نظرات دانشجویان و دانش آموزان

 • دکتر آوا رحیمی زاده
  دکتر آوا رحیمی زاده
  من دکتر آوا رحیمی زاده هستم و فارغ التحصیل دوره پزشکی از دانشگاه بیرمنگام میباشم . آشنایی من با موسسه علم گستر کاوه بعد از عدم موفقیت من در گذراندن دوره ALevels در کالج بسیار ضعیف اما معروف در ایران رقم خورد متاسفانه به علت تبلیغات فراوان این کالج من یکسال عمرم را هدر دادم اما با راهنمایی های موسسه علم گستر کاوه در کالج David Game ثبت نام نموده و پس از گذراندن موفق یک دوره ALevels یکساله بسیار فشرده و کسب نمرات ممتاز موفق به اخذ پذیرش دانشگاه بیرمنگام گردیدم. البته کاری که من موفق به انجام آن شدم اگر نگویم در نظام آموزشی انگلستان بی نظیر بوده لااقل بسیار کم نظیر بوده است من بعنوان دانش آموز موفق موسسه علم گستر کاوه ،خدمات ارزنده موسسه را همراه با تلاش فراوان خودم و کمک های بی دریغ والدینم و جو بی نظیر کالج David Game ،عوامل موفقیت خویش می دانم و این موسسه بسیار مناسب و مسئولیت پذیر را جهت اعزام دانشجو به همه دوستان و آشنایان توصیه می کنم.
 • سامان قوام راد
  سامان قوام راد
  من سامان قوام راد هستم و فارغ التحصیل دوره فوق لیسانس رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه Essex می باشم. کمک های بی دریغ موسسه علم گستر کاوه در اخذ پذیرش و ویزا به بنده غیر قابل کتمان است، از نظر بنده اگر می خواهید کلیه کارهای پذیرش تان بدون دغدغه انجام پذیرد این موسسه را به شما توصیه می کنم.
 • دکتر پیمان مولوی
  دکتر پیمان مولوی
  من دکتر پیمان مولوی مدیر ارشد شرکت سازه های آبی و استاد دوره های تجارت و بازرگانی مرکز آموزش بازرگانی ایران و همچنین مشاور بازرگانی چندین شرکت بین المللی در ایران می باشم ، بنده توسط موسسه علم گستر کاوه به دانشگاه Essex اعزام شدم و پس از اتمام رشته Financial Economics به ایران بازگشتم ، بدون شک مشاوره بی نظیر موسسه علم گستر کاوه در انتخاب دانشگاه Essex و همچنین اخذ پذیرش و ویزا توسط موسسه نقش مهمی در موقعیت فعلی من داشته است، تعهد کاری و متخصص بودن پرسنل و همچنین دوستانه بودن برخورد مشاورین موسسه عواملی بودند که بنده را ترغیب کرد که با این موسسه راهی انگلستان شوم و این تصمیم بدون شک جزء بهترین تصمیم های زندگی من بوده است ، در انتهای کلام در اینجا بار دیگر می خواهم از زحمات موسسه کمال تشکر را نمایم.
 • محمد حسین شریف کاظمی
  محمد حسین شریف کاظمی
  من محمد حسین شریف کاظمی دانشجوی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه Imperial College می باشم من توسط موسسه علم گستر کاوه به دوره ALevels کالج David Game رفته و پس از موفقیت در این دوره به بهترین دانشگاه مهندسی انگلستان وارد شده ام در اینجا از زحمات موسسه تشکر می کنم و این موسسه را همچنان که به تعدادی از دوستانم پیشنهاد نموده ام به شما نیز توصیه می کنم.
 • دکتر سید علی صادق زاده
  دکتر سید علی صادق زاده
  من دکتر سید علی صادق زاده فارغ التحصیل دانشگاه Bristol می باشم قبل از اعزام به انگلستان بنده از تعداد زیادی از موسسات مشاوره گرفتم ولی باتوجه به تخصصی بودن مشاوره موسسه علم گستر کاوه ، این موسسه را بعنوان موسسه اعزام خود انتخاب کردم، در مقایسه با سایر دوستانم بهترین پذیرش ممکن را بنده اخذ نموده و از این بابت بسیار خوشحال هستم، از این رو کمال تشکر را از زحمات بی شائبه موسسه علم گستر کاوه دارم و بطور قاطع این موسسه کاملا فرهنگی را جهت اعزام به شما توصیه می کنم.
 • رضا روحبانی
  رضا روحبانی
  من در ایران دانشجوی سال دوم مترجمی زبان انگلیسی بودم اما از بچگی علاقه داشتم که رشته ی Media بخوانم ، از طریق یکی از دوستانم با آقای دکتر کاوه مدیر موسسه علم گستر کاوه آشنا شدم پس از مشاوره دقیق و کارشناسی شده ی ایشان تصمیم گرفتم دوره ی Foundation را در کالج David Game بخوانم. دقت موسسه در اخذ پذیرش و خدمات صادقانه و رایگان ویزای آن ها من را مجاب کرد که برای برادرم هم توسط این موسسه برای رفتن به انگلستان اقدام نمایم. اما درباره کالج David Game و دوره Foundation این کالج فقط یک نکته را عرض کنم: عالی ترین دوره تحصیل کل زندگی من این دوره بوده است. اساتید بسیار عالی دوره همراه با مشاوره های تخصصی برای رشته Media و همچنین دوره های IELTS همراه تحصیل که باعث شد IELTS 7 بگیرم. همگی و همگی منجر به گرفتن 5 پذیرش عالی از بهترین دانشگاه های انگلستان (جهان) گردید.
 • مارال دبیردوست
  مارال دبیردوست
  من مارال دبیردوست دانشجوی روانشناسی دانشگاه Royal Holloway انگلستان هستم. پس از اتمام دوره UFP در کالج David Game موفق به ورود به این دانشگاه شدم. باتوجه به کار حرفه ای موسسه علم گستر کاوه بسیاری از دوستانم و همچنین خواهرم را به این موسسه معرفی کرده ام و از زحمات آقای دکتر کاوه عزیز کمال تشکر را دارم.
 • پریسا علی اکبری
  پریسا علی اکبری
  من پریسا علی اکبری دانش آموز ممتاز دبیرستان منظومه خرد تهران بودم و سپس از طریق دوست آقای دکتر کاوه با کالج Duff Miller که امسال به KPS تغییر نام داده است آشنا شدم.هدف من تحصیل در دوره پزشکی است برای همین KPS را انتخاب کردم. درباره کلاس های KPS بگویم که بهترین کلاس هایی بوده که در عمرم تجربه کردم. معلم های زیست، شیمی و ریاضی ما جزء بهترین معلمان بریتانیا هستندو واقعا سطح تدریسشان استثنایی است. من در ایران هم به مدرسه بسیار عالی منظومه خرد میرفتم و باید از آن مدرسه هم تشکر کنم که مرا بسیار عالی برای دوره ALEVELS آماده کرد. اینجا کلاس ها 8 تا 10 نفره است و در هر کلاس فقط دویا سه نفر دانش آموز بین المللی هستیم و باقی همه انگلیسی هستند.این باعث شده هم سطح کلاس بالاتر رود و هم سطح زبان انگلیسی ما خیلی بهتر شود، اگر چه من در بدو ورود IELTS7 داشتم. در رابطه با دیگر امکانات آموزشی میتوانم به مشاوره تحصیلیم اشاره کنم که بسیار عالی است و راهنمایی های ایشان باعث شده واقعا راهم را برای تحصیلات آینده پیدا کنم. اینجا کلاس های آمادگی آزمون های UKCAT/BMAT نیز برگزار می شود و همچنین کالج ما را به یک خانه سالمندان برای دوره Shadowing معرفی کرده است تا تجربه کار پزشکی داشته باشیم.همچنین کالج ما را برای مصاحبه پزشکی نیز آماده می کند. اگر واقعا علاقه مند به پزشکی هستید حتما باید به کالج های KPS یا Chelsea بیایید چون این کالج ها تخصصی برای ورود به پزشکی شمارا آماده می کندو بی جهت نیست که 16 دانش آموز در دو سال گذشته توسط این مجموعه موفق به قبولی در پزشکی و دندانپزشکی شده اند. در رابطه با خوابگاه این کالج من در خوابگاه Princess در یک اتاق تک نفره سکونت دارم. امکانات خوابگاه بینظیر است و مراقبت 24 ساعته در خوابگاه وجود دارد.ما صبحانه و شام را در خوابگاه میخوریم که کیفیت غذا عالی است و گوشت غذاها حلال است. ناهار در کالج صرف می شود. فاصله خوابگاه تا کالج 10 دقیقه پیاده روی دارد.همچنین دو روز در هفته در خوابگاه کلاس پیلاتس داریم که بسیار عالی می باشد. درمورد امکانات ورزشی KPS میتوانم بگویم که بهترین امکانات بین تمامی کالج های انگلستان را دارد. من هم به باشگاه Ethos می روم که دانشجویان دانشگاه Imperial College هم به اینجا می آیند و این باشگاه بین Imperial و KPS مشترک است. همچنین با رفتن به کلاس شمشیر بازی که توسط کالج KPS فراهم شده است روح خود را تازه می کنیم. همچنین برنامه های تئاتر و موسیقی هم توسط کالج برنامه ریزی شده است اما با توجه به وقت اندکم زیاد به این فعالیت ها نمیرسم. واقعا بابت معرفی این کالج بینظیر از آقای دکتر کاوه تشکر می کنم و حتما به شما پیشنهاد میکنم که اگر قصدتان تحصیل در رشته پزشکی است به KPS و Chelsea بیایید.
 • پرنیان شیرانی
  پرنیان شیرانی
  من پرنیان شیرانی دوره Alevel را در کالج بسیار عالی Bosworth به پایان رساندم. در ایران جزء نفرات برتر المپیاد ریاضی بودم و پس از توصیه موسسه علم گستر کاوه کالج Bosworth را انتخاب کردم، و در انگلستان موفق به کسب دو مدرک Gold Certificate در المپیاد ریاضیات کالج Bosworth شدم. با سپری کردن دوسال عالی در این کالج و کسب سه نمره A* موفق شدم در دانشگاه Glasgow که یکی از بهترین دانشگاه های جهان است بورسیه کامل تحصیلی بگیرم. اینجا می خواهم از موسسه علم گستر کاوه و همچنین کالج بی نظیر Bosworth که هم امکانات درسی و هم امکانات خوابگاهی ممتازی برایم فراهم کرد تشکر کنم.
 • مهتا بابازاده
  مهتا بابازاده
  من مهتا بابازاده دانش آموز دوره GCSE کالج Bath Academy هستم. دکتر کاوه این کالج را باتوجه به سطح زبان انگلیسی من به من معرفی کرد. امکانات خوابگاه بسیارعالیست. آشپز ایرانی کالج با غذا های ایرانی باعث شده احساس غربت نکنم. کلاس های Bath Academy به صورت خصوصی و نیمه خصوصی است. به طور مثال کلاس انگلیسی من تک نفره است و کلاس ریاضی 3 نفره است و این باعث شده معلم های مهربان اینجا خیلی وقت زیادی برای من صرف کنند و من هم سطح زبان انگلیسی ام عالی شده و هم از نظر علمی آماده ورود به دوره Alevel برای رشته پزشکی می شوم.
 • آیلار صدر و علی ملا جعفری
  آیلار صدر و علی ملا جعفری
  ما آیلار صدر و علی ملاجعفری دانش آموزان کالج St. Mike در ولز در دوره Alevel هستیم. هر دو میخواهیم پزشکی بخوانیم و تا اینجا تمام نمرات هر دونفرمان در دروس شیمی، فیزیک، ریاضیات و زیست شناسی A بوده است. و همچنین کالج ما را برای آزمون UKCAT آماده می کند. امکانات خوابگاهی و رفاهی کالج بی نظیر است. و علاوه بر آن کالج ما را به خانه سالمندان معرفی کرد که با کار در زمینه پزشکی آشنا شویم (Shadowing ) . ما از موسسه علم گستر کاوه سپاسگزاریم که این کالج عالی را به ما معرفی کرده چون چند نفر از دوستان ما متاسفانه به کالج های اقتصادی دیگر رفتند و مسیر زندگیشان با انتخاب نامناسب کالج عوض شده است. به طور مثال یکی از دوستان آیلار به نام سارا به یکی از کالج هایی که همه موسسات در ایران دانش آموز به آنجا میفرستند رفته است و سارا شاگرد اول در مدرسه آیلار در ایران بود اما با افت تحصیلی در کالج اقتصادی در انگلستان دچار افسردگی شده و با معرفی من می خواهد به اینجا بیاید. اما خب یک سال عقب افتاده و باید از اول شروع کند. از شما دوستان می خواهیم حتما کالج مناسب انتخاب کنید و به موسسه علم گستر کاوه مراجعه کنید.
 • سوگند متوسل
  سوگند متوسل
  من دانش آموز دوره GCSE کالج Chelsea هستم. اینجا واقعا تحصیل کردن لذت بخش است.من میخواهم پزشکی بخوانم برای همین در GCSE دروس ریاضی، زیست، شیمی، فیزیک و زبان میخوانم و بهترین معلم ها را دارم. اینجا امکانات خوابگاه و ورزش عالی است و غذا بسیار خوب است و یک همراه هر روز مرا از خوابگاه به کالج میبرد. از موسسه علم گستر کاوه بابت تمامی کارهای پذیرش از کالج Chelsea و ویزا انگلستان تشکر میکنم.
 • علی روحبانی
  علی روحبانی
  من علی روحبانی دوره Alevels را در کالج David Game می گذرانم. تحصیل در کالج David Game اشتیاقم را برای یادگیری بیشتر کرد و رابطه بین معلمان و دانش آموزان بسیار عالی است. در 4 مهارت زبان انگلیسی، ریاضی و فیزیک پیشرفت کرده ام و مهارتهای جدیدی را نیز یادگرفته ام.همچنین برادرم رضا دوره Foundation را در کالج David Game می گذراند و آمادگی کامل را برای ورود به دانشگاه و رشته مورد علاقه اش کسب کرده است. هدف من تحصیل در رشته مهندسی صدا (Sound Engineering) است و علاوه بر تلاش خودم در کنار مشاوران و پشتیبانی شبانه روزی کالج David Game میتوانم به این هدف برسم. از اینکه فاصله ای در رسیدن به هدف بزرگ زندگیم نمانده بسیار خوشحالم. موسسه علم گستر کاوه در تهران این کالج بی نظیر را به من پیشنهاد داد و از اینکه توانستم پذیرش کالج David Game و ویزای تحصیلی انگلیس را بگیرم بسیار خوشحالم و از موسسه علم گستر کاوه که تمامی کارهای مربوط به تحصیل و ویزای من را بدون کوچکترین استرس و نگرانی انجام داد تشکر می کنم. تحصیل در کالج David Game بهترین تصمیمی بود که در زندگی گرفته ام.
 • ایلیا کاوش و ارشیا زراسوندی
  ایلیا کاوش و ارشیا زراسوندی
  من ایلیا کاوش هستم و من هم ارشیا زراسوندی هستم و دوره GCSE را در کالج Bosworth می گذرانیم. بهترین نکته ای را که در مورد کالج Bosworth میخواهیم به آن اشاره کنیم حضور معلمان مشتاقی است که برای کمک به یادگیری در کنار دانش آموزان هستند به همین جهت توانسته ایم بهترین نمرات را برای ورود به Alevel کسب کنیم. حمایت و پشتیبانی بدون محدودیت در این کالج همراه با دیسیپلین آنها در محیطی دوستانه باعث پیشرفت و انگیزه تحصیل ما شده است. در کنار پرسنل علمی و سایر دانش آموزان کالج Bosworth شرایط تحصیل و زندگی در این کالج فوق العاده است .صرف نظر از سطح علمی از نظر روحی و احساسی هم در این کالج راحت هستیم. کالج Bosworth برای یادگیری درس ها امکانات زیادی دارد از جمله Study Hall که در آن مجبور به مطالعه هستیم و یک نفر روی مطالعه ما نظارت می کند. محیط گرم کالج Bosworth و مشاور خصوصی و معلمان این کالج همیشه ما را به بهترین بودن تشویق کرده اند و ما را به این باور رسانده اند که می توانیم بهترین باشیم و با نمراتی که در GCSE کسب کرده ایم اشتیاق زیادی به ادامه تحصیل در ALevel داریم که برای قبولی در رشته پزشکی در انگلستان خود را آماده می دانیم. از موسسه علم گستر کاوه برای معرفی کالج بی نظیر Bosworth بسیار ممنون هستیم.
 • نیایش شیرمحمدی
  نیایش شیرمحمدی
  من نیایش شیرمحمدی هستم. دوره Foundation را در کالج David Game می گذرانم. صادقانه بگویم از اینکه وقت و هزینه خودم را در انتخاب کالج David Game هدر نداده ام بسیار خوشحالم. با دوره Foundation برای رشته مورد علاقه ام که داروسازی است آمادگی کامل را کسب کردم و تمامی دروس ضروری رشته داروسازی را با تسلط کامل یادگرفته ام و نمرات بالا کسب کردم. معلمان با علاقه با دانش آموزان صحبت می کنند و ارتباط خیلی خوبی وجود دارد. من توانسته ام از 5 دانشگاه برتر در انگلستان پذیرش بگیرم، دانشگاه هایی مانند King’s College London،The University of Manchester،Newcastle University،UCL،University of Nottingham که بسیار علاقه مند و مشتاقم که در سال تحصیلی جدید در دانشگاه King’s College University تحصیلم را ادامه دهم. شرایط ورود به دانشگاه های برتر در انگلیس بسیار سخت است و نیاز به برنامه ریزی و مشاوره و پشتیبانی و کسب نمرات بالا دارد، من در کالج David Game توانسته ام همه این عوامل را داشته باشم. دروس Foundation در کالج David Game با سطح و قدرت بسیار بالا تدریس می شود به این خاطر آمادگی کامل را برای کسب شرایط ورودی دانشگاه های برتر بدست آوردم. از اینکه توانسته ام در دانشگاه King’s College University در رشته داروسازی (Mpharm = فوق لیسانس پیوسته) پذیرش بگیرم بسیار خوشحالم و این بزرگترین آرزوی من در زندگی بوده است که محقق شده است، مشاوران کالج David Game برای کسب پذیرش در King’s College University به من اعتماد به نفس می دادند و دائم می گفتند تو می توانی و با بالا بردن روحیه ام خیلی به من کمک کردند تا به یکی از برترین دانشگاه ها در رشته مورد علاقه ام داروسازی وارد می شوم و در 4 سال آینده ان شاء الله در مقطع ارشد فارغ التحصیل خواهم شد. در کالج David Game، 6 دانش آموز در هر کلاس بودیم که معلم ها فرد فرد ما را می شناختند و به نیازهای فردی ما توجه می کردند نقاط ضعف هر کس را جداگانه بررسی می کردند و اطلاع می دادند . کیفیت آموزشی بالا و معلمان مشتاق ، حمایت فردی قوی و نامحدود از عوامل موثر در موفقیت من بوده است. من از کالج David Game و موسسه علم گستر کاوه که باعث شدند قدم اول را درست بردارم و زمینه تحصیلی بسیار ایده آل را برای من فراهم کردند بسیار سپاسگزارم.
 • سیده درسا صالحیان امیری
  سیده درسا صالحیان امیری
  من سیده درسا صالحیان امیری هستم و دوره GCSE را در کالج Bath Academy می گذرانم. درس شیمی و زیست و فیزیک و ریاضی و انگلیسی درسهایی هستند که من در این دوره می خوانم کسب نمرات عالی در دوره GCSE انگیزه و اشتیاق من را به تحصیل در دوره Alevel بالا برده است در کنار اینکه قسمت عملی دروس را به طور کامل یاد گرفته ام در تئوری هم توانسته ام پیشرفت چشمگیری داشته باشم. معلمان این کالج بی نظیر هستند و پشتیبانی آنها برای من مفید بوده است. از درس خواندن در کالج Bath Academy لذت می برم و میخواهم مانند پدرم داروساز شوم و هر روز بر این تصمیم مصمم تر می شوم. در این کالج اعتماد به نفس بالایی دارم و با موفقیت هایی که تابحال داشته ام خانواده ام از من انتظارات بالایی دارند. در کالج Bath Academy مسیر زندگی و تحصیلم را برای رسیدن به هدفم با کمک مشاوران و معلمان مدیریت می کنم. رقابت را از همین ابتدای مسیر حس می کنم چون اکثر دانش آموزان مانند من بسیار موفق هستند و این کار من را سخت تر و من را مصمم تر می کند.مهمترین نکته کالج Bath Academy برگزاری کلاسها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی می باشد. از موسسه علم گستر کاوه که کلیه کارهای من را برای تحصیل در کالج Bath Academy انجام دادند و نگرانیهای من و خانواده ام را به حداقل رساندند و هنوزهم با من و خانواده ام ارتباط دارند و پیگیری ها را انجام می دهند تشکر می کنم.
 • پارسا رضیعی
  پارسا رضیعی
  من پارسا هستم دانش آموز دوره Alevel کالج David Game . خانواده من دوست آقای دکتر کاوه بودند و پس از معرفی کالج David Game من به اینجا آمدم. پس از آمدن به کالج David Game متوجه شدم که سطح مدرسه ی من و درس خواندن در ایران با انگلستان بسیار متفاوت است و بی علت نیست که بهترین نظام آموزشی دنیا، نظام آموزشی انگلستان است. امکانات خوابگاه London nest که پیاده تا کالج 5 دقیقه راه است بسیار عالی می باشد و بدون شک یکی از بهترین خوابگاه های لندن همین خوابگاه است. محل کالج نیز در یکی از بهترین مناطق لندن یا شاید دنیا واقع شده است. جا دارد که از زحمات آقای دکتر کاوه نهایت سپاسگزاری را داشته باشم.