University_And_Collages_Of_England
 • هیئت علمی کالج DUFF MILLER یا KENSINGTON PARK SCHOOL

  about 2 سال ago

  کالج  DUFF MILLER در سپتامبر  2017 به کالج Kensington Park School تبدیل خواهد شد.

  همه ما کالج  DUFF MILLER را با دانش آموزان مستقل ، دارای اعتماد به نفس بالا ، بلندپرواز و موفق  در ورود به دانشگاه های برتر انگلستان میشناسیم.

  کالج  DUFF MILLERدر سال 1952 تاسیس شده ، در دوره ALEVELS   و آمادگی دانش آموزان برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه ، پیشرو بوده است.

   این کالج  Kensington Park School  نام خواهد گرفت و یک مدرسه مستقل برای دختران و پسران  11-18 سال خواهد بود.

  معلمان این کالج در تجربه و موفقیت های طولانی مدت ، بهترین رکورد ها را از آن خود کرده اند.

  کالج  KPS دارای 2 ساختمان در دو سمت باغ Kensington قرار خواهند داشت.

  دانش آموزان 11-16 سال در Bark Place و دانش آموزان 16-18 سال در Queen’s Gate خواهند بود.

  اعضای جدید هیئت علمی این کالج جدید به شرح زیر می باشد.

  Marwan Mikdadi

  مروان میکدادی (Marwan Mikdadi)   دوران کودکی خود را در Kensington سپری کرد .تحصیلات خود را از شهر   Latymer  آغاز کرد وارد دانشگاه Queen’s University در شهر Belfast شد و تحصیلات خود را در رشته اقتصاد و جغرافیای اقتصادی ادامه داد او همچنین دارای کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اطلاعات است.

  مروان کار خودربا KPMG در لندن آغاز کرد قبل از اینکه دوران تدریس خود را در دانشگاه Queen’s  بگذراند. او تدریس را با RGS Guildford  آغاز کرد و بعد از آن درسال 2001 در مدرسه St Paul’s School  مشغول به تدریس شد و پس از مدتی به مدیریت بخش اقتصاد و سیاست Economics and Politics)) منصوب گردید جایگاهی که شش سال پیش از رفتنش به به شمال شرقی و لندن و قبول سمت جانشین مدیردر مدرسه  Bancroft’s School  در سال 2010 داشت.

  او علاوه بر حفظ سمت مدیریت دپارتمان اقتصاد،مربی فوتبال و راگبی در  RGS and St Paul’s بود و مدیریت امتحانات دوره A Level  در رشته  اقتصاد را نیز درسال 2004  بر عهده داشت  جایگاهی که برای رفتن به Bancroft’s واگذار کرد. مروان تعدادی کتاب ، مقاله برای مجله اقتصاد نوشته است و تدریس منابع و برگزاری دوره های آموزشی برای معلمان را نیز در طی 10 سال گذشته به عهده داشته است.

  Dick Jaine

  نماینده UK دررشته شمشیر بازی، تدریس را در Marlborough College آغازکرد و بعد ها به St Paul’s School در لندن پیوست جایی که در موقعیت های مختلف مدیریت در سال 1994 قرار گرفته بود.او دومین مدیر ارشد مدرسه  St Paul’s  بود تا زمانی که مدرسه در جدول لیگ مدارس  بخاطر کسب A* در دوره  A Level  دررتبه اول  قرار گرفت. دیک باعث شد  تا مدرسه St Paul’s  به یکی از مدارس برجسته و توسعه یافته در بریتانیا  تبدیل گردد و از این طریق  صندلی های  بهترین دانشگاه های آمریکا توسط دانش آموزان این مدرسه گرفته شود.او با سمت مدیریت ارشد به کار خود در مدرسه  St Paul’s  پایان داد و به گروه GEMS: a global education group پیوست. هم زمان با کار در مجموعه GEMS ، او پیشنهاد مدیریت ارشد در مدرسه Sherfield  را ردیافت کرد و یک تغییر چشمگیر در وضعیت مدرسه  ایجاد کرد.او پس از سه سال با تحولی در دوره ALEVELS و با تشکیل یک مدرسه sixth form  با 60 دانش آموزباعث شد تا مدرسه در جایگاه  چهارم در جدول مدارس برتر قرار بگیرد.

  نهایتا در آخرین سال مدیریت دیک در مدرسه Sherfield این مدرسه اولین پیشنهاد خود از دانشگاه  Oxford در رشته natural sciences دریافت کرد. بعد از آن دیک به عنوان مدیر آموزش و پرورش مدرسه(KPS)

   Kensington Park School   به Astrum Education   پیوست.

  Paul Motion

  Paul لیسانس ریاضیات خود را از دانشگاهی در  New Zealand دریافت کردو سال ها در مدارس معتبر North Island و Western Australia دبیر ریاضیات بود.او همچنین تجربه سمت های مدیر گروه ،مدیر ارشد، مدرس ارشد،مدیر امتحانات ورودی دانشگاه و سرگروه برنامه های مربوط به بورسیه در دانشگاه آکسفورد را داشته است. زمانی که او در مدرسه مکاتبات Wellington  تدریس میکرد همزمان کارگردانی برنامه های رادیویی در رابطه با ریاضیات در رادیوی ملی و مشاور ریاضی در پایه متوسطه و دوره های آمادگی برای دوره های جدید A levels  در رشته آمار را در lower North Island نیز برعهده داشت.او بعد ها به انگلستان نقل مکان کرد و از Dulwich College پیشنهاد دبیر ریاضیات و مسئولیت گروه  rugby  و rowing را دریافت کرد.در سال1989 به مدرسه St Paul’s  رفت و مدیر سال و مدیردپارتمان ریاضیات  آن مدرسه شد و در سال 2017 به گروه Astrum Education پیوست و تدریس را در مدرسه Kensington Park School sixth form  ادامه داد.

  Terry Peters

  او تدریس را درسال 1988  درمدرسه St Paul’s  آغاز کرد و به سرعت بعنوان معلم پویا و دقیق به شهرت رسید در ضمن او مربی قابلی در ورزش راگبی و دو میدانی است.به تدریج پیشنهادات زیادی در امور مدیریت به تری داده شد. و با گذشت زمان درسال 2006سمت او ارتقاء یافت و به جانشینی  Head Pastoral رسید.در سال 2012 برای راه اندازی مدرسهSherfield  به Dick Jaine پیوست. او بعدها جانشین مدیر مدرسه و مدیر مطالعات مدرسه بود وهمزمان دبیر پیشگام ریاضیات در دوره ALEVELS در این مدرسه بود.دوسال بعد از تاسیس این مدرسه  Sherfield ،چهارمین مدرسه در جدول مدارس برتر sixth form قرار گرفت.او بهترین معلم ریاضیات  در دوره A level شناخته شدتا جایی که 66 درصد دانش آموزان نمره A*  و باقی آنها نمره A  گرفتند.

  Simon Clarke

  او تحصیلات خود را با ورود به مدرسه آغاز کرد و در کالج در رشته شیمی ادامه دادو نهایتا تحصیلات خود را در دانشگاه اکسفورد به پایان رساند در سال2005 تدریس را در مدرسه St Paul’s  آغاز کرد یکی از مراکز پیشرو آکادمیک و مستقل برای دانش آموزان پسر.او تجربه تدریس  شیمی در تمام مقاطع از جمله آزمون ورودی Oxbridge  و المپیاد در سال 2007 وارسال دودانش آموز به UK team  را داشته است.او در ارائه برنامه practical  organic chemistry  شیمی آلی وکاربردی برای مدارس در روز شنبه پیشگام بوده است .  او اخیرا سمت معلم و مشاور ارشد را دررشته های فیزیک و شیمی برای ورود به  دانشگاه های انگلستان به عهده داشته است.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر از این کالج ها  با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

  ۲۶۲۰۰۷۸۳📞
  ۲۶۲۰۰۷۸۴📞

   
  https://t.me/egkaveh

   

   


 • Bishopstrow College

  about 2 سال ago

  این کالج واقع در کنارشهری تجاری تاریخی Warminster با مناظر طبیعی  بسیار زیبا است که براحتی از طریق قطار و جاده به تمام نقاط دسترسی دارد.این کالج با شهر لندن با قطار 95 دقیقه فاصله دارد.

   

  دوره های تحصیلی درBISHOPSTROW  

  • Preparation for boarding school programme

  کالج BISHOPSTROW دانشجویان بین المللی را برای ورود به بیش از 150 کالج شبانه روزی برتر انگلستان آماده میکندهر دانش آموز برنامه ای خاص دارد که شامل آمادگی برای آزمون ، مصاحبه  و طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه ای مشود.

   

  • 1 Year IGCSE Programme

  این دوره به دانش آموزان با سطح زبان انگلیسی بالا و ریاضیات قوی توصیه میشود تا خودرا برای کالج های برتر انگلستان آماده کنند، برای کسانی که تمایل به ادامه تحصیل در Sixth form college  را دارند.

   

  • 1 Year Pre-IB Programme

  این دوره مخصوص دانش آموزان با سطح زبان و ریاضیات بالاست ، تا خودرا برای ورود به کالج های برتر آماده کنند و مدرک دیپلم بین المللی خود را از کالج مورد نظر دریافت کنند.

   

  • Academic Summer Programme

  این دوره 5 هفته ای ، شامل یک دور فشرده آموزش زبان انگلیسی و مطالعه موضوعاتی مانند : زبان انگلیسی، ریاضی، علوم و ... است و مهارت زبان دانش آموزان را تا سطح IELTS 5 و IELTS6   ارتقائ میدهد.

   

  • Individual Tuition

   

  کالج BISHOPSTROW به منظور تکمیل برنامه تحصیلی با ارائه کلاس های کمک درسی و فوق برنامه ای و ارائه موضوعاتی مانند : زبان ، ریاضیات  و .... در موفقیت دانش آموزان تاثیر بسیاری دارد.

   

  • Academic Success

   

  این کالج سابقه موفقیت 100% در ارزیابی   Cambridge English Languag  دارد.

  در سال 2016 ،  93 % دانش آموزان این کالج در ورود به دوره GCSE  موفق بوده اند.

   

  • creditation

   

  • کالج BISHOPSTROW دارای استاندارد جهانی برای کسانی که علاقه مند به آشنایی با زبان ، فرهنگ و ارزش های انگلستان هستند.
  • BISHOPSTROW دارای استاندارد آموزش زبان انگلیسی در بریتانیا توسط British Council

   

  • این کالج یکی از اعضای رسمی Independent Schools Association و Boarding Schools’ Association میباشد.
  • یکی از اعضای English UK and BAISIS
  • دارای لیسانس Quality Education که یک برند جهانی برای کیفیت تحصیل است.
  • کالج BISHOPSTROW یک مرکز مجاز برا ی برگزاری University of Cambridge International Examinations و  University of Cambridge English Language Assessment examinations   می باشد.
  • Extra-Curricular Activities

  فعالیت های فوق برنامه ای شامل طیف وسیعی از ورزش های روزانه، صبحگاهی و کلوپ های شامگاهی  است  جهت ترویج روحیه تیمی ، افزایش اعتماد به نفس ، همکاری و کمک به  دوستان طراحی شده است تا وقتی BISHOPSTROW را ترک میکنند مهارت های لازم برای رسیدن به موفقیت را به دست آورده باشند.

  کلوپ هایی مانند : دانشمند دیوانه ، دارت ، تماشای پرنده ها ، پیاده روی و ... است.

   

  کالج BISHOPSTROW ، علاوه بر تشویق و ترقیب دانش آموزان برای یک زندگی مستقل و فردی به آنها فعالیت های سرگرم کننده با دوستان در مدرسه شبانه روزی را پیشنهاد میکنند.

  محیطی آرام و شاد که دانش آموزان در آن احساس آرامش و امنیت داشته باشند.

  دانش آموزان در قلب کالج اصلی در اتاق هایی با ظرفیت 2 تا8 نفره اقامت دارند.

  محل اقامت پسران بزرگ سالدر خوابگاه ALDHELM در نزدیکی کالج است.

  همه دانش آموزان به امکانات رفاهی  مانند :

  اتاق های مشترک ، استخر، تنیس روی میز ، فوتبال، پیانو ، ارگ، اتاق مطالعه وWIFI  دسترسی دارند.

  سالن غذا خوری مجهزبرای صرف صبحانه،ناهار و شام .

  لباس های دانش آموزان سه مرتبه در هفته شسته شو داده می شود.

   

  • Guardians

  برای هر دانش آموز یک سرپرست تعیین میشود که میتواند از دوستان یا آشنایان دانش آموز هم باشد. سن هر سرپرست باید بالای 25 سال باشد.

  اگر والدین دانش آموز فرد مورد اعتماد و مناسبی را برای سرپرستی پیدا نکنند کالج با همکاری سازمان

  AEGIS (The Association for the Education and Guardianship of International Students)

  یک خانواده را بعنوان Guardians به والدین دانش آموز معرفی میکند.

  برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج Bishopstrow  فقط با موسسه علم گستر کاوه تنها نماینده رسمی این کالج تماس بگیرید.

   

  سایت کالج :

  https://www.bishopstrow.com/


 • University of Bristol

  about 3 سال ago


  این دانشگاه در سال ۱۸۷۶ تاسیس شده و امتیاز سلطنتی خود را در سال ۱۹۰۹ دریافت کرده است، دانشگاه بریستول، از اعتبار و شهرت طولانی مدتی برخوردار بوده و بدون شک در میان پیشتازان درعرصه تحصیلات عالیه در بریتانیا می باشد.

  این دانشگاه سالیان متمادی است که در میان ۴۰ دانشگاه برتر دنیا و در میان ۱۰ دانشگاه برتر بریتانیا رتبه بندی شده است.شایان ذکر است موسسه علم گستر کاوه مفتخر است نماینده انحصاری برترین دانشگاه خارجی که در ایران نمایندگی دارد باشد.

   

  با ۱۷۰۰۰ دانشجو از بیشتر از ۱۰۰ کشور به همراه بیشتر از ۵۵۰۰ پرسنل، دانشگاه بریستول دانشگاهی با ابعاد معمولی اما مؤسسه ای پرطراوت و فعال است. با توجه به تعداد درخواست نامه در دوره لیسانس، بریستول مطمئنناً معروف ترین دانشگاه در سطح کشور انگلستان است. دانشگاه در قلب شهرنسبتا کوچک بریستول قرار گرفته، اما نقش مهم در عرصه جهانی و حضوری پررنگ در زمینه های اقتصادی، زندگی اجتماعی و فرهنگی در جنوب غربی انگلستان است.در تحقیقات آماری اخیر، بیش از ۶۱% از کارهای تحقیقاتی که در ۴۸ زمینه مختلف ارائه شده جوایزی را به خود اختصاص داده اند، که تعدادی از تحقیقات فوق با درجات ۴ ستاره که به عنوان World Leading وما بقی ۳ ستاره که به عنوان Internationally Excellent ارزیابی شده اند. QAA ازدانشگاه به عنوان دانشگاهی با معدل "عالی" در کیفیت  آموزشی تقدیر به عمل آورده است. به عنوان نشانه برتری، دانشگاه بریستول عضو اصلی Russell Group ، دانشگاههای متمرکز برروی تحقیقات در بریتانیا و عضو شبکه دانشگاههای جهانیWUN شناخته می شود.

  دوره ها :

  دانشگاه بریستول مجموعه ای وسیع از مقاطع تحصیلی را در دوره های لیسانس، فوق لیسانس و PHD ارائه می دهد دارای ۶ گروه شامل – هنر، مهندسی، دامپزشکی، پزشکی و دندان پزشکی، علوم پایه و علوم اجتماعی و حقوق می باشد، دانشگاه شامل ۴۵ دپارتمان ، ۱۵ مرکز تحقیقاتی و ۱۲ دانشکده است .

  - دانشکده هنر

  - دانشکده انسان شناسی

  - دانشکده زبان های مدرن

  - دانشکده علوم پزشکی

  - دانشکده بیولوژی

  - دانشکده شیمی

  - دانشکده علوم جغرافیایی

  - دانشکده مطالعات سیاسی

  - دانشکده مطالعات سلامت

  - دانشکده اقتصاد، مالی و مدیریت

  - دانشکده حقوق

   

   

  امکانات:

  دانشگاه امکان اسکان در خوابگاه را برای ورودی های جدید، اعم ازدانشجویان دوره لیسانس و فوق لیسانس، دانشجویان تمام وقت بین المللی که پذیرش آنها قبل از موعد موقرر انجام گرفته باشد را ضمانت می کند. ساختمان خوابگاه، اتاق های مطالعه شخصی را با امتیاز اتصال به اینترنت عرضه می کند. بعضی اتاقها حتی En-Suite Bathrooms (سرویس بهداشتی و حمام داخل اتاق) هم ارائه می دهند. تمام وسایل راحتی در محوطه دانشگاه قرار دارند. کتابخانه دانشگاه بیش از ۱۰۰۰۰۰۰ کتاب را در خود جای می دهد و بیش از ۶۰۰۰ گاهنامه را تقبل می کند; همچنین، بسیاری از بخش ها کتابخانه های تخصصی دارند. تمام دانشجویان دسترسی رایگان به اینترنت را دارند که قابل دسترس در دانشکده ها، ساختمان خوابگاه، اتحادیه دانشجویان و یا در مرکز ۲۴ ساعته کامپیوتر می باشد. اتحادیه دانشجویان نقش بسیار مهمی را در دانشگاه بازی می کند، همچون فراهم کردن امکانات برای بیش از ۱۸۰ انجمن و ۵۶ باشگاه ورزشی. مرکز جدید ورزش و سلامت بخشی از یک شبکه امکانات ورزشی در دانشگاه بریستول است که محدوده ای از فعالیت ها را برای تمام دوره های ورزشی ارائه می دهد.

  شهر بریستول : 

  دانشگاه بخش جدایی ناپذیری از بریستول، شهر زیبای بندری با پیشینه تاریخی ۱۰۰۰ ساله است. با جمعیتی بیش از ۵۰۰۰۰۰ نفر، بریستول بزرگترین شهر جنوب غربی انگلستان و مرکز تجارت، فرهنگ و آموزش در منطقه است. این شهر، شهری با فرهنگ های متفاوت و مجموعه ای از کافه ها و رستوران ها، جشنواره ها و کارناوال ها، معماری و فضای سبز، تجارت و تکنولوژی جدید، تأتر و موزه ها، هنرمندان و انیماتورها، موسیقی و فیلم می باشد. این شهر رسماً توسط دولت به عنوان مرکز فرهنگ برگزیده شده است و اخیراً به عنوان شهر اروپایی سال به وسیله آکادمی شهرنشینی انتخاب و تقدیر شده است. با موسسه علم گستر کاوه نماینده انحصاری بریستول در ایران  تماس بگیرید.

   

  لینک : http://www.bristol.ac.uk/

   

   


 • Bosworth Independent College

  about 3 سال ago

  این کالج درشهر Northamptonواقع در ۶۶٫۷ مایلی شمال غربی لندن واقع شده است که طی کردن این فاصله با قطار۱ ساعت و ۲۶ دقیقه به طول می انجامد.

  شهر Northampton شهری نسبتاکوچک بامحیطی آرام ودانشجویی است. Bosworth در سال ۱۹۷۷ تاسیس شده است.

   

  این کالج دارای بیش از ۸۰ استاد با تجربه و ۳۲۰ دانش آموز و در ارائه خدمات و پشتیبانی از دانش آموزان یکی از بهترین کالجها است.

   

  کسب عنوان بهترین کالج خصوصی انگلستان

   بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ این کالج را به یکی از بهترین گزینه های انتخابی جهت ادامه تحصیل در انگلستان تبدیل کرده است. علم گستر کاوه نماینده انحصاری Bosworth Independent College در ایران مفتخر است ملزومات ورود شما به بهترین کالج خصوصی انگلستان را فراهم آورد.

   

  کالج Bosworth Independent College دارای استاندارد( HTS ( Highly Trusted Sponsor می باشد.

  دوره های کالج Bosworth 

  ALevels 

  بیان یک جمله کافی است تا کیفیت این کالج را نماینگر باشد : بهترین کالج انگلستان بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ در دوره ALevels بنابراین

  هر گونه توضیح اضافی در مورد این کالج در دوره ALevels غیر ضروری به نظر می رسد. برای ثبت نام در این کالج به علت ظرفیت محدود

  در دوره ALevels بهتر است وقت را از دست نداده و با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   

  GCSE :

  وارد شدن به یک Boarding School مانند Bosworth میتواند یکی از بهترین انتخابها جهت گذراندن دوره GCSE باشد بدون شک این کالج

  بهترین کالج خصوصی کل انگلستان در این زمینه می باشد. همانطوری که مشاهده می کنید ما دوره های کالجهای دیگر هم بسیار عالی توصیف کرده ایم 

  اما برای دوره های GCSE و ALevels تنها واژه هایی که شایسته توصیف Bosworth هستند بهترین و تخصصی ترین می باشند. بازه سنی دانش آموزان

  این کالج بین ۱۴ تا ۱۹ سال می باشد بنابراین تخصصی بودن این کالج بیش از پیش نمایان می شود. امکانات بی نظیر این کالج در زمینه معرفی گاردین نیز

  واقعا انگشت نما می باشد.اگر واقعا به دنبال این هستید که بهترین آینده را برای تحصیل فرزندانتان رقم بزنید لحظه ای در انتخاب این کالج درنگ نکنید.

  موسسه علم گستر کاوه در صورت تکمیل نبودن ظرفیت این کالج در دوره های یاد شده به عنوان تنها نمایندگی این کالج در ایران آمادگی ارائه 

  مشاوره تخصصی به شما عزیزان را فراهم می نماید.

   

  Foundation

  یکی از گزینه های استثنایی این کالج برای دانشجویان خارجی دوره Foundation این کالج است . تقریبا اکثرقریب به اتفاق دانشگاه های انگلستان

  دوره Foundation این کالج را جز یکی از گزینه های ورودی به دوره لیسانس خود ارزیابی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره

  در کالج Bosworth با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   

  دوره های زبان:

  کیفیت دوره های زبان Bosworth نیز تابع کیفیت برتر سایر دوره های این کالج است . این کالج طیف وسیعی از دوره های زبان عمومی

  و آکادمیک را با پیشرفته ترین متد اجرا می نماید. برای کسب آگاهی از دوره ها با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   

  خوابگاه : 

  این کالج یکی از مناسب تین کالج ها است برای کسانی که گاردین ندارند (فامیل یا آشنای انگلیسی) خود کالج این وظیفه را بر عهده میگیرد. 

  خوابگاه های این کالج بسیار مجهز می باشد.امکانات خوابگاه شامل : همه اتاق های خوابگاه تحت نظارت ودریک سبک مشابه و مبله و دارای

  یک آشپزخانه کوچک وهمچنین امکانات رختشویی می باشد ،اتاق عمومی نیز حاوی برخی ازامکانات تفریحی داخل ساختمان ازجمله تلویزیون،

  دستگاه پخش دی وی دی،کامپیوتر،میزهای بیلیاردواینترنت می باشد.رستوران های عالی برای تمامی سلیقه ها و به رسمیت شناختن هرگونه 

  نیازدررژیم غذایی دیگر دغدغه ای برای شما باقی نمی گذارد.

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد

   

  لینک : http://www.bosworth-college.co.uk/

   


 • David Game College

  about 4 سال ago
   

  به طور کلی تخمین زده می شود که بیش از ۳۰۰۰ مدرسه و کالج در انگلستان در زمینه تحصیلات تکمیلی فعال می باشند اما مواردی که باعث شده است دیوید گیم کالج را در این میان به کالجی برتر و قابل اعتنا تبدیل نماید عبارت است از:

   
  معلمان کاملا مجرب و دارای تحصیلات آکادمیک بالا از بهترین دانشگاههای انگلستان که به صورت کاملا حرفه ای موجبات علاقه دانشجویان و دانش آموزان را به دروس تحت تدریس خود فراهم می نمایند.
  • برخلاف بسیاری از کالجها و مراکز آموزشی دیوید گیم کالج دارای کادر حرفه ای ثابت می باشد که بعضی از آنها سابقه بسیار طولانی در امر آموزش دانشجویان برتر در سالیان گذشته در این کالج داشته اند. 
  • برگزاری کلاسهای کم جمعیت به منظور برقراری آرامش و محیط علمی سوال و جوابی و تبلور تفکر گروهی در بین اعضای کلاس.
  • برقراری محیطی علمی برای دانش آموزان در جهت گذراندن اوقات خود در کالج به منظور ارتقای سطح علمی خود.
   
  • ارائه گستره عظیمی از کلاسهای آموزشی در رشته های متعدد و به کارگیری سیستمی انعطاف پذیر در صورت تمایل دانشجویان به تغییر رشته تحصیلی.
   
  • داشتن کتابخانه و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاه آموزشی هنر مجهزو مجهزترکردن آنها به صورت پی در پی.
   
  • ارائه مشاوره های هفتگی کاملا تخصصی به دانش آموزان و دانشجویان و ارائه خدمات انتخاب رشته با توجه به روحیات آنها.
   
  • داشتن فضاهای عالی در کالج به منظور فراهم آوردن محیطی امن و برقراری دوستی بین مردم ملل مختلف.
   
  • داشتن دانشجویان و دانش آموزان متعدد از کشورهای مختلف جهان.
   
  • واقع شدن در یکی از بهترین و شیک ترین محله های لندن که به جرات می توان ادعا کرد جزء چند منطقه لوکس و گران قیمت کل جهان می باشد. این کالج واقع در خیابان 31 Jewry Street می باشد.
   
   
  • داشتن جوی رقابتی و ایجاد انگیزه و رقابت در بین دانش آموزان و چندین سرویس حرفه ای دیگر که این کالج را به یکی از متمایزترین کالجها در کل جهان تبدیل می نماید. در این کالج دوره های GCSE, ALEVELS, UFP و دوره های زبان برگزار می شود که به جرات می توان ادعا کرد که این دوره ها به صورت کاملا حرفه ای و با سطح بالا برگزار می شود.
        
  • کالج David Game دارای استاندارد (HTS (Highly Trusted Sponsor می باشد و همیشه جزء ۵ کالج خصوصی برتر انگلستان بوده است.
   
  معرفی دوره های کالج دیوید گیم:
   
  دوره های زبان کالج دیوید گیم: 
  این دوره ها در سطوح مختلف زبان اعم از ابتدایی، متوسط، خوب و عالی در کالج دیوید گیم از دوشنبه هر هفته شروع به فعالیت می کنند. دوره های زبان به صورت ۱۵ ساعت، ۲۱ ساعت، ۲۴ ساعت و ۳۰ ساعت در هفته برگزار می شود. معلمان این دوره ها همگی ملیتی انگلیسی زبان داشته و جز اساتید مطرح آموزش زبان به دانشجویان خارجی با لهجه انگلیسی اصیلی می باشند.  
  دوره GCSE کالج دیوید گیم: 
  این دوره در سطح بسیار بالا در کالج دیوید گیم با حضور اساتید مطرح در تمامی دروس انجام می شود. نکته بارز دیوید گیم در برگزاری دورهGCSE استفاده از کادری مجرب و تقریبا بدون تغییر در طول چند سال گذشته می باشد که این امر سبب شده دانش آموزان این دوره کالج با داشتن این اساتید برجسته پایه قوی ای در دروسی که بعدا می خواهند در دوره های آتی بخوانند، کسب نمایند.
   
  دیوید گیم یکی از بهترین کالجهای انگلستان در زمینه برگزاری دوره ALevels می باشد. گواه این نکته پذیرفته شدن سالانه تعداد زیادی از دانشجویان این دوره کالج در دانشگاههای برتر انگلستان می باشد.از این رو می توان گفت معروفترین کالج خصوصی انگلستان David Game می باشد.
   
   
  دوره (UFP (Foundation کالج دیوید گیم:
  بدون شک معروفترین دوره ای که در کالج دیوید گیم انگلستان برگزار می شود دوره UFP می باشد. این دوره برای اولین بار در سال ۱۹۸۹ در این کالج شروع به فعالیت کرد. اگر به طور قاطع نتوان گفت که کالج دیوید گیم بهترین دوره UFP کل انگلستان را دارا می باشد حداقل می توان ادعا کرد که این کالج یکی از بهترین دوره های UFP را در کل انگلستان برگزار می کند که دانش آموزانی که با گذراندن این دوره جذب دانشگاههای برتر انگلستان شده اند، موید موفقیت و همچنین مهر تاییدی بر خوشنامی کالج دیوید گیم در برگزاری این دوره می باشد. گارانتی ورود به دانشگاههای انگلستان با گذراندن این دوره در کالج دیوید گیم ۱۰۰% می باشد. اما برای ورود به دانشگاههای برتر انگلستان باید حتما نمرات بالای دانش آموزان در دروس این دوره احراز شود. 
   

   

  از نمونه افتخارات دوره UFP کالج دیوید گیم می توان تایید فقط و فقط UFP داروسازی کالج دیوید گیم توسطLondon School Of Pharmacyرا نام برد. سرویس طلایی این دوره که در اختیار والدین دانش آموزان محصل در این دوره قرار می گیرد عبارت است از ارائه یک رمز عبور و کلمه عبور به والدین دانش آموزان جهت چک کردن وضعیت فرزندانشان از حیث نحوه حضور و غیاب آنها در سر کلاس های درس و نمرات کسب شده آنها .
   
   
  بررسی وضع اسکان در کالج دیوید گیم: 
  از نظر خوابگاه کالج دیوید گیم دارای ۳ ساختمان خوابگاهی مجزا می باشد که اتاقهای آن به صورت یک نفره و دونفره می باشد.
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   
   
   

 • University of Westminster

  about 4 سال ago

  دانشگاه وست مینیستر در قلب شهر لندن واقع شده است. این دانشگاه دارای ۴ کمپ دانشگاهی مختلف در محله های مختلف لندن می باشد.

  کمپ های دانشگاه در محله های Marylebone در مرکز لندن، Harrow در شمال غربی لندن، Cavendish در جنوب شرق لندن و Regent در شمال لندن واقع شده اند. این دانشگاه دارای بیش از ۲۳٫۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد که از این حیث دومین دانشگاه پرجمعیت کشور انگلستان محسوب می شود.

  دانشگاه وست مینیستر در اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی از تجمیع چندین دانشگاه به وجود آمد و در آن تاریخ در جدول رنکینگ دانشگاههای انگلستان به علت نوپا بودن حایز رتبه خوبی نبود. از آن تاریخ تا امروز این دانشگاه با به کارگیری استادان توانمند از دانشگاههای معتبر انگلستان و تجهیز نمودن آزمایشگاهها و فضاهای علمی دانشگاه توانسته است رتبه علمی خود را به طور قابل ملاحظه ای ارتقاء بخشیده و این ارتقای درجه علمی روز به روز مسیر خود را تندتر می پیماید.بطور مثال میتوان اشاره کرد دانشگاه وستمینیستر در رشته ی عکاسی دانشگاه نخست انگلستان و در دپارتمان معماری هنری جزء سه دپارتمان برتر انگلستان میباشد ، منحصرا موسسه علم گستر کاوه پذیرش این دانشگاه را برای دانشجویان مستعد ایرانی متقاضی ادامه تحصیل در انگلستان اخذ مینماید.

  مزیت دیگر دانشگاه وست مینیستر شروع کردن کلاسها در دو دوره زمانی (September مهرماه) و (January دی ماه) می باشد و همچنین واقع بودن این دانشگاه در شهر لندن از مزایای قابل توجه آن می باشد. دانشگاه وست مینیستر دارای رشته های حسابداری، معماری، هنر و طراحی، بیوشیمی و میکروبیولوژی، علوم بیولوژی، علوم بیومدیکال، بیوتکنولوژی، تجارت و مدیریت، طب مکمل، کامپیوتر، ساختمان، الکترونیک، انگلیس، مد، علوم انسانی، زبان های خارجی، حقوق، رسانه، موسیقی، عکاسی، علوم بازرگانی، روانشناسی، علوم اجتماعی و سیاسی، توریسم همراه با گرایشهای متعددشان در مقاطع BSc، BA، MSc، MA، Mphil و Mphil/PHDمی باشد. موسسه علم گستر کاوه با افتخار اقدام به اخذ پذیرش رایگان از دانشگاه وست مینسیتر می نماید. برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و اخذ پذیرش رایگان موسسه علم گستر کاوه در رابطه با گرایشهای مختلف رشته های تحصیلی ذکر شده و همچنین مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه Westminster با ما تماس بگیرید.

   

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد

  لینک : https://www.westminster.ac.uk/


 • Kingston University London

  about 3 سال ago  دانشگاه کینگستون یک موسسه آموزش عالی است که در ۲۶ آوریل ۱۹۹۳ بر اساس مصوبه شورای سلطنتی دولت و تحت نظارت قانون اصلاحات آموزشی مصوبه ۱۹۸۸ (ERA) و مصوبه آموزش عالی در سال ۱۹۹۲ تاسیس شد. این دانشگاه یک موسسه خیریه آزاد به شمار میرود که تحت نظارت و شرایط ERA قرار دارد. دانشگاه کینگستون به عنوان یک موسسه خیریه آزاد، تحت مقررات HEFCE و مطابق با مصوبه موسسات خیریه در سال ۲۰۰۶ فعالیت میکند.

   

  این دانشگاه در شهر کینگستون تایمز، شهر شلوغی در کنار رودخانه واقع در مرز لندن و ساری قرار دارد که ۲۵ دقیقه با قطار تا مرکز لندن فاصله است

   هیئت علمی دانشگاه کینگستون، در پنج دانشکده تقسیم شده اند. در هر دانشکده، مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین تحقیق و پژوهش در زمینه های مرتبط ارائه میشود.

   

    • دانشکده هنر، معماری و طراحی

    •  دانشکده هنر و علوم اجتماعی

    •  دانشکده حقوق و بازرگانی

    • دانشکده علوم بهداشت، درمان و مراقبتهای اجتماعی

    • دانشکده علوم، مهندسی و محاسبات

   

  تعداد دانشجویان دانشگاه کینگستون در سال ۲۰۱۲:

  ۱۸,۸۹۹ دانشجو در مقطع لیسانس و دوره های قبل از لیسانس (Foundation),4,206 دانشجو در مقطع فوق لیسانس

  ۱۹,۲۶۴ دانشجوی تمام وقت و ۳۸,۴۱ دانشجوی پاره وقت

  ۲۰,۶۳۶ دانشجو از کشورهای اتحادیه اروپا و انگلستان ,۲۴,۶۹ دانشجواز سایر کشورها

   

  دانشگاه کینگستون در صدر جدول مشاغلی که توسط فارغ‌التحصیلان راه‌اندازی شده

   

  بر اساس آخرین گزارش آموزش عالی‌ و برسی‌ تامل کسب و  کار و ارتباطات، دانشگاه کینگستون مانند سنگفرشی‌ است برای فارغ التحصیلان در زمینه کارآفرینی . تحقیقات سالانه نشان داده است که در سال ۲۰۱۰/۲۰۱۱ دانشگاه کینگستون در مقایسه با سایر موسسات آموزش عالی‌ در انگستان دارای بیشترین تعداد دانشجویانی بوده است که کمپانی‌های خود را راه اندازی کردند.
  با ۱۷۹ کمپانی راه اندازی شده توسط فارغ تحصیلان دانشگاه کینگستون,این دانشگاه در صدر جدول در سال تحصیلی‌ گذشته بوده و تفاوت قابل توجهی‌  با نزدیکترین رقیبان خود در رتبه بندی (۱۹ مرتبه بالاتر) دارد. علاوه بر این ، کینگستون در زمینه استخدام کارمند توسط مشاغل راه‌اندازی شده رتبه اول را در رتبه بندی‌های سال های ۲۰۱۰/۱۱ و ۲۰۰۹/۱۰ ، و در زمینه سطح درآمد این مشاغل در سال ۲۰۱۰/۱۱ دومین رتبه را کسب کرده است.
  رئیس موسسه آموزش سرمایه گذاری Martha Mador می‌گوید: دانشگاه کینگستون در ۹ سال اخیر نقش بسیارحمایت کننده‌ای در زمینه کار آفرینی داشته است, که از طریق برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلف آموزشی و رقابتی کسب شده بر اساس تحقیقات قوی در مرکز تحقیقات کسب و کار در مدرسه تجارت این دانشگاه به دست آمده است.

   

  این دانشکده با بیش از ۲۳۰۰۰ دانشجو در دوره های تمام وقت و نیمه وقت، یکی از بخش های مهم دانشگاه کینگستون و بزرگترین مرکز آموزش عالی در جنوب غرب لندن به شمار می رود. ۴ کمپس این دانشکده در شعاع چهار مایلی کینگستون و در نزدیکی مرکز شهر تیمز واقع شده اند که ۲۵ دقیقه تا مرکز لندن فاصله دارد. دانشکده کینگستون از جمله موفق ترین دانشگاه های انگلستان بوده و همواره در صدر سازمان های منتخب دانشجویان قرار دارد، آموزش کیفی این دانشکده بسیار معروف است و در عرصه پژوهش روندی رو به رشد دارد.

  این دانشکده طیف وسیعی از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه کرده، و حوزه های مختلف مرتبط با تجارت و مدیریت از جمله،  بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، حسابداری و امور مالی، فن آوری اطلاعات تجارت و AMBA  معتبر دوره های تمام وقت و پاره وقت MBA خود را تحت پوشش  قرار می دهد.

  دانشکده تجارت کینگستون شهرت بسیاری در ارائه دروس پایه اول و پیشنیاز داشته و می تواند با برنامه های پایه ای و اصولی خود زمینه لازم را جهت فعالیت های حرفه ای آینده تان فراهم کند

     • طیف وسیع رشته های کارشناسی

  دانشکده تجارت کینگستون با ایجاد یک محیط تحصیلی حمایتی مناسب و ارائه طیف وسیعی از مدیریت عمومی و دروس تخصصی این رشته، امکان ارتباط با آخرین پیشرفت های صورت گرفته در رشته مورد علاقه دانشجویان را فراهم کرده و آن ها را برای مواجه شدن با فرصت های آینده شغلی خود، آماده می سازد.

     • طیف وسیع رشته های کارشناسی ارشد

  اگر شما به دنبال ادامه تحصیل و پیشرفت آن تا درجه دکترای پژوهش هستید، این دانشکده می تواند فرصت مطالعه رشته تخصصی مورد علاقه تان را در زمینه تجارت و یا مدیریت، در اختیار شما قرار دهد.

     • دوره پژوهش و دکترا

  این دانشکده خدمات مختلفی از جمله دوره های کوتاه مدت و آموزش کار محور را به افراد و شرکت ها ارائه می دهد.

   

   

  دانشگاه کینگستون دارای ۵ کمپس می‌باشد که هر کدام از آن ها مشخصات خاص خود را دارند اما همگی از محیطی دوستانه وصمیمی ,امکانات رفاهی و معماری مدرن برخوردار می باشند

   

   Penrhyn Road

   

  مرکز اصلی‌ فعالیت دانشجویان از تمامی‌ کمپس‌های دانشگاه  در این کمپس  واقع در کینگستون می‌باشد.

  این کمپس دارای مرکز بهداشتی و ورزشی بوده و دانشجویان رشته‌های  هنر، علوم اجتماعی، مهندسی‌ عمران،  سیستم های کامپیوتری و اطلاعات, پرتونگاری در این کمپس واقع هستند.

   

   

  Kingston Hill

                                                                                                                                             

  این کمپس, یک کمپس مدرن و کوهستانی است که ۳ مایل تا  مرکز شهر کینگستون  فاصله دارد.  دانشجویان رشته‌های تجارت، حقوق، موسیقی‌، مراقبت‌های بهداشتی اجتماعی  در این کمپس واقع هستند

   

   

  Knights Park 

   

  این کمپس محیطی‌ بسیار راحت و صمیمی‌ دارد .بودن این کمپس در کنار رودخانه و طبیعت زیبای اطراف آن محیطی‌ مناسب برای دانشجویان رشته‌های هنری فراهم می‌‌آورد، بنابرین دانشجویان رشته‌های معماری ، هنر و طراحی در این کمپس مشغول به تحصیل می‌‌باشند

   

  Roehampton Vale 

   

  Roehampton Vale یک ساختمان مدرن نزدیک به Richmond Park می باشد. این کمپس دارای امکانات بسیار پیشرفته‌ای می‌باشد که مخصوص دانشجویان رشته‌های مهندسی‌ طراحی شده است که تجربیات فنی‌ حرفه‌‌ای با ارزشی را برای آنها مهیا می‌کند.

   

   

  St George’s

   

  رشته‌های مربوط به مراقبت‌های بهداشتی و اجتماعی در دانشگاه کینگستون با همکاری دانشگاه  George’s  University of London (SGUL) St  برگزار میشود.بنابرین برخی‌ از دانشجویان این رشته‌ها در کمپس St George’s واقع در جنوب غربی لندن به تحصیل می‌پردازند.

   

  لینک : http://www.kingston.ac.uk/

   


 • London Film Academy -LFA

  about 3 سال ago
   
  آکادمی فیلم لندن با سرمایه گذاری های هیجان انگیز و ابتکاری در آموزش فیلم به یکی از مراکز اصلی آموزش فیلم سازی در یکی از پایتخت های فیلم جهان تبدیل شده است .
  LFA مجری آموزش های حرفه ای استاندارد در تمام زمینه های کلیدی فیلمسازی می باشد . همه اساتید کاملا حرفه ای ومجرب هستند . 
   
  کالج London Film Academy دارای استاندارد (HTS (Highly Trusted Sponsor می باشد.
   
  آیا شما به سینما علاقه مندید؟
  اگر می خواهید یک فیلمنامه نویس ، کارگردان و یا یک بازیگر حرفه ای شوید به حتم London Film Academy بهترین انتخاب برای رسیدن به اهدافتان خواهد بود . تجربه نشان داده است تحصیلات آکادمیک در زمینه بازیگری و فیلمسازی نقش بسزایی در ستاره شدن ایفا می کند .تفکر خلاق در نویسندگی با استفاده از محیط جذاب و آکادمیک London Film Academy به شما در نوشتن فیلمنامه های بسیار قوی همراه با ایده ها و درونمایه های نو کمک بسزایی می کند . آیا می دانید بسیاری از بازیگران و کارگردان های مشهور انگلستان از این کالج وارد عرصه سینما و تئاتر شده اند .قطعا برای کارآفرینی و خلاقیت در عرصه سینما و تئاتر تحصیلات آکادمیک نقش بسزایی خواهد داشت که کسب این مهارت از طریق
  محیط آکادمیک London Film Academy شما را به اهدافتان خواهد رساند . موسسه علم گستر کاوه این افتخار را دارد که بعنوان نمایندگی انحصاری این کالج در ایران زمینه حضور دراین کالج را برای شما فراهم آورد.
   
   
   
  London Film Academy در سال ۲۰۰۲ تأسیس شده است . این کالج یکی از زیرمجموعه های کالج David Game است که یکی از بهترین کالجهای لندن در زمینه سینما می باشد . این کالج ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه بازیگری ، کارگردانی ، فیلمنامه نویسی و … می باشد . برای آگاهی از دوره ها و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه علم گستر کاوه نماینده انحصاری این کالج در ایران تماس بگیرید.
   
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   

 • St Mike

  about 3 سال ago

  این مدرسه برای اولین بار در سال ۱۹۲۳ در شهر Bryn  که  در ۱۸۸ مایلی لندن{ فاصله از لندن : ۳:۱۴ (سه ساعت و چهارده دقیقه)} قرار دارد.تاسیس شد و تا سال ۱۹۲۸ در همان مکان واقع بود.

   
  St. Michael دارای سابقه مدیریتی قدیمی ، پر اعتبارو  پایدار است و بنیان گذاران آن برادران Rees، شهرت آن را از موفقیت های آکادمیک به دست آورده اند .آنها در سال ۱۹۶۲ بازنشته شدند وجای خود را  با پسر مدیر قبلی آنجا  آقای  Vaughan-Evans  عوض کردند ،  مدرسه تحت نظر ایشان به رشد خود ادامه داد و مدیر حاضر آنجا آقای Daniel Sheehan  در سال ۱۹۹۴مدیریت این مدرسه پرافتخار را به ارث برد.
   
  موقعیت 
  مدرسه در زمین های شخصی متعلق به خودش در شهر برین و مشرف به Gower Peninsula واقع شده است،که نزدیک به  شهر کاردیف در غرب لندن میباشد(کاردیف پایتخت کشور ولز می باشد)
   
  St.Michael دانش آموزان خود را از مناطق جغرافیایی وسیعی جذب میکنn و مربیان  خود را با آخرین متدهای آموزشی و فرهنگی آماده میکند تا دانش آموزان موفق آینده را تحویل دانشگاههای قدرتمند انگلستان دهد.
   
  دوره ها
  • ابتدایی ۳ تا ۱۱ سال
  Pre-GCSE
  GCSE
  A-level
  گذراندن این دروس در GCSE   اجباری است  :
  • یک موضوع علمی
  • زبان انگلیسی
  • زبان و ادبیات انگلیسی
  • فرانسه و یا اسپانیایی
  • ریاضی
   
  دروس زیر در GCSE اختیاری است و در حال حضر  پیشنهاد میشود:
   
  • هنر /صنایع دستی / منسوجات و طراحی
  زیست شناسی
  • مطالعات بازرگانی 
  • شیمی
  • چینی
  • درام 
  • جغرافیا 
  • آلمانی
  • تاریخ
  • لاتین 
  • موسیقی
  • تربیت بدنی 
  • فیزیک 
  • روانشناسی
  • زبان ولز
   
  پذیرش مدرسه :
  St. Michael یک مدرسه ی مختلط است که دختران و پسران را از سن ۳سالگی آموزش میدهد.
  دبیران دوره های این مدرسه همراه با یکدیگر روی برنامه تحصیلی دانش آموزان کار میکنند بنابراین شما در این دوره ها شاهد  پیشرفت تحصیلی دانش آموزان هستید.
  هچنین امتحانات  ورودی  برای دانش آموزان ۴سال و ۶سال برای ورود به مدرسه ابتدایی اجباریست.
   
  Michael’s school دارای استاندارد HTS می باشد.
    St. Michael دارای استاندارد HTS از طرف آژانس مرزی بریتانیا است ،که به دانش آموزان بریتانیایی و خارجی که در رنج سنی ۱۱ تا ۱۸ سال هستند مکان های شبانه روزی را برای اقامت آنها  پیشنهاد میکند.
  محل های اقامت  شبانه روزی در حال حاضر دارای دانش اموزانی با ملیت های: دانمارکی ، روسی،نیجریه ای  ، هنگ کنگی و چینی  است.
   
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
   
   
   

 • University of Essex

  about 4 سال ago
   
  کمپوس اصلی دانشگاه Essex در شهر Colchester در فاصله ۶۹٫۷ مایلی مرکز شهر لندن واقع شده است. فاصله این دانشگاه تا مرکز لندن ۱ ساعت و ۴۳ دقیقه می باشد.
   
  بی شک یکی از ممتازترین و باسابقه ترین دانشگاههای انگلستان، دانشگاه Essex می باشد.این دانشگاه جزء ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان در زمینه پژوهش میباشد.این دانشگاه کمپ دیگری برای رشته های تجارت در شهر Southend نیز دارد.
   
  در این دانشگاه رشته های حسابداری، بیولوژی، اکولوژی، علوم بیومولکولی و بیومدیکال، مدیریت تجارت، علوم کامپیوتر، کامپیوتر و شبکه ها، اقتصاد، الکترونیک و مخابرات، زبان و دستور زبان انگلیسی، دروس اروپایی، درام، دروس فیلم سازی، علوم سلامتی جامعه، تاریخ، تاریخ هنر، علوم انسانی، حقوق انسانی، دروس آمریکای لاتین، حقوق، ادبیات انگلیسی، ریاضیات، زبان های مدرن، هنرهای نمایشی،فلسفه، سیاست، روانشناسی، جامعه شناسی، علوم تربیت بدنی و ورزش و تئاتر همراه با گرایشهای متعددشان در مقاطع BSc، BA، MSc، MA، Mphil و (Mphil/PHD) موجود می باشد.
   
  ذکر این نکته ضروری است که موسسه علم گستر کاوه این افتخار را دارد که برای تمامی رشته های موجود در کلیه مقاطع این دانشگاه اقدام به اخذ پذیرش رایگان می نماید. برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و اخذ پذیرش رایگان موسسه علم گستر کاوه در رابطه با گرایش های مختلف رشته های تحصیلی ذکر شده و همچنین مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه Essex  با ما در تماس باشید.
   
   
   
   

 • university foundation programme

  about 2 سال ago

  university foundation programme

  university foundation programme


 • British Study Centers

  about 3 سال ago

  مرکز مطالعات بریتانیا(بریتیش استادی سنتر) در سال ۱۹۳۰ تأسیس شده است 

  شعب مختلف کالج در London ، Brighton، Oxford و Bournemouth می باشد

  تجربه ی بالای اساتید و همچنین کیفیت برتر آموزشی از ویژگی های متمایز این کالج است

  یکی از با کیفیت ترین کالجهای زبان بریتانیا میباشد.

   

  محدود بودن تعداد دانش آموزان ، به معلمان این امکان را می دهد تا بر روی اهداف و علایق

  دانش آموزان کار کرده و آنها را برای پیشرفت در زمینه کاری خود و رسیدن به هدف مورد نظرشان یاری دهند

   

  محیط گرم و صمیمی کلاسها و کالج نیز بر موفقیت دانش آموزان و ایجاد انگیزه در آنان مسلما بی تأثیر نخواهد بود 

  British Study Center دوره های زبان را در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته ارائه می دهد 

  این کالج متخصص برگزاری دوره های IELTS و TOEIC/TOEFL می باشد.

   

  BSC دوره های آمادگی آزمون کمبریج را نیز ارائه می دهد که این امکان را به شما می دهد که برای یک مدرک بین المللی و شناخته شده آماده شوید.

  زبان انگلیسی در این کالج از دوشنبه هر هفته شروع شده و افراد بالای ۱۶ سال مجاز به شرکت در این دوره ها  هستند .

  دوره های زبان از ۱۵ ساعت تا ۳۰ ساعت در هفته در این کالج ارائه می شود.

   

  ارزیابی فردی :شما به هنگام ورود و در طول دوره همواره مورد حمایت و ارزیابی قرار خواهید گرفت .

  در روز اول از شما یک آزمون کتبی و شفاهی گرفته خواهد شد و به طور منظم بر پیشرفت شما نظارت خواهد شد .

   

  کیفیت متمایز BSC  در آموزش زبان انگلیسی این کالج را به یکی از گرانترین و لوکس ترین کالج های آموزش زبان انگلیسی تبدیل نموده است.

  دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای  معلمان نیز در این کالج وجود دارد.

   

  کسب نشان آموزشگاه برتر زبان بریتانیا در سال ۲۰۱۰ از افتخارات این دانشگاه می باشد.

   

  دوره های BSC 

   

  General English Courses

  Exam Preparation Courses

  IELTS Preparation

  General English Plus TOEIC & TOEFL Preparation

  Business English Courses

  Cambridge Exam Preparation Courses

  One-to-One Lessons

  Morning Courses

  Intensive Courses

  Afternoon Courses

  Teacher Training Courses

   

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

   

  لینک : https://www.british-study.com/

   

   


 • Queen Ethelburga

  about 3 سال ago
  کالج Queen Ethelburga’s در حومه ی York و در فاصله ی  212 مایلی لندن  که این فاصله  در حدود  3 ساعت و ۴۲ دقیقه  از مرکز لندن می باشد ، واقع شده است .
  کالج Queen Ethelburga’s رنک شماره ۱ را در منطقه شمال شرقی براساس میانگین نمره  ALevels را دارا می باشد  .
   
   
  در ۷ سال گذشته ، تعداد دانش آموزان دختر و پسر در این کالج ( دانش آموزان داخل کشور و بین المللی ) به بیش از ۲ برابر افزایش یافته است . حتی در رکورد اقتصادی هم این میزان ۲۰ % افزایش یافت . به نظر شما دلیل این امر چیست ؟
   
  محیطی دوستانه و شاد برای بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس دانش آموزان 
  کادر کاملا مجرب ، دلسوز و مهربان همواره در خدمت شماست…
  ۹۸% از دانش آموزان این کالج به بهترین دانشگاه ها راه یافته اند . 
  سرمایه گذاری بالای ۶۵m £ در ۱۰ سال گذشته کلیه امکانات مورد نیاز دانش آموزان را فراهم کرده است .
  مرکز ورزشی جدیدی برای رفاه حال دانش آموزان ایجاد شده است .
  محیط امن و سالم و به دور از مشکلات شهری فضای مناسبی را برای دانش آموزان ایجاد کرده است .
  هزینه های زندگی در میان دیگر شهرهای منطقه پایین تر است . تا ۲۰ % کمتر نسبت به جاهای دیگر
  امکانات شبانه روزی بی نظیر، برخلاف هر چیزی که در هر مدرسه ای دیگر هست .
   
   
  چرا کالج Queen Ethelburga’s متفاوت است ؟
  پاسخ به این سؤال بسیار ساده است . این کالج متشکل از ۴ مدرسه کوچک است که هر یک خود به طور جداگانه توسط یک مدیردپارتمان و یک مدیر اصلی که Steven Jandrell نام دارد اداره می شود. 
  با این روش یعنی تقسیم بندی مدارس به مدارس کم جمعیت ترهر مدیر دپارتمان می تواند یک شناخت دقیق و شخصی از نیازها ، استعدادها و شخصیت دانش آموزان خود داشته باشد . 
   
   
  در برخی از مدارس دانش آموزان از لحاظ درسی به ۳ گروه ممتاز ، خوب و متوسط تقسیم می شوند ،
  اما زمانی که از این نوع تقسیم بندی مدارس به مدارس کم جمعیت ترپیروی کنیم دیگر نیازی به گروهبندی دانش آموزان نیست . بنابراین QE در واقع ۴ مدرسه در یک کمپوس است .
  بدون شک شما از سفر خود به این مدرسه لذت خواهید برد و این به این دلیل است که QE متفاوت از سایر مدارس موجود می باشد . والدین می توانند به صورت حضوری شاهد پیشرفت فرزندان خود در تحصیل و کسب اعتماد به نفس و موفقیت باشند . 
   
  سبک مدرن مدرسه محبوب پدر و مادرها و دانش آموزان می باشد . هر اتاق دارای تلفن مستقیم ، تلویزیون پلاسما ماهواره ای ، پخش دی وی دی ، آشپزخانه کوچک ، یخچال و مرکز موسیقی ، سیستم تهویه هوا و سرویس بهداشتی فردی می باشد . 
  بررسی نتایج امتحانات دانش آموزان حاکی از موفقیت چشم گیر  آن ها می باشد . 
   
   
  هدف QE آموزش و پرورش برای زندگی است ؛ با پیشرفت تحصیلی به عنوان هسته اصلی آن و با مهارت های اجتماعتی و زندگی به عنوان قلب آن . 
  در ۹ دهه از زمان تأسیس آن در سال ۱۹۱۲ ، کالج Queen Ethelburga’s به یکی از بهترین و شناخته  شده ترین مراکز آموزش و پرورش در انگلستان تبدیل شده است ،عواملی چون اعتبار ملی ، مراقبت از دانش آموزان ، محیط دوستانه و … باعت تحقق این امر شده است . یکی از برنامه های این کالج تخصیص سرمایه های موجود به منظور تأمین مالی کالج و فراهم کردن بالاترین امکانات و کیفیت برای دانش آموزان می باشد . 
  سرمایه گذاری بالغ بر ۴۵ میلیون پوندی تنها در چند سال گذشته منجر شده است تا دانش آموزان با استفاده از امکانات و کیفیت برتر به موفقیت های برجسته دست یابند . از جمله رایانه ، تلفن ، اینترنت و … در کلیه اتاق ها وجود دارد . 
  کالج Queen Ethelburga’s هر ساله در حال گسترش منابع خود هست که همین امر باعث شده است تا والدین این کالج را به عنوان یک فرصت بی نظیر برای فرزندان خود به رسمیت بشناسند . در پایان هر نیم ترم والدین یک گزارش کامل و جامع و دقیق و ارزیابی پیشرفت فرزند خود در هر موضوع خاص از طریق مدرسه دریافت خواهند کرد . 
   
   
  دوره GCSE در کالج Queen Ethelburga’s :
   
  این دوره در سطح بسیار بالا در کالج  QE با حضور اساتید مطرح و کاملا مجرب برگزار می شود . در این کالج دانش آموزان به طور کامل توسط دبیران خود از نظر درسی 
  حمایت می شوند ، همچنین مشاوران مجرب و با تجربه در محیط کالج نقش به سزایی در بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزان و پیشرفت تحصیلی آن ها دارند . تجربه ثابت کرده است که این روش ( مشاوره ) نقش موثری در دستاوردهای علمی دانش آموزان ، استقلال آن ها و کسب مهارت های تحصیلیشان دارد . 
   
  دوره Alevels در کالج Queen Ethelburga’s : 
   
  Queen Ethelburga’s College دارای سابقه درخشان در برگزاری دوره Alevels می باشد . همین امر که QE دارای رنک ۱ در منطقه شمال انگلیس در میانگین نمره Alevels می باشد خود گواه این مدعاست . 
   
   
  نمرات لازم برای ورود به دوره Alevels و یا IB Diploma به شرح زیر است:
   
   
  ► ۶ GCSEs at Grade C or above to include:
  ► Grade A*, A, B or C in English Language and Mathematics
  ► Grade A*, A or B in subjects to be studied at A Level/Higher Level IB Subjects
  ► International students should have certificated English language skills equivalent to      IELTS 5.5 (or equivalent on our entry test)
   
   
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
   
   
   

 • ALBEMARLE

  about 3 سال ago
  ALBEMARLE کالج در مرکز شهر لندن واقع شده است. این کالج در شمال شرقی HYDE PARK قرار گرفته است که با مرکز شهر لندن ۲٫۴ مایل فاصله دارد که کمتر از ۱۰ دقیقه می باشد.
  .موسسه علم گستر کاوه نماینده انحصاری Albemarle در ایران می باشد.
   
  این کالج ارائه کننده دوره های GCSE و ALEVEL در رشته های علوم پزشکی, مهندسی, تجارت و مدیریت, علوم انسانی, زبان و هنربا کیفیت بسیار بالا می باشد.
   
   
  ALBEMARLE یکی از ۵ کالج برترانگلستان می باشد. یکی از ویژگی های این کالج کم جمعیت بودن کلاس ها است. کلاسها از ۵ تا ۸ نفر می باشد.
  کالج Albemarle دارای استاندارد ( HTS (Highly Trusted Sponsor  می باشد.
   
   
   
  دوره های کالج Albemarle :
   
  ALevels :
   
  یکی از بهترین کالجهای مجری دوره ALevels در لندن، اگر نتوان ادعا کرد که بهترین برگزار کننده این دوره در لندن می باشد . قبولی بالای ۹۰ درصد دانش آموزان در بهترین دانشگاه های انگلستان و کسب نمرات ممتاز توسط دانش آموزان کالج مهر تاییدی بر این ادعا می باشد. اگر هدفتان ورود به دانشگاه های ممتاز انگلستان می باشد و قصد ادامه تحصیل در لندن را دارید، انتخاب دوره ALevels کالج Albemarle یکی از بهترین انتخاب هاست . کادر علمی مجرب این کالج می تواند شما را در مسیر ورود به دانشگاه های برتر انگلستان یاری نماید.برای آگاهی از جزئیات این کالج با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس حاصل فرمایید.
   
  GCSE :
  آیا اولویت شما فراگیری دروس پایه با قدرتمندترین متد آموزشی می باشد؟ اگر جواب شما به سوال مطروحه آری است فرصت را از دست ندهید دوره های GCSE کالج Albemarle کیفیت علمی شما را به شکل اعجاب برانگیزی بالا می برد. تجربه نشان داده است که دانش آموزانی که دوره GCSE را در کالج Albemarle گذرانیده اند در دوره Alevel موفق تر بوده و وارد دانشگاه های ممتاز گشته اند. اگر به دنبال انتخابی مناسب برای گذراندن GCSE می باشید به شما پیشنهاد می کنیم روی نام Albemarle یک Highlight بکشید. آگاهی بیشتر شما توسط مشاورین موسسه علم گستر کاوه درباره این کالج در صورت تماس با موسسه محقق خواهد شد.
   
  دوره های زبان Albemarle College :
  برگزاری دوره های متنوع زبان به صورت کلاسهای خصوصی و چند نفره . برای آگاهی از شروع دوره ها و اطلاعات دقیقتر با مشاورین علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  دوره های آمادگی UKCAT,BMAT,LNAT
  برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  خوابگاه : 
  این کالج دارای خوابگاه های مدرن و با امکانات عالی در نزدیکی کالج می باشد.اتاقهای تک نفره و یا اتاقهای دو نفره هم وجود دارد. و همچنین می توان با خانواده های انگلیسی زندگی کرد که این یکی از بهترین راه ها برای ارتقاء‌ سطح زبان و آشنایی با فرهنگ انگلستان می باشد.
   
   

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   

  لینک : http://www.albemarle.org.uk/

   


 • EALING INDEPENDENT COLLEGE

  about 3 سال ago
  این کالج دارای بهترین سطح تدریس و با سابقه عالی و حفظ یک محیط بسیار دوستانه برای دانش آموزان و اساتید میباشد. بازدید کنندگان کالج به سرعت متوجه جو دوستانه و شور و شوق کارکنان و دانش آموزان می شوند.
   
   
  ما در مرکز Ealing که یک منطقه دلپذیر و فوق العاده زیبا هست قرار گرفته ایم و دسترسی آسان به فروشگاه ها, مغازه ها, فرودگاه و مترو.کالج Ealing دارای استاندارد (Highly Trusted Sponsor) می باشد.یک پارک بسیار زیبا در پشت این کالج وجود دارد به اسم Walpole park با فضای سبز بسیار زیبا و دل انگیز.

  به علت نزدیک بودن به Ealing Film Studios مناطق و گالری های بسیار جالب و معروف دارد.

  از ایستگاه مترو Ealing Broadway تا کالج پیاده ۱۰ دقیقه فاصله است.این منطقه دارای اتوبوس ها و خط های مترو می باشد.رستورانهای بسیار عالی با کیفیت عالی در نزدیکی Ealing قرار دارد.

  Ealing college در قلب Ealing Broadway واقع شده است.فاصله کالج تا مرکز لندن ۱۰ مایل (۲۰ دقیقه) می باشد.
   

  دوره های زبان :

  دانش آموزان خارجی برای ورود به دانشگاه ها و همچنین کالج ها، احتیاج به زبان قویتری دارند. دوره های زبان به صورت گروهی و یا تک نفره تشکیل می شود.برگزاری طیف وسیعی از دوره های زبان شامل دوره های عمومی و تخصصی و آمادگی IELTS و همچنین برگزاری تورهای تابستانی تفریح و زبان کالج Ealing را به یکی از بهترین گزینه ها برای دوره های زبان تبدیل نموده است . برای آگاهی از شروع دوره ها و اطلاعات دقیقتر با مشاورین علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  دوره GCSE :
  آیا می دانید یکی از دلایل موفقیت دانشجویان ممتاز در دانشگاه های برتر انگلستان گذراندن این دوره در یکی از بهترین کالج های لندن می باشد . کالج Ealing بهترین کالج برای کسانی است که به موفقیت در آینده می اندیشند . داشتن اساتید باتجربه و همچنین جو صمیمی و دوستانه آن ها با دانش آموزان از ویژگی های بارز این کالج می باشد که هر کسی در برخورد اول متوجه آن می شود . 
  موسسه علم گستر کاوه این افتخار را دارد که شما را برای ورود به این دوره به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی نماید .
   
  دوره های ALEVELS :
  اگر به رشته مورد علاقه تان در دانشگاه های برتر انگلستان می اندیشید ، بی شک دوره ALevels کالج Ealing بهترین گزینه می باشد . کلاس های کم جمعیت و توجه اساتید و کارکنان به فردفرد دانش آموزان در زمینه های تحصیلی ، زندگی و مشاوره برای انتخاب دانشگاه مناسب از ویژگی های برجسته این کالج می باشد . اگر می خواهید تمام ویژگیهای را با هم داشته باشید کالج Ealing را به شما توصیه می کنیم . موسسه علم گستر کاوه مفتخر است شما را برای ورود به این کالج راهنمایی و مشاوره نماید.
   
  خوابگاه
  این کالج دارای خوابگاههای مدرن و با امکانات عالیدرنزدیکی کالج میباشد.اتاقهای تک نفره ویا اتاقهای دونفره هم وجود دارد وهمچنین میتوان با خانواده های انگلیسی زندگی کرد که این یکی ازبهترین راه ها برای ارتقاء ‌سطح زبان وآشنایی با فرهنگ انگلستان میباشد.
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد
   
   
   

 • Bath Academy

  about 4 سال ago
   

  یکی دیگر از کالجهای زیرمجموعه کالج دیوید گیم این کالج می باشد. این کالج در شهر Bath در غرب کشور انگلستان واقع شده است.

   

  شهر Bath شهری بسیار آرام و دل انگیز با محیط و فضایی رویایی در غرب انگلستان واقع شده است.این کالج دارای استاندارد(HTS (Highly Trusted Sponsor نیز می باشد. این کالج نیز از زیر مجموعه های David Game Group می باشد.
  فاصله این شهر تا مرکز شهر لندن ۱۱۵ مایل یا ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه با قطار و تا شهر آکسفورد ۸۲ مایل یا ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه با قطار می باشد. این کالج تمامی دوره های GCSE، Foundation،ALevels ودوره های زبان را با کیفیت برتر کالج دیوید گیم برگزار می نماید. یکی از محاسن این کالج میزان هزینه های زندگی کمتر آن به نسبت شهرهای لندن و آکسفورد می باشد.

   

  چرا Bath Academy؟
   
  • کیفیت بسیار بالای تدریس
  • آگاهی کامل از نیاز های دانش آموزان
  • ارتباط دوستانه با دانش آموزان
  • حمایت و پشتیبانی از دانش آموزان
  • واقع در شهر زی
  با و تاریخی انگلستان
  • بیش از ۹۰ درصد از دانش آموزان Bath Academy برای بهترین دانشگاه های انگلستان پذیرش گرفته اند
  • خوابگاه عالی
  • 114 مایل فاصله تا مرکز لندن (۲ساعت و ۱۵ دقیقه)
  • و امکانات پیشرفته کالج شامل:
        اتاق دانشجویی مشترک
        اتاق مطالعه خصوصی
        اتاق هنر
        اتاق کامپیوتر
   
   
  دوره های GCSE:
   
  آیا لحظه ای به این فکر کرده اید که سنین بین ۱۴ تا ۱۷ سال حساس ترین سنین برای دانش آموزان است . چرا که شاکله اصلی علمی و اخلاقی افراد در این بازه زمانی شکل می گیرد. پس اهمیت این دوران می تواند ضرورت انتخاب محیطی سالم و دانش آموزی را بیش از پیش گوشزد نماید. ما در موسسه علم گستر کاوه افتخار کمک به شما در این مقطع حساس زمانی را به وسیله فراهم کردن محیط مذکور در کالج Bath Academy داریم. مهمترین خصوصیات این کالج شامل برگزاری کلاسهای کم جمعیت بین ۲ تا ۸ نفر و ارائه برنامه های متنوع علمی و فرهنگی و از همه مهمتر گزارش عملکرد پیشرفت دانش آموزان به والدین به صورت لحظه به لحظه و مشاوره درسی منظم می باشد . لذا اگر واقعا خواستار ادامه تحصیل فرزندان خود در محیطی با ریسک کم و بازدهی بالا هستید با موسسه علم گستر کاوه جهت ثبت نام در دوره GCSE این کالج تماس حاصل فرمایید.
   
   
  دوره های ALevels:
  همانطوری که می دانید امتحانات دوره ALevels انگلستان به صورت سراسری می باشد . پس دوره های آمادگی ALevels مهمترین نقش را برای موفقیت شما ایفا می کند مهمترین مواردی که کالج Bath Academy را به یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای گذراندن دوره ALevelsتبدیل می کند آکادمیک بودن و امکانات بی نظیر تحصیلی کالج و همچنین محیط آرام و بی نظیر شهر Bath می باشد . انتخاب این کالج برای دوره ALevelsبدون کوچکترین اغراق یکی از (VFM(Value For Money ترین انتخابها می باشد . چون علاوه بر محیط بی نظیر علمی هزینه های منطقی این کالج می تواند کاملا وسوسه کننده باشد. برای آگاهی بیشتر از جزئیات این دوره در کالج Bath Academy با موسسه علم گستر کاوه تماس برقرار نمایید.
   
  دوره های Foundation:
  اگر می خواهید کیفیت بهترین دوره Foundation در بریتانیا را در محیطی خارج از لندن با همان پارامترهای کالج دیوید گیم تجربه کنید . اساتید برتر کالج Bath Academy در دوره Foundation آماده اند که شما را به سر منزل مقصود برسانند. رفتن به دانشگاه های ممتاز در صورتی امکان پذیر است که استعداد و خلاقیت دانش آموز با یک برنامه مدون تلفیق گردد . ترکیب این المان ها با مشاوره های لحظه به لحظه و ایجاد جو رقابتی مطلوب مطمئننا شما را مجاب می کند که برای کسب اطلاعات بیشتر این دوره در کالج Bath Academy با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس حاصل فرمایید.
   
  دوره های زبان:
  آیا می دانستید یکی از تاریخی ترین شهرهای انگلستان شهر Bath می باشد؟ شاید بدون اغراق می توان ادعا کرد بعد از لندن دومین شهر توریستس انگلستان شهر Bath می باشد . اگر به ریشه واژه Bath نیز توجه کنیم به معنای حمام است که این موضوع به احداث اولین حمام رومی در قرن اول میلادی توسط رومیان پس از فتح انگلستان باز می گردد. همین پتانسیل توریستی باعث شده که سالانه تعداد بسیار زیادی دانشجو و گردشگر از سرتاسر دنیا شهر Bath را به عنوان محل اقامت خود در طول دوره تحصیل یا تابستان انتخاب نمایند لذا بدون اغراق می توان اذعان کرد AcademyBath با ایجاد کلاسهای زبان متنوع و تورهای زبان تابستانی استفاده بهینه ای از این فضا نموده است. کیفیت کلاسهای زبان Bath Academy سخت ترین منتقدان را نیز به تحسین وادار می نماید. برای اطلاع از دوره های زبان بی نظیر این کالج با مشاورین موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
  خوابگاه : 
  Bath Academy دارای ۳ خوابگاه Residential housesBathurst House, Oxford House می باشد. همچنین می توان با خانواده های انگلیسی زندگی کرد که این انتخاب می تواند بهترین راه برای بالا بردن سطح زبان و آشنایی بیشتر با فرهنگشان است. مسیر خوابگاه ها به کالج بسیار نزدیک است. و امکانات قابل قبولی را به دانش آموز ارائه می کنند . برای آگاهی از جزئیات خوابگاه های Bath Academy با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.
   
   

 • Queen Mary

  about 4 سال ago
   
  دانشگاه Queen Mary یکی از برجسته ترین مؤسسات آموزش عالی است .
   
  این دانشگاه حدود ۱۶۹۰۰ دانشجو و ۳۰۰۰ کارمند دارد با بودجه ای معادل سالانه ۳۰۰ میلیون پوند .
   Queen Mary یکی از بزرگترین دانشگاه های لندن است . این دانشگاه دارای طیف گسترده ای از رشته ها در زمینه های مختلف مثل علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، حقوق ، پزشکی و دندانپزشکی و علوم و مهندسی است.   
  دانشگاه Queen Mary در شرق لندن و در یکی از بهترین و زیباترین مناطق لندن واقع است.   
   
  تحقیقات انجام شده در Queen Mary دارای بالاترین کیفیت است که این از طریق استخدام بهترین افراد دانشگاهی در این رشته ها از سراسر جهان است  .
  در پی تازه ترین نتایج RAE کیفیت تحقیقات این دانشگاه در رتبه یازدهم قرار دارد.  
    Queen Mary یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا و مهیج را برای دانشجویان ارائه می دهد که این کیفیت بالای آموزش الهام گرفته شده از تحقیقات این دانشگاه در دنیای پیشرو است  
   
  این دانشگاه در ۵ سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیون پوند برای ارائه امکانات به دانشجویان سرمایه گذاری کرده است که منجر به ایجاد یک محیط یادگیری استثنایی شده است.  
  در تازه ترین نظرسنجی National Student Survey ، ۸۸ درصد از دانشجویان ابراز رضایت کلی از این دانشگاه داشته اند که ۵ درصد بالاتر از میانگین ملی و در میان دانشگاه های بزرگ لندن است .
   
  Queen Mary دارای ۵ ساختمان در لندن است. 
   ساختمان اصلی این دانشگاه در شرق لندن و در منطقه Mile End قرار دارد. 
   این دانشگاه با مرکز لندن فقط چند دقیقه فاصله دارد. 
   حمل و نقل عمومی به این دانشگاه ها بسیار راحت است. 
    این دانشگاه ها به ایستگاه مترو نزدیک هستند. 
   
   
  ساختمانهای دانشگاه 
   
  Mile End
   
  این ساختمان ، ساختمان اصلی Queen Mary است . اکثر مدارس آکادمیک و چند سالن تئاتر ، کتابخانه اصلی و خدمات اداری در این ساختمان می باشد.   
  رشته های این ساختمان : علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، علوم و مهندسی 
   
  Whitechapel 
   
  پردیس Whitechapel مرکز اصلی برای مدرسه پزشکی و دندانپزشکی است و شامل مؤسسه Blizard ، مؤسسه آموزشی علوم بهداشت ، کتابخانه پزشکی Whitechapel و مؤسسه دندانپزشکی و بیمارستان سلطنتی لندن است.
   
  Charterhouse Square
   
  Charterhouse Square مقر تحقیقات پزشکی برای مؤسسه طب پیشگیری Wolfson می باشد.   
  سالن محل اقامت برای دانشجویان پزشکی نیز وجود دارد  
   
  West Smithfield
   
  ساختمان West Smithfield که شامل بیمارستان St Bartholomew و کتابخانه پزشکی West Smithfield می باشد این ساختمان مرکز قلب و عروقسرطان اپیدمیولوژی و امکانات تحقیقاتی بهداشت عمومی است .
   
  Lincoln's Inn Fields 
   
  این ساختمان مرکز اصلی حقوق می باشد . این مکان محل جدیدی برای CCLS و یک پایگاه آموزشی LLM و تحقیقات کارشناسی ارشد است.
   
   
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
   
   
   

 • City University London

  about 4 سال ago
   
  دانشگاه City لندن یکی از محبوب ترین دانشگاه های انگلستان برای دانشجویان بین المللی و کارکنان است . دانشجویان بین المللی دانشگاه از حدود ۱۶۰ کشور جهان به این دانشگاه می آیند و دانشگاه محیط یادگیری با نشاطی را برای ادامه تحصیل فراهم می کند .
   
  در این دانشگاه طیف وسیعی از رشته ها مانند مهندسی ، ریاضیات ، انفورماتیک ، هنر ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، حقوق ، بهداشت و تجارت ارائه می شود. کارمندان ، اساتید و دانشگاهیان این دانشگاه از بیش از ۵۰ کشور دنیا از جمله انگلستان ، امریکا ، استرالیا ، هند ، یونان ، آلمان ، برزیل ، چین ، اسپانیا، ایتالیا و صربستان به این دانشگاه آمده اند . موسسه علم گستر کاوه بعنوان نماینده اصلی دانشگاه در ایران مشغول به فعالیت میباشد.محل اصلی این دانشگاه در مرکز یکی از مهیج ترین شهرهای جهان می باشد . موفقیت دانشجویان در تحصیل و همچنین موفقیت آن ها در بازار کار بعد از فارغ التحصیلی باعث شده است که این دانشگاه یک انتخاب ایده آل برای دانشجویان باشد و همواره درصد بالایی از فارغ التحصیلان این دانشگاه در مشاغل خوب مشغول به کار می شوند .این دانشگاه در رشته های مدیریت جزء ۳ دانشگاه برتر انگلستان میباشد.
   
   
   
  • دانشگاه City تنها دانشکاه بین المللی است که دارای هیئت علمی , اساتید و کارکنان با تجربه می باشد که به دو اصل مهم تعهد دارند : 
  • برتری علمی
  •  تمرکز بر کسب و کار حرفه ای
  • City جز ۵ درصد دانشگاه های برتر در جهان است.
  • از نظر استخدام فارغ التحصیلان جز ۱۰ دانشگاه انگلستان می باشد.
  دانشگاه City مجهز به کتابخانه وسیع و گسترده که دارای یارانه های شخصی , دسترسی راحت به اینترنت , استفاده از کتاب های مرجع و …
  برای اخذ پذیرش و گرفتن مشاوره با ما در تماس باشد
   
   
   

 • تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس

  11 ماه پیش

  تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس


 • Chelsea Independent College

  about 2 سال ago

  این کالج با دو ساختمان مدرن ،در قلب لندن ، نزدیکی ایستگاه FULHAM BRODWAY  واقع شده است که به تمام نقاط شهر دسترسی دارد.

  درکالج چلسی با دانش آموزان رابطه نزدیکی برقرار میشود، تا انگیزه و علایق آنها به منظور ارتقاء عادات یادگیری موفق روشن گرددو این ضمانت صورت میگیرد که دانش آموزان از استعدادهای بلقوه خود آگاه شوند.

   

  • GCSE

  این کالج برنامه ای پیشرفته برای دوره GCSE  در نظر گرفته تا به دانش آموزان این اطمینان را بدهد در فرآیند رسیدن آنها به دوره ALEVEL  ، تجهیزات و مهارت های یادگیری زبان بطور کامل فراهم آمده است تا دانش آموزان با موفقیت نمرات لازم برای ورود به بهترین دانشگاه ها را کسب نمایند.

  • ALEVEL

  دوره   ALEVEL مورد توجه بسیاری از دانشگاه های بریتانیا است و همچنین برای تمام موسسات جهانی شناخته شده می باشد. کالج چلسی با کسب نتایج فوق العاده در این دوره محیطی ایده ال را برای دانش آموزان فراهم کرده است تا دانش آموزان  را بطور کامل آماده ورود به دانشگاه های  مورد نظر خود کنند.

  خدماتی که در این دوره از سوی کالج چلسی ارائه میشود شامل :

  • راهنمایی در انتخاب موضوعات درسی
  • روش تدریس عالی  و منحصربه فرد
  • مشاوره های بسیار قوی برای مصاحبه های وروردی دانشگاه
  • تدریس فشرده دوره در سه ترم،برگزاری دوره های جبرانی و تقویتی  

  international foundation

   NCUK International foundation year یک برنامه جهانی و شناخته شده می باشد که دانش آموزان را جهت ورود به دانشگاه آماده میکند.

  • EASTER REVISION

  بسیاری از دانش آموزان دره ALEVEL و GCSE  در دوره East revision   از پتانسیل خود استفاده میکنند تا به موفقیت تحصیلی دست پیدا کنند.

  این دوره:

  درک و  دانش ، دانش آموزان را افزایش میدهد

  یک رنامه ریزی با شیوه موفق جهت مرور و بازبینی است

  باعث فزایش و تقویت اعتماد به نفس میشود

  و بکارگیری تکنیک های موثر در آزمون از پیشرفت های دانش آ»وزان در این دوره است.

   

  • ACADEMIC SUMMER COURSES

  در این دوره به دانش آموزان این فرصت داده میشود تا موضوع مورد علاقه خود را با عمق بیشتری مطالعه کنند مهارت های  زبان انگلیسی خود را افزایش دهند و شناخت بهتری نصبت به رشته دانشگاهی و شغل آینده خود داشته باشند.

  • RETAKE COURSES

  دانش آموزانی که در دوره ALEVEL  وGCSE  از نمرات خود ناراضی بوده اند، کالج چلسی بهترین گزینه برای ارتقاء سطح نمرات آنهاست.

   

  • MEDICAL PREPARATION

  کالج چلسی یکی از کالج هایی است که بطور تخصصی دانش آموزان را برای تحصیل در رشته پزشکی آماده میکند.

   

  از خدمات این دوره  شامل  :

   

  • آمادگی برای آزمون UKCAT  و BMAT

   

  • تمرین جهت آمادگی لازم برای مصاحبه فردی

   

  • تمرین جهت نوشتن اظهار نامه یا بیانیه فردی

   

  • نوشتن مقاله درباره اخلاق پزشکی

   

  •  OXBRIDGE PREPARATION

  هر سال بیش از 30 هزار دانش آموز متقاضی ورود به دانشگاه های آکسفورد و کمبریج هستند.این دانشگاه ها همیشه به دنبال کسانی هستند که بدون در نظر گرفتن پیشینه ، بهترین شرایط را برای ورود به دانشگاه داشته باشند.

  • اعضای هیئت علمی بهترین مشاوره هارا در کلاس های فوق برنامه به دانش آموزان ارائه میدهند، تا به عنوان یک رقیب قوی بهترین فاکتور ها را در مصاحبه و آزمون داشته باشند.
  • برگزاری  آزمون های آموزشی توسط متخصصینی که در حوزه خود تخصص دارند.
  •  
  • و البته همیاری و همراهی کسانی که فارغ التحصیل آکسفورد و کمبریج هستند و این فرآند مصاحبه و آزمون را

  بخوبی طی کرده اند.

  • تمامی منابع جمعاوری شده برای این دوره توسط آموزگاران با تجربه در دانشگاه آکسفورد و کمبریج انجام شده است.

   

  • Life at Chelsea Independent College

  کالج چلسی  اقامتگاه هایی با محیطی آرام و و دوستانه برای دانش آموزان فراهم کرده است که 55% این اقامتگاه ها شبانه روزی هستند.سلامتی و شادی دانش آموزان ، الویت اول کالج چلسی می باشد.

   PASTORAL CARE

  کالج چلسی معتقد است ، دانش آموزانی که خود را عضوی از این جامعه بدانند، در آینده رشد چشمگیری در رسیدن به موفقیت خواهند داشت.

  یکی از روش های موثر در موفقیت ، فراهم کردن محیطی قابل اعتماد و امن است. این کالج به هر دانش آموز یک معلم خصوصی اختصاص داده تا به عنوان یک مشاور همراه در همه مراحل تحصیل آنها را همراهی کند و راه و روش چگونه شاد زیستن را به دانش آموزان  آموزش بدهد.

  کالج چلسی تلاش میکند تلاش میکند تا با حمایت 24 ساعته از دانش آموزان توسط متخصصین خود، روابطی دوستانه ایجاد کند و مهارت های لازم برای یک زندگی موفق را به دانش آموزان آموزش دهد.

   

  • این کالج برای دانشجویان بین المللی یک خوابگاه  کاملا مجهز در نظر گرفته است:
  • Pure Hammersmith خوابگاهی ویژه دانش آموزان بالا و زیر 18 سال است که تا ایستگاه Hammersmith دو دقیقه فاصله دارد (پیاده روی) که هم به مرکز شهر و هم کالج چلسی دسترسی دارد.
  • این محل اقامت دارای  ، سالن بدنسازی سینما ، تراس خصوصی و ... است. این امکانات فراهم شده تا دانش آموزان یک زندگی مستقل و فردی را بهتر تجربه کنند و خود را برای تحصیل در دانشگاه اماده کنند.

   

  برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج Chelsea  فقط با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   :سایت کالج

  http://www.chelseaindependentcollege.com/en/


 • Kensington Park School

  about 2 سال ago

  این کالج در شهر لندن، در خیابان کویینز گیت در محله ی اعیان نشین لندن واقع شده است.

  کِنزینگتون یکی از محله‌های اعیان‌نشین در غرب لندن وبیشتر معروفیت این محله به خاطر همسایگی آن با کاخ کنزینگتون است.

  این محله به منطقه سلطنتی کنزینگتون و چلسی تعلق دارد و در کناره باختری هاید پارک قرار گرفته است. کنزینگتون به خاطر ساختمان‌های ویکتوریایی و اعیانی‌اش به عنوان محله «سلطنتی» لقب گرفته است. 

   

  • داف میلر برگزارکننده دوره های :
  • GCSES

  کالج داف میلر آماده برگزاری دوره های GCSE با بهترین تجهیزات و معلمان با تجربه می باشد تا دانش آموزان این دوره را با موفقیت سپری کنند و با کسب نمرات عالی به دوره های بعد راه پیدا کنند.

  • A-LEVELS

  از ویژگی های برجسته این کالج، آموزش دانش آموزان در سطحی فوق تخصصی و آمادگی آنان برای ورود به دانشگاه های برتر انگلستان با نمرات بسیار عالی می باشد.

  • RETAKES

          اگر دانش آموزان از نمرات خود در دوره ها  ناامید شدند، داف میلر بهترین گزینه برای ارتقاع سطح علمی و بهبود نمرات آنهاست.  

  • MEDICAL PREPRATION

   کالج داف میلر سالهاست که یکی از بهترین کالج ها در تربیت دانش آموزان جهت امادگی  در رشته پزشکی است . داف میلر شهرت برجسته ای در پایه گذاری تربیت دانش آموزان در رشته پزشکی دارد. ورود به رشته علوم پزشکی کاری  به شدت رقابتی است، اما داف میلر با ارائه تعدادی از دوره های مختلف که دانش آموزان را قادر به بهره مندی و برقراری روابط  نزدیک با موسسات پزشکی بین المللی مورد احترام میکند  شانس دانش آموزان را برای پذیرش به  حد اکثر ممکن  میرساند.

  دانش آموزان به طور کامل و با سطح بالایی، توسط متخصصین کالج به شکل زیر پشتیبانی میشوند:

  • آماده سازی برای آزمون های BMAT و UKCAT

  • مهارت های لازم در مصاحبه ورود به دانشگاه

  • چگونگی مصاحبه فردی

  • نوشتن CV

  • مناظره اخلاق پزشکی

  •آموزش کمک های اولیه

  • OXBRIDGE PREPARATION

  دانشجویانی که در کالج داف میلر بخاطر داشتن پتانسیل بالا برای موفقیت در بالاترین سطح علمی شناسایی شده اند ، این کالج با راهنمایی های خود شانس موفقیت آنها رابرای ورود به دانشگاههای آکسفورد یا کمبریج به حد اکثر میرساند. یک معلم خصوصی که فارغ تحصیل دانشگاه اکفورد و کمبریج است به طور منظم با هر دانش آموز ملاقات میکند.رئیس کالج داف میلر و اعضای هیئت علمی نیز با دانش آموزان ملاقات خواهند داشت تا مشاوره لازم برای ورود به دانشگاه به دانش آموزان داده شود.

  دانش آموزان در دوره  آکسبریج نیز این خدمات را دریافت خواهند کرد:

  • راهنمایی و کمک متخصصین داف میلر برای انتخاب دانشگاه و یا کالج  مناسب البته با توجه به قابلیت و توانایی های هر دانش آموز.
  • راهنمایی از آموزگار درس مرتبط برای مطالعه بیشتر و کنترل دقیق در درس مربوطه
  • کمک متخصصین در مصاحبه حضوری دانشگاه اکسفورد و کمبریج که خود همین متخصصین در این مصاحبه ها قبلا شرکت کرده اند و همچنین  جز هیئت علمی این مصاحبه ها بوده اند.
  • کمک و راهنمایی در آزمون های ورودی و کمک گرفتن از معلمهایی که در حوزه های انتخابی خود متخصص هستند.
  • استفاده از تجربیات شخصی متخصصینی که خود فرایند ورود به دانشگاه آکسفورد و کمبریج را گشت سر گذاشته اند.
  • استفاده منابع نوشته شده توسط آموزگاران با تجربه در دانشگاه های آکسفورد و کمبریج.

  EASTER REVISION

  کالج داف میلر متخصص در برگزاری دوره های (GCSE) و همچنین (ALEVELS) می باشد.

  کالج داف میلر با برگزاری دوره تابستانی (EASTER REVISION) تلاش میکند تا دانش موضوعی و سطح علمی دانش آموزان را ارتقا دهد وزمانی که دانش آموزان  در حال ترک کردن این کالج هستند با ابزار های لازم ، اعتماد به نفس و انگیزه بالا راه موفقیت را در پیش بگیرند.

   

  • مراقبت معنوی(مشاور همراه) :

  هر دانش آموز یک آموزگار خصوصی دارد که ناظر حضور و غیاب در کلاس،دقت و عملکرد دانش آموز در امتحانات است.این آموزگار اولین کسی است که دانش آموز و والدین او میتوانند هرگونه سوال و یا نگرانی خود را با او در میان بگذراند.آنها پیشرفت و رفاه دانش آموزان  را کنترل میکنند مطابق مسئولیتی که به عهده آنهاست.

   

  • خوابگاه :

  کالج میلر تلاش میکند تا محیطی امن ،شاد وراحت برای دانش آموزان فراهم آورد.

  این کالج برای دانشجویان بین المللی دو خوابگاه  در نظر گرفته است:

  • Pure Hammersmith : خوابگاهی ویژه دانش آموزان بالای 18 سال است که تا ایستگاه Hammersmith دو دقیقه فاصله دارد (پیاده روی) که هم به مرکز شهر و هم کالج میلر دسترسی دارد.
  •  
  • Princess Beatrice House  : خوابگاهی که برای دانش آموزان کمتر از 18 سال تدارک دیده شده و با ایستگاه Earl’s court  که در نزدیکی این  خوابگاه است دانش آموزان در مدت 15 دقیقه میتوانند خود را به کالج داف میلر برسانند.

  این  دو خوابگاه هر روز وعده های اصلی غذا را برای دانش آموزان فراهم میکند.جالب است بدانید هر دو خوابگاه مجهز به وسایل آشپزی است که دانش آموزان میوانند براحتی آشپزی کنند

  • باشگاه اسوس (Ethos)

  کالج داف میلر با همکاری کالج سلطنتی لندن(Imperial College) برای دانش آموزان این امکان را فراهم  آورده تا به مرکز ورزشی دانشگاه دسترسی داشته باشند.

  • این ورزشگاه دارای تجهیزات به روز با پنج فضای ورزشی متنوع طراحی شده است.
  • استخر مدرن و روشن 25 متری
  • سالن ورزشی با کفپوش مخصوص ، پنج سالن ورزشی بدمینتون و یک تابلوی نمایش امتیاز ها با آخرین تکنولوژی روز.
  • برگزارکننده کلاس های ورزشی شامل : یوگا،پیلاتس، زومبا و...
  • ساعات دسترسی به باشگاه روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ساعت  9صبح تا 4:30 عصر

   

  • حضور در جامعه :

   

  این کالج با سفرها واردو های  تفریحی مرتبط با موضوعات درسی هر رشته مانند : موزه تاریخ طبیعی لندن، گالری ملی پرتره، موزه علوم، ویکتوریا و آلبرت ، تئاتر ها و دانشگاه ها و طیف وسیعی از فعالیت های موجود وهمچنین یک سفر اسکی که سالانه برگزار میشود این امکان را برای دانش آموزان فراهم میکند تا تجربیات بیشتری را درطول تحصیل خود کسب نمایند.

   

   

  • از افتخارات این کالج :

  مهربد کشاورز جایزه CIEF  را بخاطرهمکاری استثنایی و فوق العاده که درمدت زندگی خود در کالج  داف میلرداشت در سال2012 دریافت کرده است.این جایزه توسط رئیس CIEF آقای لورد دکسن در مراسمی که  در مجلس اعیان (کاخی مجلل برای برگزاری مجالس مهم) در ماه مارس برگزار شده بود به مهربد اهدا گردید.

  او با گذراندن دورهAS-Alevel   با کسب نمره عالی  وارد دوره A2-Alevel  شد و با  کسب نمره قابل توجه A*A*A*A*A*  ثابت کرد که مصمم است تا بهترین جایگاه را برای لیسانس مهندسی شیمی  در کالج سلطنتی لندن(Imperial College) کسب نماید.

  توجه :

  کالج  DUFF MILLER در سپتامبر  2017 به کالج Kensington Park School تبدیل خواهد شد.

  همه ما کالج  DUFF MILLER را با دانش آموزان مستقل ، دارای اعتماد به نفس بالا ، بلندپرواز و موفق  در ورود به دانشگاه های برتر انگلستان میشناسیم.

  کالج  DUFF MILLERدر سال 1952 تاسیس شده ، در دوره ALEVELS   و آمادگی دانش آموزان برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه ، پیشرو بوده است.

   این کالج  Kensington Park School  نام خواهد گرفت و یک مدرسه مستقل برای دختران و پسران  11-18 سال خواهد بود.

  معلمان این کالج در تجربه و موفقیت های طولانی مدت ، بهترین رکورد ها را از آن خود کرده اند.

  کالج  KPS دارای 2 ساختمان در دو سمت باغ Kensington قرار خواهند داشت.

  دانش آموزان 11-16 سال در Bark Place و دانش آموزان 16-18 سال در Queen’s Gate خواهند بود.

  کالج DUFF MILLER در تلاش است تا بهترین کیفیت تحصیلی را درسال 2017 ارائه دهد.

  برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج داف میلر فقط با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

   :سایت کالج

  http://www.duffmiller.com/en/