتبه در لندن و نهمین جایگاه در کشور انگلستان را کسب کرد. این دانشگاه در رشته های مدیریت جزء ۳ دانشگاه برتر انگلستان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه City در ایران تماس بگیرید.

  .

   
  about 7 سال ago

 • رشته برق و الکترونیک در دانشگاه City

  .

  در دانشگاه City طیف وسیعی از رشته ها مانند مهندسی ، ریاضیات ، انفورماتیک ، هنر ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، حقوق ، بهداشت و تجارت ارائه می شود. دانشگاه City دومین دانشگاه برتر درلندن و یازدهمین دانشگاه برتر در انگلستان در رشته مهندسی برق و الکترونیک می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی وانحصاری دانشگاه City در ایران تماس بگیرید.

  .

  about 7 سال ago

 • رنکینگ دانشگاه Essex

  .

  یکی از ممتازترین و باسابقه ترین دانشگاههای انگلستان، دانشگاه Essex می باشد. این دانشگاه جزء 10 دانشگاه برتر انگلستان در زمینه پژوهش میباشد. بر اساس اطلاعات بدست آمده در تایمز دانشگاه Essex دارای رنکینگ جهانی 301 در بین دانشگاه های جهان می باشد. در تلگراف اعلام شده است دانشگاه Essex رتبه 42 را در بین دانشگاه های انگلستان کسب کرده است. موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه Essex در ایران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  .

  Rank     Title                    

  1            California Institute of Technology (United States of America)

  2            University of Oxford (United Kingdom)

  3            Stanford University (United States of America)

  4            University of Cambridge (United Kingdom)

  5            Massachusetts Institute of Technology (United States of America)

  6            Harvard University (United States of America)

  7            Princeton University (United States of America)

  8            Imperial College London (United Kingdom)

  9            ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology Zurich (Switzerland)

  10          University of Chicago (United States of America)

  11          Johns Hopkins University (United States of America)

  12          Yale University (United States of America)

  13          University of California, Berkeley (United States of America)

  14          University College London (United Kingdom)

  15          Columbia University (United States of America)

  16          University of California, Los Angeles (United States of America)

  17          University of Pennsylvania (United States of America)

  18          Cornell University (United States of America)

  19          University of Toronto (Canada)

  20          Duke University (United States of America)

  21          University of Michigan (United States of America)

  22          Carnegie Mellon University (United States of America)

  23          London School of Economics and Political Science (United Kingdom)

  24          University of Edinburgh (United Kingdom)

  25          Northwestern University (United States of America)

  26          National University of Singapore (Singapore)

  27          King’s College London (United Kingdom)

  28          Karolinska Institute (Sweden)

  29          LMU Munich (Germany)

  30          New York University (United States of America)

  31          École Polytechnique Fédérale de Lausanne (Switzerland)

  32          University of Washington (United States of America)

  33          University of Melbourne (Australia)

  34          University of British Columbia (Canada)

  35          KU Leuven (Belgium)

  36          University of Illinois at Urbana-Champaign (United States of America)

  37          Heidelberg University (Germany)

  38          McGill University (Canada)

  39          University of California, San Diego (United States of America)

  39          University of California, Santa Barbara (United States of America)

  41          Georgia Institute of Technology (United States of America)

  42          Peking University (China)

  43          University of Tokyo (Japan)

  44          University of California, Davis (United States of America)

  44          University of Hong Kong (Hong Kong)

  46          University of Texas at Austin (United States of America)

  47          Tsinghua University (China)

  47          Wageningen University and Research Center (Netherlands)

  49          Humboldt University of Berlin (Germany)

  50          University of Wisconsin-Madison (United States of America)

  51          Brown University (United States of America)

  52          Australian National University (Australia)

  53          Technical University of Munich (Germany)

  54          École Normale Supérieure (France)

  55          Nanyang Technological University (Singapore)

  56          University of Manchester (United Kingdom)

  56          University of Sydney (Australia)

  58          University of Amsterdam (Netherlands)

  59          Hong Kong University of Science and Technology (Hong Kong)

  60          The University of Queensland (Australia)

  60          Washington University in St Louis (United States of America)

  62          Utrecht University (Netherlands)

  63          University of North Carolina at Chapel Hill (United States of America)

  64          Boston University (United States of America)

  65          Delft University of Technology (Netherlands)

  65          University of Minnesota (United States of America)

  67          Leiden University (Netherlands)

  68          University of Southern California (United States of America)

  69          University of Bristol (United Kingdom)

  70          Durham University (United Kingdom)

  71          Erasmus University Rotterdam (Netherlands)

  72          Free University of Berlin (Germany)

  73          Monash University (Australia)

  74          University of Groningen (Netherlands)

  75          Pennsylvania State University (United States of America)

  76          University of Glasgow (United Kingdom)

  76          University of Helsinki (Finland)

  78          University of Tübingen (Germany)

  79          University of Pittsburgh (United States of America)

  80          University of Warwick (United Kingdom)

  81          Uppsala University (Sweden)

  82          University of Copenhagen (Denmark)

  82          University of New South Wales (Australia)

  84          University of Freiburg (Germany)

  85          Seoul National University (South Korea)

  86          University of St Andrews (United Kingdom)

  87          Vanderbilt University (United States of America)

  88          Kyoto University (Japan)

  88          Maastricht University (Netherlands)

  90          Emory University (United States of America)

  90          Lund University (Sweden)

  90          Ohio State University (United States of America)

  93          University of Exeter (United Kingdom)

  94          University of Bonn (Germany)

  94          Georgetown University (United States of America)

  94          McMaster University (Canada)

  97          University of Sheffield (United Kingdom)

  98          Queen Mary University of London (United Kingdom)

  99          University of Göttingen (Germany)

  99          Michigan State University (United States of America)

  101        University of Basel (Switzerland)

  101        École Polytechnique (France)

  101        Rice University (United States of America)

  104        Dartmouth College (United States of America)

  104        University of Zurich (Switzerland)

  106        Aarhus University (Denmark)

  106        University of California, Irvine (United States of America)

  106        University of Mannheim (Germany)

  108        University of Notre Dame (United States of America)

  109        University of Western Australia (Australia)

  110        RWTH Aachen University (Germany)

  110        University of Southampton (United Kingdom)

  112        Scuola Normale Superiore di Pisa (Italy)

  113        University of Montreal (Canada)

  113        Pierre and Marie Curie University (France)

  113        Purdue University (United States of America)

  116        Pohang University of Science and Technology (South Korea)

  117        University of Maryland, College Park (United States of America)

  118        Ghent University (Belgium)

  119        University of Birmingham (United Kingdom)

  120        University of Bern (Switzerland)

  120        University of Cape Town (South Africa)

  120        University of Florida (United States of America)

  123        University of Erlangen-Nuremberg (Germany)

  123        Rutgers, the State University of New Jersey (United States of America)

  125        University of Münster (Germany)

  125        Radboud University Nijmegen (Netherlands)

  127        University of Colorado Boulder (United States of America)

  127        Tufts University (United States of America)

  129        Royal Holloway, University of London (United Kingdom)

  130        Lancaster University (United Kingdom)

  131        University of Geneva (Switzerland)

  131        University of York (United Kingdom)

  133        Case Western Reserve University (United States of America)

  133        University of Leeds (United Kingdom)

  135        University of Oslo (Norway)

  136        Stockholm University (Sweden)

  137        University of Alberta (Canada)

  138        Chinese University of Hong Kong (Hong Kong)

  138        Karlsruhe Institute of Technology (Germany)

  140        University of Sussex (United Kingdom)

  141        University of Massachusetts (United States of America)

  142        University of Vienna (Austria)

  143        University of Nottingham (United Kingdom)

  144        University of California, Santa Cruz (United States of America)

  144        University of Lausanne (Switzerland)

  146        Autonomous University of Barcelona (Spain)

  147        University of Virginia (United States of America)

  148        Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST) (South Korea)

  149        University of Adelaide (Australia)

  149        University of East Anglia (United Kingdom)

  149        University of Twente (Netherlands)

  153        Sungkyunkwan University (SKKU) (South Korea)

  154        VU University Amsterdam (Netherlands)

  155        KTH Royal Institute of Technology (Sweden)

  156        University of Cologne (Germany)

  157        University of Liverpool (United Kingdom)

  158        TU Dresden (Germany)

  158        University of Rochester (United States of America)

  160        Trinity College Dublin (Republic of Ireland)

  161        Lomonosov Moscow State University (Russian Federation)

  161        University of Miami (United States of America)

  163        University of Arizona (United States of America)

  164        Pompeu Fabra University (Spain)

  164        University of Reading (United Kingdom)

  164        Yeshiva University (United States of America)

  167        University of California, Riverside (United States of America)

  167        University of Leicester (United Kingdom)

  167        National Taiwan University (Taiwan)

  167        Technical University of Denmark (Denmark)

  167        Université Catholique de Louvain (Belgium)

  172        University of Aberdeen (United Kingdom)

  172        University of Auckland (New Zealand)

  174        University of Barcelona (Spain)

  175        University of Konstanz (Germany)

  176        Eindhoven University of Technology (Netherlands)

  176        University College Dublin (Republic of Ireland)

  178        Hebrew University of Jerusalem (Israel)

  179        University of Waterloo (Canada)

  180        University of Gothenburg (Sweden)

  180        Scuola Superiore Sant’Anna (Italy)

  182        University of Bergen (Norway)

  182        Cardiff University (United Kingdom)

  182        University of Utah (United States of America)

  185        Brandeis University (United States of America)

  185        University of Dundee (United Kingdom)

  185        University of Würzburg (Germany)

  188        Paris-Sud University (France)

  189        Arizona State University (United States of America)

  190        University of Antwerp (Belgium)

  190        Boston College (United States of America)

  192        Ulm University (Germany)

  193        University of Luxembourg (Luxembourg)

  193        Texas A&M University (United States of America)

  195        Charité - Universitätsmedizin Berlin (Germany)

  196        Newcastle University (United Kingdom)

  196        St George’s, University of London (United Kingdom)

  198        University of Trento (Italy)

  199        Paris Diderot University – Paris 7 (France)

  200        Queen’s University Belfast (United Kingdom)

  201-250              Aalborg University (Denmark)

  201-250              Birkbeck, University of London (United Kingdom)

  201-250              University of Bologna (Italy)

  201-250              University at Buffalo (United States of America)

  201-250              University of Calgary (Canada)

  201-250              Chalmers University of Technology (Sweden)

  201-250              City University of Hong Kong (Hong Kong)

  201-250              Copenhagen Business School (Denmark)

  201-250              Dalhousie University (Canada)

  201-250              University of Duisburg-Essen (Germany)

  201-250              University of São Paulo (Brazil)

  201-250              École Normale Supérieure de Lyon (France)

  201-250              Florida State University (United States of America)

  201-250              University of Fribourg (Switzerland)

  201-250              Fudan University (China)

  201-250              University of Iceland (Iceland)

  201-250              George Washington University (United States of America)

  201-250              Goethe University Frankfurt (Germany)

  201-250              University of Hawai’i at Mānoa (United States of America)

  201-250              Hong Kong Polytechnic University (Hong Kong)

  201-250              University of Illinois at Chicago (United States of America)

  201-250              Indiana University (Bloomington) (United States of America)

  201-250              University of Iowa (United States of America)

  201-250              Johannes Gutenberg University of Mainz (Germany)

  201-250              University of Technology Sydney (Australia)

  201-250              Joseph Fourier University (France)

  201-250              University of Kiel (Germany)

  201-250              Laval University (Canada)

  201-250              Medical University of Vienna (Austria)

  201-250              Northeastern University (United States of America)

  201-250              Oregon Health and Science University (United States of America)

  201-250              University of Otago (New Zealand)

  201-250              University of Ottawa (Canada)

  201-250              Paris Descartes University (France)

  201-250              Peter the Great St Petersburg Polytechnic University (Russian Federation)

  201-250              Polytechnic University of Milan (Italy)

  201-250              Royal Veterinary College (United Kingdom)

  201-250              Rush University (United States of America)

  201-250              Sapienza University of Rome (Italy)

  201-250              University of Science and Technology of China (China)

  201-250              University of South Florida (United States of America)

  201-250              Stony Brook University (United States of America)

  201-250              University of Stuttgart (Germany)

  201-250              Swedish University of Agricultural Sciences (Sweden)

  201-250              Technical University of Darmstadt (Germany)

  201-250              Tel Aviv University (Israel)

  201-250              University of Texas at Dallas (United States of America)

  201-250              Tilburg University (Netherlands)

  201-250              Tohoku University (Japan)

  201-250              Tokyo Institute of Technology (Japan)

  201-250              University of Victoria (Canada)

  201-250              Wake Forest University (United States of America)

  201-250              University of Western Ontario (Canada)

  201-250              William & Mary (United States of America)

  201-250              University of the Witwatersrand (South Africa)

  251-300              Aalto University (Finland)

  251-300              Aix-Marseille University (France)

  251-300              University of Bath (United Kingdom)

  251-300              Bayreuth University (Germany)

  251-300              Bielefeld University (Germany)

  251-300              University of Bordeaux (France)

  251-300              Charles Darwin University (Australia)

  251-300              Colorado School of Mines (United States of America)

  251-300              Colorado State University (United States of America)

  251-300              University of Delaware (United States of America)

  251-300              Flinders University (Australia)

  251-300              University of Georgia (United States of America)

  251-300              Griffith University (Australia)

  251-300              Indian Institute of Science (India)

  251-300              Iowa State University (United States of America)

  251-300              James Cook University (Australia)

  251-300              Justus Liebig University Giessen (Germany)

  251-300              King Abdulaziz University (Saudi Arabia)

  251-300              Koç University (Turkey)

  251-300              Korea University (South Korea)

  251-300              University of Liège (Belgium)

  251-300              Linköping University (Sweden)

  251-300              Nanjing University (China)

  251-300              National Tsing Hua University (Taiwan)

  251-300              National University of Ireland, Galway (Republic of Ireland)

  251-300              University of Newcastle (Australia)

  251-300              National Research Nuclear University MePhI (Russian Federation)

  251-300              North Carolina State University (United States of America)

  251-300              Oregon State University (United States of America)

  251-300              Osaka University (Japan)

  251-300              Queen’s University (Canada)

  251-300              Technion Israel Institute of Technology (Israel)

  251-300              Queensland University of Technology (Australia)

  251-300              Rensselaer Polytechnic Institute (United States of America)

  251-300              Royal College of Surgeons in Ireland (Republic of Ireland)

  251-300              Ruhr University Bochum (Germany)

  251-300              Saint Louis University (United States of America)

  251-300              Paris-Sorbonne University – Paris 4 (France)

  251-300              Simon Fraser University (Canada)

  251-300              University of Surrey (United Kingdom)

  251-300              Syracuse University (United States of America)

  251-300              University of Tasmania (Australia)

  251-300              University of Tennessee, Knoxville (United States of America)

  251-300              Tomsk Polytechnic University (Russian Federation)

  251-300              Tulane University (United States of America)

  251-300              Umeå University (Sweden)

  251-300              Vienna University of Technology (Austria)

  251-300              Virginia Polytechnic Institute and State University (United States of America)

  251-300              University of Wollongong (Australia)

  251-300              Zhejiang University (China)

  301-350              Aberystwyth University (United Kingdom)

  301-350              University of Alaska Fairbanks (United States of America)

  301-350              Autonomous University of Madrid (Spain)

  301-350              Bangor University (United Kingdom)

  301-350              University of Bremen (Germany)

  301-350              University of Cincinnati (United States of America)

  301-350              University of Connecticut (United States of America)

  301-350              Deakin University (Australia)

  301-350              University of Essex (United Kingdom)

  301-350              George Mason University (United States of America)

  301-350              University of Greifswald (Germany)

  301-350              Gwangju Institute of Science and Technology (South Korea)

  301-350              University of Hohenheim (Germany)

  301-350              University of Innsbruck (Austria)

  301-350              Kazan Federal University (Russian Federation)

  301-350              University of Kent (United Kingdom)

  301-350              Leibniz University of Hanover (Germany)

  301-350              Macquarie University (Australia)

  301-350              Medical College of Wisconsin (United States of America)

  301-350              University of Milan (Italy)

  301-350              University of Milan-Bicocca (Italy)

  301-350              Montpellier University (France)

  301-350              Nagoya University (Japan)

  301-350              University of Naples Federico II (Italy)

  301-350              National Chiao Tung University (Taiwan)

  301-350              National Taiwan University of Science and Technology (Taiwan Tech) (Taiwan)

  301-350              University of Navarra (Spain)

  301-350              University of Nebraska-Lincoln (United States of America)

  301-350              Örebro University (Sweden)

  301-350              University of Oregon (United States of America)

  301-350              University of Padua (Italy)

  301-350              University of Pavia (Italy)

  301-350              Plymouth University (United Kingdom)

  301-350              Shanghai Jiao Tong University (China)

  301-350              University of Southern Denmark (Denmark)

  301-350              Stellenbosch University (South Africa)

  301-350              University of Strasbourg (France)

  301-350              Technical University of Dortmund (Germany)

  301-350              Toulouse 1 Capitole University (France)

  301-350              University of Trieste (Italy)

  301-350              University of Turin (Italy)

  301-350              University of Turku (Finland)

  301-350              Vrije Universiteit Brussel (Belgium)

  301-350              VŠB - Technical University of Ostrava (Czech Republic)

  301-350              Yonsei University (South Korea)

  301-350              York University (Canada)

  351-400              Binghamton University, State University of New York (United States of America)

  351-400              University of Crete (Greece)

  351-400              University of Cyprus (Cyprus)

  351-400              Drexel University (United States of America)

  351-400              University of Eastern Finland (Finland)

  351-400              University of Florence (Italy)

  351-400              University of St Gallen (Switzerland)

  351-400              Graz University of Technology (Austria)

  351-400              University of Guelph (Canada)

  351-400              Hanyang University (South Korea)

  351-400              Hong Kong Baptist University (Hong Kong)

  351-400              University of Houston (United States of America)

  351-400              Indian Institute of Technology Bombay (India)

  351-400              Instituto Superior Técnico Lisboa (Portugal)

  351-400              University of Jyväskylä (Finland)

  351-400              La Trobe University (Australia)

  351-400              Loughborough University (United Kingdom)

  351-400              University of Manitoba (Canada)

  351-400              University of Missouri (United States of America)

  351-400              University of Modena and Reggio Emilia (Italy)

  351-400              University of Montana (United States of America)

  351-400              National University of Ireland, Maynooth (Republic of Ireland)

  351-400              University of Nebraska Medical Center (United States of America)

  351-400              University of New Mexico (United States of America)

  351-400              Norwegian University of Science and Technology (Norway)

  351-400              University of Oulu (Finland)

  351-400              Panthéon-Sorbonne University – Paris 1 (France)

  351-400              Polytechnic University of Turin (Italy)

  351-400              University of Rome III (Italy)

  351-400              Bilkent University (Turkey)

  351-400              Sabancı University (Turkey)

  351-400              San Diego State University (United States of America)

  351-400              University of South Australia (Australia)

  351-400              University of South Carolina (United States of America)

  351-400              University of South Dakota (United States of America)

  351-400              State University of Campinas (Brazil)

  351-400              University of Stirling (United Kingdom)

  351-400              Sun Yat-sen University (China)

  351-400              Swansea University (United Kingdom)

  351-400              Swinburne University of Technology (Australia)

  351-400              University of Tartu (Estonia)

  351-400              Temple University (United States of America)

  351-400              University of Texas at San Antonio (United States of America)

  351-400              UiT The Arctic University of Norway (Norway)

  351-400              Université Libre de Bruxelles (Belgium)

  351-400              Lille 2 University – Health and Law (France)

  351-400              University College Cork (Republic of Ireland)

  351-400              Verona University (Italy)

  351-400              Victoria University of Wellington (New Zealand)

  351-400              Washington State University (United States of America)

  351-400              Wayne State University (United States of America)

  401-500              American University (United States of America)

  401-500              Aston University (United Kingdom)

  401-500              University of Aveiro (Portugal)

  401-500              University of Bari Aldo Moro (Italy)

  401-500              Bar-Ilan University (Israel)

  401-500              Bournemouth University (United Kingdom)

  401-500              Makerere University (Uganda)

  401-500              University of Brescia (Italy)

  401-500              Brno University of Technology (Czech Republic)

  401-500              Brunel University London (United Kingdom)

  401-500              Ca’ Foscari University of Venice (Italy)

  401-500              University of Cagliari (Italy)

  401-500              University of Canterbury (New Zealand)

  401-500              Catholic University of the Sacred Heart (Italy)

  401-500              Charles University in Prague (Czech Republic)

  401-500              China Medical University, Taiwan (Taiwan)

  401-500              City University London (United Kingdom)

  401-500              Claude Bernard University Lyon 1 (France)

  401-500              University of Coimbra (Portugal)

  401-500              Complutense University of Madrid (Spain)

  401-500              Concordia University (Canada)

  401-500              Curtin University (Australia)

  401-500              Dublin City University (Republic of Ireland)

  401-500              East China University of Science and Technology (China)

  401-500              Ewha Womans University (South Korea)

  401-500              Federico Santa María Technical University (Chile)

  401-500              University of Ferrara (Italy)

  401-500              Florida International University (United States of America)

  401-500              University of Genoa (Italy)

  401-500              Georgia State University (United States of America)

  401-500              University of Graz (Austria)

  401-500              Heriot-Watt University (United Kingdom)

  401-500              Hokkaido University (Japan)

  401-500              Howard University (United States of America)

  401-500              University of Hull (United Kingdom)

  401-500              University of Idaho (United States of America)

  401-500              Indian Institute of Technology Delhi (India)

  401-500              Indian Institute of Technology Kharagpur (India)

  401-500              Indian Institute of Technology Madras (India)

  401-500              University of Ioannina (Greece)

  401-500              Iran University of Science and Technology (Iran)

  401-500              Johannes Kepler University of Linz (Austria)

  401-500              University of Kaiserslautern (Germany)

  401-500              Keele University (United Kingdom)

  401-500              University of KwaZulu-Natal (South Africa)

  401-500              Kyung Hee University (South Korea)

  401-500              Kyushu University (Japan)

  401-500              Lehigh University (United States of America)

  401-500              Louisiana State University (United States of America)

  401-500              University of Macau (Macau)

  401-500              Marche Polytechnic University (Italy)

  401-500              University of Maryland, Baltimore County (United States of America)

  401-500              Murdoch University (Australia)

  401-500              University of Nantes (France)

  401-500              National and Kapodistrian University of Athens (Greece)

  401-500              National Autonomous University of Mexico (Mexico)

  401-500              National Cheng Kung University (NCKU) (Taiwan)

  401-500              National Institute of Applied Sciences of Lyon (INSA Lyon) (France)

  401-500              National Yang-Ming University (Taiwan)

  401-500              University of Neuchâtel (Switzerland)

  401-500              New University of Lisbon (Portugal)

  401-500              University of Nice Sophia Antipolis (France)

  401-500              Novosibirsk State University (Russian Federation)

  401-500              The Open University (United Kingdom)

  401-500              Oxford Brookes University (United Kingdom)

  401-500              University of Palermo (Italy)

  401-500              University of Parma (Italy)

  401-500              University of Pisa (Italy)

  401-500              Polytechnic University of Catalonia (Spain)

  401-500              Pontifical Catholic University of Chile (Chile)

  401-500              University of Porto (Portugal)

  401-500              University of Portsmouth (United Kingdom)

  401-500              RMIT University (Australia)

  401-500              University of Rome II – Tor Vergata (Italy)

  401-500              University of Rovira i Virgili (Spain)

  401-500              Saint Petersburg State University (Russian Federation)

  401-500              University of Salento (Italy)

  401-500              University of San Francisco (United States of America)

  401-500              University of Saskatchewan (Canada)

  401-500              Sharif University of Technology (Iran)

  401-500              University of Siena (Italy)

  401-500              Southern Cross University (Australia)

  401-500              State University of New York Albany (United States of America)

  401-500              University of Strathclyde (United Kingdom)

  401-500              Boğaziçi University (Turkey)

  401-500              University of Tampere (Finland)

  401-500              Tampere University of Technology (Finland)

  401-500              Tokyo Medical and Dental University (TMDU) (Japan)

  401-500              Tokyo Metropolitan University (Japan)

  401-500              University of Tsukuba (Japan)

  401-500              University of Ulsan (South Korea)

  401-500              Ulster University (United Kingdom)

  401-500              Université du Québec à Montréal (Canada)

  401-500              Universiti Teknologi Malaysia (Malaysia)

  401-500              University of Urbino Carlo Bo (Italy)

  401-500              University of Valencia (Spain)

  401-500              University of Waikato (New Zealand)

  401-500              Western Sydney University (Australia)

  401-500              Wuhan University (China)

  401-500              Xiamen University (China)

  501-600              American University of Beirut (Lebanon)

  501-600              Amirkabir University of Technology (Iran)

  501-600              University of the Andes, Colombia (Colombia)

  501-600              University of Arkansas (United States of America)

  501-600              Auburn University (United States of America)

  501-600              Babeş-Bolyai University (Romania)

  501-600              Bauman Moscow State Technical University (Russian Federation)

  501-600              Blaise Pascal University (France)

  501-600              University of Burgundy (France)

  501-600              Ben-Gurion University of the Negev (Israel)

  501-600              University of Canberra (Australia)

  501-600              Carleton University (Canada)

  501-600              University of Catania (Italy)

  501-600              Central Queensland University (Australia)

  501-600              University of Chile (Chile)

  501-600              China Agricultural University (China)

  501-600              Chung-Ang University (South Korea)

  501-600              Czech Technical University in Prague (Czech Republic)

  501-600              De Montfort University (United Kingdom)

  501-600              East China Normal University (China)

  501-600              Edith Cowan University (Australia)

  501-600              Federal University of Rio de Janeiro (Brazil)

  501-600              University of Granada (Spain)

  501-600              University of Haifa (Israel)

  501-600              Harbin Institute of Technology (China)

  501-600              University of Hertfordshire (United Kingdom)

  501-600              Hiroshima University (Japan)

  501-600              Huazhong University of Science and Technology (China)

  501-600              Indian Institute of Technology Guwahati (India)

  501-600              Indian Institute of Technology Kanpur I(ndia(

  501-600              Indian Institute of Technology Roorkee (India(

  501-600              Isfahan University of Technology (Iran(

  501-600              Istanbul Technical University )Turkey)

  501-600              Jadavpur University (India)

  501-600              Kanazawa University (Japan)

  501-600              Kansas State University (United States of America)

  501-600              Keio University (Japan)

  501-600              Kent State University (United States of America)

  501-600              King Fahd University of Petroleum and Minerals (Saudi Arabia)

  501-600              King Saud University (Saudi Arabia)

  501-600              University of La Laguna (Spain)

  501-600              Lappeenranta University of Technology (Finland)

  501-600              University of Limerick (Republic of Ireland)

  501-600              University of Lisbon (Portugal)

  501-600              Liverpool John Moores University (United Kingdom)

  501-600              Mahidol University (Thailand)

  501-600              Manchester Metropolitan University (United Kingdom)

  501-600              University of Maribor (Slovenia)

  501-600              Masaryk University (Czech Republic)

  501-600              University of the Basque Country (Spain)

  501-600              Massey University (New Zealand)

  501-600              Memorial University of Newfoundland (Canada)

  501-600              Middle East Technical University (Turkey)

  501-600              University of Minho (Portugal)

  501-600              Missouri University of Science and Technology (United States of America)

  501-600              Montana State University (United States of America)

  501-600              Monterrey Institute of Technology and Higher Education (Mexico)

  501-600              National Central University (Taiwan)

  501-600              National Sun Yat-Sen University (Taiwan)

  501-600              National Taiwan Normal University (Taiwan)

  501-600              Moscow Institute of Physics and Technology (Russian Federation)

  501-600              National Technical University of Athens (Greece)

  501-600              New Jersey Institute of Technology (United States of America)

  501-600              New Mexico State University (United States of America)

  501-600              University of North Carolina at Greensboro (United States of America)

  501-600              Oklahoma State University (United States of America)

  501-600              Osaka City University (Japan)

  501-600              Otto von Guericke University of Magdeburg (Germany)

  501-600              University of Oviedo (Spain)

  501-600              Palacký University in Olomouc (Czech Republic)

  501-600              Panjab University (India)

  501-600              Paris Dauphine University (France)

  501-600              Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro (PUC-Rio) (Brazil)

  501-600              Portland State University (United States of America)

  501-600              University of Pretoria (South Africa)

  501-600              Pusan National University (South Korea)

  501-600              Quaid-i-azam University (Pakistan)

  501-600              University of Regina (Canada)

  501-600              Renmin University of China (China)

  501-600              University of Rennes 1 (France)

  501-600              University of Salamanca (Spain)

  501-600              University of Santiago de Compostela (Spain)

  501-600              Semmelweis University (Hungary)

  501-600              University of Seville (Spain)

  501-600              Université de Sherbrooke (Canada)

  501-600              Soochow University (China)

  501-600              South China University of Technology (China)

  501-600              Tallinn University of Technology (Estonia)

  501-600              Tehran University of Medical Sciences (Iran)

  501-600              University of Texas at Arlington (United States of America)

  501-600              Tianjin University (China)

  501-600              Tokyo University of Agriculture and Technology (Japan)

  501-600              University of Toledo (United States of America)

  501-600              Tongji University (China)

  501-600              University of Tulsa (United States of America)

  501-600              United Arab Emirates University (United Arab Emirates)

  501-600              University of Warsaw (Poland)

  501-600              University of Wisconsin-Milwaukee (United States of America)

  501-600              Xi’an Jiaotong University (China)

  501-600              University of Zaragoza (Spain)

  601-800              University of A Coruña (Spain)

  601-800              Adam Mickiewicz University (Poland)

  601-800              AGH University of Science and Technology (Poland)

  601-800              Ajou University (South Korea)

  601-800              University of Alcalá (Spain)

  601-800              Alexandria University (Egypt)

  601-800              Alexandru Ioan Cuza University (Romania)

  601-800              Aligarh Muslim University (India)

  601-800              American University of Sharjah (United Arab Emirates)

  601-800              Amrita University (India)

  601-800              Anadolu University (Turkey)

  601-800              Andhra University (India)

  601-800              University of Antioquia (Colombia)

  601-800              Aristotle University of Thessaloniki (Greece)

  601-800              Asia University, Taiwan (Taiwan)

  601-800              Athens University of Economics and Business (Greece)

  601-800              Auckland University of Technology (New Zealand)

  601-800              Austral University of Chile (Chile)

  601-800              Beijing Institute of Technology (China)

  601-800              Belarusian State University (Belarus)

  601-800              University of Belgrade (Serbia)

  601-800              Birla Institute of Technology and Science, Pilani (India)

  601-800              University of Bradford (United Kingdom)

  601-800              University of Brasília (Brazil)

  601-800              University of Brighton (United Kingdom)

  601-800              University of Bucharest (Romania)

  601-800              Budapest University of Technology and Economics (Hungary)

  601-800              Cairo University (Egypt)

  601-800              University of Calcutta (India)

  601-800              California State University, Long Beach (United States of America)

  601-800              Capital Medical University (China)

  601-800              University of Castilla-La Mancha (Spain)

  601-800              University of Central Lancashire (United Kingdom)

  601-800              University of Cergy-Pontoise (France)

  601-800              Chang Gung University (Taiwan)

  601-800              Carlos III University of Madrid (Spain)

  601-800              University of Chemistry and Technology, Prague (Czech Republic)

  601-800              Chiang Mai University (Thailand)

  601-800              Chiba University (Japan)

  601-800              China University of Geosciences (Wuhan) (China)

  601-800              China University of Petroleum (Beijing) (China)

  601-800              Chonbuk National University (South Korea)

  601-800              Chongqing University (China)

  601-800              Chonnam National University (South Korea)

  601-800              Chulalongkorn University (Thailand)

  601-800              Chung Yuan Christian University (Taiwan)

  601-800              Chungnam National University (South Korea)

  601-800              Clemson University (United States of America)

  601-800              Comenius University in Bratislava (Slovakia)

  601-800              Coventry University (United Kingdom)

  601-800              Dalian University of Technology (China)

  601-800              University of Debrecen (Hungary)

  601-800              University of Delhi (India)

  601-800              University of Dhaka (Bangladesh)

  601-800              Dublin Institute of Technology (Republic of Ireland)

  601-800              Ehime University (Japan)

  601-800              University of Electronic Science and Technology of China (China)

  601-800              Eötvös Loránd University (Hungary)

  601-800              Erciyes University (Turkey)

  601-800              Federal University of Bahia (Brazil)

  601-800              Federal University of Minas Gerais (Brazil)

  601-800              Federal University of Paraná (UFPR) (Brazil)

  601-800              Federal University of Rio Grande do Sul (Brazil)

  601-800              Federal University of Santa Catarina (Brazil)

  601-800              Federal University of São Carlos (Brazil)

  601-800              Federal University of Viçosa (Brazil)

  601-800              Federal University of Lavras (Brazil)

  601-800              Feng Chia University (Taiwan)

  601-800              Florida Institute of Technology (United States of America)

  601-800              Fu Jen Catholic University (Taiwan)

  601-800              Gdańsk University of Technology (Poland)

  601-800              University of Ghana (Ghana)

  601-800              Gifu University (Japan(

  601-800              Glasgow Caledonian University (United Kingdom)

  601-800              University of Greenwich (United Kingdom)

  601-800              Hacettepe University (Turkey)

  601-800              University of Huddersfield (United Kingdom)

  601-800              University of Tehran (Iran)

  601-800              Hunan University (China)

  601-800              University of Ibadan (Nigeria)

  601-800              University of Indonesia (Indonesia)

  601-800              Inha University (South Korea)

  601-800              I-Shou University (Taiwan)

  601-800              Istanbul University (Turkey)

  601-800              Jagiellonian University (Poland)

  601-800              Jilin University (China)

  601-800              University of Jordan (Jordan)

  601-800              Jordan University of Science and Technology (Jordan)

  601-800              Juntendo University (Japan)

  601-800              K.N. Toosi University of Technology (Iran)

  601-800              Kaohsiung Medical University (Taiwan)

  601-800              Khon Kaen University (Thailand)

  601-800              King Mongkut’s University of Technology Thonburi (Thailand)

  601-800              Kingston University (United Kingdom)

  601-800              Kinki University (Japan)

  601-800              Kobe University (Japan)

  601-800              Konkuk University (South Korea)

  601-800              Kumamoto University (Japan)

  601-800              Kyungpook National University (South Korea)

  601-800              Kyushu Institute of Technology (Japan)

  601-800              University of Latvia (Latvia)

  601-800              Lille 1 University – Science and Technology (France)

  601-800              University of Lincoln (United Kingdom)

  601-800              University of Ljubljana (Slovenia)

  601-800              University of Marrakech Cadi Ayyad (Morocco)

  601-800              Miami University (United States of America)

  601-800              Middlesex University (United Kingdom)

  601-800              University of Murcia (Spain)

  601-800              Nagasaki University (Japan)

  601-800              University of Nairobi (Kenya)

  601-800              National Chengchi University (Taiwan)

  601-800              National Chung Cheng University (Taiwan)

  601-800              National Chung Hsing University (Taiwan)

  601-800              National Taipei University of Technology (Taiwan)

  601-800              National Taiwan Ocean University (Taiwan)

  601-800              National University of Córdoba (Argentina)

  601-800              National University of Science and Technology (MISiS) (Russian Federation)

  601-800              National University of Sciences and Technology (Pakistan)

  601-800              Niigata University (Japan)

  601-800              Northumbria University (United Kingdom)

  601-800              Northwestern Polytechnical University (China)

  601-800              Nottingham Trent University (United Kingdom)

  601-800              Oakland University (United States of America)

  601-800              Ocean University of China (China)

  601-800              Ohio University (United States of America)

  601-800              Okayama University (Japan)

  601-800              Osaka Prefecture University (Japan)

  601-800              University of Pardubice (Czech Republic)

  601-800              University of Paris North – Paris 13 (France)

  601-800              University of Patras (Greece)

  601-800              University of Pécs (Hungary)

  601-800              Polytechnic University of Valencia (Spain)

  601-800              Pontifical Catholic University of Paraná (Brazil)

  601-800              Pontifical Catholic University of Rio Grande do Sul (PUCRS) (Brazil)

  601-800              Pontifical Catholic University of Valparaíso (Chile)

  601-800              Prince of Songkla University (Thailand)

  601-800              Qatar University (Qatar)

  601-800              Rio de Janeiro State University (UERJ) (Brazil)

  601-800              Rochester Institute of Technology (United States of America)

  601-800              Saitama University (Japan)

  601-800              University of Salford (United Kingdom)

  601-800              University of Santiago, Chile (USACH) (Chile)

  601-800              São Paulo State University (UNESP) (Brazil)

  601-800              Savitribai Phule Pune University (India)

  601-800              University of Science and Technology Beijing (China)

  601-800              Sejong University (South Korea)

  601-800              University of Seoul (South Korea)

  601-800              Shahid Beheshti University (Iran)

  601-800              Shanghai University (China)

  601-800              Shantou University (China)

  601-800              Sheffield Hallam University (United Kingdom)

  601-800              Shinshu University (Japan)

  601-800              Showa University (Japan)

  601-800              Sichuan University (China)

  601-800              University of Silesia in Katowice (Poland(

  601-800              Slovak University of Technology in Bratislava )Slovakia(

  601-800              Sogang University (South Korea(

  601-800              Sophia UniversityJapan(

  601-800              University of South Africa )South Africa(

  601-800              Southern Federal University (Russian Federation)

  601-800              University of Southern Mississippi (United States of America)

  601-800              University of Southern Queensland (Australia)

  601-800              Suez Canal University (Egypt)

  601-800              Sultan Qaboos University (Oman)

  601-800              Suranaree University of Technology (Thailand)

  601-800              University of Szeged (Hungary)

  601-800              Taipei Medical University (Taiwan)

  601-800              Taras Shevchenko National University of Kyiv (Ukraine)

  601-800              Technical University of Madrid (Spain)

  601-800              University of Texas at El Paso (United States of America)

  601-800              Texas Tech University (United States of America)

  601-800              Tokai University (Japan)

  601-800              Tokushima University (Japan)

  601-800              Tokyo University of Marine Science and Technology (Japan)

  601-800              Tokyo University of Science (Japan)

  601-800              Tomsk State University (Russian Federation)

  601-800              Tottori University (Japan)

  601-800              Toyohashi University of Technology (Japan)

  601-800              Universiti Kebangsaan Malaysia (Malaysia)

  601-800              Universiti Putra Malaysia (Malaysia)

  601-800              Universiti Sains Malaysia (Malaysia)

  601-800              Universiti Teknologi MARA (Malaysia)

  601-800              Ural Federal University (Russian Federation)

  601-800              V.N. Karazin Kharkiv National University (Ukraine)

  601-800              University of Vigo(Spain)

  601-800              Vilnius University (Lithuania)

  601-800              Warsaw University of Technology (Poland)

  601-800              Waseda University (Japan)

  601-800              University of West Bohemia (Czech Republic)

  601-800              University of the West of England (United Kingdom)

  601-800              West University of Timişoara (Romania)

  601-800              University of Westminster (United Kingdom)

  601-800              Xidian University (China)

  601-800              Yeungnam University (South Korea)

  601-800              Yıldız Technical University (Turkey)

  601-800              Yokohama City University (Japan)

  601-800              Yokohama National University (Japan)

  601-800              Yuan Ze University (Taiwan)

  about 7 سال ago

 • رنکینگ دانشگاه Kingston

  ..

  دانشگاه Kingston یکی از دانشگاه های برتر در کشور انگلستان می باشد، بر اساس اطلاعات بدست آمده در گاردین این دانشگاه توانسته است رنکینگ 97 را درسال 2016 در بین دانشگاه های انگلستان کسب کند. بر اساس آخرین گزارش آموزش عالی‌ و برسی‌ تامل کسب و  کار و ارتباطات، دانشگاه کینگستون مانند سنگفرشی‌ است برای فارغ التحصیلان در زمینه کارآفرینی . تحقیقات سالانه نشان داده است که در سال ۲۰۱۰/۲۰۱۱ دانشگاه کینگستون در مقایسه با سایر موسسات آموزش عالی‌ در انگستان دارای بیشترین تعداد دانشجویانی بوده است که کمپانی‌های خود را راه اندازی کردند. دانشگاه Kingston برای آن دسته از دانشجویانی که تمایل دارند کمپانی خود را راه اندازی کنند می تواند انتخاب مناسبی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه Kingston  در ایران تماس بگیرید.

  .

  Rank 2017 

  Rank 2016

  Institution

  Guardian score/100

  Satisfied with course

  Satisfied with teaching

  Satisfied with feedback

  Student to staff ratio

  Spend per student/10

  Average entry tariff

  Value added score/10

  Career after 6 months

  1

  (1)

  Cambridge

  100

  88.0

  91.3

  73.6

  11.0

  9.7

  600.1

  5.7

  89.6

  2

  (2)

  Oxford

  95.4

  91.6

  92.9

  71.5

  10.5

  10

  576.9

  6.8

  87.6

  3

  (3)

  St Andrews

  90.8

  89.6

  91.1

  74.5

  11.6

  6.9

  524.1

  7.0

  83.2

  4

  (4)

  Surrey

  85

  92.3

  92.6

  79.2

  13.9

  6.2

  424.2

  6.4

  78.7

  4

  (11)

  Loughborough

  85

  89.4

  89.1

  76.2

  14.6

  6.8

  411.3

  6.4

  83.2

  6

  (6)

  Durham

  84.9

  89.5

  90.0

  71.7

  14.7

  5.5

  527.5

  7.1

  83.4

  7

  (8)

  Imperial College

  84.4

  85.2

  87.4

  66.7

  11.1

  8.4

  566.9

  6.1

  90.1

  8

  (10)

  Lancaster

  82.6

  89.4

  89.8

  72.1

  13.4

  7.7

  421.4

  4.5

  83.2

  9

  (6)

  Warwick

  82

  86.4

  87.7

  72.6

  12.5

  8.6

  489.7

  5.8

  78.5

  10

  (5)

  Bath

  79.9

  90.2

  90.2

  74.2

  15.5

  6.0

  481.1

  5.9

  84.9

  11

  (9)

  Exeter

  78.2

  89.1

  89.5

  74.1

  15.7

  6.0

  471.1

  6.3

  79.9

  12

  (13)

  London School of Economics

  78.1

  80.3

  81.2

  67.2

  11.6

  7.9

  540.7

  5.5

  79.0

  13

  (17)

  Birmingham

  76.6

  87.3

  90.4

  70.0

  14.0

  7.3

  429.0

  6.7

  86.5

  14

  (12)

  UCL

  76.3

  81.8

  85.2

  63.0

  10.2

  8.3

  506.2

  6.6

  82.3

  15

  (15)

  Coventry

  75.3

  90.3

  91.6

  82.2

  14.6

  4.7

  316.9

  6.9

  74.5

  16

  (23)

  Leeds

  74.9

  90.8

  91.8

  75.5

  13.5

  5.7

  436.5

  6.7

  78.3

  16

  (14)

  Southampton

  74.9

  89.4

  89.8

  69.9

  12.0

  6.7

  417.0

  6.5

  78.0

  18

  (37)

  City

  73.8

  88.2

  88.9

  76.6

  16.6

  7.8

  374.4

  5.6

  78.5

  19

  (22)

  York

  73.7

  87.0

  90.9

  70.4

  14.5

  7.1

  431.0

  4.8

  76.2

  20

  (19)

  Sussex

  73.6

  86.4

  87.7

  67.9

  15.3

  7.6

  375.9

  5.3

  83.7

  21

  (31)

  Falmouth

  72.8

  85.6

  89.5

  78.8

  18.9

  5.9

  318.0

  6.7

  74.2

  22

  (20)

  Edinburgh

  72.7

  83.8

  86.5

  61.2

  12.0

  9.0

  487.4

  6.0

  78.4

  23

  (16)

  Kent

  72.5

  87.5

  87.3

  72.1

  12.7

  5.1

  360.9

  6.0

  77.2

  24

  (20)

  UEA

  71.5

  92.0

  91.8

  70.1

  13.2

  3.9

  422.7

  6.7

  71.0

  25

  (28)

  Nottingham

  71

  87.5

  89.0

  70.7

  13.2

  6.8

  425.0

  6.0

  81.5

  26

  (24)

  Glasgow

  70.8

  89.3

  91.6

  67.3

  14.5

  6.4

  478.4

  5.1

  78.5

  27

  (18)

  Heriot-Watt

  70.4

  89.4

  87.7

  69.9

  15.6

  7.3

  406.8

  6.1

  78.2

  28

  (38)

  Dundee

  69.9

  90.2

  91.7

  72.5

  12.6

  5.6

  412.2

  5.8

  79.7

  29

  (33)

  Aston

  69.4

  87.9

  87.0

  76.1

  19.0

  6.7

  365.0

  7.5

  77.5

  30

  (26)

  SOAS

  69.3

  88.8

  89.5

  67.1

  11.1

  6.9

  410.6

  6.1

  68.6

  31

  (29)

  Manchester

  69.2

  86.3

  87.8

  70.1

  13.4

  8.0

  439.3

  4.5

  78.3

  32

  (25)

  Reading

  69.1

  88.6

  88.6

  70.6

  14.7

  8.1

  371.7

  6.3

  70.0

  33

  (27)

  Cardiff

  66.9

  89.2

  88.6

  69.8

  13.7

  7.5

  405.5

  4.8

  79.8

  34

  (42)

  Keele

  66.8

  93.4

  90.1

  77.9

  13.2

  4.6

  351.8

  3.9

  76.5

  34

  (38)

  Queen Mary

  66.8

  86.8

  87.8

  71.7

  12.2

  6.9

  417.2

  4.6

  73.1

  36

  (41)

  Aberdeen

  66.1

  84.8

  86.6

  65.1

  13.5

  5.8

  442.8

  6.0

  76.8

  37

  (29)

  Newcastle

  65.8

  89.0

  88.6

  72.1

  15.5

  5.1

  431.7

  5.3

  79.0

  38

  (35)

  Bristol

  65.1

  84.6

  88.4

  63.7

  13.8

  5.7

  479.1

  6.2

  79.5

  39

  (52)

  Swansea

  64.9

  91.5

  90.7

  74.0

  14.7

  4.9

  325.9

  6.1

  81.9

  39

  (na)

  University for the Creative Arts

  64.9

  83.5

  88.0

  81.2

  12.1

  8.7

  321.5

  3.4

  51.1

  41

  (42)

  Sheffield

  64.8

  90.4

  90.4

  71.9

  14.6

  5.6

  420.1

  5.7

  75.7

  42

  (36)

  King's College London

  64.4

  80.3

  87.8

  63.7

  11.7

  5.9

  463.6

  6.2

  84.3

  43

  (49)

  Portsmouth

  64.3

  89.0

  89.2

  76.6

  15.4

  5.4

  322.4

  6.4

  66.9

  44

  (46)

  Robert Gordon

  63.8

  90.2

  89.7

  75.9

  18.4

  3.8

  391.7

  4.9

  83.5

  45

  (40)

  Royal Holloway

  63.4

  88.0

  88.7

  75.0

  15.3

  5.1

  400.4

  4.7

  61.5

  46

  (50)

  Goldsmiths

  63

  82.9

  89.6

  68.6

  13.8

  4.4

  358.6

  7.2

  56.2

  47

  (32)

  Leicester

  62.3

  86.3

  86.7

  68.0

  12.9

  7.4

  390.0

  5.0

  71.9

  48

  (73)

  Derby

  62.2

  86.2

  88.8

  77.2

  14.8

  6.0

  305.3

  5.4

  60.2

  48

  (45)

  Queen's, Belfast

  62.2

  89.7

  91.3

  74.3

  15.1

  4.6

  388.3

  6.2

  78.7

  50

  (68)

  Northumbria

  61.7

  87.6

  87.6

  75.4

  17.1

  3.9

  363.9

  6.2

  66.3

  51

  (33)

  Strathclyde

  61.5

  84.5

  87.1

  62.0

  19.4

  6.7

  475.9

  4.8

  72.2

  52

  (72)

  Bradford

  61.2

  85.3

  83.1

  73.5

  16.0

  5.3

  321.4

  6.6

  75.1

  53

  (51)

  Nottingham Trent

  61.1

  88.9

  89.0

  79.3

  16.7

  4.2

  306.3

  5.7

  67.7

  53

  (44)

  University of the Arts London

  61.1

  76.7

  80.4

  74.2

  17.0

  9.9

  323.1

  5.7

  58.5

  55

  (57)

  Bangor

  60.5

  90.4

  90.6

  78.1

  16.9

  4.3

  343.8

  4.0

  67.9

  56

  (54)

  Lincoln

  60.4

  83.9

  86.2

  72.2

  15.7

  4.1

  339.5

  4.3

  70.3

  57

  (48)

  Oxford Brookes

  60.3

  88.6

  90.1

  78.3

  18.3

  3.9

  338.0

  6.4

  68.9

  58

  (65)

  Stirling

  60.2

  86.4

  88.0

  68.6

  14.9

  3.8

  376.9

  6.2

  73.3

  59

  (59)

  Liverpool

  60.1

  86.7

  87.8

  71.9

  11.8

  6.8

  395.2

  5.7

  76.5

  60

  (77)

  Manchester Met

  59.5

  84.2

  85.6

  75.9

  15.6

  3.5

  347.9

  5.1

  62.8

  61

  (65)

  De Montfort

  58.5

  84.0

  87.0

  75.7

  18.6

  4.1

  292.8

  5.9

  77.3

  62

  (47)

  Essex

  57.7

  87.6

  88.2

  77.2

  16.5

  3.6

  299.9

  6.2

  64.5

  63

  (75)

  Winchester

  57.3

  90.6

  91.4

  77.6

  16.7

  2.7

  295.3

  6.2

  61.6

  64

  (69)

  Edge Hill

  57.2

  86.3

  89.7

  78.8

  14.8

  4.1

  327.9

  5.4

  64.1

  65

  (69)

  Chester

  57

  86.7

  87.5

  74.7

  14.0

  5.4

  304.3

  4.0

  64.2

  66

  (61)

  Bath Spa

  56.7

  89.1

  90.5

  81.7

  18.5

  5.1

  321.7

  5.3

  54.9

  66

  (88)

  Anglia Ruskin

  56.7

  86.0

  89.1

  77.1

  17.3

  8.1

  256.4

  4.9

  65.0

  68

  (79)

  UWE Bristol

  56.5

  85.5

  87.4

  71.6

  18.5

  3.7

  323.9

  6.6

  70.9

  69

  (83)

  Staffordshire

  55.3

  81.8

  84.8

  75.3

  15.7

  5.8

  265.6

  5.6

  58.1

  70

  (64)

  Edinburgh Napier

  55.1

  83.5

  86.7

  72.0

  20.1

  3.7

  349.8

  7.7

  69.5

  71

  (54)

  Hull

  55

  86.4

  87.1

  72.1

  16.2

  4.8

  344.6

  5.1

  66.9

  72

  (54)

  Gloucestershire

  54.9

  83.6

  87.2

  72.8

  18.3

  5.7

  326.1

  6.6

  55.8

  73

  (61)

  Northampton

  54.7

  85.7

  87.4

  77.1

  18.6

  5.0

  280.7

  6.3

  62.3

  74

  (81)

  Middlesex

  54.5

  81.8

  82.8

  73.6

  16.3

  7.1

  300.8

  4.6

  64.3

  75

  (71)

  Chichester

  54.3

  87.0

  90.7

  76.2

  16.0

  3.1

  304.9

  5.5

  58.0

  76

  (87)

  Plymouth

  54.2

  87.7

  89.9

  77.0

  16.4

  5.2

  314.3

  6.0

  59.8

  77

  (59)

  Huddersfield

  54.1

  88.8

  88.0

  77.5

  20.6

  3.5

  332.3

  5.1

  73.9

  77

  (53)

  Brunel

  54.1

  84.5

  83.7

  71.9

  15.7

  4.4

  349.6

  5.3

  63.0

  79

  (63)

  Bournemouth

  53.9

  76.4

  82.6

  66.0

  17.3

  5.7

  321.8

  7.1

  66.3

  79

  (109)

  Sunderland

  53.9

  83.1

  85.4

  75.9

  16.3

  6.9

  290.5

  4.6

  62.6

  79

  (82)

  Ulster

  53.9

  90.9

  89.6

  77.9

  17.1

  4.3

  307.7

  5.2

  63.9

  79

  (104)

  Liverpool Hope

  53.9

  87.6

  89.8

  80.3

  16.2

  2.6

  305.2

  3.7

  54.1

  83

  (90)

  Salford

  53.6

  82.6

  85.2

  74.5

  16.7

  4.0

  334.5

  5.5

  59.2

  84

  (58)

  Liverpool John Moores

  53.5

  85.5

  86.4

  76.0

  18.1

  3.5

  345.4

  6.0

  63.5

  85

  (93)

  Abertay Dundee

  53.4

  87.4

  88.2

  72.4

  19.3

  2.6

  346.8

  6.7

  65.7

  86

  (74)

  Sheffield Hallam

  53.1

  85.0

  87.1

  73.3

  16.5

  5.3

  305.9

  6.1

  61.8

  87

  (85)

  Central Lancashire

  52.6

  85

  86.5

  74.2

  16.8

  5.8

  322.9

  4.7

  62.9

  88

  (84)

  Leeds Trinity

  52.4

  83.7

  87.8

  78.7

  21.6

  2.9

  286.5

  7.0

  65.7

  88

  (97)

  Kingston

  52.4

  82

  82.2

  69.8

  19.3

  5.0

  290.7

  4.9

  60.7

  90

  (78)

  Roehampton

  52.3

  83.5

  85.2

  72.3

  14.9

  5.9

  275.8

  5.7

  60.8

  91

  (67)

  Brighton

  51.3

  84.2

  85.3

  69.2

  17.4

  3.7

  304.7

  5.1

  66.9

  91

  (95)

  Cardiff Met

  51.3

  78.9

  82.4

  71.2

  17.9

  4.5

  318.1

  5.8

  60.7

  93

  (105)

  Bolton

  51.1

  82.1

  85.7

  75.3

  15.9

  4.3

  290.2

  4.4

  60.2

  94

  (79)

  Hertfordshire

  51

  85.5

  86.8

  70.4

  17.5

  4.2

  300.7

  4.9

  75.0

  95

  (108)

  Worcester

  50.6

  87.3

  87.9

  71.9

  17.3

  2.9

  302.9

  6.4

  63.7

  96

  (94)

  West London

  50.3

  72.9

  79.0

  68.1

  15.6

  5.6

  300.0

  5.4

  60.6

  97

  (99)

  University Campus Suffolk

  48.7

  84.1

  86.0

  78.9

  20.0

  -

  308.2

  2.3

  55.4

  98

  (92)

  Greenwich

  48.6

  80.7

  83.6

  71.5

  18.6

  3.7

  337.6

  5.3

  58.0

  99

  (89)

  Glasgow Caledonian

  48.4

  83.6

  84.0

  65.6

  21.1

  3.9

  386.8

  5.6

  70.1

  100

  (114)

  Southampton Solent

  48.2

  81.7

  82.7

  70.3

  16.9

  4.3

  278.8

  5.7

  54.6

  101

  (76)

  Queen Margaret

  47.4

  84.1

  87.4

  66.5

  18.3

  2.6

  351.9

  6.5

  60.2

  102

  (91)

  Teesside

  47.3

  85.0

  88.0

  75.7

  17.4

  5.8

  305.5

  3.7

  60.0

  103

  (115)

  West of Scotland

  47.2

  86.7

  87.0

  73.5

  19.8

  3.2

  326.9

  5.9

  65.7

  104

  (107)

  York St John

  46.8

  86.7

  88.8

  75.2

  18.5

  4.2

  301.7

  4.2

  65.5

  105

  (86)

  Birmingham City

  45.2

  80.6

  82.6

  72.0

  19.1

  4.8

  316.4

  5.5

  64.9

  106

  (100)

  St Mary's, Twickenham

  45.1

  92.1

  92.8

  72.6

  20.2

  4.6

  293.3

  3.3

  66.5

  107

  (111)

  London South Bank

  44.5

  80.8

  82.8

  71.2

  17.2

  4.3

  257.1

  5.2

  68.0

  108

  (110)

  Aberystwyth

  43.6

  82.4

  85.2

  69.9

  19.1

  4.7

  289.8

  3.5

  62.6

  109

  (101)

  Canterbury Christ Church

  43.5

  84.9

  86.4

  72.7

  16.0

  3.0

  276.2

  5.4

  58.1

  110

  (112)

  Newman

  43.3

  92.7

  90.8

  77.2

  16.9

  3.4

  299.4

  3.3

  55.0

  111

  (113)

  South Wales

  42.6

  79.8

  84.1

  70.3

  16.8

  3.2

  319.0

  4.7

  57.6

  112

  (101)

  Westminster

  40.9

  81.3

  80.8

  68.5

  19.8

  4.1

  318.3

  6.2

  55.1

  113

  (98)

  Bedfordshire

  40.5

  81.6

  84.2

  76.1

  17.4

  5.9

  239.8

  3.4

  58.5

  114

  (116)

  Leeds Beckett

  40.2

  82.7

  86.0

  72.1

  20.7

  3.7

  292.6

  5.0

  58.0

  115

  (106)

  East London

  37.7

  75.9

  78.5

  67.9

  20.0

  4.9

  278.5

  5.8

  45.5

  116

  (119)

  Bucks New University

  37

  81.7

  85.6

  74.1

  17.6

  3.4

  259.8

  3.5

  57.4

  117

  (96)

  Cumbria

  36.2

  82.0

  86.4

  76.2

  19.7

  2.6

  292.1

  4.4

  64.6

  118

  (118)

  London Met

  35.7

  78.3

  81.3

  71.2

  17.4

  2.9

  250.4

  3.9

  47.4

  119

  (103)

  Glyndwr

  30.5

  76.1

  82.5

  71.9

  22.1

  3.0

  249.7

  3.9

  67.1

   
  about 7 سال ago

 • رنکینگ دانشگاه westminster

  .

  دانشگاه westminster یکی از دانشگاه های برتر کشور انگلستان می باشد. طبق آمار بدست آمده در گاردین این دانشگاه توانسته است رتبه 101 را در بین دانشگاه های انگلستان کسب کند و هم چنین میتوان اشاره کرد دانشگاه westminster در رشته ی عکاسی دانشگاه نخست انگلستان و در دپارتمان معماری هنری جزء سه دپارتمان برتر انگلستان میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه westminster در ایران تماس بگیرید.

  .

  Rank 2017 

  Rank 2016

  Institution

  Guardian score/100

  Satisfied with course

  Satisfied with teaching

  Satisfied with feedback

  Student to staff ratio

  Spend per student/10

  Average entry tariff

  Value added score/10

  Career after 6 months

  1

  (1)

  Cambridge

  100

  88.0

  91.3

  73.6

  11.0

  9.7

  600.1

  5.7

  89.6

  2

  (2)

  Oxford

  95.4

  91.6

  92.9

  71.5

  10.5

  10

  576.9

  6.8

  87.6

  3

  (3)

  St Andrews

  90.8

  89.6

  91.1

  74.5

  11.6

  6.9

  524.1

  7.0

  83.2

  4

  (4)

  Surrey

  85

  92.3

  92.6

  79.2

  13.9

  6.2

  424.2

  6.4

  78.7

  4

  (11)

  Loughborough

  85

  89.4

  89.1

  76.2

  14.6

  6.8

  411.3

  6.4

  83.2

  6

  (6)

  Durham

  84.9

  89.5

  90.0

  71.7

  14.7

  5.5

  527.5

  7.1

  83.4

  7

  (8)

  Imperial College

  84.4

  85.2

  87.4

  66.7

  11.1

  8.4

  566.9

  6.1

  90.1

  8

  (10)

  Lancaster

  82.6

  89.4

  89.8

  72.1

  13.4

  7.7

  421.4

  4.5

  83.2

  9

  (6)

  Warwick

  82

  86.4

  87.7

  72.6

  12.5

  8.6

  489.7

  5.8

  78.5

  10

  (5)

  Bath

  79.9

  90.2

  90.2

  74.2

  15.5

  6.0

  481.1

  5.9

  84.9

  11

  (9)

  Exeter

  78.2

  89.1

  89.5

  74.1

  15.7

  6.0

  471.1

  6.3

  79.9

  12

  (13)

  London School of Economics

  78.1

  80.3

  81.2

  67.2

  11.6

  7.9

  540.7

  5.5

  79.0

  13

  (17)

  Birmingham

  76.6

  87.3

  90.4

  70.0

  14.0

  7.3

  429.0

  6.7

  86.5

  14

  (12)

  UCL

  76.3

  81.8

  85.2

  63.0

  10.2

  8.3

  506.2

  6.6

  82.3

  15

  (15)

  Coventry

  75.3

  90.3

  91.6

  82.2

  14.6

  4.7

  316.9

  6.9

  74.5

  16

  (23)

  Leeds

  74.9

  90.8

  91.8

  75.5

  13.5

  5.7

  436.5

  6.7

  78.3

  16

  (14)

  Southampton

  74.9

  89.4

  89.8

  69.9

  12.0

  6.7

  417.0

  6.5

  78.0

  18

  (37)

  City

  73.8

  88.2

  88.9

  76.6

  16.6

  7.8

  374.4

  5.6

  78.5

  19

  (22)

  York

  73.7

  87.0

  90.9

  70.4

  14.5

  7.1

  431.0

  4.8

  76.2

  20

  (19)

  Sussex

  73.6

  86.4

  87.7

  67.9

  15.3

  7.6

  375.9

  5.3

  83.7

  21

  (31)

  Falmouth

  72.8

  85.6

  89.5

  78.8

  18.9

  5.9

  318.0

  6.7

  74.2

  22

  (20)

  Edinburgh

  72.7

  83.8

  86.5

  61.2

  12.0

  9.0

  487.4

  6.0

  78.4

  23

  (16)

  Kent

  72.5

  87.5

  87.3

  72.1

  12.7

  5.1

  360.9

  6.0

  77.2

  24

  (20)

  UEA

  71.5

  92.0

  91.8

  70.1

  13.2

  3.9

  422.7

  6.7

  71.0

  25

  (28)

  Nottingham

  71

  87.5

  89.0

  70.7

  13.2

  6.8

  425.0

  6.0

  81.5

  26

  (24)

  Glasgow

  70.8

  89.3

  91.6

  67.3

  14.5

  6.4

  478.4

  5.1

  78.5

  27

  (18)

  Heriot-Watt

  70.4

  89.4

  87.7

  69.9

  15.6

  7.3

  406.8

  6.1

  78.2

  28

  (38)

  Dundee

  69.9

  90.2

  91.7

  72.5

  12.6

  5.6

  412.2

  5.8

  79.7

  29

  (33)

  Aston

  69.4

  87.9

  87.0

  76.1

  19.0

  6.7

  365.0

  7.5

  77.5

  30

  (26)

  SOAS

  69.3

  88.8

  89.5

  67.1

  11.1

  6.9

  410.6

  6.1

  68.6

  31

  (29)

  Manchester

  69.2

  86.3

  87.8

  70.1

  13.4

  8.0

  439.3

  4.5

  78.3

  32

  (25)

  Reading

  69.1

  88.6

  88.6

  70.6

  14.7

  8.1

  371.7

  6.3

  70.0

  33

  (27)

  Cardiff

  66.9

  89.2

  88.6

  69.8

  13.7

  7.5

  405.5

  4.8

  79.8

  34

  (42)

  Keele

  66.8

  93.4

  90.1

  77.9

  13.2

  4.6

  351.8

  3.9

  76.5

  34

  (38)

  Queen Mary

  66.8

  86.8

  87.8

  71.7

  12.2

  6.9

  417.2

  4.6

  73.1

  36

  (41)

  Aberdeen

  66.1

  84.8

  86.6

  65.1

  13.5

  5.8

  442.8

  6.0

  76.8

  37

  (29)

  Newcastle

  65.8

  89.0

  88.6

  72.1

  15.5

  5.1

  431.7

  5.3

  79.0

  38

  (35)

  Bristol

  65.1

  84.6

  88.4

  63.7

  13.8

  5.7

  479.1

  6.2

  79.5

  39

  (52)

  Swansea

  64.9

  91.5

  90.7

  74.0

  14.7

  4.9

  325.9

  6.1

  81.9

  39

  (na)

  University for the Creative Arts

  64.9

  83.5

  88.0

  81.2

  12.1

  8.7

  321.5

  3.4

  51.1

  41

  (42)

  Sheffield

  64.8

  90.4

  90.4

  71.9

  14.6

  5.6

  420.1

  5.7

  75.7

  42

  (36)

  King's College London

  64.4

  80.3

  87.8

  63.7

  11.7

  5.9

  463.6

  6.2

  84.3

  43

  (49)

  Portsmouth

  64.3

  89.0

  89.2

  76.6

  15.4

  5.4

  322.4

  6.4

  66.9

  44

  (46)

  Robert Gordon

  63.8

  90.2

  89.7

  75.9

  18.4

  3.8

  391.7

  4.9

  83.5

  45

  (40)

  Royal Holloway

  63.4

  88.0

  88.7

  75.0

  15.3

  5.1

  400.4

  4.7

  61.5

  46

  (50)

  Goldsmiths

  63

  82.9

  89.6

  68.6

  13.8

  4.4

  358.6

  7.2

  56.2

  47

  (32)

  Leicester

  62.3

  86.3

  86.7

  68.0

  12.9

  7.4

  390.0

  5.0

  71.9

  48

  (73)

  Derby

  62.2

  86.2

  88.8

  77.2

  14.8

  6.0

  305.3

  5.4

  60.2

  48

  (45)

  Queen's, Belfast

  62.2

  89.7

  91.3

  74.3

  15.1

  4.6

  388.3

  6.2

  78.7

  50

  (68)

  Northumbria

  61.7

  87.6

  87.6

  75.4

  17.1

  3.9

  363.9

  6.2

  66.3

  51

  (33)

  Strathclyde

  61.5

  84.5

  87.1

  62.0

  19.4

  6.7

  475.9

  4.8

  72.2

  52

  (72)

  Bradford

  61.2

  85.3

  83.1

  73.5

  16.0

  5.3

  321.4

  6.6

  75.1

  53

  (51)

  Nottingham Trent

  61.1

  88.9

  89.0

  79.3

  16.7

  4.2

  306.3

  5.7

  67.7

  53

  (44)

  University of the Arts London

  61.1

  76.7

  80.4

  74.2

  17.0

  9.9

  323.1

  5.7

  58.5

  55

  (57)

  Bangor

  60.5

  90.4

  90.6

  78.1

  16.9

  4.3

  343.8

  4.0

  67.9

  56

  (54)

  Lincoln

  60.4

  83.9

  86.2

  72.2

  15.7

  4.1

  339.5

  4.3

  70.3

  57

  (48)

  Oxford Brookes

  60.3

  88.6

  90.1

  78.3

  18.3

  3.9

  338.0

  6.4

  68.9

  58

  (65)

  Stirling

  60.2

  86.4

  88.0

  68.6

  14.9

  3.8

  376.9

  6.2

  73.3

  59

  (59)

  Liverpool

  60.1

  86.7

  87.8

  71.9

  11.8

  6.8

  395.2

  5.7

  76.5

  60

  (77)

  Manchester Met

  59.5

  84.2

  85.6

  75.9

  15.6

  3.5

  347.9

  5.1

  62.8

  61

  (65)

  De Montfort

  58.5

  84.0

  87.0

  75.7

  18.6

  4.1

  292.8

  5.9

  77.3

  62

  (47)

  Essex

  57.7

  87.6

  88.2

  77.2

  16.5

  3.6

  299.9

  6.2

  64.5

  63

  (75)

  Winchester

  57.3

  90.6

  91.4

  77.6

  16.7

  2.7

  295.3

  6.2

  61.6

  64

  (69)

  Edge Hill

  57.2

  86.3

  89.7

  78.8

  14.8

  4.1

  327.9

  5.4

  64.1

  65

  (69)

  Chester

  57

  86.7

  87.5

  74.7

  14.0

  5.4

  304.3

  4.0

  64.2

  66

  (61)

  Bath Spa

  56.7

  89.1

  90.5

  81.7

  18.5

  5.1

  321.7

  5.3

  54.9

  66

  (88)

  Anglia Ruskin

  56.7

  86.0

  89.1

  77.1

  17.3

  8.1

  256.4

  4.9

  65.0

  68

  (79)

  UWE Bristol

  56.5

  85.5

  87.4

  71.6

  18.5

  3.7

  323.9

  6.6

  70.9

  69

  (83)

  Staffordshire

  55.3

  81.8

  84.8

  75.3

  15.7

  5.8

  265.6

  5.6

  58.1

  70

  (64)

  Edinburgh Napier

  55.1

  83.5

  86.7

  72.0

  20.1

  3.7

  349.8

  7.7

  69.5

  71

  (54)

  Hull

  55

  86.4

  87.1

  72.1

  16.2

  4.8

  344.6

  5.1

  66.9

  72

  (54)

  Gloucestershire

  54.9

  83.6

  87.2

  72.8

  18.3

  5.7

  326.1

  6.6

  55.8

  73

  (61)

  Northampton

  54.7

  85.7

  87.4

  77.1

  18.6

  5.0

  280.7

  6.3

  62.3

  74

  (81)

  Middlesex

  54.5

  81.8

  82.8

  73.6

  16.3

  7.1

  300.8

  4.6

  64.3

  75

  (71)

  Chichester

  54.3

  87.0

  90.7

  76.2

  16.0

  3.1

  304.9

  5.5

  58.0

  76

  (87)

  Plymouth

  54.2

  87.7

  89.9

  77.0

  16.4

  5.2

  314.3

  6.0

  59.8

  77

  (59)

  Huddersfield

  54.1

  88.8

  88.0

  77.5

  20.6

  3.5

  332.3

  5.1

  73.9

  77

  (53)

  Brunel

  54.1

  84.5

  83.7

  71.9

  15.7

  4.4

  349.6

  5.3

  63.0

  79

  (63)

  Bournemouth

  53.9

  76.4

  82.6

  66.0

  17.3

  5.7

  321.8

  7.1

  66.3

  79

  (109)

  Sunderland

  53.9

  83.1

  85.4

  75.9

  16.3

  6.9

  290.5

  4.6

  62.6

  79

  (82)

  Ulster

  53.9

  90.9

  89.6

  77.9

  17.1

  4.3

  307.7

  5.2

  63.9

  79

  (104)

  Liverpool Hope

  53.9

  87.6

  89.8

  80.3

  16.2

  2.6

  305.2

  3.7

  54.1

  83

  (90)

  Salford

  53.6

  82.6

  85.2

  74.5

  16.7

  4.0

  334.5

  5.5

  59.2

  84

  (58)

  Liverpool John Moores

  53.5

  85.5

  86.4

  76.0

  18.1

  3.5

  345.4

  6.0

  63.5

  85

  (93)

  Abertay Dundee

  53.4

  87.4

  88.2

  72.4

  19.3

  2.6

  346.8

  6.7

  65.7

  86

  (74)

  Sheffield Hallam

  53.1

  85.0

  87.1

  73.3

  16.5

  5.3

  305.9

  6.1

  61.8

  87

  (85)

  Central Lancashire

  52.6

  85

  86.5

  74.2

  16.8

  5.8

  322.9

  4.7

  62.9

  88

  (84)

  Leeds Trinity

  52.4

  83.7

  87.8

  78.7

  21.6

  2.9

  286.5

  7.0

  65.7

  88

  (97)

  Kingston

  52.4

  82

  82.2

  69.8

  19.3

  5.0

  290.7

  4.9

  60.7

  90

  (78)

  Roehampton

  52.3

  83.5

  85.2

  72.3

  14.9

  5.9

  275.8

  5.7

  60.8

  91

  (67)

  Brighton

  51.3

  84.2

  85.3

  69.2

  17.4

  3.7

  304.7

  5.1

  66.9

  91

  (95)

  Cardiff Met

  51.3

  78.9

  82.4

  71.2

  17.9

  4.5

  318.1

  5.8

  60.7

  93

  (105)

  Bolton

  51.1

  82.1

  85.7

  75.3

  15.9

  4.3

  290.2

  4.4

  60.2

  94

  (79)

  Hertfordshire

  51

  85.5

  86.8

  70.4

  17.5

  4.2

  300.7

  4.9

  75.0

  95

  (108)

  Worcester

  50.6

  87.3

  87.9

  71.9

  17.3

  2.9

  302.9

  6.4

  63.7

  96

  (94)

  West London

  50.3

  72.9

  79.0

  68.1

  15.6

  5.6

  300.0

  5.4

  60.6

  97

  (99)

  University Campus Suffolk

  48.7

  84.1

  86.0

  78.9

  20.0

  -

  308.2

  2.3

  55.4

  98

  (92)

  Greenwich

  48.6

  80.7

  83.6

  71.5

  18.6

  3.7

  337.6

  5.3

  58.0

  99

  (89)

  Glasgow Caledonian

  48.4

  83.6

  84.0

  65.6

  21.1

  3.9

  386.8

  5.6

  70.1

  100

  (114)

  Southampton Solent

  48.2

  81.7

  82.7

  70.3

  16.9

  4.3

  278.8

  5.7

  54.6

  101

  (76)

  Queen Margaret

  47.4

  84.1

  87.4

  66.5

  18.3

  2.6

  351.9

  6.5

  60.2

  102

  (91)

  Teesside

  47.3

  85.0

  88.0

  75.7

  17.4

  5.8

  305.5

  3.7

  60.0

  103

  (115)

  West of Scotland

  47.2

  86.7

  87.0

  73.5

  19.8

  3.2

  326.9

  5.9

  65.7

  104

  (107)

  York St John

  46.8

  86.7

  88.8

  75.2

  18.5

  4.2

  301.7

  4.2

  65.5

  105

  (86)

  Birmingham City

  45.2

  80.6

  82.6

  72.0

  19.1

  4.8

  316.4

  5.5

  64.9

  106

  (100)

  St Mary's, Twickenham

  45.1

  92.1

  92.8

  72.6

  20.2

  4.6

  293.3

  3.3

  66.5

  107

  (111)

  London South Bank

  44.5

  80.8

  82.8

  71.2

  17.2

  4.3

  257.1

  5.2

  68.0

  108

  (110)

  Aberystwyth

  43.6

  82.4

  85.2

  69.9

  19.1

  4.7

  289.8

  3.5

  62.6

  109

  (101)

  Canterbury Christ Church

  43.5

  84.9

  86.4

  72.7

  16.0

  3.0

  276.2

  5.4

  58.1

  110

  (112)

  Newman

  43.3

  92.7

  90.8

  77.2

  16.9

  3.4

  299.4

  3.3

  55.0

  111

  (113)

  South Wales

  42.6

  79.8

  84.1

  70.3

  16.8

  3.2

  319.0

  4.7

  57.6

  112

  (101)

  Westminster

  40.9

  81.3

  80.8

  68.5

  19.8

  4.1

  318.3

  6.2

  55.1

  113

  (98)

  Bedfordshire

  40.5

  81.6

  84.2

  76.1

  17.4

  5.9

  239.8

  3.4

  58.5

  114

  (116)

  Leeds Beckett

  40.2

  82.7

  86.0

  72.1

  20.7

  3.7

  292.6

  5.0

  58.0

  115

  (106)

  East London

  37.7

  75.9

  78.5

  67.9

  20.0

  4.9

  278.5

  5.8

  45.5

  116

  (119)

  Bucks New University

  37

  81.7

  85.6

  74.1

  17.6

  3.4

  259.8

  3.5

  57.4

  117

  (96)

  Cumbria

  36.2

  82.0

  86.4

  76.2

  19.7

  2.6

  292.1

  4.4

  64.6

  118

  (118)

  London Met

  35.7

  78.3

  81.3

  71.2

  17.4

  2.9

  250.4

  3.9

  47.4

  119

  (103)

  Glyndwr

  30.5

  76.1

  82.5

  71.9

  22.1

  3.0

  249.7

  3.9

  67.1

  .

   
  about 7 سال ago

 • رنکینگ دانشگاه Queen Mary

  .

  دانشگاه Queen Mary یکی از صد دانشگاه برتردر دنیاست و طبق اطلاعات کسب شده بر اساس Times این دانشگاه رتبه 98 در دنیا را از آن خود کرده است. این دانشگاه در پنج سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیون پوند برای ارائه امکانات به دانشجویان - کرده است که منجر به ایجاد یک محیط یادگیری استثنایی شده است و در بین دانشگاه های برتر انگلستان رتبه 38 را (بر طبق گاردین) دارد .

  برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه علم گستر کاوه نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه Queen Mary در ایران تماس بگیرید.

  .

  Rank     Title                    

  1            California Institute of Technology (United States of America)

  2            University of Oxford (United Kingdom)

  3            Stanford University (United States of America)

  4            University of Cambridge (United Kingdom)

  5            Massachusetts Institute of Technology (United States of America)

  6            Harvard University (United States of America)

  7            Princeton University (United States of America)

  8            Imperial College London (United Kingdom)

  9            ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology Zurich (Switzerland)

  10          University of Chicago (United States of America)

  11          Johns Hopkins University (United States of America)

  12          Yale University (United States of America)

  13          University of California, Berkeley (United States of America)

  14          University College London (United Kingdom)

  15          Columbia University (United States of America)

  16          University of California, Los Angeles (United States of America)

  17          University of Pennsylvania (United States of America)

  18          Cornell University (United States of America)

  19          University of Toronto (Canada)

  20          Duke University (United States of America)

  21          University of Michigan (United States of America)

  22          Carnegie Mellon University (United States of America)

  23          London School of Economics and Political Science (United Kingdom)

  24          University of Edinburgh (United Kingdom)

  25          Northwestern University (United States of America)

  26          National University of Singapore (Singapore)

  27          King’s College London (United Kingdom)

  28          Karolinska Institute (Sweden)

  29          LMU Munich (Germany)

  30          New York University (United States of America)

  31          École Polytechnique Fédérale de Lausanne (Switzerland)

  32          University of Washington (United States of America)

  33          University of Melbourne (Australia)

  34          University of British Columbia (Canada)

  35          KU Leuven (Belgium)

  36          University of Illinois at Urbana-Champaign (United States of America)

  37          Heidelberg University (Germany)

  38          McGill University (Canada)

  39          University of California, San Diego (United States of America)

  39          University of California, Santa Barbara (United States of America)

  41          Georgia Institute of Technology (United States of America)

  42          Peking University (China)

  43          University of Tokyo (Japan)

  44          University of California, Davis (United States of America)

  44          University of Hong Kong (Hong Kong)

  46          University of Texas at Austin (United States of America)

  47          Tsinghua University (China)

  47          Wageningen University and Research Center (Netherlands)

  49          Humboldt University of Berlin (Germany)

  50          University of Wisconsin-Madison (United States of America)

  51          Brown University (United States of America)

  52          Australian National University (Australia)

  53          Technical University of Munich (Germany)

  54          École Normale Supérieure (France)

  55          Nanyang Technological University (Singapore)

  56          University of Manchester (United Kingdom)

  56          University of Sydney (Australia)

  58          University of Amsterdam (Netherlands)

  59          Hong Kong University of Science and Technology (Hong Kong)

  60          The University of Queensland (Australia)

  60          Washington University in St Louis (United States of America)

  62          Utrecht University (Netherlands)

  63          University of North Carolina at Chapel Hill (United States of America)

  64          Boston University (United States of America)

  65          Delft University of Technology (Netherlands)

  65          University of Minnesota (United States of America)

  67          Leiden University (Netherlands)

  68          University of Southern California (United States of America)

  69          University of Bristol (United Kingdom)

  70          Durham University (United Kingdom)

  71          Erasmus University Rotterdam (Netherlands)

  72          Free University of Berlin (Germany)

  73          Monash University (Australia)

  74          University of Groningen (Netherlands)

  75          Pennsylvania State University (United States of America)

  76          University of Glasgow (United Kingdom)

  76          University of Helsinki (Finland)

  78          University of Tübingen (Germany)

  79          University of Pittsburgh (United States of America)

  80          University of Warwick (United Kingdom)

  81          Uppsala University (Sweden)

  82          University of Copenhagen (Denmark)

  82          University of New South Wales (Australia)

  84          University of Freiburg (Germany)

  85          Seoul National University (South Korea)

  86          University of St Andrews (United Kingdom)

  87          Vanderbilt University (United States of America)

  88          Kyoto University (Japan)

  88          Maastricht University (Netherlands)

  90          Emory University (United States of America)

  90          Lund University (Sweden)

  90          Ohio State University (United States of America)

  93          University of Exeter (United Kingdom)

  94          University of Bonn (Germany)

  94          Georgetown University (United States of America)

  94          McMaster University (Canada)

  97          University of Sheffield (United Kingdom)

  98          Queen Mary University of London (United Kingdom)

  99          University of Göttingen (Germany)

  99          Michigan State University (United States of America)

  101        University of Basel (Switzerland)

  101        École Polytechnique (France)

  101        Rice University (United States of America)

  104        Dartmouth College (United States of America)

  104        University of Zurich (Switzerland)

  106        Aarhus University (Denmark)

  106        University of California, Irvine (United States of America)

  106        University of Mannheim (Germany)

  108        University of Notre Dame (United States of America)

  109        University of Western Australia (Australia)

  110        RWTH Aachen University (Germany)

  110        University of Southampton (United Kingdom)

  112        Scuola Normale Superiore di Pisa (Italy)

  113        University of Montreal (Canada)

  113        Pierre and Marie Curie University (France)

  113        Purdue University (United States of America)

  116        Pohang University of Science and Technology (South Korea)

  117        University of Maryland, College Park (United States of America)

  118        Ghent University (Belgium)

  119        University of Birmingham (United Kingdom)

  120        University of Bern (Switzerland)

  120        University of Cape Town (South Africa)

  120        University of Florida (United States of America)

  123        University of Erlangen-Nuremberg (Germany)

  123        Rutgers, the State University of New Jersey (United States of America)

  125        University of Münster (Germany)

  125        Radboud University Nijmegen (Netherlands)

  127        University of Colorado Boulder (United States of America)

  127        Tufts University (United States of America)

  129        Royal Holloway, University of London (United Kingdom)

  130        Lancaster University (United Kingdom)

  131        University of Geneva (Switzerland)

  131        University of York (United Kingdom)

  133        Case Western Reserve University (United States of America)

  133        University of Leeds (United Kingdom)

  135        University of Oslo (Norway)

  136        Stockholm University (Sweden)

  137        University of Alberta (Canada)

  138        Chinese University of Hong Kong (Hong Kong)

  138        Karlsruhe Institute of Technology (Germany)

  140        University of Sussex (United Kingdom)

  141        University of Massachusetts (United States of America)

  142        University of Vienna (Austria)

  143        University of Nottingham (United Kingdom)

  144        University of California, Santa Cruz (United States of America)

  144        University of Lausanne (Switzerland)

  146        Autonomous University of Barcelona (Spain)

  147        University of Virginia (United States of America)

  148        Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST) (South Korea)

  149        University of Adelaide (Australia)

  149        University of East Anglia (United Kingdom)

  149        University of Twente (Netherlands)

  153        Sungkyunkwan University (SKKU) (South Korea)

  154        VU University Amsterdam (Netherlands)

  155        KTH Royal Institute of Technology (Sweden)

  156        University of Cologne (Germany)

  157        University of Liverpool (United Kingdom)

  158        TU Dresden (Germany)

  158        University of Rochester (United States of America)

  160        Trinity College Dublin (Republic of Ireland)

  161        Lomonosov Moscow State University (Russian Federation)

  161        University of Miami (United States of America)

  163        University of Arizona (United States of America)

  164        Pompeu Fabra University (Spain)

  164        University of Reading (United Kingdom)

  164        Yeshiva University (United States of America)

  167        University of California, Riverside (United States of America)

  167        University of Leicester (United Kingdom)

  167        National Taiwan University (Taiwan)

  167        Technical University of Denmark (Denmark)

  167        Université Catholique de Louvain (Belgium)

  172        University of Aberdeen (United Kingdom)

  172        University of Auckland (New Zealand)

  174        University of Barcelona (Spain)

  175        University of Konstanz (Germany)

  176        Eindhoven University of Technology (Netherlands)

  176        University College Dublin (Republic of Ireland)

  178        Hebrew University of Jerusalem (Israel)

  179        University of Waterloo (Canada)

  180        University of Gothenburg (Sweden)

  180        Scuola Superiore Sant’Anna (Italy)

  182        University of Bergen (Norway)

  182        Cardiff University (United Kingdom)

  182        University of Utah (United States of America)

  185        Brandeis University (United States of America)

  185        University of Dundee (United Kingdom)

  185        University of Würzburg (Germany)

  188        Paris-Sud University (France)

  189        Arizona State University (United States of America)

  190        University of Antwerp (Belgium)

  190        Boston College (United States of America)

  192        Ulm University (Germany)

  193        University of Luxembourg (Luxembourg)

  193        Texas A&M University (United States of America)

  195        Charité - Universitätsmedizin Berlin (Germany)

  196        Newcastle University (United Kingdom)

  196        St George’s, University of London (United Kingdom)

  198        University of Trento (Italy)

  199        Paris Diderot University – Paris 7 (France)

  200        Queen’s University Belfast (United Kingdom)

  201-250              Aalborg University (Denmark)

  201-250              Birkbeck, University of London (United Kingdom)

  201-250              University of Bologna (Italy)

  201-250              University at Buffalo (United States of America)

  201-250              University of Calgary (Canada)

  201-250              Chalmers University of Technology (Sweden)

  201-250              City University of Hong Kong (Hong Kong)

  201-250              Copenhagen Business School (Denmark)

  201-250              Dalhousie University (Canada)

  201-250              University of Duisburg-Essen (Germany)

  201-250              University of São Paulo (Brazil)

  201-250              École Normale Supérieure de Lyon (France)

  201-250              Florida State University (United States of America)

  201-250              University of Fribourg (Switzerland)

  201-250              Fudan University (China)

  201-250              University of Iceland (Iceland)

  201-250              George Washington University (United States of America)

  201-250              Goethe University Frankfurt (Germany)

  201-250              University of Hawai’i at Mānoa (United States of America)

  201-250              Hong Kong Polytechnic University (Hong Kong)

  201-250              University of Illinois at Chicago (United States of America)

  201-250              Indiana University (Bloomington) (United States of America)

  201-250              University of Iowa (United States of America)

  201-250              Johannes Gutenberg University of Mainz (Germany)

  201-250              University of Technology Sydney (Australia)

  201-250              Joseph Fourier University (France)

  201-250              University of Kiel (Germany)

  201-250              Laval University (Canada)

  201-250              Medical University of Vienna (Austria)

  201-250              Northeastern University (United States of America)

  201-250              Oregon Health and Science University (United States of America)

  201-250              University of Otago (New Zealand)

  201-250              University of Ottawa (Canada)

  201-250              Paris Descartes University (France)

  201-250              Peter the Great St Petersburg Polytechnic University (Russian Federation)

  201-250              Polytechnic University of Milan (Italy)

  201-250              Royal Veterinary College (United Kingdom)

  201-250              Rush University (United States of America)

  201-250              Sapienza University of Rome (Italy)

  201-250              University of Science and Technology of China (China)

  201-250              University of South Florida (United States of America)

  201-250              Stony Brook University (United States of America)

  201-250              University of Stuttgart (Germany)

  201-250              Swedish University of Agricultural Sciences (Sweden)

  201-250              Technical University of Darmstadt (Germany)

  201-250              Tel Aviv University (Israel)

  201-250              University of Texas at Dallas (United States of America)

  201-250              Tilburg University (Netherlands)

  201-250              Tohoku University (Japan)

  201-250              Tokyo Institute of Technology (Japan)

  201-250              University of Victoria (Canada)

  201-250              Wake Forest University (United States of America)

  201-250              University of Western Ontario (Canada)

  201-250              William & Mary (United States of America)

  201-250              University of the Witwatersrand (South Africa)

  251-300              Aalto University (Finland)

  251-300              Aix-Marseille University (France)

  251-300              University of Bath (United Kingdom)

  251-300              Bayreuth University (Germany)

  251-300              Bielefeld University (Germany)

  251-300              University of Bordeaux (France)

  251-300              Charles Darwin University (Australia)

  251-300              Colorado School of Mines (United States of America)

  251-300              Colorado State University (United States of America)

  251-300              University of Delaware (United States of America)

  251-300              Flinders University (Australia)

  251-300              University of Georgia (United States of America)

  251-300              Griffith University (Australia)

  251-300              Indian Institute of Science (India)

  251-300              Iowa State University (United States of America)

  251-300              James Cook University (Australia)

  251-300              Justus Liebig University Giessen (Germany)

  251-300              King Abdulaziz University (Saudi Arabia)

  251-300              Koç University (Turkey)

  251-300              Korea University (South Korea)

  251-300              University of Liège (Belgium)

  251-300              Linköping University (Sweden)

  251-300              Nanjing University (China)

  251-300              National Tsing Hua University (Taiwan)

  251-300              National University of Ireland, Galway (Republic of Ireland)

  251-300              University of Newcastle (Australia)

  251-300              National Research Nuclear University MePhI (Russian Federation)

  251-300              North Carolina State University (United States of America)

  251-300              Oregon State University (United States of America)

  251-300              Osaka University (Japan)

  251-300              Queen’s University (Canada)

  251-300              Technion Israel Institute of Technology (Israel)

  251-300              Queensland University of Technology (Australia)

  251-300              Rensselaer Polytechnic Institute (United States of America)

  251-300              Royal College of Surgeons in Ireland (Republic of Ireland)

  251-300              Ruhr University Bochum (Germany)

  251-300              Saint Louis University (United States of America)

  251-300              Paris-Sorbonne University – Paris 4 (France)

  251-300              Simon Fraser University (Canada)

  251-300              University of Surrey (United Kingdom)

  251-300              Syracuse University (United States of America)

  251-300              University of Tasmania (Australia)

  251-300              University of Tennessee, Knoxville (United States of America)

  251-300              Tomsk Polytechnic University (Russian Federation)

  251-300              Tulane University (United States of America)

  251-300              Umeå University (Sweden)

  251-300              Vienna University of Technology (Austria)

  251-300              Virginia Polytechnic Institute and State University (United States of America)

  251-300              University of Wollongong (Australia)

  251-300              Zhejiang University (China)

  301-350              Aberystwyth University (United Kingdom)

  301-350              University of Alaska Fairbanks (United States of America)

  301-350              Autonomous University of Madrid (Spain)

  301-350              Bangor University (United Kingdom)

  301-350              University of Bremen (Germany)

  301-350              University of Cincinnati (United States of America)

  301-350              University of Connecticut (United States of America)

  301-350              Deakin University (Australia)

  301-350              University of Essex (United Kingdom)

  301-350              George Mason University (United States of America)

  301-350              University of Greifswald (Germany)

  301-350              Gwangju Institute of Science and Technology (South Korea)

  301-350              University of Hohenheim (Germany)

  301-350              University of Innsbruck (Austria)

  301-350              Kazan Federal University (Russian Federation)

  301-350              University of Kent (United Kingdom)

  301-350              Leibniz University of Hanover (Germany)

  301-350              Macquarie University (Australia)

  301-350              Medical College of Wisconsin (United States of America)

  301-350              University of Milan (Italy)

  301-350              University of Milan-Bicocca (Italy)

  301-350              Montpellier University (France)

  301-350              Nagoya University (Japan)

  301-350              University of Naples Federico II (Italy)

  301-350              National Chiao Tung University (Taiwan)

  301-350              National Taiwan University of Science and Technology (Taiwan Tech) (Taiwan)

  301-350              University of Navarra (Spain)

  301-350              University of Nebraska-Lincoln (United States of America)

  301-350              Örebro University (Sweden)

  301-350              University of Oregon (United States of America)

  301-350              University of Padua (Italy)

  301-350              University of Pavia (Italy)

  301-350              Plymouth University (United Kingdom)

  301-350              Shanghai Jiao Tong University (China)

  301-350              University of Southern Denmark (Denmark)

  301-350              Stellenbosch University (South Africa)

  301-350              University of Strasbourg (France)

  301-350              Technical University of Dortmund (Germany)

  301-350              Toulouse 1 Capitole University (France)

  301-350              University of Trieste (Italy)

  301-350              University of Turin (Italy)

  301-350              University of Turku (Finland)

  301-350              Vrije Universiteit Brussel (Belgium)

  301-350              VŠB - Technical University of Ostrava (Czech Republic)

  301-350              Yonsei University (South Korea)

  301-350              York University (Canada)

  351-400              Binghamton University, State University of New York (United States of America)

  351-400              University of Crete (Greece)

  351-400              University of Cyprus (Cyprus)

  351-400              Drexel University (United States of America)

  351-400              University of Eastern Finland (Finland)

  351-400              University of Florence (Italy)

  351-400              University of St Gallen (Switzerland)

  351-400              Graz University of Technology (Austria)

  351-400              University of Guelph (Canada)

  351-400              Hanyang University (South Korea)

  351-400              Hong Kong Baptist University (Hong Kong)

  351-400              University of Houston (United States of America)

  351-400              Indian Institute of Technology Bombay (India)

  351-400              Instituto Superior Técnico Lisboa (Portugal)

  351-400              University of Jyväskylä (Finland)

  351-400              La Trobe University (Australia)

  351-400              Loughborough University (United Kingdom)

  351-400              University of Manitoba (Canada)

  351-400              University of Missouri (United States of America)

  351-400              University of Modena and Reggio Emilia (Italy)

  351-400              University of Montana (United States of America)

  351-400              National University of Ireland, Maynooth (Republic of Ireland)

  351-400              University of Nebraska Medical Center (United States of America)

  351-400              University of New Mexico (United States of America)

  351-400              Norwegian University of Science and Technology (Norway)

  351-400              University of Oulu (Finland)

  351-400              Panthéon-Sorbonne University – Paris 1 (France)

  351-400              Polytechnic University of Turin (Italy)

  351-400              University of Rome III (Italy)

  351-400              Bilkent University (Turkey)

  351-400              Sabancı University (Turkey)

  351-400              San Diego State University (United States of America)

  351-400              University of South Australia (Australia)

  351-400              University of South Carolina (United States of America)

  351-400              University of South Dakota (United States of America)

  351-400              State University of Campinas (Brazil)

  351-400              University of Stirling (United Kingdom)

  351-400              Sun Yat-sen University (China)

  351-400              Swansea University (United Kingdom)

  351-400              Swinburne University of Technology (Australia)

  351-400              University of Tartu (Estonia)

  351-400              Temple University (United States of America)

  351-400              University of Texas at San Antonio (United States of America)

  351-400              UiT The Arctic University of Norway (Norway)

  351-400              Université Libre de Bruxelles (Belgium)

  351-400              Lille 2 University – Health and Law (France)

  351-400              University College Cork (Republic of Ireland)

  351-400              Verona University (Italy)

  351-400              Victoria University of Wellington (New Zealand)

  351-400              Washington State University (United States of America)

  351-400              Wayne State University (United States of America)

  401-500              American University (United States of America)

  401-500              Aston University (United Kingdom)

  401-500              University of Aveiro (Portugal)

  401-500              University of Bari Aldo Moro (Italy)

  401-500              Bar-Ilan University (Israel)

  401-500              Bournemouth University (United Kingdom)

  401-500              Makerere University (Uganda)

  401-500              University of Brescia (Italy)

  401-500              Brno University of Technology (Czech Republic)

  401-500              Brunel University London (United Kingdom)

  401-500              Ca’ Foscari University of Venice (Italy)

  401-500              University of Cagliari (Italy)

  401-500              University of Canterbury (New Zealand)

  401-500              Catholic University of the Sacred Heart (Italy)

  401-500              Charles University in Prague (Czech Republic)

  401-500              China Medical University, Taiwan (Taiwan)

  401-500              City University London (United Kingdom)

  401-500              Claude Bernard University Lyon 1 (France)

  401-500              University of Coimbra (Portugal)

  401-500              Complutense University of Madrid (Spain)

  401-500              Concordia University (Canada)

  401-500              Curtin University (Australia)

  401-500              Dublin City University (Republic of Ireland)

  401-500              East China University of Science and Technology (China)

  401-500              Ewha Womans University (South Korea)

  401-500              Federico Santa María Technical University (Chile)

  401-500              University of Ferrara (Italy)

  401-500              Florida International University (United States of America)

  401-500              University of Genoa (Italy)

  401-500              Georgia State University (United States of America)

  401-500              University of Graz (Austria)

  401-500              Heriot-Watt University (United Kingdom)

  401-500              Hokkaido University (Japan)

  401-500              Howard University (United States of America)

  401-500              University of Hull (United Kingdom)

  401-500              University of Idaho (United States of America)

  401-500              Indian Institute of Technology Delhi (India)

  401-500              Indian Institute of Technology Kharagpur (India)

  401-500              Indian Institute of Technology Madras (India)

  401-500              University of Ioannina (Greece)

  401-500              Iran University of Science and Technology (Iran)

  401-500              Johannes Kepler University of Linz (Austria)

  401-500              University of Kaiserslautern (Germany)

  401-500              Keele University (United Kingdom)

  401-500              University of KwaZulu-Natal (South Africa)

  401-500              Kyung Hee University (South Korea)

  401-500              Kyushu University (Japan)

  401-500              Lehigh University (United States of America)

  401-500              Louisiana State University (United States of America)

  401-500              University of Macau (Macau)

  401-500              Marche Polytechnic University (Italy)

  401-500              University of Maryland, Baltimore County (United States of America)

  401-500              Murdoch University (Australia)

  401-500              University of Nantes (France)

  401-500              National and Kapodistrian University of Athens (Greece)

  401-500              National Autonomous University of Mexico (Mexico)

  401-500              National Cheng Kung University (NCKU) (Taiwan)

  401-500              National Institute of Applied Sciences of Lyon (INSA Lyon) (France)

  401-500              National Yang-Ming University (Taiwan)

  401-500              University of Neuchâtel (Switzerland)

  401-500              New University of Lisbon (Portugal)

  401-500              University of Nice Sophia Antipolis (France)

  401-500              Novosibirsk State University (Russian Federation)

  401-500              The Open University (United Kingdom)

  401-500              Oxford Brookes University (United Kingdom)

  401-500              University of Palermo (Italy)

  401-500              University of Parma (Italy)

  401-500              University of Pisa (Italy)

  401-500              Polytechnic University of Catalonia (Spain)

  401-500              Pontifical Catholic University of Chile (Chile)

  401-500              University of Porto (Portugal)

  401-500              University of Portsmouth (United Kingdom)

  401-500              RMIT University (Australia)

  401-500              University of Rome II – Tor Vergata (Italy)

  401-500              University of Rovira i Virgili (Spain)

  401-500              Saint Petersburg State University (Russian Federation)

  401-500              University of Salento (Italy)

  401-500              University of San Francisco (United States of America)

  401-500              University of Saskatchewan (Canada)

  401-500              Sharif University of Technology (Iran)

  401-500              University of Siena (Italy)

  401-500              Southern Cross University (Australia)

  401-500              State University of New York Albany (United States of America)

  401-500              University of Strathclyde (United Kingdom)

  401-500              Boğaziçi University (Turkey)

  401-500              University of Tampere (Finland)

  401-500              Tampere University of Technology (Finland)

  401-500              Tokyo Medical and Dental University (TMDU) (Japan)

  401-500              Tokyo Metropolitan University (Japan)

  401-500              University of Tsukuba (Japan)

  401-500              University of Ulsan (South Korea)

  401-500              Ulster University (United Kingdom)

  401-500              Université du Québec à Montréal (Canada)

  401-500              Universiti Teknologi Malaysia (Malaysia)

  401-500              University of Urbino Carlo Bo (Italy)

  401-500              University of Valencia (Spain)

  401-500              University of Waikato (New Zealand)

  401-500              Western Sydney University (Australia)

  401-500              Wuhan University (China)

  401-500              Xiamen University (China)

  501-600              American University of Beirut (Lebanon)

  501-600              Amirkabir University of Technology (Iran)

  501-600              University of the Andes, Colombia (Colombia)

  501-600              University of Arkansas (United States of America)

  501-600              Auburn University (United States of America)

  501-600              Babeş-Bolyai University (Romania)

  501-600              Bauman Moscow State Technical University (Russian Federation)

  501-600              Blaise Pascal University (France)

  501-600              University of Burgundy (France)

  501-600              Ben-Gurion University of the Negev (Israel)

  501-600              University of Canberra (Australia)

  501-600              Carleton University (Canada)

  501-600              University of Catania (Italy)

  501-600              Central Queensland University (Australia)

  501-600              University of Chile (Chile)

  501-600              China Agricultural University (China)

  501-600              Chung-Ang University (South Korea)

  501-600              Czech Technical University in Prague (Czech Republic)

  501-600              De Montfort University (United Kingdom)

  501-600              East China Normal University (China)

  501-600              Edith Cowan University (Australia)

  501-600              Federal University of Rio de Janeiro (Brazil)

  501-600              University of Granada (Spain)

  501-600              University of Haifa (Israel)

  501-600              Harbin Institute of Technology (China)

  501-600              University of Hertfordshire (United Kingdom)

  501-600              Hiroshima University (Japan)

  501-600              Huazhong University of Science and Technology (China)

  501-600              Indian Institute of Technology Guwahati (India)

  501-600              Indian Institute of Technology Kanpur I(ndia(

  501-600              Indian Institute of Technology Roorkee (India(

  501-600              Isfahan University of Technology (Iran(

  501-600              Istanbul Technical University )Turkey)

  501-600              Jadavpur University (India)

  501-600              Kanazawa University (Japan)

  501-600              Kansas State University (United States of America)

  501-600              Keio University (Japan)

  501-600              Kent State University (United States of America)

  501-600              King Fahd University of Petroleum and Minerals (Saudi Arabia)

  501-600              King Saud University (Saudi Arabia)

  501-600              University of La Laguna (Spain)

  501-600              Lappeenranta University of Technology (Finland)

  501-600              University of Limerick (Republic of Ireland)

  501-600              University of Lisbon (Portugal)

  501-600              Liverpool John Moores University (United Kingdom)

  501-600              Mahidol University (Thailand)

  501-600              Manchester Metropolitan University (United Kingdom)

  501-600              University of Maribor (Slovenia)

  501-600              Masaryk University (Czech Republic)

  501-600              University of the Basque Country (Spain)

  501-600              Massey University (New Zealand)

  501-600              Memorial University of Newfoundland (Canada)

  501-600              Middle East Technical University (Turkey)

  501-600              University of Minho (Portugal)

  501-600              Missouri University of Science and Technology (United States of America)

  501-600              Montana State University (United States of America)

  501-600              Monterrey Institute of Technology and Higher Education (Mexico)

  501-600              National Central University (Taiwan)

  501-600              National Sun Yat-Sen University (Taiwan)

  501-600              National Taiwan Normal University (Taiwan)

  501-600              Moscow Institute of Physics and Technology (Russian Federation)

  501-600              National Technical University of Athens (Greece)

  501-600              New Jersey Institute of Technology (United States of America)

  501-600              New Mexico State University (United States of America)

  501-600              University of North Carolina at Greensboro (United States of America)

  501-600              Oklahoma State University (United States of America)

  501-600              Osaka City University (Japan)

  501-600              Otto von Guericke University of Magdeburg (Germany)

  501-600              University of Oviedo (Spain)

  501-600              Palacký University in Olomouc (Czech Republic)

  501-600              Panjab University (India)

  501-600              Paris Dauphine University (France)

  501-600              Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro (PUC-Rio) (Brazil)

  501-600              Portland State University (United States of America)

  501-600              University of Pretoria (South Africa)

  501-600              Pusan National University (South Korea)

  501-600              Quaid-i-azam University (Pakistan)

  501-600              University of Regina (Canada)

  501-600              Renmin University of China (China)

  501-600              University of Rennes 1 (France)

  501-600              University of Salamanca (Spain)

  501-600              University of Santiago de Compostela (Spain)

  501-600              Semmelweis University (Hungary)

  501-600              University of Seville (Spain)

  501-600              Université de Sherbrooke (Canada)

  501-600              Soochow University (China)

  501-600              South China University of Technology (China)

  501-600              Tallinn University of Technology (Estonia)

  501-600              Tehran University of Medical Sciences (Iran)

  501-600              University of Texas at Arlington (United States of America)

  501-600              Tianjin University (China)

  501-600              Tokyo University of Agriculture and Technology (Japan)

  501-600              University of Toledo (United States of America)

  501-600              Tongji University (China)

  501-600              University of Tulsa (United States of America)

  501-600              United Arab Emirates University (United Arab Emirates)

  501-600              University of Warsaw (Poland)

  501-600              University of Wisconsin-Milwaukee (United States of America)

  501-600              Xi’an Jiaotong University (China)

  501-600              University of Zaragoza (Spain)

  601-800              University of A Coruña (Spain)

  601-800              Adam Mickiewicz University (Poland)

  601-800              AGH University of Science and Technology (Poland)

  601-800              Ajou University (South Korea)

  601-800              University of Alcalá (Spain)

  601-800              Alexandria University (Egypt)

  601-800              Alexandru Ioan Cuza University (Romania)

  601-800              Aligarh Muslim University (India)

  601-800              American University of Sharjah (United Arab Emirates)

  601-800              Amrita University (India)

  601-800              Anadolu University (Turkey)

  601-800              Andhra University (India)

  601-800              University of Antioquia (Colombia)

  601-800              Aristotle University of Thessaloniki (Greece)

  601-800              Asia University, Taiwan (Taiwan)

  601-800              Athens University of Economics and Business (Greece)

  601-800              Auckland University of Technology (New Zealand)

  601-800              Austral University of Chile (Chile)

  601-800              Beijing Institute of Technology (China)

  601-800              Belarusian State University (Belarus)

  601-800              University of Belgrade (Serbia)

  601-800              Birla Institute of Technology and Science, Pilani (India)

  601-800              University of Bradford (United Kingdom)

  601-800              University of Brasília (Brazil)

  601-800              University of Brighton (United Kingdom)

  601-800              University of Bucharest (Romania)

  601-800              Budapest University of Technology and Economics (Hungary)

  601-800              Cairo University (Egypt)

  601-800              University of Calcutta (India)

  601-800              California State University, Long Beach (United States of America)

  601-800              Capital Medical University (China)

  601-800              University of Castilla-La Mancha (Spain)

  601-800              University of Central Lancashire (United Kingdom)

  601-800              University of Cergy-Pontoise (France)

  601-800              Chang Gung University (Taiwan)

  601-800              Carlos III University of Madrid (Spain)

  601-800              University of Chemistry and Technology, Prague (Czech Republic)

  601-800              Chiang Mai University (Thailand)

  601-800              Chiba University (Japan)

  601-800              China University of Geosciences (Wuhan) (China)

  601-800              China University of Petroleum (Beijing) (China)

  601-800              Chonbuk National University (South Korea)

  601-800              Chongqing University (China)

  601-800              Chonnam National University (South Korea)

  601-800              Chulalongkorn University (Thailand)

  601-800              Chung Yuan Christian University (Taiwan)

  601-800              Chungnam National University (South Korea)

  601-800              Clemson University (United States of America)

  601-800              Comenius University in Bratislava (Slovakia)

  601-800              Coventry University (United Kingdom)

  601-800              Dalian University of Technology (China)

  601-800              University of Debrecen (Hungary)

  601-800              University of Delhi (India)

  601-800              University of Dhaka (Bangladesh)

  601-800              Dublin Institute of Technology (Republic of Ireland)

  601-800              Ehime University (Japan)

  601-800              University of Electronic Science and Technology of China (China)

  601-800              Eötvös Loránd University (Hungary)

  601-800              Erciyes University (Turkey)

  601-800              Federal University of Bahia (Brazil)

  601-800              Federal University of Minas Gerais (Brazil)

  601-800              Federal University of Paraná (UFPR) (Brazil)

  601-800              Federal University of Rio Grande do Sul (Brazil)

  601-800              Federal University of Santa Catarina (Brazil)

  601-800              Federal University of São Carlos (Brazil)

  601-800              Federal University of Viçosa (Brazil)

  601-800              Federal University of Lavras (Brazil)

  601-800              Feng Chia University (Taiwan)

  601-800              Florida Institute of Technology (United States of America)

  601-800              Fu Jen Catholic University (Taiwan)

  601-800              Gdańsk University of Technology (Poland)

  601-800              University of Ghana (Ghana)

  601-800              Gifu University (Japan(

  601-800              Glasgow Caledonian University (United Kingdom)

  601-800              University of Greenwich (United Kingdom)

  601-800              Hacettepe University (Turkey)

  601-800              University of Huddersfield (United Kingdom)

  601-800              University of Tehran (Iran)

  601-800              Hunan University (China)

  601-800              University of Ibadan (Nigeria)

  601-800              University of Indonesia (Indonesia)

  601-800              Inha University (South Korea)

  601-800              I-Shou University (Taiwan)

  601-800              Istanbul University (Turkey)

  601-800              Jagiellonian University (Poland)

  601-800              Jilin University (China)

  601-800              University of Jordan (Jordan)

  601-800              Jordan University of Science and Technology (Jordan)

  601-800              Juntendo University (Japan)

  601-800              K.N. Toosi University of Technology (Iran)

  601-800              Kaohsiung Medical University (Taiwan)

  601-800              Khon Kaen University (Thailand)

  601-800              King Mongkut’s University of Technology Thonburi (Thailand)

  601-800              Kingston University (United Kingdom)

  601-800              Kinki University (Japan)

  601-800              Kobe University (Japan)

  601-800              Konkuk University (South Korea)

  601-800              Kumamoto University (Japan)

  601-800              Kyungpook National University (South Korea)

  601-800              Kyushu Institute of Technology (Japan)

  601-800              University of Latvia (Latvia)

  601-800              Lille 1 University – Science and Technology (France)

  601-800              University of Lincoln (United Kingdom)

  601-800              University of Ljubljana (Slovenia)

  601-800              University of Marrakech Cadi Ayyad (Morocco)

  601-800              Miami University (United States of America)

  601-800              Middlesex University (United Kingdom)

  601-800              University of Murcia (Spain)

  601-800              Nagasaki University (Japan)

  601-800              University of Nairobi (Kenya)

  601-800              National Chengchi University (Taiwan)

  601-800              National Chung Cheng University (Taiwan)

  601-800              National Chung Hsing University (Taiwan)

  601-800              National Taipei University of Technology (Taiwan)

  601-800              National Taiwan Ocean University (Taiwan)

  601-800              National University of Córdoba (Argentina)

  601-800              National University of Science and Technology (MISiS) (Russian Federation)

  601-800              National University of Sciences and Technology (Pakistan)

  601-800              Niigata University (Japan)

  601-800              Northumbria University (United Kingdom)

  601-800              Northwestern Polytechnical University (China)

  601-800              Nottingham Trent University (United Kingdom)

  601-800              Oakland University (United States of America)

  601-800              Ocean University of China (China)

  601-800              Ohio University (United States of America)

  601-800              Okayama University (Japan)

  601-800              Osaka Prefecture University (Japan)

  601-800              University of Pardubice (Czech Republic)

  601-800              University of Paris North – Paris 13 (France)

  601-800              University of Patras (Greece)

  601-800              University of Pécs (Hungary)

  601-800              Polytechnic University of Valencia (Spain)

  601-800              Pontifical Catholic University of Paraná (Brazil)

  601-800              Pontifical Catholic University of Rio Grande do Sul (PUCRS) (Brazil)

  601-800              Pontifical Catholic University of Valparaíso (Chile)

  601-800              Prince of Songkla University (Thailand)

  601-800              Qatar University (Qatar)

  601-800              Rio de Janeiro State University (UERJ) (Brazil)

  601-800              Rochester Institute of Technology (United States of America)

  601-800              Saitama University (Japan)

  601-800              University of Salford (United Kingdom)

  601-800              University of Santiago, Chile (USACH) (Chile)

  601-800              São Paulo State University (UNESP) (Brazil)

  601-800              Savitribai Phule Pune University (India)

  601-800              University of Science and Technology Beijing (China)

  601-800              Sejong University (South Korea)

  601-800              University of Seoul (South Korea)

  601-800              Shahid Beheshti University (Iran)

  601-800              Shanghai University (China)

  601-800              Shantou University (China)

  601-800              Sheffield Hallam University (United Kingdom)

  601-800              Shinshu University (Japan)

  601-800              Showa University (Japan)

  601-800              Sichuan University (China)

  601-800              University of Silesia in Katowice (Poland(

  601-800              Slovak University of Technology in Bratislava )Slovakia(

  601-800              Sogang University (South Korea(

  601-800              Sophia UniversityJapan(

  601-800              University of South Africa )South Africa(

  601-800              Southern Federal University (Russian Federation)

  601-800              University of Southern Mississippi (United States of America)

  601-800              University of Southern Queensland (Australia)

  601-800              Suez Canal University (Egypt)

  601-800              Sultan Qaboos University (Oman)

  601-800              Suranaree University of Technology (Thailand)

  601-800              University of Szeged (Hungary)

  601-800              Taipei Medical University (Taiwan)

  601-800              Taras Shevchenko National University of Kyiv (Ukraine)

  601-800              Technical University of Madrid (Spain)

  601-800              University of Texas at El Paso (United States of America)

  601-800              Texas Tech University (United States of America)

  601-800              Tokai University (Japan)

  601-800              Tokushima University (Japan)

  601-800              Tokyo University of Marine Science and Technology (Japan)

  601-800              Tokyo University of Science (Japan)

  601-800              Tomsk State University (Russian Federation)

  601-800              Tottori University (Japan)

  601-800              Toyohashi University of Technology (Japan)

  601-800              Universiti Kebangsaan Malaysia (Malaysia)

  601-800              Universiti Putra Malaysia (Malaysia)

  601-800              Universiti Sains Malaysia (Malaysia)

  601-800              Universiti Teknologi MARA (Malaysia)

  601-800              Ural Federal University (Russian Federation)

  601-800              V.N. Karazin Kharkiv National University (Ukraine)

  601-800              University of Vigo(Spain)

  601-800              Vilnius University (Lithuania)

  601-800              Warsaw University of Technology (Poland)

  601-800              Waseda University (Japan)

  601-800              University of West Bohemia (Czech Republic)

  601-800              University of the West of England (United Kingdom)

  601-800              West University of Timişoara (Romania)

  601-800              University of Westminster (United Kingdom)

  601-800              Xidian University (China)

  601-800              Yeungnam University (South Korea)

  601-800              Yıldız Technical University (Turkey)

  601-800              Yokohama City University (Japan)

  601-800              Yokohama National University (Japan)

  601-800              Yuan Ze University (Taiwan)

  .

  about 7 سال ago

 • رنکینگ دانشگاه های انگلستان

  Rank 2017 

  Rank 2016

  Institution

  Guardian score/100

  Satisfied with course

  Satisfied with teaching

  Satisfied with feedback

  Student to staff ratio

  Spend per student/10

  Average entry tariff

  Value added score/10

  Career after 6 months

  1

  (1)

  Cambridge

  100

  88.0

  91.3

  73.6

  11.0

  9.7

  600.1

  5.7

  89.6

  2

  (2)

  Oxford

  95.4

  91.6

  92.9

  71.5

  10.5

  10

  576.9

  6.8

  87.6

  3

  (3)

  St Andrews

  90.8

  89.6

  91.1

  74.5

  11.6

  6.9

  524.1

  7.0

  83.2

  4

  (4)

  Surrey

  85

  92.3

  92.6

  79.2

  13.9

  6.2

  424.2

  6.4

  78.7

  4

  (11)

  Loughborough

  85

  89.4

  89.1

  76.2

  14.6

  6.8

  411.3

  6.4

  83.2

  6

  (6)

  Durham

  84.9

  89.5

  90.0

  71.7

  14.7

  5.5

  527.5

  7.1

  83.4

  7

  (8)

  Imperial College

  84.4

  85.2

  87.4

  66.7

  11.1

  8.4

  566.9

  6.1

  90.1

  8

  (10)

  Lancaster

  82.6

  89.4

  89.8

  72.1

  13.4

  7.7

  421.4

  4.5

  83.2

  9

  (6)

  Warwick

  82

  86.4

  87.7

  72.6

  12.5

  8.6

  489.7

  5.8

  78.5

  10

  (5)

  Bath

  79.9

  90.2

  90.2

  74.2

  15.5

  6.0

  481.1

  5.9

  84.9

  11

  (9)

  Exeter

  78.2

  89.1

  89.5

  74.1

  15.7

  6.0

  471.1

  6.3

  79.9

  12

  (13)

  London School of Economics

  78.1

  80.3

  81.2

  67.2

  11.6

  7.9

  540.7

  5.5

  79.0

  13

  (17)

  Birmingham

  76.6

  87.3

  90.4

  70.0

  14.0

  7.3

  429.0

  6.7

  86.5

  14

  (12)

  UCL

  76.3

  81.8

  85.2

  63.0

  10.2

  8.3

  506.2

  6.6

  82.3

  15

  (15)

  Coventry

  75.3

  90.3

  91.6

  82.2

  14.6

  4.7

  316.9

  6.9

  74.5

  16

  (23)

  Leeds

  74.9

  90.8

  91.8

  75.5

  13.5

  5.7

  436.5

  6.7

  78.3

  16

  (14)

  Southampton

  74.9

  89.4

  89.8

  69.9

  12.0

  6.7

  417.0

  6.5

  78.0

  18

  (37)

  City

  73.8

  88.2

  88.9

  76.6

  16.6

  7.8

  374.4

  5.6

  78.5

  19

  (22)

  York

  73.7

  87.0

  90.9

  70.4

  14.5

  7.1

  431.0

  4.8

  76.2

  20

  (19)

  Sussex

  73.6

  86.4

  87.7

  67.9

  15.3

  7.6

  375.9

  5.3

  83.7

  21

  (31)

  Falmouth

  72.8

  85.6

  89.5

  78.8

  18.9

  5.9

  318.0

  6.7

  74.2

  22

  (20)

  Edinburgh

  72.7

  83.8

  86.5

  61.2

  12.0

  9.0

  487.4

  6.0

  78.4

  23

  (16)

  Kent

  72.5

  87.5

  87.3

  72.1

  12.7

  5.1

  360.9

  6.0

  77.2

  24

  (20)

  UEA

  71.5

  92.0

  91.8

  70.1

  13.2

  3.9

  422.7

  6.7

  71.0

  25

  (28)

  Nottingham

  71

  87.5

  89.0

  70.7

  13.2

  6.8

  425.0

  6.0

  81.5

  26

  (24)

  Glasgow

  70.8

  89.3

  91.6

  67.3

  14.5

  6.4

  478.4

  5.1

  78.5

  27

  (18)

  Heriot-Watt

  70.4

  89.4

  87.7

  69.9

  15.6

  7.3

  406.8

  6.1

  78.2

  28

  (38)

  Dundee

  69.9

  90.2

  91.7

  72.5

  12.6

  5.6

  412.2

  5.8

  79.7

  29

  (33)

  Aston

  69.4

  87.9

  87.0

  76.1

  19.0

  6.7

  365.0

  7.5

  77.5

  30

  (26)

  SOAS

  69.3

  88.8

  89.5

  67.1

  11.1

  6.9

  410.6

  6.1

  68.6

  31

  (29)

  Manchester

  69.2

  86.3

  87.8

  70.1

  13.4

  8.0

  439.3

  4.5

  78.3

  32

  (25)

  Reading

  69.1

  88.6

  88.6

  70.6

  14.7

  8.1

  371.7

  6.3

  70.0

  33

  (27)

  Cardiff

  66.9

  89.2

  88.6

  69.8

  13.7

  7.5

  405.5

  4.8

  79.8

  34

  (42)

  Keele

  66.8

  93.4

  90.1

  77.9

  13.2

  4.6

  351.8

  3.9

  76.5

  34

  (38)

  Queen Mary

  66.8

  86.8

  87.8

  71.7

  12.2

  6.9

  417.2

  4.6

  73.1

  36

  (41)

  Aberdeen

  66.1

  84.8

  86.6

  65.1

  13.5

  5.8

  442.8

  6.0

  76.8

  37

  (29)

  Newcastle

  65.8

  89.0

  88.6

  72.1

  15.5

  5.1

  431.7

  5.3

  79.0

  38

  (35)

  Bristol

  65.1

  84.6

  88.4

  63.7

  13.8

  5.7

  479.1

  6.2

  79.5

  39

  (52)

  Swansea

  64.9

  91.5

  90.7

  74.0

  14.7

  4.9

  325.9

  6.1

  81.9

  39

  (na)

  University for the Creative Arts

  64.9

  83.5

  88.0

  81.2

  12.1

  8.7

  321.5

  3.4

  51.1

  41

  (42)

  Sheffield

  64.8

  90.4

  90.4

  71.9

  14.6

  5.6

  420.1

  5.7

  75.7

  42

  (36)

  King's College London

  64.4

  80.3

  87.8

  63.7

  11.7

  5.9

  463.6

  6.2

  84.3

  43

  (49)

  Portsmouth

  64.3

  89.0

  89.2

  76.6

  15.4

  5.4

  322.4

  6.4

  66.9

  44

  (46)

  Robert Gordon

  63.8

  90.2

  89.7

  75.9

  18.4

  3.8

  391.7

  4.9

  83.5

  45

  (40)

  Royal Holloway

  63.4

  88.0

  88.7

  75.0

  15.3

  5.1

  400.4

  4.7

  61.5

  46

  (50)

  Goldsmiths

  63

  82.9

  89.6

  68.6

  13.8

  4.4

  358.6

  7.2

  56.2

  47

  (32)

  Leicester

  62.3

  86.3

  86.7

  68.0

  12.9

  7.4

  390.0

  5.0

  71.9

  48

  (73)

  Derby

  62.2

  86.2

  88.8

  77.2

  14.8

  6.0

  305.3

  5.4

  60.2

  48

  (45)

  Queen's, Belfast

  62.2

  89.7

  91.3

  74.3

  15.1

  4.6

  388.3

  6.2

  78.7

  50

  (68)

  Northumbria

  61.7

  87.6

  87.6

  75.4

  17.1

  3.9

  363.9

  6.2

  66.3

  51

  (33)

  Strathclyde

  61.5

  84.5

  87.1

  62.0

  19.4

  6.7

  475.9

  4.8

  72.2

  52

  (72)

  Bradford

  61.2

  85.3

  83.1

  73.5

  16.0

  5.3

  321.4

  6.6

  75.1

  53

  (51)

  Nottingham Trent

  61.1

  88.9

  89.0

  79.3

  16.7

  4.2

  306.3

  5.7

  67.7

  53

  (44)

  University of the Arts London

  61.1

  76.7

  80.4

  74.2

  17.0

  9.9

  323.1

  5.7

  58.5

  55

  (57)

  Bangor

  60.5

  90.4

  90.6

  78.1

  16.9

  4.3

  343.8

  4.0

  67.9

  56

  (54)

  Lincoln

  60.4

  83.9

  86.2

  72.2

  15.7

  4.1

  339.5

  4.3

  70.3

  57

  (48)

  Oxford Brookes

  60.3

  88.6

  90.1

  78.3

  18.3

  3.9

  338.0

  6.4

  68.9

  58

  (65)

  Stirling

  60.2

  86.4

  88.0

  68.6

  14.9

  3.8

  376.9

  6.2

  73.3

  59

  (59)

  Liverpool

  60.1

  86.7

  87.8

  71.9

  11.8

  6.8

  395.2

  5.7

  76.5

  60

  (77)

  Manchester Met

  59.5

  84.2

  85.6

  75.9

  15.6

  3.5

  347.9

  5.1

  62.8

  61

  (65)

  De Montfort

  58.5

  84.0

  87.0

  75.7

  18.6

  4.1

  292.8

  5.9

  77.3

  62

  (47)

  Essex

  57.7

  87.6

  88.2

  77.2

  16.5

  3.6

  299.9

  6.2

  64.5

  63

  (75)

  Winchester

  57.3

  90.6

  91.4

  77.6

  16.7

  2.7

  295.3

  6.2

  61.6

  64

  (69)

  Edge Hill

  57.2

  86.3

  89.7

  78.8

  14.8

  4.1

  327.9

  5.4

  64.1

  65

  (69)

  Chester

  57

  86.7

  87.5

  74.7

  14.0

  5.4

  304.3

  4.0

  64.2

  66

  (61)

  Bath Spa

  56.7

  89.1

  90.5

  81.7

  18.5

  5.1

  321.7

  5.3

  54.9

  66

  (88)

  Anglia Ruskin

  56.7

  86.0

  89.1

  77.1

  17.3

  8.1

  256.4

  4.9

  65.0

  68

  (79)

  UWE Bristol

  56.5

  85.5

  87.4

  71.6

  18.5

  3.7

  323.9

  6.6

  70.9

  69

  (83)

  Staffordshire

  55.3

  81.8

  84.8

  75.3

  15.7

  5.8

  265.6

  5.6

  58.1

  70

  (64)

  Edinburgh Napier

  55.1

  83.5

  86.7

  72.0

  20.1

  3.7

  349.8

  7.7

  69.5

  71

  (54)

  Hull

  55

  86.4

  87.1

  72.1

  16.2

  4.8

  344.6

  5.1

  66.9

  72

  (54)

  Gloucestershire

  54.9

  83.6

  87.2

  72.8

  18.3

  5.7

  326.1

  6.6

  55.8

  73

  (61)

  Northampton

  54.7

  85.7

  87.4

  77.1

  18.6

  5.0

  280.7

  6.3

  62.3

  74

  (81)

  Middlesex

  54.5

  81.8

  82.8

  73.6

  16.3

  7.1

  300.8

  4.6

  64.3

  75

  (71)

  Chichester

  54.3

  87.0

  90.7

  76.2

  16.0

  3.1

  304.9

  5.5

  58.0

  76

  (87)

  Plymouth

  54.2

  87.7

  89.9

  77.0

  16.4

  5.2

  314.3

  6.0

  59.8

  77

  (59)

  Huddersfield

  54.1

  88.8

  88.0

  77.5

  20.6

  3.5

  332.3

  5.1

  73.9

  77

  (53)

  Brunel

  54.1

  84.5

  83.7

  71.9

  15.7

  4.4

  349.6

  5.3

  63.0

  79

  (63)

  Bournemouth

  53.9

  76.4

  82.6

  66.0

  17.3

  5.7

  321.8

  7.1

  66.3

  79

  (109)

  Sunderland

  53.9

  83.1

  85.4

  75.9

  16.3

  6.9

  290.5

  4.6

  62.6

  79

  (82)

  Ulster

  53.9

  90.9

  89.6

  77.9

  17.1

  4.3

  307.7

  5.2

  63.9

  79

  (104)

  Liverpool Hope

  53.9

  87.6

  89.8

  80.3

  16.2

  2.6

  305.2

  3.7

  54.1

  83

  (90)

  Salford

  53.6

  82.6

  85.2

  74.5

  16.7

  4.0

  334.5

  5.5

  59.2

  84

  (58)

  Liverpool John Moores

  53.5

  85.5

  86.4

  76.0

  18.1

  3.5

  345.4

  6.0

  63.5

  85

  (93)

  Abertay Dundee

  53.4

  87.4

  88.2

  72.4

  19.3

  2.6

  346.8

  6.7

  65.7

  86

  (74)

  Sheffield Hallam

  53.1

  85.0

  87.1

  73.3

  16.5

  5.3

  305.9

  6.1

  61.8

  87

  (85)

  Central Lancashire

  52.6

  85

  86.5

  74.2

  16.8

  5.8

  322.9

  4.7

  62.9

  88

  (84)

  Leeds Trinity

  52.4

  83.7

  87.8

  78.7

  21.6

  2.9

  286.5

  7.0

  65.7

  88

  (97)

  Kingston

  52.4

  82

  82.2

  69.8

  19.3

  5.0

  290.7

  4.9

  60.7

  90

  (78)

  Roehampton

  52.3

  83.5

  85.2

  72.3

  14.9

  5.9

  275.8

  5.7

  60.8

  91

  (67)

  Brighton

  51.3

  84.2

  85.3

  69.2

  17.4

  3.7

  304.7

  5.1

  66.9

  91

  (95)

  Cardiff Met

  51.3

  78.9

  82.4

  71.2

  17.9

  4.5

  318.1

  5.8

  60.7

  93

  (105)

  Bolton

  51.1

  82.1

  85.7

  75.3

  15.9

  4.3

  290.2

  4.4

  60.2

  94

  (79)

  Hertfordshire

  51

  85.5

  86.8

  70.4

  17.5

  4.2

  300.7

  4.9

  75.0

  95

  (108)

  Worcester

  50.6

  87.3

  87.9

  71.9

  17.3

  2.9

  302.9

  6.4

  63.7

  96

  (94)

  West London

  50.3

  72.9

  79.0

  68.1

  15.6

  5.6

  300.0

  5.4

  60.6

  97

  (99)

  University Campus Suffolk

  48.7

  84.1

  86.0

  78.9

  20.0

  -

  308.2

  2.3

  55.4

  98

  (92)

  Greenwich

  48.6

  80.7

  83.6

  71.5

  18.6

  3.7

  337.6

  5.3

  58.0

  99

  (89)

  Glasgow Caledonian

  48.4

  83.6

  84.0

  65.6

  21.1

  3.9

  386.8

  5.6

  70.1

  100

  (114)

  Southampton Solent

  48.2

  81.7

  82.7

  70.3

  16.9

  4.3

  278.8

  5.7

  54.6

  101

  (76)

  Queen Margaret

  47.4

  84.1

  87.4

  66.5

  18.3

  2.6

  351.9

  6.5

  60.2

  102

  (91)

  Teesside

  47.3

  85.0

  88.0

  75.7

  17.4

  5.8

  305.5

  3.7

  60.0

  103

  (115)

  West of Scotland

  47.2

  86.7

  87.0

  73.5

  19.8

  3.2

  326.9

  5.9

  65.7

  104

  (107)

  York St John

  46.8

  86.7

  88.8

  75.2

  18.5

  4.2

  301.7

  4.2

  65.5

  105

  (86)

  Birmingham City

  45.2

  80.6

  82.6

  72.0

  19.1

  4.8

  316.4

  5.5

  64.9

  106

  (100)

  St Mary's, Twickenham

  45.1

  92.1

  92.8

  72.6

  20.2

  4.6

  293.3

  3.3

  66.5

  107

  (111)

  London South Bank

  44.5

  80.8

  82.8

  71.2

  17.2

  4.3

  257.1

  5.2

  68.0

  108

  (110)

  Aberystwyth

  43.6

  82.4

  85.2

  69.9

  19.1

  4.7

  289.8

  3.5

  62.6

  109

  (101)

  Canterbury Christ Church

  43.5

  84.9

  86.4

  72.7

  16.0

  3.0

  276.2

  5.4

  58.1

  110

  (112)

  Newman

  43.3

  92.7

  90.8

  77.2

  16.9

  3.4

  299.4

  3.3

  55.0

  111

  (113)

  South Wales

  42.6

  79.8

  84.1

  70.3

  16.8

  3.2

  319.0

  4.7

  57.6

  112

  (101)

  Westminster

  40.9

  81.3

  80.8

  68.5

  19.8

  4.1

  318.3

  6.2

  55.1

  113

  (98)

  Bedfordshire

  40.5

  81.6

  84.2

  76.1

  17.4

  5.9

  239.8

  3.4

  58.5

  114

  (116)

  Leeds Beckett

  40.2

  82.7

  86.0

  72.1

  20.7

  3.7

  292.6

  5.0

  58.0

  115

  (106)

  East London

  37.7

  75.9

  78.5

  67.9

  20.0

  4.9

  278.5

  5.8

  45.5

  116

  (119)

  Bucks New University

  37

  81.7

  85.6

  74.1

  17.6

  3.4

  259.8

  3.5

  57.4

  117

  (96)

  Cumbria

  36.2

  82.0

  86.4

  76.2

  19.7

  2.6

  292.1

  4.4

  64.6

  118

  (118)

  London Met

  35.7

  78.3

  81.3

  71.2

  17.4

  2.9

  250.4

  3.9

  47.4

  119

  (103)

  Glyndwr

  30.5

  76.1

  82.5

  71.9

  22.1

  3.0

  249.7

  3.9

  67.1

  about 7 سال ago